Poptávám ohraňování lisem

Poptávám ohraňování lisem

Hledám firmu s ohraňovacím lisem v délce 10m. Kdekoliv v ČR.
Poptávka byla vložena dne:
19.08.2010 09:57

Platnost poptávky:
19.09.2010 09:39

Kontaktní osoba:
Jaroslav Rejda


Telefon:
+420 731 600 126

Okres:
Česká Lípa

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Barevné odstíny CNC obráběných dílů Červený Kostelec  -  dokonalá technologie a služby té nejvyšší kvality.

Barevné odstíny CNC obráběných dílů Červený Kostelec - dokonalá technologie a služby té nejvyšší kvality.

Svůj výrobní program směřujeme na výrobu kvalitních tvarově náročných dílů s dokonalou povrchovou úpravou. Můžeme se tak pochlubit zahraničními zákazníky, kteří s námi spolupracují již dlouhá léta a jsou nám velice dobrou reklamou. Spolupráce se zahraničními dodavateli dokonalých povrchových úprav, tak rádi doporučíme náročným klientům, kteří požadují opakovaně přesné barevné odstíny. Ve vlastních výrobních prostorech v Červeném Kostelci jsme schopni zajistit dle přání zákazníka kvalitní výrobky. Slouží nám k tomu speciální frézovací centrum, soustruhy, měřící přístroje, automatická pila či omílací stroj. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Stolín 115, Červený Kostelec.


Ohraňování, ohýbání plechů, tvarových výpalků moderními stroji a zkušeným týmem

Ohraňování, ohýbání plechů, tvarových výpalků moderními stroji a zkušeným týmem

Ohýbání plechů, velkých těžkých dílů Vám zajistí ostravská společnost MSC MetPro a.s. Pro naši práci využíváme flexibilní velkoformátový stroj TruBend série 8000, který umožňuje ohýbání velkých a těžkých dílů dlouhých až 8 m. Jeho ovládání je snadné a intuitivní. Nabízí možnost širokého nastavení jako je bezdotykové měření úhlů. Přesné měření úhlů provádí stroj tak, že laser promítá čáru na plech a kamera snímá úhel. Tímto způsobem dochází k úspoře materiálu a ke zvyšování efektivity produkce. Jeho instalace je jednoduchá, a využitelnost stroje je rozsáhlá. Dalším benefitem je ergonomická obsluha ToolShuttle sloužící pro snadnou práci pracovníka. Naše špičkové moderní vybavení nabízí široké možnosti ohraňování výpalků a plechů. Zkušený tým technologů poskytuje poradenství a ke každé zakázce přistupuje individuálně. Ať už potřebujete ohýbání plechů, ohraňování či jinou zakázkovou výrobu na moderních strojích, kontaktujte naši společnost.


Přesné obrábění - výroba dílů pro strojírenský průmysl a měřidel pro metrologii

Přesné obrábění - výroba dílů pro strojírenský průmysl a měřidel pro metrologii

Přesné obrábění dílů a měřidel pro metrologii je klíčovou službou, kterou zajišťuje firma TVARSTEEL Bojkovice. Tato firma se specializuje na zakázkovou kovovýrobu a využívá moderní technologie a stroje pro výrobu kvalitních a přesných výrobků. Mezi hlavní produkty patří například: - měřicí stoly pro optickou a laserovou metrologii, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a mají vysokou stabilitu a přesnost - měřicí přípravky pro různé druhy měření, jako jsou například rozměrové, geometrické, povrchové nebo tvrdostní měření - obráběcí díly pro strojírenský průmysl, které jsou vyrobeny podle požadavků zákazníků a splňují nejvyšší standardy kvality a přesnosti. Firma TVARSTEEL Bojkovice má dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti v oblasti přesného obrábění. Poskytuje i další služby: - návrhy a konstrukce výrobků podle specifikací zákazníků, včetně využití CAD/CAM systémů - kontrola kvality výrobků pomocí certifikovaných měřicích přístrojů a zařízení - doprava a montáž výrobků na místo určení, včetně zajištění bezpečnosti a ochrany.


Vyrábíme modely z polystyrenu, dřeva, hliníku, umělých a plastických hmot.

Vyrábíme modely z polystyrenu, dřeva, hliníku, umělých a plastických hmot.

Firma TSS, spol. s r.o., Hradec Králové vám ve své modelárně připraví modely přesně dle vašich představ. Jsme plně vybaveni 6 CNC obráběcími centry a díky tomu vyrábíme modely jak pro kusovou, tak i pro sériovou výrobu. Modelárna naší firmy TSS, spol. s r. o. patří mezi nejlépe vybavené modelárny v ČR. polystyrenové modely velké dřevěné modely pro kusovou i sériovou výrobu modely ze slitin Al komplikované modely pro sériovou a hromadnou výrobu z litých pryskyřic i polyuretanových bloků formy na tváření plastů za tepla formy na laminování např. pro výrobu lodí a letadel


Strojírenská firma zaměřená na CNC obrábění, soustružení, frézování

Strojírenská firma zaměřená na CNC obrábění, soustružení, frézování

Pokud hledáte partnera pro CNC obrábění se strojním parkem na špičkové úrovni, v regionu Zlínský kraj se můžete obrátit na strojírenskou firmu A-T-K Fryšták s.r.o.. K dispozici máme moderní strojní park: - CNC obráběcí centrum AXA DBZ - řídicí jednotka Heidenhain iTNC 530, osa X - 2x 750 mm, Y - 500 mm, Z - 600 mm - CNC obráběcí centrum AXA VCC 50 - řízení Siemens, osy X - 1350 mm, Y - 750 mm, Z - 850 mm - soustruhy, frézky, strojní vrtačky, brusky. Kovovýroba strojních dílů, součástí i konstrukčních prvků. Kusová i sériová výroba. Zajistíme i požadované povrchové úpravy.


Přesné strojní elektroerozivní drátové řezání - EDM elektrojiskrové obrábění

Přesné strojní elektroerozivní drátové řezání - EDM elektrojiskrové obrábění

EDM elektroerozivní obrábění je revoluční technologie pro zpracování kovů, která umožňuje vytvářet složité a přesné tvary bez tepelného poškození nebo deformace. Tato metoda využívá elektrický proud a tenký drát jako nástroj pro řezání materiálu pod vodou. Elektroerozivní drátové řezání je vhodné pro zpracování různých druhů kovů, jako jsou ocel, hliník, titan, měď, mosaz, nerezová ocel a další. Pokud hledáte spolehlivou a profesionální firmu Ve Zlínském kraji, která provádí EDM elektrojiskrové obrábění, doporučujeme vám firmu TVARSTEEL s.r.o. z Bojkovic u Uherského Hradiště. Tato firma má dlouholeté zkušenosti a tradici v oboru EDB obrábění a disponuje špičkovým strojním parkem a kvalifikovaným týmem odborníků. Jsme schopni uspokojit i ty nejvyšší nároky zákazníků a dodat výrobky s vynikající přesností a kvalitou. Poskytujeme i další služby, jako jsou CNC frézování, CNC soustružení, broušení, svařování a montáž. Na našich webových stránkách najdete také ukázky práce nebo reference od spokojených zákazníků.