Poptávám skladovací prostory

Poptávám skladovací prostory

Sháním pro stěhovací firmu skladovací prostory příp. i dílnu okolo 30 m2 v přízemí, přístupné nepřetržitě s možností parkování 2-3 dodávek Praha 6 - Bubeneč, Suchdol, Lysolaje nebo blízká Praha - západ.
Poptávka byla vložena dne:
14.12.2009 07:51

Platnost poptávky:
14.01.2010 07:47

Kontaktní osoba:
V. Melnik

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Plzeň-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Staňte se makléřem - s námi na to máte!

Staňte se makléřem - s námi na to máte!

Prestižní zaměstnání, nadstandardní platové podmínky, ale i svoboda a nezávislost! Staňte se úspěšným realitním makléřem ve stabilní společnosti sítě Remax. Naučíme Vás všechno, co špičkový makléř potřebuje. Proškolíme Vás v naší RE/MAX Akademii. Pokud hledáte novou výzvu a chcete být pány svého času je pro Vás práce realitního makléře ideální. Připojte se k našemu kolektivu RE/MAX Property, čekají Vás reprezentativní kanceláře, právní a marketingová podpora, neomezené tarify i skvělý kolektiv. Získejte zajímavou a rozmanitou práci s mimořádným platovým ohodnocením. Pokud jste komunikativní a chcete se naučit něco nového, staňte se makléřem. My Vám k tomu pomůžeme. V RE/MAX Property získáte plnou podporu, perfektní zázemí stabilní společnosti i systém školení a certifikace.


Vítěz prestižní soutěže Realiťák roku - špičkové služby v oblasti realit

Vítěz prestižní soutěže Realiťák roku - špičkové služby v oblasti realit

Jsme AVAPO - realitní kancelář s.r.o. z Opavy poskytující špičkové služby v oblasti realit. Pomůžeme Vám s prodejem, pronájmem a koupí nemovitostí. O vysoké úrovni naší profesionality svědčí úspěchy realitní makléřky Jany Palové v soutěži Realiťák roku. Tato prestižní soutěž probíhá pod záštitou Realitní komory ČR, Asociace realitních kanceláří, Ministerstva pro místní rozvoj a jiných organizátorů. Soutěžící musí během 11 měsíců oslovit svou prací hlasující veřejnost a přesvědčit odbornou 18-člennou porotu svými právními, obchodními, znaleckými a technickými znalostmi. Naše makléřka Jana Palová získala v této soutěži prestižní ocenění za Moravskoslezský kraj, a to 1. místo podle hlasování veřejnosti a 1. místo podle 18-členné odborné poroty. Toto vítězství svědčí o spokojenosti našich klientů, kteří nás v soutěži hlasově podpořili. Chcete-li špičkové a komplexní služby v oblasti realit, obraťte se na nás.


Zajištění hypotéky při koupi nemovitostí, stavebních parcel, komerčních pozemků a prostor

Zajištění hypotéky při koupi nemovitostí, stavebních parcel, komerčních pozemků a prostor

Pořizujete si vlastní dům? Rozhodli jste si koupit byt? Budete potřebovat pomoct s financováním při koupi nemovitosti či pozemku? Hledáte vhodný dům v okolí Znojma? Pak se zaručeně obraťte na společnost Znojemsko reality. My Vám pomůžeme s výběrem vhodné nemovitosti, ať už se rozhodnete pro koupi rodinného domu, bytu či chalupy. I pokud jste se rozhodli pro stavbu domu dle svých představ, navštivte nás a vyberte si ze stavebních parcel, které prodáváme. Obrátit se na nás můžete i při rozhodnutí, že začínáte podnikat, či rozšiřujete podnikání a hledáte vhodné komerční prostory či pozemky. Navíc v rámci našich služeb Vám pomůžeme i s financováním při pořizování nemovitosti. Máme sjednané bankovní partnery a vždy se snažíme najít optimální řešení financování dle Vašich možností a potřeb. Zajistíme hypoteční úvěry


