Poptávám podlahovou krytinu PVC

Poptávám podlahovou krytinu PVC

Dobrý den,
žádám vypracování cenové nabídky na pvc bohemia satin vzor 2617
bylo by to role:
3m x 5, 5m
3m x 4m
4m x 5, 5m
Pokud je možnost dopravy tak i cenu dopravy na místo stavby které je Jindřichov
ve Slezsku okres Bruntál, pokud doprava není možná, pak bych při případném zájmu
volil osobní odběr. Pokud tuto podlahovou krytinu i pokládáte, připojte k
nabídce i cenu pokládky, nivelace podkladu není nutná, jen položit.

Děkuji Jehlička
Poptávka byla vložena dne:
09.11.2010 08:09

Platnost poptávky:
09.12.2010 08:07

Kontaktní osoba:
Jehlička

Kontaktní email:

Okres:
Bruntál

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní vinylové, laminátové a PVC podlahové krytiny poutající Vaši pozornost

Kvalitní vinylové, laminátové a PVC podlahové krytiny poutající Vaši pozornost

Uvažujete o pokládce nové podlahy? Obraťte se na humpoleckou společnost Nábytek pohodlí Radky Sobotkové, která se vedle prodeje nábytku zabývá také prodejem a pokládkou podlahových krytin. Vybírat můžete ze sortimentu vysoce kvalitních vinylových a laminátových podlah Quick-step či PVC, vhodných do obytných i komerčních prostor. Široká škála dekorů imitujících dřevo, kámen i dlažbu a nepřeberné množství barevných odstínů zaručuje, že si vyberete podlahovou krytinu zcela vyhovující Vašim potřebám a přáním. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Výroba, prodej podlahových krytin Fatrafloor - české vinylové podlahy Fatraclick, PVC Lino Fatra

Výroba, prodej podlahových krytin Fatrafloor - české vinylové podlahy Fatraclick, PVC Lino Fatra

Kvalitní PVC podlahy v rolích i čtvercích a plovoucí vinylové podlahy do domácností i komerčních prostor dodá společnost Fatra a.s. se sídlem v Otrokovicích u Zlína, která patří mezi významné zpracovatele plastů nejen v ČR, ale i ve světě. Na prodej je široká škála podlahových krytin - bližší informace najdete na webu Fatrafloor.cz Naše české vinylové podlahy vynikají vysokou odolností proti opotřebení, snadnou údržbou, nízkou úrovní hluku. Vhodné jsou na podlahové topení. Výroba, prodej podlahy: - pro domácnosti - pro hotely a restaurace - pro nemocnice a laboratoře - pro průmyslové haly. Pomůžeme Vám vybrat ten nejvhodnější typ podlahy. Odolná PVC podlaha LINO Fatra: - v mnoha dekorech - dřevo, kámen, koberec - odběr v rolích, v dílcích - PVC s odvodem elektrostatického náboje. Plovoucí vinylové podlahy: - FatraClick, RS-click - dekory imitující dřeviny, vhodné pro podlahové topení, systém Uniclic umžňuje snadné položení bez lepení. Luxusní vinylové dílce: - Thermofix - 52 dekorů v imitaci dřeva, kamene či koberců. - Imperio - přírodní vzhled imitující dřevo.


Výprodej kusových, metrových koberců - sleva 60% na koberce Zlín

Výprodej kusových, metrových koberců - sleva 60% na koberce Zlín

Nepropásněte výprodej kusových, metrových koberců u firmy FRANC Zlín - Akce probíhá na prodejně ve Zlíně - sleva na koberce je 60%. Jsme prodejci podlahových krytin - koberce máme na výběr bytové, kusové i zátěžové a hotelové v mnoha vzorech. Zajišťujeme rozvoz našeho zboží a provádíme pokládání podlahovin. Rádi Vám koberec položíme v domě, bytě i ve firmě či kanceláři. Navštivte náš showroom ve Zlíně a naši zaměstnanci se Vás ujmou a poradí při nákupu.


Plastové podlahy, PVC dlažba Fortelock, vinylové dlaždice - prodej, eshop

Plastové podlahy, PVC dlažba Fortelock, vinylové dlaždice - prodej, eshop

Chcete podlahu, která bude mít vysokou zátěžovou i chemickou odolnost, snadno se udržuje a její pokládka bude jednoduchá a rychlá? Obraťte se na společnost FLOMAT s.r.o. nebo se podívejte na její internetový obchod FLOMAT.cz a zakupte si plastovou dlažbu Fortelock. Podlahové systémy Fortelock jsou speciální PVC krytiny, které mají promyšlený design zámkového provedení a jsou vhodné do komerčních, průmyslových i bytových prostor. Tyto plastové podlahy se nejčastěji využívají v technických místnostech, garážích, dílnách, skladech, stájích, posilovnách, gastro provozech, hasičských zbrojnicích, ve výrobních halách, zdravotnictví, víceúčelových halách, fitness centrech apod. Chcete-li ušetřit čas, peníze a starosti, navštivte náš e-shop a vybírejte z 90 druhů dlaždic!


Kovová a textilní galanterie prodej Praha - výběr druků, špendlíků, patentek, knoflíků či nýtů

Kovová a textilní galanterie prodej Praha - výběr druků, špendlíků, patentek, knoflíků či nýtů

Sortiment zboží: - Ložní soupravy - Přikrývky, polštáře - Ručníky, osušky - Ubrusy, utěrky - Deky mikro - Zavinovačky, Vložky do zavinovaček - Dětské deky, Dětské pleny - Dětské bezpečnostní popruhy - kšíry - Dětské reflexní vesty, Dětské pláštěnky - Dětské šle, Matracové chrániče - Bryndáky - Zástěry pánské - Froté prostěradla - Kapesníky - Pánské podvazky, Pánské šle - Pánské a dámské deštníky - Záplatovina, Ubrusovina - Kanava, Léhátkovina - Rašlové vložky, Molitanová drť - Viselin - Pomůcky pro pletení, šití, háčkování - Gumy, Háčky, Jehlice, Knoflíky - Krajky, Krejčovské potřeby - Nitě, Popruhy, Příze - Zapínání, Stuhy - Šňůry, Špendlíky, Vycpávky - Zipy - Zdrhovadla a další. Naše maloobchodní prodejna se nachází ve Vršovické ulici číslo 51 na Praze 10, vchod je z ulice Moskevská. Otevřeno máme Po - Pá: 9.00 - 18.00 So: 9.00 - 13.00 Rádi Vás u nás přivítáme! V našem sortimentu si vybere každý!


Podlahářství Opava - podlahové krytiny, koberce, vinylové podlahy, dřevěné podlahy

Podlahářství Opava - podlahové krytiny, koberce, vinylové podlahy, dřevěné podlahy

Podlahářství Tom&Ka s.r.o. Vám poradí s výběrem nejvhodnějšího typu podlahových krytin do vašeho domu či bytu. Vybrat si můžete v naši vzorkové prodejně na ulici Čapákovo nábřeží 691/42 vedle ulice Mostní v Opavě Kateřinkách ze široké škály designů koberců, vinylových dílců, čistících zóny, PVC, laminátových podlah, plovoucích podlah, korkových podlah, dřevěných podlah a marmolea. Zajistíme položení, olištování i lepení podlahových krytin, schodů. Pokud sháníte kvalitní podlahy s kompletním servisem, obraťte se na firmu Tom&Ka s.r.o. na tel.: 608798122.