Konfekční membrány pro stroje na výrobu pneumatik na osobní i nákladní automobily

Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.

Konfekční membrány pro stroje na výrobu pneumatik na osobní i nákladní automobily

Vývoj a výroba konfekčních membrán pro stroje na výrobu pneumatik na osobní i nákladní automobily patří k jedné z hlavních činností společnosti ASOCIACE GUMÁRENSKÉ TECHNOLOGIE ZLÍN s.r.o., která je v oblasti gumárenského průmyslu nepřehlédnutelným dodavatelem pryžových výrobků na domácí i zahraniční trh.

INDIE; Lidské vlasy

INDIE; Lidské vlasy

Naše firma Lakshaa India Exports (P)Ltd. je indický exportér lidských vlasů. Máme zájem o navázání obchodní spolupráce.
Navštivte prosím www.lakshaaindia.com

Původní znění:
Establishing business cooperation
We Lakshaa India Exports (P)Ltd, is an Indian human hair export company. We wish to establish business cooperation to you. Kindly visit www.lakshaaindia.com or mail us lakshaaindia@yahoo.in
Poptávka byla vložena dne:
01.10.2009 10:16

Platnost poptávky:
01.01.2010 09:51

Kontaktní osoba:
Lakshaa

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Tamil Nadu, India.

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kadeřnické služby a dokonalá péče o vlasy - stříhání, barvení a mytí, prodej výrobků

Kadeřnické služby a dokonalá péče o vlasy - stříhání, barvení a mytí, prodej výrobků

Plánujete návštěvu kadeřnictví? Nespokojíte se s ledabylým sestřihem? Navštivte náš salon Daniela Sivcová – Hair studio and barber v Přerově a nechte se příjemně překvapit. Samozřejmostí je pro nás vysoká kvalita veškerých služeb a vítaní jsou u nás také zákazníci z Olomouce, Prostějova a okolí. Poskytujeme dokonalou péči o vlasy, která zahrnuje třeba stříhání podle typu osobnosti, barvení dle vlasové typologie, mytí, foukání, prodlužování, rovnání nebo brazilské keratinové ošetření. Nebojíme se výzev a rádi vytváříme i nejrůznější extravagantní účesy. Špičkově se postaráme o dámy, ale i pány v našem Barbershopu. Mimo jiné vás rádi připravíme na svatbu, rodinné focení a jiné události. Využíváme moderní technologie a výrobky ověřených značek, které si u nás v případě zájmu můžete zakoupit. Neváhejte a objednejte si svůj termín!


Internetový e-shop s nehtovou kosmetikou pro profesionály i laiky

Internetový e-shop s nehtovou kosmetikou pro profesionály i laiky

Vlastníte nehtové studio? Nebo si upravujete nehty samy doma? V dnešní době je stále častější, že si ženy pořizují tuto výbavu a nemusí chodit do salonu. Proto navštivte náš internetový obchod s profesionálními potřebami Krásné Nehty s.r.o. V nabídce máme rozsáhlý sortiment věcí potřebných k přípravě krásných nehtů. Najdete kompletní vybavení od základních sad, UV Lamp, doplňkového menšího zařízení až po nespočetný výběr laků, gel laků, zdobení a různých razítek a tipů. Navíc poskytujeme v našem centru spousty seminářů a školení pro odborníky nebo hobby poskytovatele nehtového designu. Také můžete navštívit naše salony na adrese Vinohradská 44 v Praze. Máme mnoho kladných recenzí i od známých osobností. Novinkou s naší nabídce jsou gely a laky Wild Instinct nebo stojany na laky zdarma. Navštivte naše webové stránky a dozvíte se více, i o našem sortimentu a službách. Využít můžete našeho blogu nebo videí na našich stránkách. Pokud si nevíte s něčím rady, rádi Vám odpovíme na naší lince.


