Stavebnictví, strojírenství, kovodělné práce

Stavebnictví, strojírenství, kovodělné práce

Hledáme obchodní spolupráci s exportními, importními firmami v oborech stavebnictví, kovodělné práce, strojní zpracování, transport - v regionu Vysočina.

Původní znění:
Establishing business cooperation
IN THE FOLLOWING FIELDS, PS SEND ME CONTACTS FOR ALL COMPANIES DEALING WITH EXPOTS AND IMPORTS FOR THE REGION OF VYSOCINA:
FIELDS:BUILDING, METALWORK, MACHINES, TRANSPORT.

THANKS.
Poptávka byla vložena dne:
20.11.2009 12:07

Platnost poptávky:
20.02.2010 10:57

Kontaktní osoba:
ING. SANGA. A.M.E

Kontaktní email:

Země:
CZECH REPUBLIC

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Autodoprava do 3,5 tuny - převoz zboží a materiálu dodávkou Peugeot Boxer v rámci Česka, Slovenska, Rakouska, Polska

Autodoprava do 3,5 tuny - převoz zboží a materiálu dodávkou Peugeot Boxer v rámci Česka, Slovenska, Rakouska, Polska

Pokud potřebujeme zajistit převoz zboží a materiálu v rámci Česka nebo okolních států, můžete oslovit MAFID, družstvo Zlín. K dispozici máme pro autodopravu do 3,5, tuny dodávku Peugeot Boxer. Cena se odvíjí dle druhu zboží a cílové destinace, kromě Česka zavážíme na Slovensko, do Rakouska, Polska. Údaje k vozu: - dodávka do 3,5 tuny - velikost L4H3 - nákladový prostor - délka 4,07 m - výška 2,17m - šířka 1,87m.


Odborníci na leštění, broušení, navařování a další povrchové úpravy

Odborníci na leštění, broušení, navařování a další povrchové úpravy

Hledáte na trhu někoho, kdo se nezalekne těch největších výzev? Potřebujete pomocnou ruku v oblasti laserového navařování a svařování, gravírování či leštění nejrůznějších ploch? Podnikáte v oboru opracování povrchů, dokončování či navařování materiálů? Naše společnost NOVAPAX CZ s.r.o. je tu pro váš již téměř 30 let. Jsme profesionálové v oboru leštění, broušení, navařování, gravírování a dalších povrchových úprav. Naše společnost si získala řadu stálých a důležitých zákazníků. Věnujeme se precizní výrobě a servisu, naše služby naleznete v oblasti leštění, gravírování, navařování či jiných úprav nejrůznějších typů povrchů. Disponujeme jen tou nejmodernější technikou a na českém trhu zastupujeme značky světových jmen. Vaše formy či nástroje s námi budou v perfektní kondici, neváhejte se o tom přesvědčit osobně. K námi dodaným produktům nabízíme také obsáhle školení a možnost zapracování, s našimi spolupracovníky pořádáme také zaškolovací kurzy, kde se dozvíte všechny patřičné informace. Navštivte nás na pobočce v Kuřimi, anebo si prohlédněte náš web www.novapaxcz.eu, kde naleznete spoustu užitečných informací o naši společnosti. Jsme NOVAPAX CZ s.r.o. a těšíme se na naši společnou budoucnost!


CNC řezání vodním paprskem - zpracování jednoduchých i složitých materiálů

CNC řezání vodním paprskem - zpracování jednoduchých i složitých materiálů

Poptáváte dělení materiálů s různými vlastnostmi? CNC řezání vodním paprskem představuje efektivní metodu zpracování surovin za přijatelných cenových podmínek. O kompletní realizaci zakázky se Vám v okolí Brna a Vysočiny postará firma R+W Ferra s.r.o. s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Studeným řezem obrábíme měkké, křehké a těžko obrobitelné materiály nebo varianty nedosahující vysokých teplot. Zpracujeme barevné a nerezové kovy, keramiku (obklady, dlažby), sklo, sanitární vybavení, překližky, mramor, plast a jiné doplňky. Nevíte, zda je metoda pro Vaše účely vhodná? Pak se určitě na nás obraťte, jsme připraveni se vším kdykoliv pomoci a dbáme na maximální splnění požadavků zákazníka.


Dřevostavby a domy na klíč - nízkoenergetické a rychlé bydlení na míru

Dřevostavby a domy na klíč - nízkoenergetické a rychlé bydlení na míru

Chcete bydlet na Vysočině ve vlastním rodinném domě? Toužíte po kvalitní dřevostavbě? Společnost Homestead, s.r.o. Vám kvalitní bydlení na míru zajistí. Staví nízkoenergetické a rychlé bydlení na míru. Poskytujeme poradenství přes financování, projektování až po finální stavbu dle Vašeho přání a potřeby. Je na Vás, zda máte zájem o hrubou stavbu, kompletní výstavbu na klíč nebo bungalov. Naše domy jsou moderní i tradiční a pyšní se energetickou úsporou. Používáme osvědčené a certifikované systémy s nadstandardně tepelně izolačními vlastnostmi. Cenovou kalkulaci Vám rádi zdarma připravíme. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Strojírenská výroba kusových a sériových zakázek - CNC obrábění kovů

Strojírenská výroba kusových a sériových zakázek - CNC obrábění kovů

Strojní součásti, dílce z nerezu i běžné oceli nebo slitin vyrábí na Zlínsku firma KUMI-KOVO s.r.o. . Zpracováváme kusové i sériové zakázky v malých i středně velkých sériích. V oblasti CNC obrábění kovů jsme spolehlivým partnerem pro mnoho firem. Zakázky realizujeme především v lokalitě Zlínského, Jihomoravského nebo Moravskoslezského kraje. Jsme vybaveni moderním CNC obráběcím centrum MAS MCV 100 Kovosvit. Umožňuje obrábění železných a neželezných kovů, technicky komplikované díly a strojní součásti. V kooperaci s dlouholetými partnery zajišťujeme i povrchové úpravy kovových dílců.


Originální kované ploty, brány nebo bytové doplňky od Umělecké kovářství FABRI spol. s.r.o.

Originální kované ploty, brány nebo bytové doplňky od Umělecké kovářství FABRI spol. s.r.o.

Pokud toužíte po originálním plotu nebo bráně, pak popřemýšlejte o plotech a bránách kovaných. Originální, dlouho vydrží a jsou prakticky bezúdržbové. V Českém Těšíně je pro Vás vyrobí společnost Umělecké kovářství FABRI plus, s.r.o.. Brány s ploty, které na první pohled zaujmou svým uměleckým a originálním vzhledem. To je něco, co Vám budou závidět všichni sousedé v okolí. Umělecké kovářství FABRI plus s.r.o. vyrábí kované ploty, brány ale můžete si od nich udělat i různé kované doplňky jak do interiéru, tak do exteriéru. Ať už to bude krbová souprava, svícen nebo věšák. Pro Umělecké kovářství FABRI plus s.r.o. to není problém. Společnost se rovněž zaměřuje na drobné zámečnické práce.