Energetické úspory objektů na ul. Žižkové v Krnově (Zařízení školního stravování Žižkova)

Energetické úspory objektů na ul. Žižkové v Krnově (Zařízení školního stravování Žižkova)

Předmětem veřejné zakázky je provedení stavebních prací spočívající v kompletním zateplení fasády a střechy, výměně oken a dveří. Dílo bude provedeno dle projektové dokumentace zpracované Ing. Miroslavem Gerykem.
Veřejná zakázka vložena:
16.07.2010 10:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Město Krnov

Okres:
Bruntál

Platnost veřejné zakázky:
04.08.2010 00:00

Cena veřejné zkázky:
36 563 851 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Krnov

Zadavatel IČ:
00296139

Zadavatel ulice:
Hlavní náměstí 1

Zadavatel PSČ:
794 01

Zadavatel obec:
Krnov

Kontaktní osoba:
Ing. Mirka Sadílková


Zadavatel web:
http://www.krnov.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45261410-1
Tepelná izolace střech

45321000-3
Tepelné izolace

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní provedení klempířských prací Praha – spolehlivě a kvalitně

Kompletní provedení klempířských prací Praha – spolehlivě a kvalitně

Stavíte dům nebo se chystáte na opravu střechy a hledáte skutečně spolehlivou firmu, která nabízí kompletní provedení klempířských prací? Spolehnout se můžete na společnost STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. z Prahy. Garantujeme kvalitně odvedenou práci našimi mistry klempíři s dlouholetou zkušeností v oboru a použití těch nejlepších materiálů vhodných pro daný typ střechy. Klempířské práce provádíme pro zákazníky z Prahy a okolí, neváhejte nás v případě Vašeho zájmu oslovit.


Plechová střešní krytina - lehká, odolná, s rychlou montáží

Plechová střešní krytina - lehká, odolná, s rychlou montáží

Uvažujete nad novou střechou a konstrukce budovy vyžaduje odlehčený materiál? Firma Střechy VRŇATA & ŽÁČIK z Prahy Vám dodá moderní řešení v podobě plechové střešní krytiny. Plechová střešní krytina je lehká a odolná, vyráběná v mnoha designech a barevných kombinacích včetně vzhledu klasické pálené tašky. Její velikou předností je rychlá a snadná montáž jak na novostavby, tak na rekonstruované objekty. Máte-li k pokládce plechových střešních krytin dotazy, neváhejte se obrátit na profesionály z firmy Střechy VRŇATA & ŽÁČIK.


Modulové domy pro kanceláře, bydlení či chaty bez základové desky

Modulové domy pro kanceláře, bydlení či chaty bez základové desky

Naše společnost VAMIRO s.r.o. se specializuje na prodej a dodávku modulových domů čtyř typů. V naší nabídce naleznete dvojdomek MIRO a MIKA každý o ploše 162 m2. Dále pak rodinný dům VAKA a chatu z kontejneru. Všechny modulové domy lze postavit bez základové desky, jsou mobilní a s rychlou výstavbou. Domy jsou vybaveny kotli, radiátory, elektrickou rozvodnou, sporákem, dřezem a koupelnou. Tyto stavby jsou variabilní a lze je sestavit podle přání klienta. Bydlete nebo mějte sídlo podnikání snad a rychle zbudované bez zbytečných prodlev. Neváhejte a oslovte naši společnost. Vzorové domy si můžete prohlédnou v Mostě a vybrat si ten pravý přímo pro Vás.


Bydlení na Kopečku v Liberci, exkluzivní byty za rozumnou cenu, komfortní bydlení na jižní stranu

Bydlení na Kopečku v Liberci, exkluzivní byty za rozumnou cenu, komfortní bydlení na jižní stranu

Stavební firma HAVAX z Liberce Vám představuje zcela nový projekt bytového domu Bydleni Na Kopečku. Společnost HAVAX je vyhlášená svou kvalitou práce a již v minulosti realizovala úspěšné projekty. Bydlení Na Kopečku dodává zcela jiný architektonický rozměr. Nabízíme možnost dostupného bydlení všem generacím v energeticky úsporném domě třídy A. Exkluzivní byty za rozumnou cenu jsou opravdu výhodnou investicí. Rezidenční dům se 13 byty bude mít šest podlaží. Dvě spodní podlaží jsou určena pro vaše pohodlné a bezpečné parkování. Ve vyšších patrech jsou byty 1+KK až 4+KK o výměře 36 až 115 m2. Všechny jsou orientované na jih a mají promyšlené dispozice. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Efektivní metoda zateplení půd stříkanou pěnovou izolací

Efektivní metoda zateplení půd stříkanou pěnovou izolací

O dokonalou izolaci půd rodinných či bytových domů a dalších budov se postará firma IZO-PUR Dušan Řezáč. K izolacím půd používáme stříkanou měkkou nebo tvrdou polyuretanovou pěnu EXY. Výhodou měkké stříkané PUR pěny je především to, že dýchá a propouští vodní páry. Tato pěna je určena je určena k izolaci střešních konstrukcí stěn domů a mezi krovy. Stříkanou polyuretanová pěna má navíc vynikající těsnicí, vzduchové a parotěsné zábrany. Poskytuje také nadstandardní tepelné a zvukové izolační vlastnosti. Zateplení půd stříkanou PUR pěnou realizujeme ve Znojmě, Moravském Krumlově, ale také v široké oblasti Třebíče a Brna.


Izolace plechových hal, garáží a kontejnerů stříkanou  pěnovou izolací

Izolace plechových hal, garáží a kontejnerů stříkanou pěnovou izolací

Hledáte efektivní metodu zateplení nebytových budov, jako jsou garáže, plechové haly a sklady nebo kontejnery? Ideální metodou zateplení každé stavby je stříkaná pěna. O její aplikaci se postará firma IZO-PUR.cz. Dušan Řezáč. Mezi přední výhody stříkané izolace patří zamezení vniku vlhkosti a vzniku plísně, posílení stability budov a jejich odhlučnění a také redukce tepelných ztrát a nižší náklady na energii a vytápění. Pomocí stříkané pěny lze zaizolavat celou garáž, kontejner nebo plechovou halu – podlahy, stěny, stropy a dokonce i základy. Neváhejte nás kontaktovat, přijede k Vám na konzultaci, vše s vámi probereme a vystavíme Vám i nezávaznou cenovou kalkulaci.