EGYPT; Egyptské výrobky

EGYPT; Egyptské výrobky

Působíme jako obchodní zástupci mezinárodních společností v Egyptě. Spolupracujeme s importéry, exportéry z celého světa. Zde je přehled egyptského zboží, které vyvážíme:
-pravá kůže, bavlněné látky a oděvy, taneční kostýmy a doplňky
-kosmetika, šperky, imitované i pravé starožitné,
-zemědělské produkty;
-papyrus a jiné rukodělné zboží zobrazující egyptskou civilizaci; stavebniny, živá zvířata; nábytek a dekorativní nábytek, křišťálové lustry a ručně dělané koberce;
-konzervované potraviny, květiny, sladkosti, tabák;
-zlaté a stříbrné dárkové předměty;
-veterinární léčiva, krmiva pro zvířata;
-čertsvé ovoce, zelenina, potraviny;
-pneumatiky a baterie
Náš web: www.nariad.com
Máme zájem o obchodní spolupráci s importéry.

Původní znění:
Establishing business cooperation
Nader A. Riad and partners for Int. Trade
Cairo, Egypt.

The General Manager
Dear Sir/Madam
Please, allow me to introduce our company to you as the sole agent for international companies in Egypt. We have been working with high-profile importers and exporters from all over the world since 1997.
Below is our revised, updated company profile. Also, we cordially invite you to visit our website at http://www.nariad.com, where you can find photos of the Egyptian products we export.
In Egypt, we have world-class manufacturing companies who employ state-of-the-art technology to produce high-quality products, such as
Real leather, cotton fabrics & garments, belly dancing costumes and accessories,
Cosmetics, jewelry, imitated and genuine antiques, agricultural products.
Papyrus and other handicrafts which depict the ancient Egyptian civilization.
construction materials, and live animals.
Furniture and decorative furniture, crystal chandeliers and handmade carpets.
Canned foods, flavors, confectionaries, Shisha, charcoal and molasses tobacco.
Household and building supplies, Hotels requirements, gold and silver gift items.
Agricultural products, veterinary medicines and animal feed. Spices,
Fresh fruits, vegetables and flowers, foodstuff, tires and batteries,
Designing and manufacturing empty cartons having your company logo.
I am confident that this introductory letter will pave the way to a pleasant, fruitful and permanent business connection between our companies...
Your earliest response will be very much appreciated.
Sincerely yours,
Nader Raid Boulos
General Manager
Mailing address:
Nader A. Riad Partners for Int. Trade
03 Kamel Basha Morsy St. Second Quarter, Heliopolis, Cairo, Egypt. Post Code 11351
Private cell + 02 012 2768953
Telefax +2 02 26354826
Email
NaderBoulos@ymail.com, gm@nariad.com,
www.nariad.com
Sky be NaderRiadBoulos1 .MSN na_riad_partners_for_int_trade@hotmail.com,
Poptávka byla vložena dne:
19.11.2010 11:15

Platnost poptávky:
19.02.2011 10:36

Kontaktní osoba:
Nader Riad Boulos

Kontaktní email:

Telefon:
+020 122 768 953

Fax:
+20 226 354 826

Země:
Cairo, Egypt

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Čištěná, krájená, strouhaná zelenina – mrkev, krouhané zelí, červená řepa, celer

Čištěná, krájená, strouhaná zelenina – mrkev, krouhané zelí, červená řepa, celer

Chcete si ušetřit čas při přípravě zeleniny, který můžete využít mnohem lépe u samotného vaření? Díky naší zelenině, kterou pro vás čistíme, krájíme i strouháme dle vašich požadavků, budete mít volné ruce a můžete se rovnou věnovat přípravě vašich oblíbených jídel! Zakoupit u nás můžete jakoukoli očištěnou zeleninu (mrkev, krouhané zelí, červená řepa, celer, cibule, aj.), kterou je možné nechat také upravit dle vašich potřeb: - kostky, - plátky, - nudličky, - kostičky, - čtvrtky a další. Samozřejmostí je také rozvoz vybrané zeleniny, kterou jsme schopni dopravit na místo určení, v co nejkratším možném čase. Distribuční služby zajišťujeme v rámci Moravskoslezského, Jihomoravského i Olomouckého kraje.


