HONDURAS; Logistické služby

HONDURAS; Logistické služby

Naše firma HL Worldwide Logistics je schopna vám poskytnout kompletní škálu služeb: agenturní partnerství / pro naše zástupce po celém světě.
Ve vnitrozemí vyzvednutí, balení a bednění.
FCL a LCL přeprava a letecká nákladní doprava, pozemní nákladní doprava.
Servis od dveří ke dveřím.
Manipulace v přístavu a vnitrozemská doprava.
Služby celních deklarací a importér spisové služby.
Manipulace s nákladem rychle podléhajícím zkáze, nebezpečnými materiály a všeobecným nákladem .
Skladovací a distribuční služby v každé zemi.
Krátkodobé i dlouhodobé skladování, řízení skladových zásob.
Pojištění nákladu dveře / dveře, dveře / přístav, přístav / přístav, plné pokrytí.
Máme zájem o navázání obchodní spolupráce.

Původní znění:
Establishing business cooperation
We are in total capability of providing you with a complete range of services: AGENCY PARTNERSHIP/FOR OUR WORLDWIDE AGENTS
Inland, Pick up, packing and crating.                  • FCL & LCL shipping, and Air Freight, Land Freight.   • Door to door services.                  • Port Handling & inland transportation.                  • Customs Brokerage services and Importer of record services.                 • Perishable, Hazardous materials and general freight handling.                  • Warehousing and distribution services in every country. • Short-term and long-term storage, inventory management.
Cargo Insurance DOOR/DOOR, DOOR/PORT, PORT/PORT, full coverage.
Poptávka byla vložena dne:
22.04.2011 09:03

Platnost poptávky:
22.07.2011 08:53

Kontaktní osoba:
Gloria Aleman de Jaco


Telefon:
504-25601888

Fax:
504-2560-1891

Země:
Honduras

Obrázek:
HONDURAS; Logistické služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nákladní mezinárodní a vnitrostátní kamionová doprava - silniční přeprava v EU

Nákladní mezinárodní a vnitrostátní kamionová doprava - silniční přeprava v EU

Sháníte profesionální nákladní kamionovou autodopravu zboží nejen na území České republiky? Ve společnosti ČSAD Frýdek - Místek a.s. se zabýváme mezinárodní i vnitrostátní kamionovou dopravou a silniční přepravou po celé EU. Nabízíme kompletní servis potřebný k úspěšné přepravě nákladu. Poskytované služby: - přeprava nebezpečných plynných a kapalných látek, přeprava v režimu ADR, přeprava technických plynů v tlakových lahvích, cisternách a kontejnerech, přeprava chemických látek v cisternách a kontejnerech - mezinárodní a vnitrostátní kamionová doprava, přeprava zboží v základním režimu ADR a přeprava svitků v muldových návěsech - silniční nákladní přeprava v EU - svozy a rozvozy zboží, přeprava potravin a potravinářského zboží - spedice, exportní a importní vytěžování v ČR a zahraničí. Snažíme se našim klientům nabídnout profesionální služby a zodpovědný přístup v kamionové dopravě.


Přeprava zásilek - transport do Norska, Finska, Dánska i Švédska

Přeprava zásilek - transport do Norska, Finska, Dánska i Švédska

Už nehledejte firmu, která se postará o vaše zásilky! Obraťte se na nás a využijte profesionální zasilatelství, do kterékoli země Evropské Unie. Zajišťujeme transport: - částečných zásilek, - celovozových zásilek. Naše služby jsou vám vybírány na míru, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Můžete se spolehnout na: - sledování zásilek díky GPS, - pojištění, - celní služby aj. Nechejte si zrealizovat přepravu zásilek bez starostí, rychle a profesionálně!


Přeprava nadměrného, těžkého a nadrozměrného nákladu - profesionální doprava

Přeprava nadměrného, těžkého a nadrozměrného nákladu - profesionální doprava

Potřebujete přepravit nadrozměrný náklad do zahraničí nebo v rámci ČR? O přepravu nadměrného, těžkého a nadrozměrného nákladu všeho druhu se postará společnost ZIPP Brno s.r.o. v Jihomoravském kraji. Zaručuje profesionální a bezpečnou dopravu. Přepravu nadrozměrných, nadměrných a těžkých nákladů poskytujeme jak pro tuzemské, tak i pro zahraniční klienty. Podle charakteru nákladu, jeho výšky, délky, šířky i hmotnosti zajistí tu nejvhodnější možnost přepravy, tedy výběrem vhodného tahače a návěsu včetně příslušenství. Naše soupravy přepraví nadměrné, těžké i nadrozměrné náklady až do rozměrů 30m délky a 44t hmotnosti. Disponujeme moderním vybavením v oblasti silniční dopravy. Získejte spolehlivého partnera pro nadrozměrnou přepravu!


Mimo montáže poskytujeme také pronájem a přepravu autem s hydraulickou rukou (HR)

Mimo montáže poskytujeme také pronájem a přepravu autem s hydraulickou rukou (HR)

Firma ST-Mont Pavel Stejskal Vám poskytne přepravu v podstatě čehokoliv, k čemu je zapotřebí automobil s hydraulickou rukou (HR) a dosahuje maximálních rozměrů 7m délky, 2,5m šíře a nosnosti nejvíce 12,5tuny. Toto jsou totiž parametry korby na našem vozu, značky Mercedes Benz. Dosah hydraulické ruky je 15,5m. Pro sólo auto s HR máme stanovenou cenu 32,- Kč/km, za čekání/prostoj si účtujeme 300,- Kč/1h a za manipulaci s HR pak 620 Kč/1h. V případě, že máte zájem o jakékoliv informace, nebo naši službu potřebujete využít během víkendů, či svátků, pak se obraťte na telefon: 603 170 282, nebo e-mail st-mont@seznam.cz a domluvíme se k Vaší spokojenosti.


Špičková autodoprava stavebního materiálu - doprava betonu i sypkých směsí

Špičková autodoprava stavebního materiálu - doprava betonu i sypkých směsí

Dopravu i přepravu stavebního materiálu zajistíme vozidly Mercedes-Benz Actros, Atego nebo Sprinter. Stavební firma GEMO a.s. je jednoznačně špičkovou autodopravou, se kterou budete vždy spokojeni. Autodoprava stavebního materiálu tam, kde je potřeba - doprava: - sypkých a betonových směsí - betonu - doprava a manipulace materiálů valníkovými vozidly s hydraulickým jeřábem - kontejnerová doprava - zemní práce. V našem logistickém parku Hněvotín vlastníme 43 ks vozidel MB Vito 109. Stavební firma GEMO a.s. je dopravce stavebního materiálu nejen pro Olomoucký kraj.


Doprava písku Nymburk -  pomocí nákladního auta AVIA s kontejnery

Doprava písku Nymburk - pomocí nákladního auta AVIA s kontejnery

STAVEXA - stavebniny, spol. s r.o. Sadská, Nymburk Nabízíme komplexní sortiment stavebního materiálu. Dále poskytujeme dopravu písku dle požadavků klienta. Pomocí nákladního auta AVIA s kontejnery zajišťujeme dopravu písku až na místo určení. Dodáváme: písek tříděný písek maltový písek na betony Pro bližší informace o dopravních službách naší firmu STAVEXA - stavebniny, spol. s r.o. Sadská, Nymburk kontaktujte.