PÁKISTÁN; Bytový textil

PÁKISTÁN; Bytový textil

Rád bych navázal dlouhodobé obchodní vztahy s firmami, které mají zájem importovat textilní výrobky - ložní prádlo, záclony, kuchyňské zboží, oděvy a ručníky.

Původní znění:
Establishing business cooperation
I am looking forward to establishing long lasting business relationship with companies who are interested to import of textiles products bedlinen, curtains, kitchen wares, garments and towels into the Czech Republic or any Eoropean Countries so please send me your requirements and I hope to get you competitive prices from Pakistan. You may send me your inquiry at my email address akhtar@hometexsourcing.com and cc hometexsourcing@hotmail.com or akhtar_ali@mobilink.blackberry.com

Thanks
Akhtar Ali
Hometex Sourcing
Faisalabad-Pakistan
Poptávka byla vložena dne:
21.01.2011 08:34

Platnost poptávky:
21.04.2011 08:33

Kontaktní osoba:
Akhtar Ali


Telefon:
+923 008 653 634

Země:
Punjab

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní vinylové, laminátové a PVC podlahové krytiny poutající Vaši pozornost

Kvalitní vinylové, laminátové a PVC podlahové krytiny poutající Vaši pozornost

Uvažujete o pokládce nové podlahy? Obraťte se na humpoleckou společnost Nábytek pohodlí Radky Sobotkové, která se vedle prodeje nábytku zabývá také prodejem a pokládkou podlahových krytin. Vybírat můžete ze sortimentu vysoce kvalitních vinylových a laminátových podlah Quick-step či PVC, vhodných do obytných i komerčních prostor. Široká škála dekorů imitujících dřevo, kámen i dlažbu a nepřeberné množství barevných odstínů zaručuje, že si vyberete podlahovou krytinu zcela vyhovující Vašim potřebám a přáním. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Výroba, prodej podlahových krytin Fatrafloor - české vinylové podlahy Fatraclick, PVC Lino Fatra

Výroba, prodej podlahových krytin Fatrafloor - české vinylové podlahy Fatraclick, PVC Lino Fatra

Kvalitní PVC podlahy v rolích i čtvercích a plovoucí vinylové podlahy do domácností i komerčních prostor dodá společnost Fatra a.s. se sídlem v Otrokovicích u Zlína, která patří mezi významné zpracovatele plastů nejen v ČR, ale i ve světě. Na prodej je široká škála podlahových krytin - bližší informace najdete na webu Fatrafloor.cz Naše české vinylové podlahy vynikají vysokou odolností proti opotřebení, snadnou údržbou, nízkou úrovní hluku. Vhodné jsou na podlahové topení. Výroba, prodej podlahy: - pro domácnosti - pro hotely a restaurace - pro nemocnice a laboratoře - pro průmyslové haly. Pomůžeme Vám vybrat ten nejvhodnější typ podlahy. Odolná PVC podlaha LINO Fatra: - v mnoha dekorech - dřevo, kámen, koberec - odběr v rolích, v dílcích - PVC s odvodem elektrostatického náboje. Plovoucí vinylové podlahy: - FatraClick, RS-click - dekory imitující dřeviny, vhodné pro podlahové topení, systém Uniclic umžňuje snadné položení bez lepení. Luxusní vinylové dílce: - Thermofix - 52 dekorů v imitaci dřeva, kamene či koberců. - Imperio - přírodní vzhled imitující dřevo.


Výprodej kusových, metrových koberců - sleva 60% na koberce Zlín

Výprodej kusových, metrových koberců - sleva 60% na koberce Zlín

Nepropásněte výprodej kusových, metrových koberců u firmy FRANC Zlín - Akce probíhá na prodejně ve Zlíně - sleva na koberce je 60%. Jsme prodejci podlahových krytin - koberce máme na výběr bytové, kusové i zátěžové a hotelové v mnoha vzorech. Zajišťujeme rozvoz našeho zboží a provádíme pokládání podlahovin. Rádi Vám koberec položíme v domě, bytě i ve firmě či kanceláři. Navštivte náš showroom ve Zlíně a naši zaměstnanci se Vás ujmou a poradí při nákupu.


Plastové podlahy, PVC dlažba Fortelock, vinylové dlaždice - prodej, eshop

Plastové podlahy, PVC dlažba Fortelock, vinylové dlaždice - prodej, eshop

Chcete podlahu, která bude mít vysokou zátěžovou i chemickou odolnost, snadno se udržuje a její pokládka bude jednoduchá a rychlá? Obraťte se na společnost FLOMAT s.r.o. nebo se podívejte na její internetový obchod FLOMAT.cz a zakupte si plastovou dlažbu Fortelock. Podlahové systémy Fortelock jsou speciální PVC krytiny, které mají promyšlený design zámkového provedení a jsou vhodné do komerčních, průmyslových i bytových prostor. Tyto plastové podlahy se nejčastěji využívají v technických místnostech, garážích, dílnách, skladech, stájích, posilovnách, gastro provozech, hasičských zbrojnicích, ve výrobních halách, zdravotnictví, víceúčelových halách, fitness centrech apod. Chcete-li ušetřit čas, peníze a starosti, navštivte náš e-shop a vybírejte z 90 druhů dlaždic!


Kovová a textilní galanterie prodej Praha - výběr druků, špendlíků, patentek, knoflíků či nýtů

Kovová a textilní galanterie prodej Praha - výběr druků, špendlíků, patentek, knoflíků či nýtů

Sortiment zboží: - Ložní soupravy - Přikrývky, polštáře - Ručníky, osušky - Ubrusy, utěrky - Deky mikro - Zavinovačky, Vložky do zavinovaček - Dětské deky, Dětské pleny - Dětské bezpečnostní popruhy - kšíry - Dětské reflexní vesty, Dětské pláštěnky - Dětské šle, Matracové chrániče - Bryndáky - Zástěry pánské - Froté prostěradla - Kapesníky - Pánské podvazky, Pánské šle - Pánské a dámské deštníky - Záplatovina, Ubrusovina - Kanava, Léhátkovina - Rašlové vložky, Molitanová drť - Viselin - Pomůcky pro pletení, šití, háčkování - Gumy, Háčky, Jehlice, Knoflíky - Krajky, Krejčovské potřeby - Nitě, Popruhy, Příze - Zapínání, Stuhy - Šňůry, Špendlíky, Vycpávky - Zipy - Zdrhovadla a další. Naše maloobchodní prodejna se nachází ve Vršovické ulici číslo 51 na Praze 10, vchod je z ulice Moskevská. Otevřeno máme Po - Pá: 9.00 - 18.00 So: 9.00 - 13.00 Rádi Vás u nás přivítáme! V našem sortimentu si vybere každý!


Podlahářství Opava - podlahové krytiny, koberce, vinylové podlahy, dřevěné podlahy

Podlahářství Opava - podlahové krytiny, koberce, vinylové podlahy, dřevěné podlahy

Podlahářství Tom&Ka s.r.o. Vám poradí s výběrem nejvhodnějšího typu podlahových krytin do vašeho domu či bytu. Vybrat si můžete v naši vzorkové prodejně na ulici Čapákovo nábřeží 691/42 vedle ulice Mostní v Opavě Kateřinkách ze široké škály designů koberců, vinylových dílců, čistících zóny, PVC, laminátových podlah, plovoucích podlah, korkových podlah, dřevěných podlah a marmolea. Zajistíme položení, olištování i lepení podlahových krytin, schodů. Pokud sháníte kvalitní podlahy s kompletním servisem, obraťte se na firmu Tom&Ka s.r.o. na tel.: 608798122.