Distribúcia školských učebníc (obstarávanie systémom EVO)

Distribúcia školských učebníc (obstarávanie systémom EVO)

Zabezpečovať pre Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR (MŠVVaŠ SR) distribúciu materiálnych didaktických prostriedkov (predmetov) školám v rámci SR a komplexné služby spojené s distribúciou materiálnych didaktických prostriedkov (predmetov), t.j. preberanie (kontrola počtu a kvality dodaných školských učebníc a ďalších materiálnych didaktických prostriedkov (predmetov) napr. učebné texty, pracovné zošity, DVD a pod.) od príslušných vydavateľov alebo dodávateľov a skladovanie týchto ministerstvom zakúpených materiálnych didaktických prostriedkov (predmetov) vo svojich alebo prenajatých skladovacích priestoroch, starostlivosť o uskladnené materiálne didaktické prostriedky (predmety) i vedenie centrálnej evidencie na elektronickom médiu a poskytovanie údajov MŠVVaŠ SR v elektronickej forme o zbere a spracovaní objednávok škôl a poskytovanie údajov o objednávkach materiálnych didaktických prostriedkov (predmetov) podľa schváleného edičného plánu a záväzných objednávok jednotlivým školám, distribuovanie a informovanie MŠVVaŠ SR a škôl o realizovanej distribúcii materiálnych didaktických prostriedkov (predmetov).
Zabezpečovať pre MŠVVaŠ SR komplexné služby spojené s preberaním, skladovaním, evidovaním, výkazníctvom a distribúciou materiálnych didaktických prostriedkov (predmetov) tak, ako je to uvedené v odd. II.1.5) tohto oznámenia a bližšie aj v súťažných podkladoch, a to v predpokladanom rozsahu cca 11 200 000 ks/za tri roky a ich distribúcia do cca 3 500 základných škôl, stredných škôl a materských škôl v rámci SR.
Predpokladaná hodnota zákazky bez DPH:
Hodnota: 3 757 656, 0000 EUR
Veřejná zakázka vložena:
16.11.2010 08:46

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Platnost veřejné zakázky:
07.12.2010 00:00

Cena veřejné zkázky:
3 757 656 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
00164381

Zadavatel ulice:
Stromová 1

Zadavatel PSČ:
813 30

Zadavatel obec:
Bratislava-Staré Mesto

Kontaktní osoba:
JUDr. Pavol Wiedermann


Zadavatel web:
http://www.minedu.sk

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nákladní mezinárodní a vnitrostátní kamionová doprava - silniční přeprava v EU

Nákladní mezinárodní a vnitrostátní kamionová doprava - silniční přeprava v EU

Sháníte profesionální nákladní kamionovou autodopravu zboží nejen na území České republiky? Ve společnosti ČSAD Frýdek - Místek a.s. se zabýváme mezinárodní i vnitrostátní kamionovou dopravou a silniční přepravou po celé EU. Nabízíme kompletní servis potřebný k úspěšné přepravě nákladu. Poskytované služby: - přeprava nebezpečných plynných a kapalných látek, přeprava v režimu ADR, přeprava technických plynů v tlakových lahvích, cisternách a kontejnerech, přeprava chemických látek v cisternách a kontejnerech - mezinárodní a vnitrostátní kamionová doprava, přeprava zboží v základním režimu ADR a přeprava svitků v muldových návěsech - silniční nákladní přeprava v EU - svozy a rozvozy zboží, přeprava potravin a potravinářského zboží - spedice, exportní a importní vytěžování v ČR a zahraničí. Snažíme se našim klientům nabídnout profesionální služby a zodpovědný přístup v kamionové dopravě.


Přeprava zásilek - transport do Norska, Finska, Dánska i Švédska

Přeprava zásilek - transport do Norska, Finska, Dánska i Švédska

Už nehledejte firmu, která se postará o vaše zásilky! Obraťte se na nás a využijte profesionální zasilatelství, do kterékoli země Evropské Unie. Zajišťujeme transport: - částečných zásilek, - celovozových zásilek. Naše služby jsou vám vybírány na míru, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Můžete se spolehnout na: - sledování zásilek díky GPS, - pojištění, - celní služby aj. Nechejte si zrealizovat přepravu zásilek bez starostí, rychle a profesionálně!


