Poptávám plavbu  parníkem do Budapešti

Poptávám plavbu parníkem do Budapešti

Prosím o informaci webových stránek nebo cestovních agentur pro několikadenní výlet parníkem z Bratislavy do Budapeště s ubytováním na lodi.
Poptávka byla vložena dne:
28.12.2009 08:44

Platnost poptávky:
28.01.2010 07:32

Kontaktní osoba:
Petr Hloucal

Kontaktní email:

Okres:
Hradec Králové

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Řízená degustace – ochutnávka vína s vinařem ve vinném sklípku

Řízená degustace – ochutnávka vína s vinařem ve vinném sklípku

Zajímá Vás, jak probíhá řízená degustace vína s odborným výkladem vinaře? Plánujete výlet nebo dovolenou na jižní Moravě a chcete zkusit ochutnávku vína ve vinném sklípku? Řízenou degustaci vín vlastní produkce pořádá Vinařství Fůkalovi ve Velkých Pavlovicích. Během přibližně dvouhodinového posezení ochutnáte 10 vzorků vín z naší vlastní produkce. Součástí degustace je odborný výklad pravého vinaře. Občerstvení ve formě klobásy, sýru chleba a nealko je samozřejmostí. Celková délka degustace je cca 4 hodiny. Pro hosty můžeme připravit i exkurzi do vinic. Degustace možná od 10 hostů, po předchozí telefonické dohodě možná degustace i pro menší počet osob. Na přání zajistíme hudební doprovod s harmonikou nebo cimbálem. Možnost zajištění ubytování v penzionu přímo ve vinařství.


Degustační program ve vinném sklepě –  řízená degustace, snoubení vína a pokrmů v penzionu Siesta

Degustační program ve vinném sklepě – řízená degustace, snoubení vína a pokrmů v penzionu Siesta

Chcete si dopřát jedinečný zážitek ochutnávky vína v podobě degustačního programu? Hledáte ve Valticích vinný sklípek, kde podávají kromě neutralizačního sousta i občerstvení ve formě teplých a studených pokrmů? Vyberte si některé z degustačních menu Penzionu Siesta ve Valticích. Během degustace ochutnáte valtická přívlastková vína – vybíráme z více než 100 vzorků vín z 13 vinařství Degustace je zahájena sabráží a řízena sommeliérem, který Vám zároveň podá odborný výklad o víně. Na výběr máme několik degustačních menu, které zahrnují občerstvení ve formě obložených mís se sýry, zeleninou a moravskými specialitami – uzené, špek, klobásy a škvarky. Součástí degustace může být i teplá večere dle Vašeho vlastního výběru - smažené řízky, pečená žebra, a kolena, guláš nebo svatomartinská husa se zelím a knedlíkem. Skutečným chuťovým zážitkem je pak snoubení vína s pokrmy, kdy je hostům naservírován pokrm, který se chuťově snoubí s daným vínem.


Vinařský, animační program s degustací vína pro zpestření firemní akce i školení Jižní Morava

Vinařský, animační program s degustací vína pro zpestření firemní akce i školení Jižní Morava

Proměňte svou firemní akci v zábavu. Hotel Kurdějov na Jižní Moravě vám připraví zajímavý animační program - odhadnete například správné určení barvy vína nebo uhodnete jaké víno degustujete? Vinařský kvíz skvěle proklepne jakým jste vinařem. Rezervujte si termín vinařského programu pro vaše školení ještě dnes a překvapte své kolegy něčím novým. V našem Hotelu Kurdějov si užijete firemní akce plné sportu, degustací dobrého vína i krásných procházek po okolí.


Degustace vína pro menší skupiny v archivním sklepě Pod Novosady mezi vinicemi

Degustace vína pro menší skupiny v archivním sklepě Pod Novosady mezi vinicemi

Plánujete výlet na Jižní Moravu? Chcete zažít nevšední degustaci uprostřed vinohradu? Pak si domluvte degustaci vína ve Vinařství Hradil v Čejkovicích. Naše vinařství si pro turisty a návštěvníky vinařství připravilo originální degustaci ve sklepě přímo mezi vinicemi. Tato degustace v archivním vinném sklepě Pod Valama je vhodná pro mešní skupiny. Kromě klasických bílých, červených a rosé vín můžete ochutnat i plná a hutná archivní vína speciálních nebo specialitu našeho vinařství - červené víno vyráběné z hroznů odrůdy Rubinet - barvířka.


Speciální kolekce vín pro svatby, oslavy výročí, narozenin a další příležitosti s vlastní etiketou

Speciální kolekce vín pro svatby, oslavy výročí, narozenin a další příležitosti s vlastní etiketou

Čeká Vás oslava výročí nebo životního jubilea a chcete všechny zúčastněné překvapit vínem s originální etiketou? Budete mít svatbu a máte v plánu obdarovat svatebčany vínem s etiketou připomínající tento výjimečný den? Jedinečné edice vín s vlastní etikou pro různé příležitosti objednávejte u Vinařství Omasta z Horních Bojanovic. Naše vinařství Vám připraví speciální kolekci vína pro svatby, oslavy narozenin, výročí a další příležitosti. Etikety vín opatříme motivem a textem dle Vašeho přání, případně můžeme požadovaný text dotisknout na naši vlastní etiketu. Jsme vstřícní jakýmkoliv nápadům, jak našimi víny udělat radost!


Statek Šardice, penzion, ubytování na statku, dovolená na Slovácku, oslavy, svatby, firemní akce

Statek Šardice, penzion, ubytování na statku, dovolená na Slovácku, oslavy, svatby, firemní akce

Chcete si užít klidnou dovolenou obklopeni krásnou přírodou? Máte rádi turistiku, cyklistiku nebo poznávací výlety? Jistě si přijdete na své na Statku Šardice, okres Hodonín. Nabízíme ubytování v soukromí ve dvou a třílůžkových pokojích se samostatným sociálním zařízením a společnou kuchyňkou. Kapacita je 22 lůžek. Prostory penzionu jsou kompletně bezbariérové. Využít můžete také degustace našich vín v prostorách augustiniánského sklepa, které se nachází v bezprostředním sousedství penzionu. Pořádat u nás můžete různé oslavy, firemní akce nebo svatbu. Pronajímáme vnitřní i venkovní prostory. Naleznete u nás sportovní a společenské využití. Zavítejte k nám a jistě budete nadšeni.