PÁKISTÁN; Bytový textil

PÁKISTÁN; Bytový textil

Rád bych navázal dlouhodobé obchodní vztahy s firmami, které mají zájem importovat textilní výrobky - ložní prádlo, záclony, kuchyňské zboží, oděvy a ručníky.

Původní znění:
Establishing business cooperation
I am looking forward to establishing long lasting business relationship with companies who are interested to import of textiles products bedlinen, curtains, kitchen wares, garments and towels into the Czech Republic or any Eoropean Countries so please send me your requirements and I hope to get you competitive prices from Pakistan. You may send me your inquiry at my email address akhtar@hometexsourcing.com and cc hometexsourcing@hotmail.com or akhtar_ali@mobilink.blackberry.com

Thanks
Akhtar Ali
Hometex Sourcing
Faisalabad-Pakistan
Poptávka byla vložena dne:
21.01.2011 08:34

Platnost poptávky:
21.04.2011 08:33

Kontaktní osoba:
Akhtar Ali


Telefon:
+923 008 653 634

Země:
Punjab

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Marmoleum – ekologická přírodní podlahová krytina pro Váš domov

Marmoleum – ekologická přírodní podlahová krytina pro Váš domov

Hledáte nejvhodnější podlahovou krytinu pro Váš dům, byt či nebytové prostory? A už jste slyšeli o marmoleu? Marmoleum je podlahová krytina nahrazující PVC z čistě přírodních materiálů. Výhodou je jeho tepelná a zvuková izolace, dlouhá životnost a stálobarevnost. Velmi snadno se udržuje a díky svému složení je vhodná pro alergiky a astmatiky. Zabraňuje množení mikroorganismů a je antistatická. Veškerý servis Vám zajistí profesionální firma Pavel Kasal na Vysočině. Znalosti, zkušenosti, kvalitní materiály a rozumná cena zajistí Vaší spokojenost. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Návrhy, realizace, dekorace interiérů na zakázku - bytový textil, zastínění oken, žaluzie

Návrhy, realizace, dekorace interiérů na zakázku - bytový textil, zastínění oken, žaluzie

V oboru realizace dekorace bytových interiérů a interiérů komerčních budov či kanceláří působí firma STUDIO DEKOR s.r.o. Uherské Hradiště. Zabývá se návrhy dekorací na zakázku, dodá bytový textil, zastínění oken, tapety, koberce apod. Bytový textil vybíráme z nejnovějších kolekcí od českých i zahraničních firem. Pokud se rozhodnete nás oslovit s požadavkem na realizaci interiéru, zpracujeme vám cenovou nabídku na základě měření u Vás v domácnosti či firmě, poskytneme Vám poradenství při výběru vhodných materiálů a zboží. Dodáme či ušijeme dekorace na zakázku a provedeme instalaci zastínění oken, tapet, pověšení záclon, závěsů a další související práce. Prodej, dodání na zakázku: - vertikální žaluzie - záclonové žaluzie Silhouette - římské rolety, látkové rolety - japonské stěny - garnýže, závěsné systémy - bytový textil: - záclony, závěsy - dekorační, potahové materiály - ložní prádlo - povlečení a prostěradla - přikrývky, polštáře - koberce - stolní hotelový program.


Textilní galanterie eshop - potřeby pro šití i pletení

Textilní galanterie eshop - potřeby pro šití i pletení

Sortiment textilní galanterie zahrnuje: - Pletací příze – Klasik, Exclusive, Marlen, Gloria… - Připlétací příze – Darka, Jarka - Zipy – kovové, kostěné, spirálové - Stuhy – atlasové, jutové, sametky - Vycpávky – potažené, jehlovité vrstvené - Knoflíky – mandlovací, dětské, košilové, oboustranné, na natloukání - Nitě – nejčastěji polyester anebo bavlna - Zapínání, koncovky - Gumy, pruženky Nabídka je určená pro maloobchodní firmy s textilní galanterií, pro šicí dílny a výrobce a pro hotely, školy, penziony restaurace a další podobná zařízení. Tyto a mnoha další produkty textilní galanterie je možné zakoupit v eshopu. Možnost i osobního nákupu v maloobchodní prodejně v Praze 10.


Pryžové podlahy do fitness center a posiloven nejvyšší možné kvality

Pryžové podlahy do fitness center a posiloven nejvyšší možné kvality

Je důležité, aby podlaha ve fitness centru byla příjemně měkká, ale zároveň odolná proti pádu cvičícího nářadí. Zároveň musí tlumit zvuk způsobených dopadem náčiní nebo cvičením. Vysoké jsou také požadavky na vzhled podlah do fitness center. Ne každá podlaha je tyto požadavky schopna splnit! Tlumící a antivibrační desky s melírem epdm od pražské společnosti NOKO Servis s.r.o. jsou vysoce kvalitní, a proto Vás jistě nezklamou! Nejenže můžete tento sportovní povrch ve firmě zakoupit, zároveň Vám zajistí i jejich odbornou pokládku! Pokud tedy potřebujete podlahu do fitness centra, kontaktujte i vy NOKO Servis s.r.o.!


Výroba péřových ozdob a dekorací Praha - jediný výrobce na české trhu

Výroba péřových ozdob a dekorací Praha - jediný výrobce na české trhu

Peři prodáváme nebo z něj vyrábíme konečné výrobky - péřové ozdoby. Naleznete u nás peří pštrosí, krocaní a krůtí, kohoutí, paví, husí, perlička nebo bažantí. Některé peří je k dostání v různých metrážích, zhotovujeme je od jednoho metru, a jakékoli barevné kombinaci. Péřové dekorace využijete např. při svatbách, rekvizitách, dekoracích, na maskách a kostýmech. Ceny zašleme na vyžádání, odvíjejí se individuálně dle velikosti a složitosti výrobku.


Látkové pleny prodej Praha – šetrný ekologický výrobek

Látkové pleny prodej Praha – šetrný ekologický výrobek

Rodiče začínají myslet více ekologicky, a proto se vrací zpátky k látkovým plenám. Pro některé nemoderní nepraktická a nepohodlná metoda, pro jiné ekologická a šetrná. Používání látkových plen má několik výhod. Obrovská nezanedbatelná výhoda jsou finance. Finanční úspora, která nastane hned po prvním měsíci používání, není rozhodně přehlédnutelná. Dále je to dlouhá životnost plen, při správném zacházení je můžete používat i pro vaše další dítě. Výhoda je především v přírodním materiálu. Existuje již několik výzkumů, že jednorázové pleny neprospívají pohlavním orgánům dětí. O problematice látkových plen a jejich přínosu si můžete přečíst v článku na našich webových stránkách podrobněji.