NĚMECKO; Laserové díly

NĚMECKO; Laserové díly

Jsme zprostředkovatelská burza na laserové díly a hledáme adekvátní dodavatele, kteří pracují precizně podle DXF souborů, kde musí souhlasit dodací termíny a tvorba cen.

Původní znění:
Anfrage
Meine Damen Herren,

Wir sind eine Vermittlungsbörse für Laserteile und suchen einen adequarten Lieferanten, der nach DXF Dateien preziese arbeitet, wo Liefertermine und die Preisgestaltung stimmen muß.

MfG
D. Welsing
Fax 02372 568022
0175 20 23 264
Poptávka byla vložena dne:
03.01.2011 11:03

Platnost poptávky:
03.04.2011 10:52

Kontaktní osoba:
Vermittlungsbörse

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální kovovýroba - lisování plechů a řezání laserem

Profesionální kovovýroba - lisování plechů a řezání laserem

Hledáte profesionální kovovýrobu v okolí města Brna, firmu která se zabývá lisováním plechů a řezáním laserem, svařováním, ohraňováním, CNC řezáním? Pak se obraťte na odborníky. Veškerá kovovýroba, to je společnost SW – MOTECH. Společnost SW – MOTECH působí nejen v oblasti kovovýroby, ale také ve strojírenství. Na výrobu klademe vysoké technické nároky, snažíme se vždy vyjít vstříc zákazníkovi. Nabízíme: -CNC řezání laserem, 3D CNC řezání trubek, CNC ohraňování, CNC ohýbání trubek, širokopásové broušení, lisování, vrtání, svařování MIG, MAG, TIG, robotické a bodové svařování, povrchové úpravy práškovým lakováním. Zaměřujeme se na zpracování materiálů z oceli, nerezu i hliníku.


Strojírenská výroba, zakázkové kovoobrábění, CNC obrábění, soustružení, vrtání, frézování

Strojírenská výroba, zakázkové kovoobrábění, CNC obrábění, soustružení, vrtání, frézování

Řezání, broušení, vrtání a další strojírenskou výrobu na míru Vašim potřebám Vám poskytne společnost s bohatými zkušenostmi v oboru CNC obrábění, RAD Mill s.r.o. z obce Lično – Radostovice v okresu Rychnov nad Kněžnou. Pro naše zákazníky provádíme zakázkovou kovovýrobu a kovoobrábění, přičemž se specializujeme na frézování a soustružení nejrůznějších barevných kovů, oceli, nerezu, hliníku a dalších materiálů. Veškeré práce zajišťují naši zkušení zaměstnanci, a to na moderních CNC strojích, soustruzích a vrtačkách z kvalitních materiálů a za přísně dodržovaných pracovních postupů. V konečném stádiu naše výrobky procházejí přísnou výstupní kontrolou.


Řezání, dělení profilů, trubek, svitků a plošného materiálu laserem i pilou

Řezání, dělení profilů, trubek, svitků a plošného materiálu laserem i pilou

Naše společnost se Vám postará o řezání trubek a profilů za pomocí laseru, které je vhodné pro uzavřené profily s čtvercovým, obdélníkovým, kulatým, oválným průřezem z nerezové a uhlíkové oceli, mosazi, mědi a hliníkových slitin. Laserem řežeme trubky o průměru 12 – 120 mm nebo profily s hranou 12 - 100 mm. Maximální délka tyče je 6 500 mm, minimum 3 200 mm a maximální délka dokončeného kusu 4 500 mm. Dělení profilů a trubek za pomoci pily je možné v maximální délce vstupního profilu 6 500 mm, výstupní díl maximálně 3 000 mm, maximální tloušťka vstupního materiálu 6 mm, maximální rozměr profilu 80x60 mm, průměr trubky 80 mm. Automatizované odstranění třísek a otřepů umožňuje dělící centrum. Podélné a příčné dělení svitků provádíme v rámci těchto technologických možností: - maximální šířka vstupního pásu - 1 550 mm - tloušťka vstupního materiálu - od 0,8 do 4 mm - délka formátů - do 4 000 mm - svitky - váhy do 27 tun - šířka výsledného pásu - od 16 mm - materiál - páska válcovaná za studena (CRC svitky) jakosti DC 01 nebo páska válcovaná za tepla (HRC svitky) zpravidla jakosti S 235. Pokud nám to technologické možnosti dovolí, jsme schopni dělit materiál i jiných jakostí.


Tepelné dělení materiálů – výpalky z plechů vyrobené s přesností

Tepelné dělení materiálů – výpalky z plechů vyrobené s přesností

Neobejde se Vaše výroba nebo konkrétní projekt bez výpalků z plechu s naprosto přesnými rozměry? Společnost TVARPAL s.r.o. z Hradce Králové nabízí své služby výroby výpalků z plechů pomocí metod tepelného dělení materiálu. Při výrobě výpalků z plechů využíváme technologii tepelného dělení materiálů metodou kyslík-acetylén až do tloušťky materiálu 200 mm. Další metody plasma, nebo laser dovolují výrobu polotovarů přesných rozměrů z nerezových a hliníkových plechů, barevných kovů nebo z běžné konstrukční oceli. Více informací k výhodám tepelného dělení materiálu žádejte u společnosti TVARPAL s.r.o.


Řezání lanovou pilou - mostních pilířů, masivních konstrukcí, silných stěn, základů

Řezání lanovou pilou - mostních pilířů, masivních konstrukcí, silných stěn, základů

Sháníte firmu na řezání železobetonu či samotného betonu? Firma BBG-BENDA, s.r.o. řeže diamantovým lanovou pilou. A to mostní pilíře, masivní konstrukce, silné stěny, základy. Hlavní využití v oboru jako jsou pozemní a inženýrské stavitelství. Využití: -řezání betonových konstrukcí tloušťky více než 50 cm -použití v těžko přístupných, citlivých nebo nebezpečných objektech -odstraňování velkých částí betonu najednou. Bližší informace naleznete na našich webových stránkách.


Specializované řezání laserem - kvalitní a spolehlivá práce

Specializované řezání laserem - kvalitní a spolehlivá práce

Hledáte spolehlivou a osvědčenou firmu, která se zabývá řezáním laserem? Tak neváhejte a kontaktujte právě nás společnost SW - MOTECH s.r.o. v obci Vojkovice blízko města Brna. Naše společnost se specializuje na řezání laserem. Zpracováváme: -trubky,plechy, motocyklové příslušenství, speciální konstrukce pro motocykly, CNC ohraňování, povrchové úpravy, lisování, ohýbání trubek, svařování, kovovýroba, řezání laserem. Nabízíme vysoká kvalita naší provedené práce za příznivou cenu. Pokud potřebujete činnost řežání laserem rozhodněte se právě pro nás. Věříme že s prací od nás budete spokojeni. Pro více informací o řezání laserem nás kontaktujte telefonicky nebo osobně ve Vojkovicích u Brna.