Hotelové a reštauračné služby a doplňujúce služby

Hotelové a reštauračné služby a doplňujúce služby

Predmetom zákazky je poskytovanie hotelových a reštauračných služieb a doplňujúcich služieb ako prenájom konferenčných miestností, prenájom krytých plaveckých bazénov, prenájom tenisových kurtov pre účastníkov (pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov škôl a školských zariadení), ktorí sa budú zúčastňovať rôznych vzdelávacích a školiacich aktivít. Predmet zákazky je rozdelený do štyroch (4) samostaných častí, kde každá časť má určený samostatný rozsah poskytovaných služieb.
Veřejná zakázka vložena:
24.02.2012 11:02

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Metodicko-pedagogické centrum

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
12.04.2012 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Metodicko-pedagogické centrum

Zadavatel IČ:
00164348

Zadavatel ulice:
Ševčenkova 11

Zadavatel PSČ:
850 05

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Ing. Peter IVAN

Zadavatel email:

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55100000-1
Hotelové služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Školení, kvalitní zázemí a program – wellness, ubytování, návštěva sklárny

Školení, kvalitní zázemí a program – wellness, ubytování, návštěva sklárny

Chystáte školení pro své zaměstnance? Využijte kvalitní zázemí hotelu U Hrocha, který se nachází nedaleko Žďáru nad Sázavou. Pro konání firemních akcí je náš hotel zařízen společenským sálem s profesionálním ozvučením, dataprojektorem, promítacím plátnem a kapacitou až 120 lidí. Kromě konferenční místnosti nabízíme také možnost komfortního ubytování s wellness, připravíme chutné občerstvení a poskytneme zázemí pro relaxaci, sport i večerní posezení. Náš areál naskýtá mnoho možností. Pro sportovce je k dispozici tenisový kurt, minigolf, kulečník, laserová střelnice a krásné okolí, které láká k procházkám i delším tůrám a cyklistickým výletům. Zajímavým zpestřením může být návštěva sklářské huti, která navazuje na tradiční výrobu místního Škrdlovického hutního skla. Pro večerní posezení lze využít příjemné prostory naší vinárny a stmelit kolektiv u sklenky dobrého vína. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Akce na permanentku do posilovny, na squash, badminton, spinning

Akce na permanentku do posilovny, na squash, badminton, spinning

Máte rádi sport a chcete se jím odreagovat od každodenních starostí? Navštivte naše sportovní centrum SBA Squash, které poskytuje celou řadu sportovního vyžití. Nyní jsme pro Vás připravili akce na permanentku do posilovny, na squash, badminton a spinning. Při zakoupení permanentky v hodnotě 1.500,- Kč Vás zařadíme do slosování o atraktivní ceny - například badmintonové rakety, rakety na squash. Hlavní výhrou je 3 denní wellness pobyt v horském hotelu Excelsior v Horní Lomné. Proběhnou 2 kola slosování. Vylepšete si kondici i postavu a k tomu využijte šanci něco vyhrát!


Víkendové pobyty na Vysočině, cykloturistika, ubytování,Česká republika

Víkendové pobyty na Vysočině, cykloturistika, ubytování,Česká republika

Hledáte-li kvalitní ubytování pro víkendový pobyt na Vysočině, kde můžete krásné okolí využít třeba pro cykloturistiku, pak navštivte náš hotel U Hrocha! Hotel se nachází nedaleko města Žďár na Sázavou u Velkého Dářka. Nádherné okolí můžete využít k procházkám nebo cyklo toulkám. Nedávno jsme opět otevřeli sklářskou huť u které se snažíme navázat na zaniklé tradice. V budově sklárny jsme pro klienty nově otevřeli Privat wellness, kde k relaxaci a odpočinku můžete využít nejrůznější procedury, jako je třeba chromoterapie masáže či sauny. Více informací o našem hotelu naleznete na našich www.


Firemní akce, konference a školení – spojení práce s krásnou přírodou a s možností ubytování

Firemní akce, konference a školení – spojení práce s krásnou přírodou a s možností ubytování

Čeká Vás rozhodnutí, kde realizovat konferenci nebo školení Vašich zaměstnanců a budete potřebovat i zajištění ubytování? V tom případě se obraťte na čtyřhvězdičkový Wellness hotel Holzberg Jeseníky. Wellness hotel Holzberg Jeseníky disponuje konferenčním sálem s kapacitou až 80 osob a je vybaven projektorem a zvukovou technikou. Po domluvě může být součástí i servis a zajištění rautu. Pro více informací a cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat!


Romantický pobytový balíček pro zamilované s wellness procedurami a soukromou vířivkou

Romantický pobytový balíček pro zamilované s wellness procedurami a soukromou vířivkou

Oživte vztah s Vaší drahou polovičkou a užijte si jeden druhého během romantického pobytu ve welness hotelu U Langrů v Dolních Věstonicích. Pro zamilované páry máme připravený romantický pobytový balíček plný dobrého jídla a odpočinku. Pobytový balíček pro zamilované zahrnuje ubytování a polopenzi pro dva a romantická večeře o třech chodech dle vlastního výběru se šampaňským nebo vínem. Součástí balíčku je vstup do soukromé vířivky a sauny s mísou ovoce a šampaňským. Na pány pak čeká relaxační masáž zad nebo masáž zad a šíjí nohou. Dámy si mohou naopak vychutnat masáž obličeje a dekoltu nebo peeling z vinných jader a zábal. Na ostatní wellness procedury poskytujeme slevu 5%.


Obědy z poledního menu restaurace AIR CLUB nově na DÁME JÍDLO

Obědy z poledního menu restaurace AIR CLUB nově na DÁME JÍDLO

Obědy z poledního menu z restaurace AIR CLUB patří mezi nejvýhodnější na Praze 6. Pokud nemáte čas jet na oběd, můžete si nově tato chutná jídla za skvělou cenu objednat přes DÁME JÍDLO a nechat dovést na Vaši adresu. Tuto službu můžete využít od pondělí do pátku mezi 10:30 a 14:30. Restaurace AIR CLUB vaří denně z čerstvých surovin a připravuje jídla dle tradičních i moderních receptů. Na kvalitu jídel dohlíží šéfkuchař Jan Hlůžek, který se zúčastnil řady významných gastronomických soutěží. Získal např. 2. místo v soutěži Chřest Cup pořádaném v rámci Prague food festivalu v r 2009 a jako finalista nejprestižnější kuchařské soutěže v ČR Kuchař roku 2015/2016 získal mnoho neocenitelných zkušeností. Pokud si tedy chcete v době oběda pochutnat na kvalitním jídle i přesto, že máte omezený čas, neváhejte a objednejte si jídlo z poledního menu restaurace AIR CLUB na DÁME JÍDLO nebo přijeďte na Prahu 6-Ruzyně. Obědy Vám v případě zájmu zabalíme s sebou.