Komplexní realitní služby Znojmo, konzultace a odhady ZDARMA pronájem nemovitostí, prodej bytů

Komplexní realitní služby Znojmo, konzultace a odhady ZDARMA pronájem nemovitostí, prodej bytů

Jana Krebsová realitní makléř Znojmo Konzultace a odhady ZDARMA! Potřebujete prodat či pronajmout nemovitost? Zdědili jste po rodičích dům či byt a nevíte jak postupovat při prodeji nebo pronájmu? Chcete se na vybraného realitního makléře spolehnout? Oslovte Janu Krebsovou ze Znojma a nechte starosti s nemovitostí na profíkovi. Realitní makléř, realitní kancelář, služby: prodej, pronájem nemovitostí pronájem, prodej rodinných domů, bytů vyřízení exekucí právní servis prezentace nemovitosti včetně foto, video vymalujeme a vyklidíme nemovitost vypracujeme předávací protokoly Působíme v lokalitách okres Znojmo, Brno-venkov a část okresu Třebíč. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu kde se na Vás bude těšit Jana Krebsová na adrese Dobšická, Znojmo.


Prodej nemovitostí, administrativních budov i činžovních domů formou výběrového řízení

Prodej nemovitostí, administrativních budov i činžovních domů formou výběrového řízení

Využijte prodej nemovitosti, činžovního domu, průmyslového areálu či administrativní budovy formou výběrového řízení a obraťte se na společnost Naxos Ostrava a.s., která působí na trhu realit již několik let. Výběrová řízení jsou pro svoji formu zpeněžení využívána především tam, kde je nutnost důkladné due diligence a převod práv, které souvisejí s předmětem prodeje (územní rozhodnutí, zajištění věcných břemen pro prodávajícího, stavební povolení a jiná dokumentace). Podmínkou účasti na výběrovém řízení je složení kauce od účastníků a parafování smluvní dokumentace před závaznou nabídkou. Výběrová řízení probíhají dvoukolovým způsobem. Dochází k němu během cca 5-ti měsíců, kdy po dvou až tříměsíční marketingové kampani a přímé komunikaci s investory dochází ke složení kauce, předložení nabídky a podpisu závazné smluvní dokumentace. Investor má po vybrání vítězné nabídky zhruba 2 měsíce na doplatek kupní ceny. Finální rozhodnutí o prodeji je vždy na straně prodávajícího. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat a my rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.


Bezpečný prodej a koupě realit s komplexní službou financování a zabezpečení

Bezpečný prodej a koupě realit s komplexní službou financování a zabezpečení

Kancelář Martin a Jakub Šlajsovi - finanční poradenství v Prostějově vám pomůže k bydlení bezpečnou cestou. Zajišťuje bezpečný prodej a koupě realit s komplexní službou financování a zabezpečení. Chystáte se koupit nebo prodat nemovitost? Obraťte se na Martina Šlajse z kanceláře finančního poradenství Martin a Jakub Šlajsovi. Poskytuje profesionální marketingové prezentace přes realizaci prohlídek až po zajištění právních dokumentů. Bezpečný prodej i koupě realit - realitní služby: - komplexní služby financování bydlení a zabezpečení - reality – prodej, pronájem, koupě, výkup za odhadní ceny - asistence při prohlídkách, právní i administrativní pomoc - homestaging - úprava nemovitosti před prodejem - profesionální fotografie - profesionálně nafotíme vaši nemovitost - energetické štítky - zajištění partnera (firma PKV), který energetický štítek zhotoví kvalitně - individuální prodejní strategie, efektivní inzertní média - call centrum 24 hodin denně - disponujeme databází investorů a poptávajících klientů Bezpečný prodej a koupě zajistíme v oblasti Prostějov, Olomouc, Vyškov, Přerov, Kroměříž, Brno město a Brno venkov, Blansko a Boskovice.