Poptávám broušení a nákup zavíracích nožů

Poptávám broušení a nákup zavíracích nožů

Dobrý den, mám od Vás koupeno z dřívější doby několik zavíracích nožů. Potřeboval bych je přebrousit, částečně opravit popř.nějaké přikoupit. Děkuji za informaci o nožíří popř. za odpověď na moje ostatní dotazy.
S pozdravem
Ing.Břetislav Maňák
Poptávka byla vložena dne:
14.12.2009 10:52

Platnost poptávky:
14.01.2010 12:57

Kontaktní osoba:
Ing.Břetislav MAŇÁK

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 865 192

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Obráběcí práce, kovoobráběčství - elektroerozivní obrábění, soustružení, frézování

Obráběcí práce, kovoobráběčství - elektroerozivní obrábění, soustružení, frézování

Firma KOVOBA, s.r.o. podniká v oboru strojírenství, kovoobráběčství. Obráběcí práce zahrnují elektroerozivní obrábění, soustružení a frézování i práce na horizontálních vrtačkách. Zakázková výroba: - strojních, zámečnických dílů - ozubených kol - rotačních dílců - svařovaných konstrukcí - ventilátorů pro lakovací kabiny. Obráběcí práce: - elektroerozivní obrábění - soustružení, frézování - práce na horizontálních vyvrtávačkách - rovinné i kulaté broušení. Zhotovíme zakázky dle požadavků zákazníka a dbáme na přesné dodržení smluvených termínů.


CNC soustružení, frézování, obrábění kovů i konvenční kovoobrábění

CNC soustružení, frézování, obrábění kovů i konvenční kovoobrábění

Společnost GERGEL Holešov vyrábí strojní díly, technické vybavení má pro CNC obrábění kovů i konvenční kovoobrábění. Zaměřuje se na malosériovou i kusovou výrobu strojních dílů. Působnost firmy - lokalita Zlín, Zlínský kraj. Obrábíme tyto materiály: - ocel konstrukční, nerezová, zušlechtěná, nástrojová, litá - neželezné slitiny - hliník, bronz, mosaz a měď - plastové materiály - PA, PE, POM, PTFE, TEXTIT. CNC obrábění: - 5-ti osé obrábění součástí na CNC 5-ti osém obráběcím centru HERMLE C400 Basic - soustružení na CNC soustruhu DMG NEF400 pro kusovou výrobu a malé série - vertikální frézování na CNC vertikálním obráběcím centru MCV 1270 Power. Konvenční obrábění: - soustružení - frézování - obrážení - broušení - vrtání, vyvrtávání sip, závitování.


Zakázkové kovoobrábění, kovovýroba, CNC obrábění, frézování Rychnov nad Kněžnou

Zakázkové kovoobrábění, kovovýroba, CNC obrábění, frézování Rychnov nad Kněžnou

Potřebujete vyrobit kovový produkt na zakázku? Naše společnost RAD Mill s.r.o., sídlící v obci Radostovice v okrese Rychnov nad Kněžnou, se zaměřuje na zakázkovou, ale i malosériovou či velkosériovou kovovýrobu či kovoobrábění. Dle požadavků a přání zákazníka vyrobíme produkty z barevných kovů, oceli, nerezu, hliníku, duralu či plastu. Dodáváme kvalitní materiály, které dále zpracováváme na moderních přístrojích jako CNC frézách, soustruzích, vrtačkách, vyvrtávačkách, bruskách či pilách. Při výrobě nástrojů a tvarově složitých dílů používáme modelování a obrábění v 3D. Zdali máte o naše služby zájem, neváhejte nás kontaktovat.


Výroba, prodej i kvalitní a rychlé broušení řetězů motorových pil

Výroba, prodej i kvalitní a rychlé broušení řetězů motorových pil

Máte motorovou pilu a potřebovali byste na ní nabrousit řetěz? Není nic jednoduššího, než navštívit prodejnu ostravské firmy H-Fuchs Servis, s.r.o. a tam se o to už postarají. Zabýváme se prodejem elektrického nářadí i náhradních dílů, tedy i pilových řetězů. Pokud řetěz motorové pily vlastníte, jen je zapotřebí ho nabrousit, rádi si s tím poradíme. Poskytujeme broušení pilových řetězů rychle a na profesionální úrovni. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, naši pracovníci jsou Vám k dispozici!


CNC obrábění řízené počítačem Bühler CZ | Žamberk

CNC obrábění řízené počítačem Bühler CZ | Žamberk

CNC obrábění řízené počítačem je hlavní předností moderních center. Jedním z takových obráběcích center je i naše firma Bühler CZ Žamberk. Navíc nabízíme volné výrobní kapacity pro CNC obrábění. Prováděné práce: Soustružení Frézování Broušení Nástrojárna Bühler CZ Žamberk nabízí volné výrobní kapacity na montážní práce a obrábění: Soustruhy Mori Seiki SL-154SY - max. D/L = 430/350 mm; SL-630BMC - max. D/L = 930/1000 mm Obráběcí centra Mori Seiki NH 5000 - max. 500x500x500 mm Sériovost od 50 ks, opt. roční množství 1000 - 2000 ks Materiál k obrábění CNC zajistíme podle dohody.


Obrábění kovů, kovoobráběčské práce, frézování, zakázková kovovýroba, okres Ústí nad Orlicí

Obrábění kovů, kovoobráběčské práce, frézování, zakázková kovovýroba, okres Ústí nad Orlicí

Potřebujete zhotovit, opravit či předělat kovový výrobek? Naše společnost Kovovýroba P&K sídlící ve městě Lanškroun, Vám s tím pomůže. Téměř dvacet let se zabýváme obráběním kovů a kovovýrobou. Specializujeme se na kovoobráběčské práce za použití moderních technologií a strojů. Zajišťujeme CNC frézování, broušení, soustružení, řezání, kalení. Dále provedeme povrchovou úpravu zhotoveného výrobku a odvoz hotových výrobků zákazníkovi. Zakázky realizujeme na míru dle požadavků objednatele a k výrobkům dodáváme protokol o měření. Pro spokojenost zákazníka používáme kvalitní materiál a odvádíme precizní práci.