Poptávám majitele platného instrumentu SKR

Poptávám majitele platného instrumentu SKR

Poptávám majitele platného instrumentu SKR izotopu mědi, niklu ke zobchodování, hodnota nerozhoduje. Je nutné doložit nabývací titul, vysoký výnos z programu.

We are looking for the owner of a valid instrument SKR yzotopu copper, nickel traded to, the value does not act. It is necessary to prove ownership title, a high yield from the program. Trader. E-mail: ftrading.c @ gmail.com
Poptávka byla vložena dne:
22.07.2011 11:54

Platnost poptávky:
22.08.2011 11:48

Kontaktní osoba:
Trader

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ekonomické poradenství Česká Lípa, vedení účetnictví, zpracování mzdové agendy, daňová přiznání

Ekonomické poradenství Česká Lípa, vedení účetnictví, zpracování mzdové agendy, daňová přiznání

Milada Trochtová Česká Lípa Tápete v účetních uzávěrkách i v jeho vedení? Potřebujete zastoupit na příslušném úřadě a nevíte co máte mít připravené? Nevíte si rady s přiznáním daně? Už nemusíte, oslovte firmu Milada Trochtová Česká Lípa. Naše firma se zabývá kompletním zpracováním účetnictví, daní a mezd. Služby obsahují daňové poradenství, vedení účetnictví, vedení daňové evidence, zpracování mzdové agendy, ekonomické poradenství a zastupování klientů na příslušných úřadech. Pokud Vás naše ekonomické služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Berkova 107/2, Česká Lípa.


Finanční poradenství – vyřízení stavebního spoření, spotřebitelské i hypoteční úvěry

Finanční poradenství – vyřízení stavebního spoření, spotřebitelské i hypoteční úvěry

Potřebujete si půjčit peníze? Hledáte finančního poradce, který Vám zprostředkuje spotřebitelský nebo hypoteční úvěr s výhodnou úrokovou sazbou? Obraťte se na některou z poboček Úvěrového centra. Najdete nás v Brně, Hodoníne i Břeclavi. Pomůžeme Vám s nejvhodnějším řešením pro financování vašich potřeb. Zprostředkujeme vyřízení stavebního spoření, spotřebitelského i hypotečního úvěru. Poskytneme Vám účelové i neúčelové, případně nebankovní úvěry, které se dají použít ke koupi, modernizaci nebo rekonstrukci nemovitostí, ale i k pořízení běžných movitých věcí.


Komplexní finanční plánování a vytvoření optimálního finančního plánu

Komplexní finanční plánování a vytvoření optimálního finančního plánu

Chcete mít lepší přehled o svých financích? Pak se obraťte na odborníky Finanční poradenství Jakuba Martin Šlajsovi působící v Olomouci, Prostějově a blízkém okolí. Nechte si objektivně posoudit stav svých financí a vytvořit optimální finanční plán pro zajištění celé rodiny. Komplexní finanční plánování zahrnuje například návrh a zhodnocení krátkodobých a dlouhodobých investic, porovnání konkurenčních bank a pojišťoven, vytvoření dostatečné peněžní rezervy na školné, stáří (penzi) a zabezpečení vašich dětí v dospělosti. Firma mimo jiné poskytuje konzultace spojené s využitím konkrétního produktu (čerpání a splácení úvěru a hypotéky na bydlení, vyplacení exekuční nemovitosti).


Finanční poradenství - vyřízení stavebního spoření, spotřební i hypoteční úvěry

Finanční poradenství - vyřízení stavebního spoření, spotřební i hypoteční úvěry

Zvažujete stavební spoření na bydlení? Komplexní finanční poradenství s ucelenou nabídkou produktů v oblasti zabezpečení, financování bydlení a tvorby rezerv poskytuje kancelář finančního plánování Jakub a Martin Šlajsovi. Vyřizujeme stavební spoření, spotřební i hypoteční úvěry na koupi nemovitosti v okresech Brno-město, Brno-venkov, Blansko, Boskovice, Přerov, Vyškov, Kroměříž, Olomouc, Prostějov. Díky bohatým zkušenostem pomáháme klientům s výběrem nejvhodnějšího finančního produktu. Vždy se řídíme zájmy klientů a respektujeme jejich konkrétní finanční situaci, jejich plány a potřeby. Vyřizujeme hypoteční úvěry, spotřební úvěry, stavební spoření. Našim klientům nabízíme výhodné financování bydlení. Rádi Vám pomůžeme a poradíme, jak získat ze stavebního spoření maximum.


Vyřízení hypotéky pro bytová družstva, pomoc s financováním revitalizací domů, poradenství

Vyřízení hypotéky pro bytová družstva, pomoc s financováním revitalizací domů, poradenství

Chystáte se na revitalizaci bytového domu? Chcete založit bytové družstvo? Potřebujete vyřídit hypotéku pro bytové družstvo či refinancovat úvěr? Obraťte se na společnost TOMAN FINANCE GROUP s.r.o. se sídlem v Ostravě, kde Vám rádi poradí a pomohou s veškerými službami pro bytové domy. Co se týče pomoci s financováním, jsme schopni Vám pomoci s vyřízením hypotéky pro SVJ, bytové domy i družstva. Pomůžeme s refinancováním stávajícího úvěru. Vyřídíme dotace pro bytové domy i převod dotací. Budete-li potřebovat, vypracujeme Vám zhodnocení rezervního fondu. V případě, že se rozhodnete pro revitalizaci domu, se můžete také na nás obrátit. Navrhneme pro váš dům ta nejlepší řešení, zajistíme profesionály a zajistíme financování. Pomůžeme Vám se zateplením domů, výměnou stoupaček, rekonstrukcí střechy, malováním společných prostor, výměnou vchodových dveří i výtahů. Mezi další služby, které pod SVJ a bytové domy poskytujeme, patří i založení bytového družstva, úspora nákladů energie, organizace členských schůzí, zajištění stavebního povolení a projektové dokumentace. Postaráme se o převod bytů do osobního vlastnictví i o privatizaci bytového domu. Pro více informací o práci, kterou poskytujeme klientům, navštivte naše webové stránky, nebo nám zavolejte a my Vám rádi odpovíme na veškeré dotazy.


Výhodné spotřební úvěry, debetní karty - rychlé vyřízení bez zajištění nemovitostí

Výhodné spotřební úvěry, debetní karty - rychlé vyřízení bez zajištění nemovitostí

O komplexní finanční plánování se spolehlivě postará kancelář Finanční poradenství Martin a Jakub Šlajsovi. V rámci své finančně-poradenské činnosti poskytujeme výhodné spotřební úvěry i debetní karty, rychle i bez zajištění nemovitostí. Jsme specialisté na finance, hypotéky, investice, reality a pojištění. Pomůžeme s vyřízením hypotečního či spotřebního úvěru i s finančními. Působíme v oblasti Prostějov, Olomouc, Vyškov, Přerov, Kroměříž, Brno město, Brno venkov, Blansko a Boskovice. Spotřební úvěry bez zajištění nemovitostí a debetní karty zajišťujeme od MBank, Sberbank, Moneta Bank, Equa Bank, Unicredit Bank, ČSOB, Hello Bank, ProCredia Bank. Zabýváme se tvorbou investičních plánů, vyřizujeme hypoteční úvěry, spotřební úvěry i stavební spoření. Jako specialisté v oblasti financí, investic a spotřebních úvěrů nabízíme odborné konzultace k efektivnímu využití konkrétního finančního produktu.