NĚMECKO; Laserové zpracování

NĚMECKO; Laserové zpracování

Poptáváme firmy, které se zabývají laserovým opracováním - ploché díly opracované laserem.

Původní znění:
Anfrage
Wir suchen "laserbearbeitende" Firmenich (Flachlaserteile)
Poptávka byla vložena dne:
16.03.2011 09:12

Platnost poptávky:
16.06.2011 08:49

Kontaktní osoba:
Peter Ruppel GmbH + Co.KG

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakázkové CNC obrábění kovů a povrchová úprava kovů

Zakázkové CNC obrábění kovů a povrchová úprava kovů

Firma Kolmetal s.r.o. Kolín se specializuje na zakázkové CNC obrábění kovů a dále na povrchové úpravy. Obrábění kovů a povrchová úprava kovů Zaměřujeme se především na obrábění, soustružení a frézování kovů - řezání kovů, vrtání a dynamické vyvažování rotačních dílů. Dále pro nás není problém provést i kvalitní povrchovou úpravu - galvanické pokovování - Zn, Ni, Cr, eloxování, lakování, leštění kovů, kalení kovů a na vakuové kalení kovů. CNC obrábění různých materiálů ocelí nerezových ocelí nástrojových ocelí mosazi duralu mědi hliníku plastů


Řezání, dělení profilů, trubek, svitků a plošného materiálu laserem i pilou

Řezání, dělení profilů, trubek, svitků a plošného materiálu laserem i pilou

Naše společnost se Vám postará o řezání trubek a profilů za pomocí laseru, které je vhodné pro uzavřené profily s čtvercovým, obdélníkovým, kulatým, oválným průřezem z nerezové a uhlíkové oceli, mosazi, mědi a hliníkových slitin. Laserem řežeme trubky o průměru 12 – 120 mm nebo profily s hranou 12 - 100 mm. Maximální délka tyče je 6 500 mm, minimum 3 200 mm a maximální délka dokončeného kusu 4 500 mm. Dělení profilů a trubek za pomoci pily je možné v maximální délce vstupního profilu 6 500 mm, výstupní díl maximálně 3 000 mm, maximální tloušťka vstupního materiálu 6 mm, maximální rozměr profilu 80x60 mm, průměr trubky 80 mm. Automatizované odstranění třísek a otřepů umožňuje dělící centrum. Podélné a příčné dělení svitků provádíme v rámci těchto technologických možností: - maximální šířka vstupního pásu - 1 550 mm - tloušťka vstupního materiálu - od 0,8 do 4 mm - délka formátů - do 4 000 mm - svitky - váhy do 27 tun - šířka výsledného pásu - od 16 mm - materiál - páska válcovaná za studena (CRC svitky) jakosti DC 01 nebo páska válcovaná za tepla (HRC svitky) zpravidla jakosti S 235. Pokud nám to technologické možnosti dovolí, jsme schopni dělit materiál i jiných jakostí.


Vyrábíme a dodáváme polotovary a přesné výpalky z kovů

Vyrábíme a dodáváme polotovary a přesné výpalky z kovů

Naše firma TVARPAL, s. r. o. Hradec Králové dodává polotovary a přesné výpalky z kovů za použití technologie tepelného dělení materiálů metodou kyslík-acetylén, plasma, nebo laser. Jsme specialisté na technologie tepelného dělení materiálu. Dodáváme polotovary a přesné výpalky z kovů: Metodou kyslík-acetylén běžně zhotovujeme výpalky až do tloušťky 200 mm. Zhotovujeme výpalky z nerezových plechů, hliníkových plechů, barevných kovů a také z běžné konstrukční oceli. Nejmodernější laserová technologie umožňuje maximálně přesné dělení materiálu. Nejmodernější CNC stroj KOMPAKT Laser umožňuje maximálně přesné, rychlé a velmi účinné termické dělení materiálu.


Řezání laserem Trumpf 3030|Třinec

Řezání laserem Trumpf 3030|Třinec

Řezání laserem Trumpf 3030 v Třinci provádí firma STEELTEC CZ, s.r.o. Nová technologie firmy STEELTEC CZ, s.r.o. která umožní zpracovávat nabídky i menší sériovosti. Řezání plechů laserem do tloušťky 20mm s dokonalou přesností, dokážeme zpracovávat nejrůznější materiály od tenkých až po silné plechy. Naše firma vyrábí kvalitní zahradní ruční nářadí Gardena, zahradní sekačky na trávu, výrobky pro spotřební průmysl, lis na PET láhve ECOPRESS. Provádíme velkosériovou strojírenskou a zámečnickou výrobu, lisování kovů, svařování výlisků, broušení, lisování plechů, svitků aj.


Výroba, řezání výpalky o síle 1-200 mm

Výroba, řezání výpalky o síle 1-200 mm

Naše nabídka: - výpalky - na plynových a plazmových pálicích pracovištích řežeme výpalky o síle 1-200 mm - termín dodání - dle dohody a množství, po domluvě i do 24 hod - opracování výpalků - výpalky je možno dále opracovat - tryskání - výpalky je možno tryskat na našich tryskacích zařízeních Výpalky rozvážíme stálým zákazníkům i ze vzdálenějších regionů naší dopravou (až 24 tun). Využijte možnosti odvozu za výhodných podmínek a ušetřete za zbytečné dopravní náklady.


Přesné řezání materiálů vodním paprskem Hradec Králové

Přesné řezání materiálů vodním paprskem Hradec Králové

Naše firma ELZA Předměřice, s.r.o. provádí ekologickou metodu řezání vodním paprskem. Tato moderní metoda si hravě poradí s obráběním široké palety materiálů. Vysokotlaké zařízení totiž dokáže stlačit vodu tak, že má paprsek dostatečný tlak umožňující řezat velmi pevné materiály a to s vysokou přesností. Řezání vodním paprskem je nejen naprosto přesné, ale navíc minimalizuje vznik odpadu. Další předností řezání vodním paprskem je možnost obrábění kovových, ale i nekovových materiálů jako jsou žula, mramor, dlažby, plasty. Neváhejte naši firmu ELZA Předměřice, s.r.o. Hradec Králové co nejdříve navštívit.