Základní síť sociálních služeb ve Středočeském kraji - sociální rehabilitace pobytová

Základní síť sociálních služeb ve Středočeském kraji - sociální rehabilitace pobytová

Předmětem veřejné zakázky je poskytování sociálních služeb - sociální rehabilitace pobytová dle § 70 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů. Veřejná zakázka je rozdělena na části dle regionů (bývalých okresů) Středočeského kraje, kde budou tyto služby poskytovány.
Veřejná zakázka vložena:
10.09.2010 10:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Středočeský kraj

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
22.10.2010 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Středočeský kraj

Zadavatel IČ:
70891095

Zadavatel ulice:
Zborovská 11

Zadavatel PSČ:
150 21

Zadavatel obec:
Praha 5

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

85300000-2
Sociální péče a související služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vinařská obec Sedlec u Mikulova, ptačí oblast Lednické rybníky, vinařství, ZOO park, ubytování

Vinařská obec Sedlec u Mikulova, ptačí oblast Lednické rybníky, vinařství, ZOO park, ubytování

V Jihomoravském kraji v okresu Břeclav se nachází vinařská obec Sedlec známá ostrovním letoviskem zvaným Tichý ostrov, dnes již jako okrasný statek. Navštivte známou vinařskou oblast, vydejte se do největší ptačí rezervace v České republice nebo svým dětem ukažte život v malém ZOO parku. Neseďte doma a zavítejte do obce Sedlec ležící na území chráněné krajinné oblasti Pálava a biosférické rezervace Dolní Morava pod záštitou UNESCO. Významné historické objekty obce Sedlec: - Kostel sv. Víta - Portzinsel a okrasný statek - Sirné lázně - Sochy Jana Nepomuckého


Hospodářská komora České republiky, zákonné zastupování podnikatelů, záměrů a zájmů

Hospodářská komora České republiky, zákonné zastupování podnikatelů, záměrů a zájmů

Představujeme Vám Hospodářskou komoru České republiky, která sdružuje 16 000 členů organizovaných v 60 komorách v regionech a ve 124 oborových asociacích. Naší hlavní činností je prosazování podnikatelských záměrů a zájmů. Hospodářská komora České republiky je jediným zákonným zástupcem podnikatelů v ČR. Aktivně pomáháme a podporujeme všechny firmy, řemeslníky a drobné živnostníky. Poskytuje podnikatelům řadu služeb k podpoře jejich ekonomických, zejména obchodních, aktivit s cílem zvýšit uplatnění jejich zboží a služeb na trhu. Hospodářská komora České republiky je připravena podat pomocnou ruku, více informací naleznete na našich stránkách.


Největší vinařské město Velké Bílovice v Jihomoravském kraji

Největší vinařské město Velké Bílovice v Jihomoravském kraji

Milujete víno a krásnou jihomoravskou přírodu? Navštivte naše město Velké Bílovice s téměř čtyřmi tisíci obyvatel a nádherným kulturním zázemím. Město se nachází nedaleko Břeclavi v krásné krajině vinic obklopené vinnými sklepy. Občanům nabízíme stabilní a plně vybavené místo pro život, návštěvníkům zase nespočet kulturních akcí a míst k vidění. Město je organizačně plně vybaveno. O vaši bezpečnost se postará městská policie, či dobrovolní hasiči. Zdravotní záležitosti vyřešíte v místním zdravotním středisku. Pro Vaše ratolesti zřizujeme mateřskou, základní i uměleckou školu, a tak nemusíte řešit dojíždění. V rámci volného času se můžete zapojit do několika zájmových spolků mezi kterými najdete např. myslivecké sdružení, sdružení vinařů, jezdecký klub, TJ Sokol, fotbalový klub nebo klub tenisový. V dnešní době velmi oblíbená cyklistika si díky spoustě cyklostezek přijde na své, posuďte sami! Pořádáme také několik kulturních akcí, takže o zábavu je v našem městě postaráno. Městský úřad je k dispozici denně od 7:00, sídlíme na adrese nám. Osvoboditelů 570, Velké Bílovice. Těšíme se na Vaši návštěvu! Více se můžete dozvědět v turistickém informačním centru.


