NĚMECKO; Laserové zpracování

NĚMECKO; Laserové zpracování

Poptáváme firmy, které se zabývají laserovým opracováním - ploché díly opracované laserem.

Původní znění:
Anfrage
Wir suchen "laserbearbeitende" Firmenich (Flachlaserteile)
Poptávka byla vložena dne:
16.03.2011 09:12

Platnost poptávky:
16.06.2011 08:49

Kontaktní osoba:
Peter Ruppel GmbH + Co.KG

Kontaktní email:

Telefon:
+490 934 350 550

Fax:
+490 934 350 553

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Strojírenská výroba, zakázkové kovoobrábění, CNC obrábění, soustružení, vrtání, frézování

Strojírenská výroba, zakázkové kovoobrábění, CNC obrábění, soustružení, vrtání, frézování

Řezání, broušení, vrtání a další strojírenskou výrobu na míru Vašim potřebám Vám poskytne společnost s bohatými zkušenostmi v oboru CNC obrábění, RAD Mill s.r.o. z obce Lično – Radostovice v okresu Rychnov nad Kněžnou. Pro naše zákazníky provádíme zakázkovou kovovýrobu a kovoobrábění, přičemž se specializujeme na frézování a soustružení nejrůznějších barevných kovů, oceli, nerezu, hliníku a dalších materiálů. Veškeré práce zajišťují naši zkušení zaměstnanci, a to na moderních CNC strojích, soustruzích a vrtačkách z kvalitních materiálů a za přísně dodržovaných pracovních postupů. V konečném stádiu naše výrobky procházejí přísnou výstupní kontrolou.


Řezání, dělení profilů, trubek, svitků a plošného materiálu laserem i pilou

Řezání, dělení profilů, trubek, svitků a plošného materiálu laserem i pilou

Naše společnost se Vám postará o řezání trubek a profilů za pomocí laseru, které je vhodné pro uzavřené profily s čtvercovým, obdélníkovým, kulatým, oválným průřezem z nerezové a uhlíkové oceli, mosazi, mědi a hliníkových slitin. Laserem řežeme trubky o průměru 12 – 120 mm nebo profily s hranou 12 - 100 mm. Maximální délka tyče je 6 500 mm, minimum 3 200 mm a maximální délka dokončeného kusu 4 500 mm. Dělení profilů a trubek za pomoci pily je možné v maximální délce vstupního profilu 6 500 mm, výstupní díl maximálně 3 000 mm, maximální tloušťka vstupního materiálu 6 mm, maximální rozměr profilu 80x60 mm, průměr trubky 80 mm. Automatizované odstranění třísek a otřepů umožňuje dělící centrum. Podélné a příčné dělení svitků provádíme v rámci těchto technologických možností: - maximální šířka vstupního pásu - 1 550 mm - tloušťka vstupního materiálu - od 0,8 do 4 mm - délka formátů - do 4 000 mm - svitky - váhy do 27 tun - šířka výsledného pásu - od 16 mm - materiál - páska válcovaná za studena (CRC svitky) jakosti DC 01 nebo páska válcovaná za tepla (HRC svitky) zpravidla jakosti S 235. Pokud nám to technologické možnosti dovolí, jsme schopni dělit materiál i jiných jakostí.


