Poptávám kopírování záznamu z VHSC na DVD

Poptávám kopírování záznamu z VHSC na DVD

Hledám firmu která okopíruje kvalitně a levně záznam z VHSC na DVD - Zlín a okolí.
Pouze telefonní kontakt.
Poptávka byla vložena dne:
12.09.2006 15:05

Platnost poptávky:
12.10.2006 15:05

Kontaktní osoba:
TEPLOSPOR s.r.o.

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Zlín

Zvukový záznam poptávky:

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Natáčení jízdy aut, záběry ze statických kamer i kamer v pohybu

Natáčení jízdy aut, záběry ze statických kamer i kamer v pohybu

Plánujete natáčení filmu, reklamy, videoklipu či testu automobilů? Součástí téměř každého moderního filmu jsou scény s auty a jinými vozidly. Některé záběry při natáčení jízdy aut jsou složité na provedení a používanou techniku. Proto je dobré na tyto záběry oslovit profesionály. Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost Shootmakers s.r.o., která sídlí v Praze 5. Specializujeme se na spolupráci při natáčení auta v jízdě, na které používáme kamerový vůz, který umožňuje natáčet záběry ze statické kamery i záběry v pohybu. Dále používáme upravený vlek, na kterém je po stranách dostatečně prostoru pro kamerové jízdy.


Videostreaming z Vaší akce od privátních akcí po megakoncerty

Videostreaming z Vaší akce od privátních akcí po megakoncerty

Potřebujete zajistit živé vysílání z konference, koncertu, sportovního přenosu nebo presentace výrobku? Pak se spolehněte na společnost SAN SERVIS s.r.o. z Prahy, která nabízí zajištění veřejného nebo privátního videostreamingu nejen na platformách Facebook, YouTube, Skype WebM, Webex. Pro zvýšení počtu oslovených diváků videstreamingu nabízíme také možnost simultánního překladu v jakékoliv jazykové mutaci. Při živém vysílání využíváme kamery ve FullHD se střižnou a kvalitním zvukovým mixem. Více podrobností o možnostech živého vysílání – videostreamingu Vám sdělí ve společnosti SAN SERVIS s.r.o.


Instruktážní videa, filmy a dokumenty - natáčení od profesionálů Praha

Instruktážní videa, filmy a dokumenty - natáčení od profesionálů Praha

Není však video jako video. Pokud chcete skutečně udělat dojem, doporučujeme obrátit se na profesionály. Videostudio Polas Praha je jistě správná volba - může totiž nabídnout své dlouholeté zkušenosti. Instruktážní videa, která pro Vás natočí, budou skutečně nejlepší vizitkou Vašich produktů a služeb. Odborníci z Polasu Vám poradí a pomohou s jejich natočením skutečně od A do Z. Ve studiu je k dispozici natáčecí a klíčovací studio i odhlučněná dabingová kabina . Bohaté zkušenosti mají v Polasu také s natáčením instruktážních videí v exteriérech. Profesionálně natočené video pak můžete prezentovat na webových stránkách, ale také prostřednictvím youtube a sociálních sítí. Tato forma propagace výrobků a služeb se dnes ukazuje jako vysoce efektivní! Nejenže prozradí o produktech vše potřebné - o jeho vlastnostech a funkcích, navíc mohou být praktickým návodem pro montáž či sestavení Vašich výrobků. Dnes jsou instruktážní videa a filmy konkurenční výhodou, v brzké budoucnosti však budou nutností. Nezaspěte proto dobu a obraťte se co nejdříve na profesionály z Video studio Polas Praha!


Profesionální videa z virtuálního prostředí za přijatelnou cenu

Profesionální videa z virtuálního prostředí za přijatelnou cenu

Vstupte s námi do světa virtuální reality. Kolikrát jste tohle už slyšeli? A opravdu jste vstoupili? Mnohdy asi nikoli. Nyní je tu ale dostupná technologie, díky níž je to opravdu možné. A navíc on-line, či chcete-li, i pro použití v přímém přenosu. Výraz virtuální se používá opravdu v širokých souvislostech a mnohdy je výsledný dojem zklamáním. Vývoj jde však kupředu a tak nastal čas pro studiové prostředí, které si virtuální pouze neříká, ale skutečně jím je. Nová technologie a náš původní, k ní na míru vyvinutý software, upravitelný klientovi na míru, spolu vytvářejí v reálném čase kolem protagonistů před kamerou uměle vytvořené prostředí, tj. pozadí, popředí, objekty v něm i celé okolí v úhlu 360 stupňů (předtočené speciální kamerou). A nejen to, zmíněné prvky se mohou v okamžiku měnit za jiné a jdou obohatit například různými typy softwarově generovaných nuancí jako je nasvícení, atmosféra atd. To vše probíhá opravdu on-line, technologie je tedy znamenitě využitelná třeba pro stále populárnější přímé přenosy po internetu. Snímání je zajištěno jednou či více pohyblivými kamerami a i statickou, s možným využitím čtecího zařízení. Výsledkem jsou profesionální videa z Vámi požadovaného prostředí (interiérové, exteriérové či ryze umělé, grafické povahy), natočená v rekordním a čase za dostupnou cenu. Nevěříte? Kontaktujte nás, přijďte se poradit, rádi Vás přesvědčíme!


Kamerová technika, střihové pracoviště - pronájem Praha

Kamerová technika, střihové pracoviště - pronájem Praha

Pronajímáme naše moderní technické vybavení: - kamerová technika a příslušenství - střihová pracoviště - studio s integrovaným střihovým pracovištěm. K dispozici máme klienti špičkovou techniku za dostupné ceny a pracoviště se zvukovou kabinou pro namlouvání komentářů a dabing. V případě zájmu se můžete podívat na ceník pronájmu nebo nás kontaktovat a dohodnout si přesnou kalkulaci.


Videa na webové stránky vkládejte výhradně ve vysoké kvalitě, stránky tak i oživíte

Videa na webové stránky vkládejte výhradně ve vysoké kvalitě, stránky tak i oživíte

Zatímco kvalitní videa dokážou přimět ke koupi produktů, nekvalitní udělají negativní reklamu a zákazníky odradí. Pokud tedy uvažujete o oživení Vaší webové prezentace videem, nevystavujte videa ledajaká... Studio Polas má s natáčením videí dlouholeté zkušenosti a nabízí skutečně profesionální a přitom cenově dostupné služby. Připravilo totiž výhodné balíkové ceny pro půldenní nebo denní natáčení, které zahrnují honorář kameramana a cenu techniky. Pro dotažení videa do dokonalého výsledku je rovněž k pronájmu klíčovací studio s vyměnitelným pozadím, čtečkou a přímým výstupem do střižny.