Prezentace České republiky na domácích a zahraničních veletrzích cestovního ruchu v roce 2012

Prezentace České republiky na domácích a zahraničních veletrzích cestovního ruchu v roce 2012

Předmětem VZ je kompletní zajištění realizace oficiální expozice České republiky na celkem 22 vytipovaných domácích a zahraničních veletrzích cestovního ruchu konaných v roce 2012, a to včetně zajištění doprovodného programu a náboru vystavovatelů, na vybraných veletrzích též včetně zajištění účasti zástupců krajů, resp. krajských úřadů (delegátů). Blíže viz ZD.
Veřejná zakázka vložena:
24.06.2011 09:59

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism

Okres:
Praha-město

Platnost veřejné zakázky:
01.08.2011 00:00

Cena veřejné zkázky:
29 432 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism

Zadavatel IČ:
49277600

Zadavatel ulice:
Vinohradská 46

Zadavatel PSČ:
120 41

Zadavatel obec:
Praha 2 - Vinohrady

Kontaktní osoba:
Ing. Jany Magdové

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.czechtourism.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79956000-0
Organizace veletrhů a výstav

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Muzeum zemědělské techniky pořádá akci Žňový den - Žně našich dědů

Muzeum zemědělské techniky pořádá akci Žňový den - Žně našich dědů

Muzeum zemědělské techniky našich dědů, Josef Netopil a synové pořádají dne 25.8. 2018 akci Žně našich dědů. Žňový den proběhne v areálu zemědělského podniku v obci Pravčice. Můžete se těšit na bohatý program, po celý den je zajištěna ochutnávka regionálních výrobků ze Zlínského kraje a jejich prodej. Zahájení žňového dne v 10:00. Program: - žně - žnutí obilí srpem, sečení kosou, sečení lopaťákem - vázání obilí do snopů a mandelů, ukázka výroby povřísel - průvod z pole a poděkování za úrodu - výmlat obilí cepy, výmlat stacionární mlátičkou, fukarování obilí. V případě nepřízně počasí některé části programu neproběhnou.


Národopisné muzeum Žiželice – stálá vlastivědná expozice řemesel a cechů

Národopisné muzeum Žiželice – stálá vlastivědná expozice řemesel a cechů

Jarnímu období přeje krásné počasí a to je čas vypravit se na poznávací výlety po obcích v České republice. Jedna taková zajímavá obec jsou Žiželice, kde můžete navštívit místní národopisné muzeum. Prohlédnete si stálou expozici řemesel a k dispozici jsou i drobné suvenýry. Vstupné pro dospělé 20 Kč, pro děti 10 Kč. Brožurku „Žiželice, městečko ve stínu“ za 25 Kč Magnetku s vyobrazením radnice za 60 Kč Placku rytíře Dětocha za 20 Kč Pohled Žiželic za 5 Kč. Turistickou vizitku za 15 Kč - na radnici nebo v KD Žiželice. Návštěva muzea je možná po telefonické dohodě.


Krematorium na Židovském hřbitově

Krematorium na Židovském hřbitově

Prostřednictvím stálé expozice Krematoria na Židovském hřbitove bývalého židovského ghetta a dnešního Památníku Terezín mohou návštěvníci vidět místo zpopelňování v letech 1942 – 1945. Během této doby zde bylo spáleno až neuvěřitelných 30 000 lidí nejen z židovského ghetta, ale také z nedaleké věznice. Součástí expozice je centrální část, ve které jsou umístěné čtyři pece vytápěné naftou, pitevna a přístavek pro stráž se zázemím pro vězně pracující v krematoriu. Dnes je okolí krematoria pietně upraveno, je však stále připomínkou té strašné doby


Muzeum stavebnice MERKUR, vláčky, historie, expozice, e-shop

Muzeum stavebnice MERKUR, vláčky, historie, expozice, e-shop

Jistě znáte ze svého dětství či od rodičů legendární stavebnici Merkur. Přijďte si zavzpomínat nebo se seznámit s touto motorickou stavebnicí do našeho Muzea stavebnice MERKUR společnosti MERKUR POLICE o.p.s., kterou najdete ve městě Police nad Metují. Tato oblíbená hračka pro menší či větší kluky i holky má dlouholetou historii, která se začala psát v roce 1925. Posléze se ke stavebnici přidala i výroba plechových elektrických vláčků. V našem muzeu můžete vidět zajímavé exponáty jako Ocelové město, mosty, budovy, kolotoč, stroje, letadla, vláčky a kolejiště. Spojování kovových dílů šroubkem a matkou si můžete vyzkoušet v hracím koutku. Stavebnici si můžete zakoupit na našem e-shopu.


Speciální výslechová místnost pro děti s látkovými panenkami - expozice Muzeua Police ČR

Speciální výslechová místnost pro děti s látkovými panenkami - expozice Muzeua Police ČR

Muzeum Police ČR připravuje pro své návštěvníky mnoho zajímavých expozic, z nichž jistě upoutá speciálně upravená výslechová místnost pro dětské oběti a svědky trestně činnosti. Jedná se útulný a barevný dětský pokojík, ve kterém se děti mohou cítit dobře a bezpečně, který je však vybavený potřebnou a dobře skrytou technikou. Velkými pomocníky jsou pro kriminalisty látkové panenky Jája a Pája, s jejichž pomocí mohou převážně ti nejmenší demonstrovat, co se jim nebo jejich blízkým stalo. Vyšetřovatelé pak celé dění mohou sledovat ve vedlejší místnosti. Díky této speciálně upravené výslechové místnosti pro děti, kterou můžete osobně vidět v Muzeu Policie ČR na Praze 2, probíhá celý výslech bez zbytečného stresu.


Muzeum veteránů, expozice starých automobilů a motocyklů s dobovými artefakty

Muzeum veteránů, expozice starých automobilů a motocyklů s dobovými artefakty

Jste milovníci automobilů a především historických? Tak neváhejte a zavítejte do našeho Muzea U Veterána, který najdete na renovovaném statku v obci Slatinice, v Olomouckém kraji. Návštěvníci zde můžou shlédnout stále expozice s dobovými artefakty, autodílnu s benzinovou pumpou, venkovskou stodolu, modely aut, ukázku historické techniky a nářadí. Výstava funkčních starých automobilů a motocyklů značek Mercedes Benz, BMW, KdF, VW je doplněna audiovizuálním programem, který Vás provede dějinami automobilového průmyslu. Za dobrého počasí nabízíme projížďky po okolí či si veterány můžete pronajmout například na svatby a soutěže.