Poptávám podlahovou krytinu PVC

Poptávám podlahovou krytinu PVC

Dobrý den,
žádám vypracování cenové nabídky na pvc bohemia satin vzor 2617
bylo by to role:
3m x 5, 5m
3m x 4m
4m x 5, 5m
Pokud je možnost dopravy tak i cenu dopravy na místo stavby které je Jindřichov
ve Slezsku okres Bruntál, pokud doprava není možná, pak bych při případném zájmu
volil osobní odběr. Pokud tuto podlahovou krytinu i pokládáte, připojte k
nabídce i cenu pokládky, nivelace podkladu není nutná, jen položit.

Děkuji Jehlička
Poptávka byla vložena dne:
09.11.2010 08:09

Platnost poptávky:
09.12.2010 08:07

Kontaktní osoba:
Jehlička

Kontaktní email:

Okres:
Bruntál

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Marmoleum – ekologická přírodní podlahová krytina pro Váš domov

Marmoleum – ekologická přírodní podlahová krytina pro Váš domov

Hledáte nejvhodnější podlahovou krytinu pro Váš dům, byt či nebytové prostory? A už jste slyšeli o marmoleu? Marmoleum je podlahová krytina nahrazující PVC z čistě přírodních materiálů. Výhodou je jeho tepelná a zvuková izolace, dlouhá životnost a stálobarevnost. Velmi snadno se udržuje a díky svému složení je vhodná pro alergiky a astmatiky. Zabraňuje množení mikroorganismů a je antistatická. Veškerý servis Vám zajistí profesionální firma Pavel Kasal na Vysočině. Znalosti, zkušenosti, kvalitní materiály a rozumná cena zajistí Vaší spokojenost. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Pokládka laminátových podlah, dřevěných a plovoucích podlah, kvalitní práce za příznivou cenu Miroslav

Pokládka laminátových podlah, dřevěných a plovoucích podlah, kvalitní práce za příznivou cenu Miroslav

Uvažujete o nové dřevěné či plovoucí podlaze do svého bytu či domu a hledáte někoho, kdo ji rychle, spolehlivě a levně položí? Pan neváhejte a obraťte se na Best SDK! Mimo jiné se zabýváme také pokládkou dřevěných, plovoucích a laminátových podlah. Provádíme i pokládky koberců a linolea. Díky schopným pracovníkům naší firmy odvádíme perfektní práci rychle a za velmi zajímavou a příznivou cenu. Mezi další námi prováděné práce patří například i stavba půdní vestavby, podhledy, stavební práce, obkladačské práce a mnoho dalšího. Zakázky realizujeme nejen ve Znojmě, ale i v Miroslavi a dalších městech v okrese Znojmo. Navštivte naše webové stránky a nechte se inspirovat ukázkami námi položených podlah.


Laminátové podlahy Egger - výprodej kolekce 2015-2018 ve velkoskladu Praha 10

Laminátové podlahy Egger - výprodej kolekce 2015-2018 ve velkoskladu Praha 10

V kolekci laminátových podlah EGGER 2015-2018 najdete dekory pro všechny typy interiérů. Laminátové podlahy Egger mají dlouhou životnost a jsou využitelné ve všech interiérech. Např. již název kolekce AQUA+ napovídá o využití těchto podlah ve všech vlhkých prostorách, ať už se jedná o koupelny či kuchyně. Pokud Vás zajímají další podrobnosti nebo si chcete prohlédnout tyto skutečně nadčasové podlahy, navštivte naše www stránky nebo ještě lépe vzorkovnu na Praze 10. Podlahy jsou zde skladem, připraveny k okamžitému odběru, navíc za výhodnou výprodejovou cenu! A pokud si z těchto dekorů nevyberete, můžete si prohlédnout novou kolekci laminátových podlah EGGER!


Exotické masivní podlahy Praha – profesionální pokládka i renovace

Exotické masivní podlahy Praha – profesionální pokládka i renovace

Sníte o nové masivní podlaze z exotického dřeva? Nebo již tuto podlahu máte, ale po letech používání je třeba poskytnout jí odbornou údržbu? Pak je tu pro Vás firma VK Parket - Karel Janovský sídlící v Praze, která nabízí pokládky nebo renovaci exotických masivních podlah. Naši odborníci mají s pokládkou i renovací masivních podlah z exotického dřeva letité zkušenosti a také potřebné vybavení. Nechte vyniknout krásu exotické masivní podlahy a kontaktujte firmu VK Parket - Karel Janovský.


Pryžové podlahy do fitness center a posiloven nejvyšší možné kvality

Pryžové podlahy do fitness center a posiloven nejvyšší možné kvality

Je důležité, aby podlaha ve fitness centru byla příjemně měkká, ale zároveň odolná proti pádu cvičícího nářadí. Zároveň musí tlumit zvuk způsobených dopadem náčiní nebo cvičením. Vysoké jsou také požadavky na vzhled podlah do fitness center. Ne každá podlaha je tyto požadavky schopna splnit! Tlumící a antivibrační desky s melírem epdm od pražské společnosti NOKO Servis s.r.o. jsou vysoce kvalitní, a proto Vás jistě nezklamou! Nejenže můžete tento sportovní povrch ve firmě zakoupit, zároveň Vám zajistí i jejich odbornou pokládku! Pokud tedy potřebujete podlahu do fitness centra, kontaktujte i vy NOKO Servis s.r.o.!


Návrhy, realizace, dekorace interiérů na zakázku - bytový textil, zastínění oken, žaluzie

Návrhy, realizace, dekorace interiérů na zakázku - bytový textil, zastínění oken, žaluzie

V oboru realizace dekorace bytových interiérů a interiérů komerčních budov či kanceláří působí firma STUDIO DEKOR s.r.o. Uherské Hradiště. Zabývá se návrhy dekorací na zakázku, dodá bytový textil, zastínění oken, tapety, koberce apod. Bytový textil vybíráme z nejnovějších kolekcí od českých i zahraničních firem. Pokud se rozhodnete nás oslovit s požadavkem na realizaci interiéru, zpracujeme vám cenovou nabídku na základě měření u Vás v domácnosti či firmě, poskytneme Vám poradenství při výběru vhodných materiálů a zboží. Dodáme či ušijeme dekorace na zakázku a provedeme instalaci zastínění oken, tapet, pověšení záclon, závěsů a další související práce. Prodej, dodání na zakázku: - vertikální žaluzie - záclonové žaluzie Silhouette - římské rolety, látkové rolety - japonské stěny - garnýže, závěsné systémy - bytový textil: - záclony, závěsy - dekorační, potahové materiály - ložní prádlo - povlečení a prostěradla - přikrývky, polštáře - koberce - stolní hotelový program.