Podpora umělé inseminace a zvýšení užitkovosti místních plemen skotu

Podpora umělé inseminace a zvýšení užitkovosti místních plemen skotu

Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení projektu PODPORA UMĚLÉ INSEMINACE A ZVÝŠENÍ UŽITKOVOSTI MÍSTNÍCH PLEMEN SKOTU (ZAMBIE)
Veřejná zakázka vložena:
13.05.2011 08:52

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Česká republika - Česká rozvojová agentura

Okres:
Praha-město

Platnost veřejné zakázky:
21.06.2011 00:00

Cena veřejné zkázky:
10 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Česká rozvojová agentura

Zadavatel IČ:
75123924

Zadavatel ulice:
Nerudova 3

Zadavatel PSČ:
118 50

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
neuvedeno

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.czda.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

75211200-0
Služby související se zahraniční hospodářskou pomocí

85200000-1
Veterinární služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Operace žaludku zvířat, laparoskopická gastropexe - moderně vybavená veterina

Operace žaludku zvířat, laparoskopická gastropexe - moderně vybavená veterina

Naše veterina v Ostravě - Porubě je místo, kde bude vaše zvířátko v těch nejlepších rukou. Jsme vybaveni jedním z nejmodernějších chirurgických sálů - podobné jsou pouze tři v republice, a váš domácí mazlíček bude v péči pouze odborně vyškoleného personálu. Díky špičkovému vybavení můžeme na naší veterině zaručit nejlepší servis a vstřícný individuální přístup jak k zákazníkům, tak samozřejmě i ke zvířátkům. Laparoskopická gastropexe, operace žaludku zvířat či diagnostika a vyšetření krve jsou jedny z mnoha služeb naší veterinární kliniky. Vašemu zvířátku v případě potřeby provedeme také RTG, sono, rentgenové a ultrasonografické vyšetření, zajistíme čipování psů a koček, očkování a vakcinaci i ošetření zubů, a spolehnout se na nás můžete i v případě že vaše zvířátko bude potřebovat operaci páteře nebo chirurgii měkkých tkání. Provozujeme také pohotovost mimo ordinační hodiny, a vaše zvířátko můžeme v případě potřeby hospitalizovat a udělat vše pro to, aby se jeho zdravotní stav zlepšil. Veterina se nachází v Ostravě - Porubě na ulici Ukrajinská 1536, kde se na vaši návštěvu bude těšit veterinář MVDr. Jan Nytra a jeho odborný tým, a v areálu kliniky můžete navštívit také kosmetický psí salón a zverimex, kde můžete svým mazlíčkům zakoupit něco dobrého na zub, a sídlí zde také Nadace na pomoc zvířatům, která se stará o psy a kočky v nouzi.


Přípravky proti klíšťatům - spolehlivá a dokonalá ochrana pro Vašeho zvířecího miláčka

Přípravky proti klíšťatům - spolehlivá a dokonalá ochrana pro Vašeho zvířecího miláčka

V dnešní době by každé zvíře mělo být chráněno nějakým antiparazitálním přípravkem, kterých je na trhu spousta. Jen je při výběru důležité, aby jste si dali pozor na informace, které výrobce uvádí. Některé přípravky totiž nejsou vhodné pro mláďata a některé jsou vhodné pro psy, ale toxické pro kočky. V naší veterinární ordinaci poskytujeme prodej přípravků proti klíšťatům: - pipety - spreje - tablety - obojky v různých velikostech. Chraňte zdraví vašich zvířátek a navštivte naši ordinaci, společně nalezneme ten nejvhodnější přípravek!


