KAMERUN; Spolupráce v zemědělském průmyslu

KAMERUN; Spolupráce v zemědělském průmyslu

Poptáváme spolupráci českých firem v oblasti zemědělské výroby, průmyslu a služeb. Máme zájem o import, export výrobků, ochodní zastoupení firem, postoupení technologie, společné podnikání, investory, kteří by investovali v Kamerunu.

Původní znění:
Inquiry
Promotion of Czech Produces, Services and Industries, Agro & Agriculture etc. in Cameroon & CEMAC Countries.

1* Import - Export.
2* Become their Exclusive Representative/Agent.
3* Transfer of Technology, Turn-Key & Joint-Venture.
4* Partnership with us to sell their products & or Services.
5* Investors to invest also in Cameroon.
6* Any other business and interested Companies, individuals, Groups, Organisation, should contact us immediately.

Our Company's name:-
Nchenghe Trading & Industrial Co; Ltd,
( NETRAINCO LTD)
P.O.Box 4789 Douala, Cameroon
Attention: Mr. NCHENGHE E. James, CIF(USA)
Founder President Director General.
Business Consultant.
Tel: +237 - 77 83 46 72
Fax: +237 - 33 37 24 53
Email: nchenghe_netrainco@hotmail.com
Poptávka byla vložena dne:
28.02.2011 09:07

Platnost poptávky:
28.05.2011 09:06

Kontaktní osoba:
Nchenghe Trading & Industrial Co; Ltd(NETRAINCO LTD)


Telefon:
+237 - 77 83 46 72

Fax:
+237 - 33 37 24 53

Země:
Littoral Region, Cameroon

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Živočišná výroba Pardubice – chov skotu na mléko a maso

Živočišná výroba Pardubice – chov skotu na mléko a maso

AGRODRUŽSTVO KLAS Křičeň, Pardubice Naše zemědělská výroba se zaměřuje na produkci mléka, chov skotu a chov prasat. Chováme holštýnské plemeno skotu, které je prošlechtěno na vysokou mléčnou užitkovost a je tedy hlavním tržním produktem v živočišné výrobě. Dále se zabýváme chovem skotu bez tržní produkce mléka, plemene charolais. Masný skot chováme celoročně pastevním způsobem s přirozenou plemenitbou.  V chovu prasat provádíme uzavřený obrat stáda. Prasata chováme ve stáji v Dolanech. Máme dva provozy rozdělené na porodna a výkrm. Hlavním odběratelem vykrmených prasat jsou jatka Sloupnice.


Zahradnické služby Příbram

Zahradnické služby Příbram

Aby i letos byla Vaše zahrada krásná, navštivte Zahradnictví Příbram. Nabízíme zahradnické služby a prodej širokého zahradnického sortimentu od skalniček, trvalek, substrátů a hnojiv, semen zeleniny a ovoce, ovocných stromků a keřů, jehličnanů, popínavých keřů nebo doplňkového zboží jako je zahradní keramika či proutěné zboří. Ať již dáváte přednost okrasným květinám nebo užitečným ovocným a zeleninovým záhonkům, jistě si u nás vyberete. Pokud si nebudete vědět s výběrem rady, naše zahradnické služby zahrnují i odborné poradenství, stačí přijít do Zahradnictví Příbram.


Rostlinná a živočišná výroba, chov a velkovýrobna vepřů, jatka

Rostlinná a živočišná výroba, chov a velkovýrobna vepřů, jatka

Zemědělské družstvo Vícov naleznete na Hané v okrese Prostějov. Naše družstvo má více odvětví a poboček. Nejvíce produktivní obor činnosti je rostlinná výroba, živočišná výroba a s ní spojené řeznictví a uzenářství. U rostlinné výroby šetrně obhospodařujeme 900 ha vysoce úrodné půdy, kde pěstujeme potravinářskou pšenici, sladovnický ječmen, řepku, mák i hořčici. V živočišné výrobě se zaměřujeme na chov jatečních a plemenných prasat. Velká část vepřů se poráží a zpracovává na našich jatkách. Další zpracování masa probíhá v certifikovaném řeznictví a uzenářství v Lešanech. Naše mnohaleté zkušenosti zaručují stálost a kvalitu výroby.


