EGYPT; Egyptské výrobky

EGYPT; Egyptské výrobky

Působíme jako obchodní zástupci mezinárodních společností v Egyptě. Spolupracujeme s importéry, exportéry z celého světa. Zde je přehled egyptského zboží, které vyvážíme:
-pravá kůže, bavlněné látky a oděvy, taneční kostýmy a doplňky
-kosmetika, šperky, imitované i pravé starožitné,
-zemědělské produkty;
-papyrus a jiné rukodělné zboží zobrazující egyptskou civilizaci; stavebniny, živá zvířata; nábytek a dekorativní nábytek, křišťálové lustry a ručně dělané koberce;
-konzervované potraviny, květiny, sladkosti, tabák;
-zlaté a stříbrné dárkové předměty;
-veterinární léčiva, krmiva pro zvířata;
-čertsvé ovoce, zelenina, potraviny;
-pneumatiky a baterie
Náš web: www.nariad.com
Máme zájem o obchodní spolupráci s importéry.

Původní znění:
Establishing business cooperation
Nader A. Riad and partners for Int. Trade
Cairo, Egypt.

The General Manager
Dear Sir/Madam
Please, allow me to introduce our company to you as the sole agent for international companies in Egypt. We have been working with high-profile importers and exporters from all over the world since 1997.
Below is our revised, updated company profile. Also, we cordially invite you to visit our website at http://www.nariad.com, where you can find photos of the Egyptian products we export.
In Egypt, we have world-class manufacturing companies who employ state-of-the-art technology to produce high-quality products, such as
Real leather, cotton fabrics & garments, belly dancing costumes and accessories,
Cosmetics, jewelry, imitated and genuine antiques, agricultural products.
Papyrus and other handicrafts which depict the ancient Egyptian civilization.
construction materials, and live animals.
Furniture and decorative furniture, crystal chandeliers and handmade carpets.
Canned foods, flavors, confectionaries, Shisha, charcoal and molasses tobacco.
Household and building supplies, Hotels requirements, gold and silver gift items.
Agricultural products, veterinary medicines and animal feed. Spices,
Fresh fruits, vegetables and flowers, foodstuff, tires and batteries,
Designing and manufacturing empty cartons having your company logo.
I am confident that this introductory letter will pave the way to a pleasant, fruitful and permanent business connection between our companies...
Your earliest response will be very much appreciated.
Sincerely yours,
Nader Raid Boulos
General Manager
Mailing address:
Nader A. Riad Partners for Int. Trade
03 Kamel Basha Morsy St. Second Quarter, Heliopolis, Cairo, Egypt. Post Code 11351
Private cell + 02 012 2768953
Telefax +2 02 26354826
Email
NaderBoulos@ymail.com, gm@nariad.com,
www.nariad.com
Sky be NaderRiadBoulos1 .MSN na_riad_partners_for_int_trade@hotmail.com,
Poptávka byla vložena dne:
19.11.2010 11:15

Platnost poptávky:
19.02.2011 10:36

Kontaktní osoba:
Nader Riad Boulos

Kontaktní email:

Telefon:
+020 122 768 953

Fax:
+20 226 354 826

Země:
Cairo, Egypt

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dušičková dekorace, květinové vazby, věnce na dušičky

Dušičková dekorace, květinové vazby, věnce na dušičky

Blíží se Dušičky, jako každý rok pro Vás v Zahradnictví Kovalčík připravujeme různé dušičkové dekorace a květinové vazby a věnce u příležitosti Památky zesnulých. Naše zahradní centrum a květinářství najdete v Jalubí u Uherského Hradiště. V říjnu budou průběžně doplňovány dušičkové vazby: - od 8.10. proutěné, mechové, šiškové a bodlákové věnce - od 15.10 věnce a kytice z chvojí. Z dušičkových vazeb nabízíme: - věnce, srdce ze sisalu - věnce a srdce z kůry - hřbitovní kytice a věnce - dušičkové věnce z různých přírodních materiálů - věnce ze smrkových větviček apod. K příležitosti Svátku zesnulých Vám na objednávku vytvoříme věnce mechové, šiškové, kombinaci šiška+chvojka, vše s přízdobou  dle Vašeho přání.


Aktuální módní trendy přináší butik Zlechov - krásné oblečení za nízké ceny

Aktuální módní trendy přináší butik Zlechov - krásné oblečení za nízké ceny

Pokud se toužíte obléct podle aktuálních módních trendů a pořídit krásné oblečení za nízké ceny, udělejte si cestu do Butiku Zlechov nedaleko Uherského Hradiště, kde Vám poradí při nákupu a možná konečně najdete svůj styl oblékání. Oceníte jistě individuální přístup, na kterém si zde zakládají. Butik přináší pravidelně novinky z oblasti odívání, dováží oděvy hlavně z Německa, Itálie a Turecka. Ať už máte štíhlou nebo plnější postavu, vyberete si snadno celý model, oděvy v Butiku Zlechov zakoupíte ve vel. 34-62. Snadno doladíte i doplňky - spodní prádlo, punčochové zboží, šátky, kabelky, opasky i bižuterii.