Město Golčův Jeníkov, zajímavé výlety, poznávání pamětihodností, Kostel sv. Markéty, Loreta

Město Golčův Jeníkov, zajímavé výlety, poznávání pamětihodností, Kostel sv. Markéty, Loreta

Na Vysočině poblíž Havlíčkova Brodu se nachází historické město Golčův Jeníkov. Město Golčův Jeníkov je složen ze sedmi částí ležících na sedmi katastrálních územích - Kobylí Hlava, Nasavrky, Římovice, Sirákovice, Stupárovice, Vrtěšice a Golčův Jeníkov. Ze zajímavostí jistě stojí zmínka o turistické atrakci a tou jsou pivovary. Dále můžete navštívit radnici, zámecký areál, Děkanství, věž se zvonicí, budovu staré pošty, Synagogu a židovský hřbitov. Pamětihodnosti: Děkanský kostel sv. Františka Serafínského Kostel svaté Markéty Golčova tvrz Loretánská kaple Neseďte doma a přijeďte město Golčův Jeníkov navštívit!


Malebná středočeská obec nedaleko Mělníka

Malebná středočeská obec nedaleko Mělníka

Víte, kde najdete správné místo pro bydlení a cestovatelé k návštěvě? Je to naše obec Želízy, která se nachází zhruba deset minut od Mělníka v chráněné krajinné oblasti Kokořínsko. Obec je svou historickou i kulturní stránkou velmi přitažlivým místem pro turisty i občany. Je zde spoustu míst k návštěvě. Občanům nabízí velmi stabilní zázemí, najdete zde mateřskou i základní školu, která je pro studenty do 4. třídy, takže vaše malé děti nemusí za vzděláním dojíždět. Pořádáme mnoho akcí – třeba dětský den, tábory pro děti, různé hudební akce a sportovní turnaje. Jelikož se nacházíme v chráněné krajinné oblasti, jsme velmi populárním místem pro návštěvníky. Je zde naučná stezka, komplex plastik sochaře Levého, kaple, kemp Želízy, nedaleký hrad Kokořín nebo Máchovo jezero. Zavítejte k nám, těšíme se na vás. Více informací naleznete na webových stránkách obce, jsou zde i kontaktní údaje a zajímavosti ze života obce.


Horní Jiřetín – malebné město nedaleko německých hranic

Horní Jiřetín – malebné město nedaleko německých hranic

Láká Vás zajímavá příroda Krušných hor? Jak pro život, nebo jen pro cestování? Zavítejte do našeho města Horní Jiřetín, které se nachází v okrese Most, pouhých 15 minut od německých hranic. Svým obyvatelům nabízíme rozsáhlé služby a turistům perfektní místo pro návštěvu. Město svým více než dvěma tisícům obyvatel nabízí vhodné místo pro pohodlný život. Rodiny s dětmi ocení mateřskou a základní školu. Všem občanům jsou poskytovány služby interního, praktického a zubního lékaře. O pořádek a bezpečnost se stará městská policie a sbor dobrovolných hasičů. Občané mohou každodenně využívat městského úřadu či pošty. Nesmíme zapomenout na bohaté kulturní vyžití, každoročně se pořádají tradiční akce jako je např. ples města, poutě, dětské dny, různé koncerty a zájezdy. Návštěvníci mohou zavítat na spoustu historických míst, nebo si jen tak prohlédnou město a přírodu. Sportovci jistě využijí sportovní a fotbalové hřiště. Veškeré informace, otevírací doby, fotografie a organizační věci naleznete na webových stránkách města a nově i na facebookovém profilu. Turisté také mohou využít turistického centra, které je otevřené od dubna do listopadu.