Hledáme poskytovatele gay friendly služeb

Hledáme poskytovatele gay friendly služeb

Pro vytvoření nového rozsáhlého gay katalogu služeb hledáme všechny gay friendly služby v České republice.
Hledáme gay friendly Wellness studia, Wellness lázně, Hotely, Služby atd.

Hledáme poskytovatele nejrůznějších gay friendly služeb po celé České republice - relaxační služby, adrenalinové služby, zážitky, wellness balíčky, hotelové balíčky, masážní služby, fotografické služby.

Pokud máte zájem o zapojení do projektu, zašlete nám prosím Vaší nabídku na email.
Poptávka byla vložena dne:
21.05.2010 08:44

Platnost poptávky:
21.06.2010 08:14

Kontaktní osoba:
Vincent Matej

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hotel Kunětická Hora - Standardní pokoje, pokoje Deluxe, apartmány

Hotel Kunětická Hora - Standardní pokoje, pokoje Deluxe, apartmány

Golf & Spa Kunětická Hora Cestujete a jste nároční na ubytování? Hledáte ubytování a chcete nějakou změnu? Náš Hotel Kunětická Hora nabízí 142 lůžek v 57 pokojích a apartmánech. Svým hostům nabízíme prvotřídní ubytovací služby v multifunkčním sportovním areálu v obci Dříteč. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, televizí, WIFI, koupelnami se sprchovým koutem, pokoje PLUS jsou vybaveny vanou. K dispozici jsou dva speciální pokoje DELUXE s vanou uprostřed pokoje. Na přání je k dispozici rovněž dětská postýlka. Ubytování zahrnuje snídani formou bufetu. V našem sportovním resortu nebudete mít potíže s parkováním. Disponujeme dostatečnou parkovací plochou o kapacitě 300 míst.


Svatba na zámku v Lednici s luxusním ubytováním, svatební den jako v pohádce

Svatba na zámku v Lednici s luxusním ubytováním, svatební den jako v pohádce

Přejete si aby Váš svatební den byl perfektní a jedinečný? V zámeckém hotelu Lednice Vám pomůžeme vytvořit romantickou a dokonalou svatební atmosféru. Svatební balíček Vám zajistí svatební obřad v zámecké kapli nebo v zámeckém parku, královskou hostinu v zámecké restauraci a novomanželskou romantickou jízdu v kočáře. Taková svatba bude zážitkem na celý život a prostory zámku se stanou místem, kam se bude chtít vracet k oslavě výročí.


Vhodné školící místnosti pro konání školení či konferencí a pohodlné ubytování pro firmy

Vhodné školící místnosti pro konání školení či konferencí a pohodlné ubytování pro firmy

Hledáte vhodné prostory ke konání školení? Plánujete konferenci? Rádi by jste svým zaměstnancům poskytli příjemné ubytování po čas školení? Co takhle uspořádat školení či konferenci v krásném historickém městě Telč? Využijte ubytování v Hotelu Antoň s.r.o. v blízkosti historického jádra tohoto města, které je zapsané na Seznam světového dědictví UNESCO. Pro firemní akce, školení, přednášky či konference máme k dispozici: - velký konferenční sál s kapacitou od 120 do 150 sedících posluchačů, záleží na uspořádání židlí, vybavena je moderní konferenční technikou - banketní salónek – vhodné pro firemní jednání, zachované klenby se širokými kamennými zdmi, kapacita pro 80 osob - bílý salónek – menší místnost také s klenbami, do 36 osob, možnost přenosu konferenční techniky i propojení s větším banketním salónkem Své hosty z konference či ze školení můžete ubytovat rovnou v našem hotelu. Jistě oceníte pohodlné pokoje s komfortním vybavením, jako je vlastní sociální zařízení, WI-FI, praní prádla, parkování atd.


Venkovní Aquapark Ústí nad Orlicí - atrakce nejen pro děti ale i dospělé

Venkovní Aquapark Ústí nad Orlicí - atrakce nejen pro děti ale i dospělé

Venkovní Aquapark s letním provozem v Ústí nad Orlicí nabízí dětský bazén se skluzavkami, rekreační bazén, 25 m plavecký bazén, tobogán a skluzavku kamikadze. V areálu se nachází občerstvení a k dispozici jsou atrakce nejen pro děti. Kurt na plážový volejbal, vodní fotbal, skákací hrad, dětské hřiště s prolézačkami a skluzavkou, trampolíny a rozsáhlá travnatá plocha k opalování. Po vodních sportech či aquazorbingu můžete využít jedno z 6 masážních lůžek. Bazén disponuje vzduchovači, které provzdušňují vodu bublinami, vodními chrliči a podvodním osvětlením bazénů. K bazénu je zajištěn rovněž bezbariérový přístup.


Wellness centrum s masážemi v Dolních Věstonicích- pobytové balíčky v hotelu

Wellness centrum s masážemi v Dolních Věstonicích- pobytové balíčky v hotelu

Rodinný wellness hotel U Langrů v Dolních Věstonicích poskytuje hostům komfortní ubytování se vstupem do hotelového wellness centra. Pro pobyt můžete využít některý z našich speciálně sestavených pobytových balíčků za výhodné ceny. Připravili jsme pobytové balíčky jak pro zamilované páry, tak pro jednotlivce nebo balíčky pro dámskou a pánskou jízdu. Součástí všech pobytových balíčků je vstup do wellness a masáž. Navštívit také můžete vířivou vanu ve tvaru sudu či venkovní bazén. Komfortní ubytování si pak hosté vychutnají v našich pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a ledničkou.


Relaxační a terapeutické masáže - ošetření a terapie pohybového aparátu příjemnou cestou

Relaxační a terapeutické masáže - ošetření a terapie pohybového aparátu příjemnou cestou

V naší nabídce najdete také těhotenskou masáž, která je jemná a je prováděna vleže na boku a je nabízena prostřednictvím spolupracující masérky porodní asistentky Martiny Mimrové. Další masáží je Dornova metoda a Breussova masáž, což je efektivní technika regenerace páteře, náprava statiky těla. Pomáhá při bolestech kloubů, ulevuje od blokád páteře, uvolňuje páteře a regeneruje Vaše ploténky. Sportovní masáže jsou rekondiční masáže vhodné pro sportovce i netrénované jedince. Havajské masáže jsou velmi oblíbené, odstraňují napětí, odbourávají stres a nabíjí tělo i duši pozitivní energií. A takto bychom mohli pokračovat s dalšími druhy masáží. Masáž lze objednat telefonicky přímo u masérky, kontakt: +420 774 069 053, por. as. Martina Mimrová nebo online na www.mojekorenizivota.cz