Bylinné směsi, tinktury, masti, Ajurvédské byliny - eshop

Bylinné směsi, tinktury, masti, Ajurvédské byliny - eshop

Každé roční období si žádá vždy individuální přístup k našemu tělu a proto v našem eshopu i kamenné prodejně naleznete spoustu bylin a bylinných produktů, které Vám zaručí tu správnou péči o Váš organismus. Vybírat můžete z bylin jednodruhových, Ajurvédských i bylin z Peru. Naše produkty jsou nejčastěji bylinné: - směsi, - tinktury, - koncentráty, - masti, - čaje, aj. Specializujeme se především na bylinné produkty, aromaterapii a čínskou medicínu. Navštivte náš eshop nebo kamennou prodejnu a staňte se našimi dalšími spokojenými zákazníky! Těšíme se na Vaši návštěvu!


Celozrnné trvanlivé tyčinky graham a grissini - chutné, zdravé, křupavé

Celozrnné trvanlivé tyčinky graham a grissini - chutné, zdravé, křupavé

Pochutnejte si na tradičních tyčinkách Graham či Grissini pocházející z Itálie. Společnost PEKÁRNA KRÁL s.r.o. má vlastní linku na výrobu italských tyčinek z kynutého těsta typu Grissini. Jsme výrobcem těchto skvělých chutných, zdravých a křupavých tyčinek Graham a Grissini, které vyrábíme podle tradičních receptur. Při výrobě dbáme především na kvalitu a výbornou chuť tčinek. Náš široký sortiment výrobků je dodáván po okolí Olomouce, ale také celé České republiky vlastní autodopravou. Všechny výrobky dodáváme v kvalitním balení, v nejkratším možném termínu. Určitě stojí za to ochutnat naše tyčinky Graham, které jsou také oceňovány značkou Klasa. Tyčinky Graham i Italské tyčinky Grissimi jsou nízkoenergetickým zdrojem vlákniny a významným doplňkem racionální výživy. Tyto jemné a křupavé tyčinky se hodí také jako příloha k teplým i studeným jídlům a nápojům. K jejich přednostem patří chuťová stálost, dlouhá trvanlivost a snadná stravitelnost pro lidský organismus. Rádi Vám, kdykoli zašleme bližší informace z naší nabídky. V případě Vašeho zájmu o jakékoli informace nás neváhejte kontaktovat.


Sedadla, křesla do posluchárny, auly, učebny - konstrukce, výroba, montáž, servis vybavení pro školy

Sedadla, křesla do posluchárny, auly, učebny - konstrukce, výroba, montáž, servis vybavení pro školy

Praktické vybavení pro školy do posluchárny, auly, učebny dodá společnost HOKO-VH s.r.o. z regionu Uherské Hradiště. Každý projekt je unikátní. Vyrábíme a montujeme sedadla a křesla nejvyšší kvality. Na výběr je mnoho typů sedadel a látky v mnoha barvách a materiálech. Mimo sedadla pro školy vyrábíme také křesla pro kina, divadla a sedačky pro sportovní haly. Po úvodní konzultaci provedeme zaměření sálu a vypracování návrhu rozmístění křesel. V případě realizace zakázky se postaráme i o průběžný servis sedadel. Konstrukce, výroba, montáž, servis: - sedadla pro školy - do posluchárny, auly, učebny - křesla pro kina, divadla - divadla a sedačky pro sportovní haly.


Marmoleum – ekologická přírodní podlahová krytina pro Váš domov

Marmoleum – ekologická přírodní podlahová krytina pro Váš domov

Hledáte nejvhodnější podlahovou krytinu pro Váš dům, byt či nebytové prostory? A už jste slyšeli o marmoleu? Marmoleum je podlahová krytina nahrazující PVC z čistě přírodních materiálů. Výhodou je jeho tepelná a zvuková izolace, dlouhá životnost a stálobarevnost. Velmi snadno se udržuje a díky svému složení je vhodná pro alergiky a astmatiky. Zabraňuje množení mikroorganismů a je antistatická. Veškerý servis Vám zajistí profesionální firma Pavel Kasal na Vysočině. Znalosti, zkušenosti, kvalitní materiály a rozumná cena zajistí Vaší spokojenost. Více informací naleznete na našich webových stránkách.