Poptávám instalaci majáku na auto

Poptávám instalaci majáku na auto

SDH Vémyslice - je možné nechat si u vaší společnosti namontovat maják na hasičské auto. Auto je od policie ČR, r.v.2000 Felicie, máme i maják, bohužel není nainstalovaný.
Díky Kudláček.
Poptávka byla vložena dne:
12.04.2010 08:14

Platnost poptávky:
12.05.2010 07:54

Kontaktní osoba:
Marek Kudláček

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Znojmo

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Diagnostika vozidel a brzdových systémů za pomocí měřícího zařízení TEXA

Diagnostika vozidel a brzdových systémů za pomocí měřícího zařízení TEXA

Potřebovali byste na Vašem vozidle provést diagnostiku? Můžete svůj automobil dovézt do servisu Lichnovský s.r.o. a tam už se o to postarají. Náš autoservis poskytuje opravy osobních i nákladních vozů včetně diagnostiky brzdových systémů, ke které používáme měřící zařízení TEXA. Dále poskytujeme: - autoelektrikářské práce - opravy a servis alternátorů, startérů, přívesů, přípojných vozidel, tandemových vleků PANAV - montáž, instalace, oprava naftového topení, tažných zařízení - plnění a čištění autoklimatizace - příprava vozidel na STK. Služby poskytujeme v Kopřivnici, ale také ve Frenštátě pod Radhoštěm, Valašském Meziříčí, Novém Jičíně, Příboře, Vsetíně i Frýdku-Místku. Váš vůz bude v těch nejlepších rukou!


Odborné autoelektrikářské práce Liberec

Odborné autoelektrikářské práce Liberec

AUTOELEKTRO ČERNÝ Liberec Zkušení autoelektrikáři se postarají o Váš vůz v naší liberecké dílně. Montáže: - kompletní montáže včetně servisu LPG, nové sekvenční vstřikování plynu do mot. vozidel, to znamená významnou úsporu nákladu za provoz vozidla - montáž dálkového ovládání - veškerá tažná zařízení - bezpečnostní zařízení, alarmy - provádíme opravy všech značek osobních automobilů - vše provádíme s nejlepší diagnostikou BOSCH - montáž autorádií - včetně příslušenství a hands free sady Provádíme: - autoelektrikářské práce - klempířské práce - lakýrnické práce Provozní doba: PO-PÁ 8.00-17.00 hod


Autoservis, montáž tažného zařízení pro dodávky i osobní vozy

Autoservis, montáž tažného zařízení pro dodávky i osobní vozy

Hledáte spolehlivý autorizovaný autoservis v Ostravě-Svinově? Přijeďte na firmu Hampl a spol. servis s.r.o., kde provádíme opravy pro osobní, nákladní, dodávkové automobily: - garanční a pogaranční kontroly vozidel - autoklempířské, autolakýrnické práce - čištění, plnění, opravy klimatizace - výměny filtrů, oleje, brzdy, výfuků, tlumičů - autoelektrikářské práce - montáž alarmu - autodiagnostika vozidel - prodej náhradních dílů pro všechny typy vozidel - likvidace pojistných událostí - montáž tažného zařízení - opravy centrálního zamykání - montáž CarControl O2 - GPS monitoring.


Oprava vozidel, autoservis, údržba vozů Kopřivnice, Nový Jičín

Oprava vozidel, autoservis, údržba vozů Kopřivnice, Nový Jičín

Plánujete cestu s vaším vozem na kontrolu STK? Nechte si ho před tím zkontrolovat v autoservise Lichnovský. V autoservise vaše auto perfektně připraví na technickou kontrolu STK. Autoservis: - oprava osobních, nákladních vozů - běžný servis - výměna provozních kapalin, olejů - příprava na STK - oprava brzd, startérů, alternátorů - autoelektrikářské práce - seřizování diagnostika vozidel - plnění autoklimatizací - výměny pneumatik - diagnostika brzdových systémů měřícím zařízením TEXA - montáž tažných zařízení SVC. V našem autoservise zaručujeme profesionální a osobní přístup ke každému zákazníkovi.


Rychlý a kvalifikovaný servis vozů všech značek

Rychlý a kvalifikovaný servis vozů všech značek

AUTOELEKTRO ČERNÝ Liberec Aby vám vůz dlouze sloužil, je potřeba mu věnovat odbornou péči. Naše firma se postará o kompletní servis vašeho vozu. Přijímáme k opravám vozy všech značek. Na nic nečekejte a navštivte AUTOELEKTRO ČERNÝ Liberec. Součástí našeho týmu jsou odborní autoelektrikáři, kteří mají v oboru autoelektra velké zkušenosti a znalosti. Náš autoservis vám ale nabízí mnohem víc, než jen diagnostiku a opravy elektronických systémů. Provádíme mechanické opravy a antikorozní nástřiky. Servis zaměřujeme na: Pomůžeme Vám s přípravou a vyhotovením STK Celkové sezónní prohlídky vozu, výměna pneumatik, atd. Veškeré mechanické opravy včetně výměny výfuků Používáme jen náhradní díly špičkové kvality


Kvalitní autoelektrikářské práce - servis a oprava elektrických dílů ve vozidle

Kvalitní autoelektrikářské práce - servis a oprava elektrických dílů ve vozidle

Pokazila se Vám elektrika ve Vašem autě a hledáte spolehlivého mechanika, který by ji opravil? V tom případě jste na správném místě. Autoservis Lichnovský s.r.o. zajišťuje kromě kompletního servisu, oprav nákladních a osobních vozidel i autoelektrikářské práce. Opravy a servis na elektrické výbavě všech automobilů: - alternátory - startéry - centrální zamykání - měření dobíjení - montáž tažného zařízení, dálkových ovladačů - osvětlení - výměna autobaterií. Nepodceňujte výběr autoservisu a dovezte Vašeho plechového miláčka k nám, bude v těch nejlepších rukou.