Veterinární ošetření v narkóze - anestezie pro psy a kočky

Veterinární ošetření v narkóze - anestezie pro psy a kočky

Potřebuje-li váš pes či kočka veterinární ošetření a jedná se o složitější či bolestivější zákrok, navštivte naší veterinární kliniku Palackého v Opavě. Provádíme nejšetrnější inhalační anestezie, protože všechny zákroky nelze provést za plného vědomí. Nebojte se narkózy pro vaše domácí mazlíčky. Některé zákroky jsou vhodnější provádět s anestezii, ať už z důvodu vyhnutí se nadměrnému stresu pacienta, nebo ze samotné povahy zákroku (bolestivost, obtížně přístupná oblast apod.). Na naší klinice provádíme veškeré zákroky pomocí velice šetrné inhalační anestezie. Tato anestezie umožňuje operovat mláďata od nejútlejšího věku až po pacienty v „důchodovém“ věku (17 – 18 let). Jak u nás narkóza probíhá? - ve smluvený termín se majitel dostaví se svým zvířecím pacientem - pacientovi je do žíly zavedena intravenózní kanyla, do které aplikujeme úvod do anestezie. - po zklidnění pacienta, zpřístupníme dýchací cesty pomocí intubace (zavedení endotracheální kanyly) a připojíme pacienta na inhalační anesteziologický přístroj. - během zákroku jsou podávány intravenózní infuze, je monitorován dech a srdeční činnost. - po skončení úkonu je pacient probuzen a majitel si jej odvádí domů již v plném vědomí. Pokud objevíte např. útvar na těle vašeho mazlíčka nebo cokoli jiného, neodkládejte prosím návštěvu našeho veterinárního pracoviště a nemějte obavu z „uspání“ vašeho miláčka. Vaši čtyřnozí mazlíčci jsou u nás v těch nejlepších rukou.


Pojištění veterinární léčby psa

Pojištění veterinární léčby psa

Máte doma psa a obáváte se, že nebudete schopni financovat ošetření v případě vážného úrazu, nemoci nebo nutnosti hospitalizace? Veterinární klinika Kleisslova z Plzně má pro Vás informace o výhodách programu Pojištění veterinární léčby psa. Výhodou programu Pojištění veterinární léčby psa je proplacení nutných nákladů na veterinární úkony, použitý materiál k ošetření, hospitalizaci v případě nutnosti a samozřejmě léky v limitu nad hranicí spoluúčasti. Využijte příležitosti nechat si pojistit náklady na léčbu Vašeho domácího miláčka a kontaktujte Veterinární kliniku Kleisslova v Plzni.


Antiparazitikum Bravecto pro psy-ochrana psů proti klíšťatům a blechám

Antiparazitikum Bravecto pro psy-ochrana psů proti klíšťatům a blechám

Pokud sháníte dlouhodobé antiparazitikum pro psa, které zajistí účinnou ochranu psů proti blechám i klíšťatům, vyzkoušejte tablety Bravecto. V regionu Uherské Hradiště je můžete zakoupit na Veterinární klinice Mlejnský. Výhody: -ochrana s nástupem do 12 hodin od podání, účinnost po dobu 12 týdnů. -snadná aplikace ve formě žvýkacího pamlsku ve tvaru tablety, není nutné přimíchat do krmiva. -tento typ antiparazita je vhodný i pro březí a kojící feny a štěňata od věku 8 týdnů. Oproti běžným antiparazitikům zde nemusíte čekat na zaschnutí přípravku a můžete si se psem ihned po aplikaci hrát a hladit ho, nemusíte mít také obavy, že neuhlídáte čas pro podání další dávky. Důležité je dbát na to, aby všechna zvířata ve Vaší domácnosti byla ošetřena proti parazitům.


Veterinární pohotovost nonstop Plzeň

Veterinární pohotovost nonstop Plzeň

Veterinární klinika Kleisslova v Plzni funguje nonstop 24 hodin denně a může tak poskytovat tu nejlepší péči všem zvířecím klientům, kteří ji potřebují i mimo běžnou pracovní dobu. Nevolnosti nebo úrazy se, stejně jako lidem, nevyhýbají ani zvířátkům a je potřeba jim v případě nutnosti poskytnou kdykoliv pomoc. Klinika je vybavena vyšetřovnami a operačními sály s vlastní laboratoří, rentgenem, ultrasonografem, přístrojem pro inhalační narkózu, EKG, kyslíkovým boxem a dalšími moderními přístroji. V případě nemoci nebo úrazu zvířecího pacienta neváhejte nonstop kontaktovat Veterinární kliniku Kleisslova v Plzni.