Řezání vodním paprskem - zpracování oceli, kamene, skla i plastu

Řezání vodním paprskem - zpracování oceli, kamene, skla i plastu

Libovolný tvar řezu a přesné dělení materiálu vám poskytne firma Roman Mička, která nabízí řezání libovolného materiálu vysokotlakým vodním paprskem bez nebo s příměsí abrazivních materiálů. Tato metoda dělení materiálu obrušuje a dělí materiál čistou tlakovou vodou. Řezání vodním paprskem má mnoho výhod: - řeže i obtížně dělitelné a neobrobitelné materiály - nabízí libovolný tvar řezu, který je omezen pouze průměrem paprsku - řeže s vysokou přesností jen 0,1 mm - jedná se o studený řez, při kterém nedochází k tepelnému ovlivnění řezaného materiálu - každý řez je bez otřepů - není nutné následné opracování - sráží ostré hrany - paprsek minimálně zatěžuje řezaný materiál - nedochází ke vzniku mikrotrhlin - malé množství odpadu - díky malému průměru paprsku umožňuje vyskládání více tvarů na jeden polotovar - možnost zvolit kvalitu řezu Naše metoda nalezne uplatnění zejména při dělení tohoto materiálu: - konstrukční a nerezová ocel - vysokopevnostní, kalené a těžko zpracovatelné kovy - slitiny hliníku, titanu, mědi, niklu - kámen, umělý kámen, mramor, žula, pískovec, - čedič, dlažba nebo keramika - sklo, lepené sklo, plexisklo, sklolamináty, lamináty - technické a reklamní plasty - koberce, molitany, kůže - pryže, silikony, těsnící a pěnové hmoty, izolační materiály Dělení materiálu vodním paprskem se využívá v mnoha oborech jako je strojírenství, letecký průmysl, stavebnictví, papírový průmysl, reklamní agentura nebo u zakázkové výrob a při zřizování interiéru a exteriéru.


Řezání lanovou pilou - mostních pilířů, masivních konstrukcí, silných stěn, základů

Řezání lanovou pilou - mostních pilířů, masivních konstrukcí, silných stěn, základů

Sháníte firmu na řezání železobetonu či samotného betonu? Firma BBG-BENDA, s.r.o. řeže diamantovým lanovou pilou. A to mostní pilíře, masivní konstrukce, silné stěny, základy. Hlavní využití v oboru jako jsou pozemní a inženýrské stavitelství. Využití: -řezání betonových konstrukcí tloušťky více než 50 cm -použití v těžko přístupných, citlivých nebo nebezpečných objektech -odstraňování velkých částí betonu najednou. Bližší informace naleznete na našich webových stránkách.


Specializované řezání laserem - kvalitní a spolehlivá práce

Specializované řezání laserem - kvalitní a spolehlivá práce

Hledáte spolehlivou a osvědčenou firmu, která se zabývá řezáním laserem? Tak neváhejte a kontaktujte právě nás společnost SW - MOTECH s.r.o. v obci Vojkovice blízko města Brna. Naše společnost se specializuje na řezání laserem. Zpracováváme: -trubky,plechy, motocyklové příslušenství, speciální konstrukce pro motocykly, CNC ohraňování, povrchové úpravy, lisování, ohýbání trubek, svařování, kovovýroba, řezání laserem. Nabízíme vysoká kvalita naší provedené práce za příznivou cenu. Pokud potřebujete činnost řežání laserem rozhodněte se právě pro nás. Věříme že s prací od nás budete spokojeni. Pro více informací o řezání laserem nás kontaktujte telefonicky nebo osobně ve Vojkovicích u Brna.


Jádrové řezání železobetonu pro dodatečné řezání otvorů prostupů pro rozvody, otvory pro kotvení

Jádrové řezání železobetonu pro dodatečné řezání otvorů prostupů pro rozvody, otvory pro kotvení

Potřebujete vyvrtat otvor do železobetonu? Potom se obraťte na profesionály firmu BBG-BENDA, s.r.o., která již 25 let pracuje v oboru zaměřeném na využití diamantových nástrojů ve stavebnictví. Také se pomocí perforačních vývrtů lze kompletně odstraňovat velké betonové plochy. Řezání diamantovými nástroji je zhruba 10 - 20 krát rychleji než např. pneumatické sbíječky. Co všechno dokáží vyvrtat? Dodatečné vrtání otvorů pro rozvody a potrubí Mimořádně hluboké otvory a zkušební vrty Perforační vrty pro odstranění částí betonu Vrtání kotevních otvorů. Máme špičkovou techniku a mnohaleté zkušenosti. Obraťte se na nás.