Prodej, e-shop koberců - kusové, dětské, metrážové, běhouny, kobercové čtverce

Prodej, e-shop koberců - kusové, dětské, metrážové, běhouny, kobercové čtverce

Už Vás nebaví Váš starý koberec? Rádi byste oživili svůj interiér novým kobercem? Pak navštivte internetové stránky firmy FLOMAT s.r.o. a vyberte si z naší široké nabídky moderních koberců. V našem sortimentu naleznete širokou škálu koberců v různých provedeních, typech, barvách či materiálech. Koberce a další příslušenství: - kusové - dětské - metrážové - běhouny - kobercové moduly, čtverce, dílce - nášlapy na schody - koupelnové a kuchyňské předložky - vstupní rohožky. Vybraný koberec Vám vyrobíme či obšijeme dle Vašeho přání. Pokud budete potřebovat s čímkoli pomoci, neváhejte se na nás obrátit, každému zákazníkovi se snažíme poradit při výběru.


Opravy, servis náramkových, kapesních hodinek, rychlá výměna baterií, test vodotěsnosti

Opravy, servis náramkových, kapesních hodinek, rychlá výměna baterií, test vodotěsnosti

Chcete si nechat opravit hodinky, nebo jen vyměnit baterii? Obraťte se na nás. Poskytujeme kompletní opravy mechanických hodinek. Vyrobíme hřídele setrvaček, natahovací hřídele, pera chodu, opravíme ozubení, opravíme skla a další. Opravíme hodinky Quartz. Provádíme výměnu všech baterií, které se používají v hodinkách. Vyměníme Vám je na počkání. Pokud potřebujete ověřit vodotěsnost, výměna se protáhne do druhého dne. Kontrolu vodotěsnosti provádíme na tlakovém přístroji Witschi ALC 2000. Pro určení místa, které netěsní, používáme přístroj Bergeon. Neváhejte a vyzkoušejte nás.


Pneuservis - přezutí pneumatik, výměna pneu v kvalitně a profesionálně vybavené dílně

Pneuservis - přezutí pneumatik, výměna pneu v kvalitně a profesionálně vybavené dílně

Potřebujete najít pneuservis, který se kompletně postará o kola a pneumatiky vašeho vozu při přezutí? Pak jste na správném místě, naše odborné služby a kvalitní provedení vás přesvědčí o naší profesionalitě a rychlém servisu. Firma AUTOOPRAVNA KFK s.r.o. je plně připravena, aby Vám zajistila výměnu pneu na Vašem vozidle. Nepodceňujte přípravu na zimní či letní sezónu na silnicích a zarezervujte si termín přezutí pneumatik u firmy AUTOOPRAVNA KFK s.r.o. již nyní. Uděláte tak maximum pro Vaši bezpečnou jízdu i pro snížení spotřeby pohonných hmot.


Rostoucí nábytek pro děti, židle a stoly - zdravé, správné sezení

Rostoucí nábytek pro děti, židle a stoly - zdravé, správné sezení

Náš nábytek je vyráběn tak, aby vyhovoval individuálním potřebám každého a zajišťoval zdravé držení těla. Předcházením vadného držení trupu, můžete také zabránit následným bolestem zad. S námi je možné Vašim dětem zajistit zdravé sezení se: - stolem ve výšce loktů, - sklonem stolu minimálně o 10°, - správnou hloubkou sedu, - zádovou opěrkou, - chodidly na zemi, - sklonem nohou v pravém úhlu. Neváhejte a objednávejte u nás již dnes! Kontaktujte nás a náš odborný personál Vám rád zodpoví veškeré Vaše dotazy!


Lodžiový, stropní, koupelnový sušák prádla, prodej, dodávka

Lodžiový, stropní, koupelnový sušák prádla, prodej, dodávka

Sháníte-li sušák na prádlo do koupelny nebo lodžie, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma EVOokna Tomáš Makeš, Vám doporučí kvalitní a estetický lodžiový sušák. Je lehký a dodáváme jej s kvalitní šňůrou opatřenou zesílenou, zdravotně nezávadnou plastovou vrstvou. Tato šňůra má atestaci na zatížení 80kg! Tento sušák nezanechává na stěnách lodžií žádné stopy koroze ani po dlouhodobém používání. Je vyroben z ušlechtilých materiálů. Nehrozí praskající plast ani trhání vytahovacích šňůr. Na výběr jsou různé šířky 60-80cm a počet šňůr 6-8. Pokud je možná montáž jen na strop, lze použít lodžiový sušák nebo různé druhy těchto sušáků. Neváhejte a vyzkoušejte nás. Nejčastěji dodáváme do sušáky do oblastí Moravský Krumlov, Ivančice, Pohořelice, Znojmo. Věříme, že budete spokojeni. Více informací najdete na našich webových stránkách.