Prejzové střechy, střešní krytina prejza pro památkové objekty

STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o.

Prejzové střechy, střešní krytina prejza pro památkové objekty

Střešní krytina z prejzy je náročná na řemeslné zpracování, uplatní se hlavně při rekonstrukcích památkově chráněných objektů a historických budov, kde střechy mají různé oblouky a šikminy. Prejzová krytina neboli pálená střešní taška Prejz se pokládá buď do maltového lože nebo na sucho. Technologie pokládky prejzové střechy je neměnná, a tím zaručuje, že historické a památkově chráněné objekty si zachovají svůj původní ráz.

Hledáme místo v mateřské škole nebo jeslích

Hledáme místo v mateřské škole nebo jeslích

Hledáme jesle nebo školku pro dítě ve věku 26 měsíců. Tedy Praha východ, Praha Újezd n. Lesy, Bechovice, Klánovice.
Poptávka byla vložena dne:
07.12.2011 12:49

Platnost poptávky:
07.01.2012 12:32

Kontaktní osoba:
Blanka Hordejcukova


Telefon:
+420 602 260 726

Okres:
Praha-východ

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní múzické vzdělání, Soukromá základní umělecká škola Blansko

Kvalitní múzické vzdělání, Soukromá základní umělecká škola Blansko

Komplexní múzické vzdělání pro děti poskytuje Soukromá základní umělecká škola Blansko. Na naší SZUŠ nabízíme kvalitní múzické vzdělání v oborech tanečních, hudebních, výtvarných a literárně-dramatickém oboru. Poskytujeme také přípravnou estetickou výchovu pro děti předškolního věku, kde si dítě vyzkouší veškerou škálu uměleckého vyjadřování. Jsme schoni také připravit jedince na talentové a příjmací zkoušky pro školy uměleckého zaměření.


Školní a předškolní vzdělávání v Základní škola a Mateřská škola Lovčice

Školní a předškolní vzdělávání v Základní škola a Mateřská škola Lovčice

V okrese Hradec Králové se nachází obec Lovčice, ve které se nachází krásná Základní škola a Mateřská škola Lovčice. Školní budova má bohatou minulost, ale v současné době prošla rozsáhlou modernizací, aby splňovala kvalitní zázemí a podmínky pro své žáčky. Základní škola je od 1. do 5. třídy a nabízí bohaté materiální i prostorové zázemí pro své studenty. Mateřská škola pro ty nejmenší je jednotřídová a nabízí pro děti výborné předškolní vzdělaní s příjemnými pedagogy. Za školní budovou se nachází velká zahrada s dětským herním hřištěm, pískovištěm a altánem. Děti tak mohou trávit čas i hraním venku a užívat si čerstvého vzduchu. Během školní roku pak školská rada pořádá různé společenské akce kulturního i vzdělávacího charakteru nebo sportovní akce.


Základní škola Žatec, Jižní 2777, komplexní základní vzdělání od 1. po 9. třídu

Základní škola Žatec, Jižní 2777, komplexní základní vzdělání od 1. po 9. třídu

Základní škola v Žatci, Jižní 2777 byla otevřena 1. září 1985. Zabývá se komplexním základním vzděláním dětí od 1. po 9. třídu. Školní pozemek má výměru 2000 m² a sportovní areál 2600 m². Základní škola je dělena do sedmi pavilonů. V areálu školy se nachází 43 učeben, z toho 14 odborných, naleznete zde také dvě knihovny, dvě tělocvičny, plaveckou učebnu, školní jídelnu, školní družinu a služební byt školníka. Základní škola se nachází na adrese Jižní 2777, Žatec, okres Louny.


Malotřídní základní škola v Přepeřích, okres Semily

Malotřídní základní škola v Přepeřích, okres Semily

Základní škola Přepeře v okrese Semily je malotřídní základní škola pro žáky prvního stupně. V naši škole máme tři třídy pro žáky 1. - 5. třídy. Nabízíme žákům výtvarný a počítačový zájmový kroužek. Naše škola také pořádá v průběhu celého roku kulturní a sportovní akce. U základní školy je zřízena školní družina, která se nachází v oddělené budově. Školní jídelna se nachází v prostorách školní družiny.


Mezigenerační centrum Julie Praha 5 - podpora a péče pro afatické osoby

Mezigenerační centrum Julie Praha 5 - podpora a péče pro afatické osoby

Mezigenerační centrum Julie nabízí široké spektrum denních služeb pro afatické osoby a seniory, kteří potřebují podporu v každodenním životě. Naším cílem je poskytnout klientům nejen kvalitní péči, ale také podporu a povzbuzení v jejich každodenním životě. Naše služby zahrnují péči o zdraví a pohodu, jako jsou rehabilitace a cvičení, stejně jako podporu v běžných činnostech, jako je vaření a úklid. Naši odborní pracovníci jsou trénováni, aby poskytovali empatickou a individuálně přizpůsobenou péči, která respektuje potřeby a preference každého klienta. V centru Julie nabízíme také širokou škálu aktivit, jako jsou hry a soutěže, hudební a taneční programy, a další zábavné aktivity, které pomáhají klientům udržet si mentální a fyzickou aktivitu. Pokud hledáte pečující a podpůrné prostředí pro afatickou osobu, Mezigenerační centrum Julie je tou správnou volbou. Kontaktujte nás a dozvíte se více o našich službách a jak vám můžeme pomoci.


Hudební, výtvarná a taneční výuka na Soukromé základní umělecké škole D-MUSIC s.r.o.

Hudební, výtvarná a taneční výuka na Soukromé základní umělecké škole D-MUSIC s.r.o.

Baví Vaše děti hudba nebo si rádi kreslí či tancují? A rádi byste v nich tento umělecký potenciál dále rozšiřovali? Pokud jste z Kroměříže nebo jejího okolí pak můžete své malé šikulky přihlásit na Soukromou základní uměleckou školu D-MUSIC s.r.o. v Kroměříži. Ať už budete chtít své děti přihlásit na výuku na nějaký z devatenácti hudebních oborů nebo je přihlásit do výtvarného kroužku nebo tanečního kroužku, pak je Soukromá základní umělecká škola D-MUSIC s.r.o. to pravé místo. Škola vznikla od roku 1995 a děti se v ní můžou učit na rozmanitý počet hudebních nástrojů. Vybrat si můžou například z: - klavíru - housle - zobcová nebo příčná flétna - trubka - saxofon a mnoho dalšího. Hudební výuka je pak rozdělena na hudební výuku na hudební nástroj a hudební nauku. Obě dvě hodiny trvají 45 minut. Ale i malí výtvarníci se nemusí bát. Ve výtvarném kroužku je kromě nových kamarádů čeká i výtvarná výchova, kde se během roku naučí několik výtvarných technik. Tak hurá na Soukromou základní uměleckou školu D-MUSIC, kde na Vás čekají noví kamarádi i nové zážitky.