Přeprava nadměrného, těžkého a nadrozměrného nákladu - profesionální doprava

Přeprava nadměrného, těžkého a nadrozměrného nákladu - profesionální doprava

Potřebujete přepravit nadrozměrný náklad do zahraničí nebo v rámci ČR? O přepravu nadměrného, těžkého a nadrozměrného nákladu všeho druhu se postará společnost ZIPP Brno s.r.o. v Jihomoravském kraji. Zaručuje profesionální a bezpečnou dopravu. Přepravu nadrozměrných, nadměrných a těžkých nákladů poskytujeme jak pro tuzemské, tak i pro zahraniční klienty. Podle charakteru nákladu, jeho výšky, délky, šířky i hmotnosti zajistí tu nejvhodnější možnost přepravy, tedy výběrem vhodného tahače a návěsu včetně příslušenství. Naše soupravy přepraví nadměrné, těžké i nadrozměrné náklady až do rozměrů 30m délky a 44t hmotnosti. Disponujeme moderním vybavením v oblasti silniční dopravy. Získejte spolehlivého partnera pro nadrozměrnou přepravu!


Mimo montáže poskytujeme také pronájem a přepravu autem s hydraulickou rukou (HR)

Mimo montáže poskytujeme také pronájem a přepravu autem s hydraulickou rukou (HR)

Firma ST-Mont Pavel Stejskal Vám poskytne přepravu v podstatě čehokoliv, k čemu je zapotřebí automobil s hydraulickou rukou (HR) a dosahuje maximálních rozměrů 7m délky, 2,5m šíře a nosnosti nejvíce 12,5tuny. Toto jsou totiž parametry korby na našem vozu, značky Mercedes Benz. Dosah hydraulické ruky je 15,5m. Pro sólo auto s HR máme stanovenou cenu 32,- Kč/km, za čekání/prostoj si účtujeme 300,- Kč/1h a za manipulaci s HR pak 620 Kč/1h. V případě, že máte zájem o jakékoliv informace, nebo naši službu potřebujete využít během víkendů, či svátků, pak se obraťte na telefon: 603 170 282, nebo e-mail st-mont@seznam.cz a domluvíme se k Vaší spokojenosti.


Špičková autodoprava stavebního materiálu - doprava betonu i sypkých směsí

Špičková autodoprava stavebního materiálu - doprava betonu i sypkých směsí

Dopravu i přepravu stavebního materiálu zajistíme vozidly Mercedes-Benz Actros, Atego nebo Sprinter. Stavební firma GEMO a.s. je jednoznačně špičkovou autodopravou, se kterou budete vždy spokojeni. Autodoprava stavebního materiálu tam, kde je potřeba - doprava: - sypkých a betonových směsí - betonu - doprava a manipulace materiálů valníkovými vozidly s hydraulickým jeřábem - kontejnerová doprava - zemní práce. V našem logistickém parku Hněvotín vlastníme 43 ks vozidel MB Vito 109. Stavební firma GEMO a.s. je dopravce stavebního materiálu nejen pro Olomoucký kraj.


Doprava písku Nymburk -  pomocí nákladního auta AVIA s kontejnery

Doprava písku Nymburk - pomocí nákladního auta AVIA s kontejnery

STAVEXA - stavebniny, spol. s r.o. Sadská, Nymburk Nabízíme komplexní sortiment stavebního materiálu. Dále poskytujeme dopravu písku dle požadavků klienta. Pomocí nákladního auta AVIA s kontejnery zajišťujeme dopravu písku až na místo určení. Dodáváme: písek tříděný písek maltový písek na betony Pro bližší informace o dopravních službách naší firmu STAVEXA - stavebniny, spol. s r.o. Sadská, Nymburk kontaktujte.