E-shop prodejny EQUICENTRUM Trutnov – potřeby pro koně a jezdce

E-shop prodejny EQUICENTRUM Trutnov – potřeby pro koně a jezdce

SCR Fassati s.r.o. Jezdecký areál a jezdecké potřeby Choustníkovo Hradiště, Trutnov Zajímá Vás vše kolem koní a rádi si rozšiřujete obzor? Pak v našem E-shopu si vyberete zrovna to co Vás zajímá a mnohem víc. Jedná se o jezdecký sortiment, krmivo a vybavení pro Vaši stáj a jízdárnu. Nabízíme jen jezdecké zboží od prověřených výrobců a dodavatelů. Můžete také navštívit naši "kamennou" prodejnu v Choustníkově Hradišti.


Ovoce, oříšky v čokoládě - kešu, mandle, lískové ořechy, jahody, brusinky, borůvky, maliny

Ovoce, oříšky v čokoládě - kešu, mandle, lískové ořechy, jahody, brusinky, borůvky, maliny

Ořechy, ovoce a čokoláda jsou skvělá kombinace pro mlsání. V eshopu semenac.cz si můžete v mnoha variantách ořechy, ovoce v čokoládě objednat a my Vám vše do druhého dne odešleme. Ořechy v čokoládě: - lísková jádra v mléčné čokoládě - kešu v hořké, mléčné čokoládě - mandle v hořké, mléčné, bílé čokoládě, v tiramisu i se skořicí. Ovoce v čokoládě: - jahody, višně v hořké čokoládě - brusinky v mléčné čokoládě - borůvky v hořké čokoládě - lyofilizované maliny v bílé čokoládě. Máme prvotřídní dodavatele a všechny naše produkty jsou v prvotřídní kvalitě. Firma Semenáč má i 5 výdejních míst: - Kroměříž, Hulínská 1799 - jídelna QuickDeli.cz - Zlín-Malenovice, tř. 3. května 1170 - OC Centro Zlín - Ostrava-Hrabová ul. Prodloužená 807 - QuickDeli.cz - Brno-Ivanovice FRESH POINT, Hradecká 408/40 - HM Globus. - Olomouc FRESH POINT, 8. května 24 - Galerie Moritz.


Rostlinné a živočišné výrobky - pěstování obilovin, řepky olejné, cukrovky, chov krav

Rostlinné a živočišné výrobky - pěstování obilovin, řepky olejné, cukrovky, chov krav

Společnost ZEMĚDĚLSKÁ a.s. Opava-Kylešovice podniká v zemědělské prvovýrobě a zaměřuje se na rostlinnou a živočišnou výrobu, kde nabízí pěstování obilovin, řepky olejné, cukrovky a specializuje se na chov krav. V rostlinné výrobě hospodaříme na 2.600 ha zemědělské půdy. Zaměřujeme se na pěstování obilovin, řepky olejné, cukrovky, vojtěšky pro živočišnou výrobu, kukuřice na siláž a kukuřice na zrno. V živočišné výrobě se specializujeme na chov krav s mléčnou produkcí. Kravské stádo čítá 500 kusů skotu. Stabilitu chovu skotu v našem podniku jsme podpořili stavbou zemědělské bioplynové stanice, jejíž hlavní vstupní surovinou je chlévská mrva. Chov krav vidíme do budoucna jako stabilizující prvek naší výroby. Pracovníci rostlinné výroby poskytují služby mechanizačními prostředky i pro okolní farmáře. Naše středisko zajišťuje také skladování a logistiku rostlinných surovin (léčivé rostliny) pro společnost Teva Industries s.r.o. Hlavní činnosti společnosti je rostlinná výroba, která je zaměřená na pěstování: - obilovin - řepky olejné - cukrovky - máku - vojtěšky pro živočišnou výrobu - kukuřice na siláž a zrno. Protože my rozumíme zemědělství!