NĚMECKO; Laserové díly

NĚMECKO; Laserové díly

Jsme zprostředkovatelská burza na laserové díly a hledáme adekvátní dodavatele, kteří pracují precizně podle DXF souborů, kde musí souhlasit dodací termíny a tvorba cen.

Původní znění:
Anfrage
Meine Damen Herren,

Wir sind eine Vermittlungsbörse für Laserteile und suchen einen adequarten Lieferanten, der nach DXF Dateien preziese arbeitet, wo Liefertermine und die Preisgestaltung stimmen muß.

MfG
D. Welsing
Fax 02372 568022
0175 20 23 264
Poptávka byla vložena dne:
03.01.2011 11:03

Platnost poptávky:
03.04.2011 10:52

Kontaktní osoba:
Vermittlungsbörse

Kontaktní email:

Telefon:
017 520 23264

Fax:
023 725 68022

Země:
deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Jádrové řezání železobetonu pro dodatečné řezání otvorů prostupů pro rozvody, otvory pro kotvení

Jádrové řezání železobetonu pro dodatečné řezání otvorů prostupů pro rozvody, otvory pro kotvení

Potřebujete vyvrtat otvor do železobetonu? Potom se obraťte na profesionály firmu BBG-BENDA, s.r.o., která již 25 let pracuje v oboru zaměřeném na využití diamantových nástrojů ve stavebnictví. Také se pomocí perforačních vývrtů lze kompletně odstraňovat velké betonové plochy. Řezání diamantovými nástroji je zhruba 10 - 20 krát rychleji než např. pneumatické sbíječky. Co všechno dokáží vyvrtat? Dodatečné vrtání otvorů pro rozvody a potrubí Mimořádně hluboké otvory a zkušební vrty Perforační vrty pro odstranění částí betonu Vrtání kotevních otvorů. Máme špičkovou techniku a mnohaleté zkušenosti. Obraťte se na nás.


Profesionální řezání betonu i panelu – vyřezávání otvorů pro okna a dveře

Profesionální řezání betonu i panelu – vyřezávání otvorů pro okna a dveře

Společnost ARBE s.r.o. provádí řezání betonu, panelu, spár, železobetonu a vyřezávání otvorů pro okna a dveře ve všech okresech Moravskoslezského kraje – Havířov, Hlučín, Karviná, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Opava, Ostrava a Bruntál. Pomocí diamantové pily, která umožňuje řezat v libovolném směru a lze s ní vytvořit v betonu, panelu či v železobetonu rovné a čisté řezy a to i v betonu s ocelovými armaturami nebo s nerovným povrchem. K řezání se se používají odhlučněné kotouče, které dokáží snížit úroveň hluku až o polovinu. - Řezání spár, betonu a panelu - vyřezávání okenních, dveřních a jiných stavebních otvorů - odstranění příček, dělení materiálů - řezání drážek - projekční technická dokumentace i statický posudek Samozřejmostí je pro nás po práci odvoz suti a stavebního odpadu na skládku, úklid.


CNC a klasické ohraňování, ohýbání trubek i plechů podle požadavků zákazníků

CNC a klasické ohraňování, ohýbání trubek i plechů podle požadavků zákazníků

Profesionální služby v oblasti řezání všech druhů kovů, CNC a klasického ohýbání, ohraňování plechů a trubek provádí podle požadavků zákazníků společnost AT Weldsteel s.r.o. Boskovice. CNC ohýbání (ohraňování) provádíme na ohraňovacích lisech firmy Trumpf. Garantovaná přesnost +-0,1 mm. CNC a klasické ohraňování, ohýbání trubek i plechů: - max. délka ohybu 3150 mm - max. tloušťka plechu 8 mm / v kratších délkách i do max. tloušťky 12 mm Vyrobíme také atypické ohýbací nástroje pro speciální ohyby. Pro klasické ohýbání máme ruční i strojní ohýbačky, které jsou vhodné pro jednoduché ohyby. Vždy Vám zajistíme precizní provedení, přesnost a profesionální jednání.


Řezání, vypalování laserem - výroba dílů z oceli, hliníkových slitin

Řezání, vypalování laserem - výroba dílů z oceli, hliníkových slitin

Řezání a vypalování laserem je efektivní způsob výroby tvarově složitých dílů z oceli i hliníkových slitin, s kvalitní řeznou hranou. Přesný plošný laser Trumpf - TruLaser 3030 pořídila i firma KOVSTA s.r.o. Zlín. Laserový řezací stroj Trumpf umožňuje zpracovávat materiály s vysokou přesností, s možností opakovatelnosti. Získáme kvalitní řeznou hranu bez nutnosti dalšího opracování, je možná výroba tvarově složitějších dílců. Zpracovávaný materiál: - nerezové oceli do tloušťky 12mm - konstrukční oceli tl. 18mm - hliníkové slitiny tloušťky až 8mm. Maximální rozměr plechu 1500 x 3000 mm.


Profesionální kovovýroba - lisování plechů a řezání laserem

Profesionální kovovýroba - lisování plechů a řezání laserem

Hledáte profesionální kovovýrobu v okolí města Brna, firmu která se zabývá lisováním plechů a řezáním laserem, svařováním, ohraňováním, CNC řezáním? Pak se obraťte na odborníky. Veškerá kovovýroba, to je společnost SW – MOTECH. Společnost SW – MOTECH působí nejen v oblasti kovovýroby, ale také ve strojírenství. Na výrobu klademe vysoké technické nároky, snažíme se vždy vyjít vstříc zákazníkovi. Nabízíme: -CNC řezání laserem, 3D CNC řezání trubek, CNC ohraňování, CNC ohýbání trubek, širokopásové broušení, lisování, vrtání, svařování MIG, MAG, TIG, robotické a bodové svařování, povrchové úpravy práškovým lakováním. Zaměřujeme se na zpracování materiálů z oceli, nerezu i hliníku.


Profesionální řezání kovů pomocí plasmy nebo laseru - všechny druhy kovů

Profesionální řezání kovů pomocí plasmy nebo laseru - všechny druhy kovů

Hledáte firmu, která Vám profesionálně nařeže kovy a jste z okolí Blanska? Pak se obraťte na firmu AT Weldsteel s.r.o. z Blanska, která poskytuje služby v oblasti kovovýroby. Za pomocí profesionální strojů světových značek Vám nařeže všechny druhy kovů, které mohou být v maximálních rozměrech 1 500 x 3 000 mm a o maximálních tloušťkách: - do 20 mm - konstrukční ocel - do 12 mm - ušlechtilá ocel - do 8 mm - hliník a jeho slitiny - do 4 mm - měď a její slitiny K řezání využívá: - laser - plasmu - pálení dusíkem - stlačeným vzduchem - vodním paprskem Pro více informací ohledně řezání kovů se prosím obraťte na webové stránky firmy AT Weldsteel s.r.o., kde Vám kvalifikovaný personál rád zodpoví Vaše případné otázky.