INDIE; Šály, tkaniny, příze

INDIE; Šály, tkaniny, příze

Exportujeme všechny typy hedvábných šál, sarongů (viskóza a hedvábí), bavlněné tkaniny, bavlněné příze a syntetické příze z Indie.
Máme zájem o navázání obchodní spolupráce.

Původní znění:
Establishing business cooperation
We are Exports all types of Silk Scarves, Lungi (Viscose & Silk with Jerry) Cotton fabrics, Cotton Yarns & Synthetic yarns from India .
Please revert back with fresh requirements in yarns, Cotton Fabrics & Silk FabricsPlease send your requirements On both the emails address so that we can send you all the details.

Please contact us on our emails:

Le-merite@hotmail.com, China@lemeriteexports.com,
W.Best Reg.

S.C.Mehta Mob. +91-9324336731
Tel: +91-22-66939206, Fax: +91-22-66939205
LEMERITE EXPORTS Pvt. Ltd.
104 Marwa Complex, Saki Vihar Rd,
Near Saki Naka, Andheri (East)
Mumbai -400, 072. {INDIA}
Email: Le_merite@hotmail.com
MSN Le-merite@hotmail.com
China@lemeriteexports.com,
Skyped: Le_merite.yarn
Poptávka byla vložena dne:
21.02.2011 08:28

Platnost poptávky:
21.05.2011 08:25

Kontaktní osoba:
S.C.Mehta

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Maharastra

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Čalounické a potahové látky a technické tkaniny seženete v prodejně Eifler, Praha

Čalounické a potahové látky a technické tkaniny seženete v prodejně Eifler, Praha

Potřebujete Vaše křeslo znovu počalounit? Ať už se rozhodnete svěřit tuto činnost do odborných rukou nebo se do toho pustíte svépomocí, budete potřebovat vhodnou čalounickou látku. Široký výběr nejen čalounických, ale i potahových látek a látek z technické tkaniny naleznete v nabídce firmy Eifler, spol. s r.o., kterou naleznete na Praze 9. Vhodnou látku si můžete vybrat přímo v podnikové prodejně, kde Vám ochotný personál pomůže s výběrem, a kde vám doporučí také ostatní potřebný čalounický materiál.


Pyžama, noční košile, zástěry

Pyžama, noční košile, zástěry

Mezi nabízené produkty výrobního oděvního družstva VKUS z Klatov patří oblíbená řada kvalitních pánských pyžam v letní a zimní variantě ve běžných i nadměrných velikostech, dámské noční košile klasického střihu a praktické zástěry provazovací a propínací zástěry nebo dětské zástěrky. Sortiment pyžam, nočních košil a zástěr je vyráběn převážně pro tuzemský trh, stálými zákazníky jsou nemocnice a domovy seniorů. Podívejte se v případě zájmu na kompletní nabídku pyžam a nočních košil, kterou naleznete na stránkách VKUS, výrobní oděvní družstvo Klatovy.


Aktuální módní trendy přináší butik Zlechov - krásné oblečení za nízké ceny

Aktuální módní trendy přináší butik Zlechov - krásné oblečení za nízké ceny

Pokud se toužíte obléct podle aktuálních módních trendů a pořídit krásné oblečení za nízké ceny, udělejte si cestu do Butiku Zlechov nedaleko Uherského Hradiště, kde Vám poradí při nákupu a možná konečně najdete svůj styl oblékání. Oceníte jistě individuální přístup, na kterém si zde zakládají. Butik přináší pravidelně novinky z oblasti odívání, dováží oděvy hlavně z Německa, Itálie a Turecka. Ať už máte štíhlou nebo plnější postavu, vyberete si snadno celý model, oděvy v Butiku Zlechov zakoupíte ve vel. 34-62. Snadno doladíte i doplňky - spodní prádlo, punčochové zboží, šátky, kabelky, opasky i bižuterii.


Výrobní oděvní družstvo Klatovy

Výrobní oděvní družstvo Klatovy

VKUS, výrobní oděvní družstvo Klatovy pracuje na zakázkách tuzemských i zahraničních klientů především šitím ve mzdě. V sortimentu nechybí pracovní oděvy, výstražné vesty, flanelové a bavlněné haleny, šaty, dámská i pánská převážně nemocniční pyžama z tkanin vyrobené výhradně v České republice. Šití oděvů ve mzdě nebo zakázkové šití realizujeme na kvalitních šicích strojích se zárukou odborného zpracování. Kompletní sortiment výroby VKUS, výrobní oděvní družstvo Klatovy naleznete na internetových stránkách.


Plátěné, textilní tašky s potiskem - kvalitní česká výroba

Plátěné, textilní tašky s potiskem - kvalitní česká výroba

Plátěné, textilní tašky jsou praktické a v hojné míře používané pro reklamní účely. Vlastní stylovou textilní tašku s potiskem na zakázku můžete objednat u společnosti EMIT-CZ sociální podnik, s.r.o. Kroměříž. Pro střední i malé podniky, pro každého to, co si vybere. Výhodou je to, že vyrobíme tašky i v malém nákladu za příznivou cenu. Námi ušité a potištěné tašky jsou oblíbené. Šijeme je z poctivého materiálu. Potisk může být jednoduchý jednobarevný a nebo i plnobarevný jako fotka digitální technologií. U textilních tašek si můžete vybrat z celé řady barev. Máme šikovného výtvarníka, který přemaluje i motiv z Vaší fotografie do kontur. Tento obrázek tak můžeme přenést na tašku. Graficky ztvárníme příběh Vašeho regionu. Realizace je jednoduchá - pošlete nám fotografii a ostatní zařídíme my.


Metrový a bytový textil, oděvní látky - prodej

Metrový a bytový textil, oděvní látky - prodej

Chcete si doma ušít něco hezkého nebo jen oživit svůj jídelní stůl novým ubrusem? Metrový a bytový textil včetně oděvních látek jsou pro vás připraveny v Šumperku v galanterii TEXPA, kde si vybere každý. Vyberete si u nás z mnoha barev, materiálů i vzorů: - metrový textil - bytový textil - oděvní, dekorační, potahové a technické látky - krajky, prýmky - módní vlny na pletení - příze. U nás si vyberete vše potřebné !