Poptávám ohraňování lisem

Poptávám ohraňování lisem

Hledám firmu s ohraňovacím lisem v délce 10m. Kdekoliv v ČR.
Poptávka byla vložena dne:
19.08.2010 09:57

Platnost poptávky:
19.09.2010 09:39

Kontaktní osoba:
Jaroslav Rejda


Telefon:
+420 731 600 126

Okres:
Česká Lípa

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Strojírenská výroba kusových a sériových zakázek - CNC obrábění kovů

Strojírenská výroba kusových a sériových zakázek - CNC obrábění kovů

Strojní součásti, dílce z nerezu i běžné oceli nebo slitin vyrábí na Zlínsku firma KUMI-KOVO s.r.o. . Zpracováváme kusové i sériové zakázky v malých i středně velkých sériích. V oblasti CNC obrábění kovů jsme spolehlivým partnerem pro mnoho firem. Zakázky realizujeme především v lokalitě Zlínského, Jihomoravského nebo Moravskoslezského kraje. Jsme vybaveni moderním CNC obráběcím centrum MAS MCV 100 Kovosvit. Umožňuje obrábění železných a neželezných kovů, technicky komplikované díly a strojní součásti. V kooperaci s dlouholetými partnery zajišťujeme i povrchové úpravy kovových dílců.


Špičkové vybavení – 3D měření pomocí CNC obráběcích strojů

Špičkové vybavení – 3D měření pomocí CNC obráběcích strojů

Potřebujete zajistit 3D měření nadrozměrných dílů? Sháníte obráběcí centrum se špičkovým vybavením? Společnost Zekof, s.r.o. zajišťuje přesné měření pomocí stroje Zeiss, který měří v rozsahu 4500 x 3000 x 2000 mm, a je schopna opracovat díly velkých rozměrů až do 12000 x 3000 x 1500 mm. Naše firma vyrábí plechové výpalky pomocí plazmového nebo plynového hořáku. Na přání klienta dle technické dokumentace vypalujeme různé tvary, zabezpečíme otrýskání díky níž se plech zbaví koroze a bude připraven na další povrchovou úpravu. Kontaktujte nás, rádi Vám představíme náš špičkový strojní park.


Klinčování, spojování tenkých plechů do celkové síly 4,5 mm

Klinčování, spojování tenkých plechů do celkové síly 4,5 mm

Sháníte někoho, kdo Vám kvalitně spojí tenké plechy do celkové síly 4,5mm? Pak jsem tu pro Vás my! Specializujeme se na klinčování a rádi Vám vyhovíme. Tato nová metoda spojování tenkých plechů jednoduše nahrazuje bodové nebo odporové sváření. Tato metoda nevyžaduje dále dodatečné úpravy po spojení. Ke klinčování nám pomáhají speciální klinčovací stroje, které umožňují provést spoj buď přímo na stroji nebo s pomocí ručního klinčovacího přípravku spoje provádět přímo na výrobku. Výrobky jsou vhodné pro výrobu kolejových vozidel, automobilovém průmyslu, při výrobě investičního spotřebního zboží. Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme.


Laserové čištění – ekonomické a ekologické odstranění nečistot z kovů, filtrů, plastů a dalších materiálů

Laserové čištění – ekonomické a ekologické odstranění nečistot z kovů, filtrů, plastů a dalších materiálů

Potřebujete vyčistit elektrostatické filtry, sváry, zlato nebo jiné kovové předměty? Přejete si, aby čištění bylo prováděno s ohledem na životní prostředí? V tom případě se obraťte na společnost Kovomont Přerov - spol. s r.o., která provádí čištění laserem. Laserové čištění využívá laserových paprsků, které odpařují nečistoty. V závislosti na materiálu se nastavuje intenzita laseru a nečistoty se zachycují ve filtračním systému. Výhodou je ekologické a ekonomické řešení, úspora času a využití nejen v místech, kde není možné využít chemické materiály a rozpouštědla.


Konvenční obrábění kovů- vrtání, frézování, řezání, broušení, obrážení a ohýbání plechů

Konvenční obrábění kovů- vrtání, frézování, řezání, broušení, obrážení a ohýbání plechů

Sháníte kovoobraběčství, které se zabývá klasickou strojní výrobou? Potřebujete ohýbat nebo nařezat plechy, případně vyfrézovat drážky? Konvenční obrábění kovů a práci s plechy zajišťuje v okolí Zábřehu a Šumperka Kovoobraběčství Roman Skřipec. Provádíme průmyslové zakružování plechů do 4mm, jejich ohýbání do tloušťky 2mm a střihání do 5mm. Protlačujeme drážky na pera. Zajistíme leštění plechů a jejich bodování. Postaráme se o opracování kovů na konvenčních strojích, provádíme práce, jako je vrtání, frézování, broušení a obrážení železných i neželezných kovových materiálů. Zpracujeme zakázky na obrábění kovů v rámci celého Olomouckého kraje.


Třískové obrábění Žamberk – mechanické obrábění dílců včetně povrchové úpravy

Třískové obrábění Žamberk – mechanické obrábění dílců včetně povrchové úpravy

Naše společnost Bühler CZ s.r.o. se sídlem v Žamberku nabízí prvotřídní třískové obrábění dílců včetně povrchové úpravy nebo tepelného zpracování. Na našich nejnovějších CNC strojích zajišťujeme plynulé obrábění včetně kusové výroby přesných dílců. V rámci našich služeb provádíme mechanické obrábění dílců a k tomu využíváme nejmodernější progresivní CNC technologie, včetně maximálního využití prvků automatizace. Jsme schopni zajistit obrábění a měření na souřadnicovém měřícím stroji. Pokud Vás třískové obrábění a povrchové úpravy zaujaly neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Nádražní 696, Žamberk.