Kadeřnické potřeby – kompletní sortiment v prodejně v Praze i na e-shopu

Kadeřnické potřeby – kompletní sortiment v prodejně v Praze i na e-shopu

Hledáte profesionální vlasovou kosmetiku nebo vybavení pro svůj kadeřnický salon? U nás si vybere každý. Naše společnost PULS - PRAHA, s r.o. Vám nabízí kompletní sortiment pro kadeřníky. Vlasovou kosmetiku, kadeřnické potřeby i kadeřnický nábytek si můžete vybrat v našem e-shopu nebo na naší prodejně v Praze na ul. 5 května 851/70. Navštívit nás můžete každý všední den. Bezkonkurenční ceny a bohatý sortiment. To je naše společnost PULS-PRAHA, s.r.o. Najdete u nás téměř všechny kadeřnické potřeby pro profesionály jako jsou kadeřnické nůžky, kosmetika tuzemských i světových značek, strojky, fény, kulmy, kartáče a hřebeny, spony, aplikátory, jednorázové rukavice, pláštěnky i cvičné hlavy. Neváhejte a nakupujte on-line nebo na naší prodejně v Praze.


Zahuštění, prodloužení vlasů, dredy, pletení rasta copánků

Zahuštění, prodloužení vlasů, dredy, pletení rasta copánků

V dnešní době stále více žen žádá prodloužení a zahuštění vlasů. Důvodem je touha po rychlé změně image i řídnutí vlasů. U mladší generace jsou oblíbené i dredy či rasta copánky. Kadeřnictví SHADAR hairstyling Zlín se specializuje na všechny tyto techniky úpravy vlasů. Klientelu máme po celé Moravě - nejvíce z regionu Zlínský kraj, Olomouc, Prostějov či Brno. Zahuštění, prodloužení vlasů: - nový účes Vám vydrží až tři měsíce - keratinová metoda prodloužení vlasů za studena od firmy So.Cap - vyběr z 80 odstínů - rovné, vlnité i kudrnaté prameny. Dredy: - vytvoření i dotažení dredů - dredy lze i prodloužit umělými vlasy ze 100% kanekalonu. Pletení rasta copánků: - účes vydrží zhruba 3-5 měsíců - není nutná zvláštní péče - mytí jednou za 10 dní - pleteme copánky ze 100% kanekalonu - různé barvy, délky i hustota. Objednávky jen po telefonu: - po-pá 9-18.


Zahušťování, prodlužování vlasů, dredy, rasta copánky

Zahušťování, prodlužování vlasů, dredy, rasta copánky

Vlasy jsou u žen důležitým sysmbolem ženskosti, proto má stále větší oblibu prodlužování a zahušťování vlasů. Oblíbené jsou však v dnešní době i dredy, rasta a francouzské copánky. Na tyto techniky úpravy vlasů se specializuje kadeřnictví SHADAR hairstyling Zlín. Naše služby využívají především zájemci z regionu Zlínský kraj. Prodlužování vlasů: - využíváme metodu od firmy So.Cap prodlužování vlasů za studena - vybírat můžete rovné, vlnité i kudrnaté prameny - 80 odstínů. - prodloužené a zahuštěné kadeře vydrží až tři měsíce Dredy: - vytvoření, dotažení i rozčesání dredů - pleteme dredy z vašich vlasů, nebo je prodlužujeme umělými vlasy ze 100% kanekalonu. Rasta - afro copánky: - nenáročná péče - mytí 1x za deset dní - nehrozí poškození vlasů - copánky jsou zapletené, ne zacuchané - účes v průměru vydrží 3-5 měsíců. Objednávky jen po telefonu: - po-pá 9-18.


Kadeřnictví, profesionální kadeřnické služby, dámské, pánské a dětské kadeřnictví

Kadeřnictví, profesionální kadeřnické služby, dámské, pánské a dětské kadeřnictví

Potřebujete ostříhat nebo chcete jen tak změnit účes? Chcete vypadat dobře? Jsem Drahomíra Kulhánková a nabízím profesionální kadeřnické služby. Své vlasy svěřte do našich rukou! Vymyslíme společně perfektní střih, který Vám bude slušet a bude odpovídat typu Vašich vlasů. Nabízíme služby v dámském, pánském i dětském kadeřnictví. Vlasy Vám obarvíme, ostříháme nebo vytvoříme účes na jakoukoli společenskou akci. Doporučíme Vám, jak správně pečovat o vlasy a nabídneme vhodnou přírodní kosmetiku. Tak neváhejte a obraťte se na nás! Poradíme si jak s rovnými, kudrnatými, silnými tak slabými vlasy. Najdete nás na adrese Světí 27 kousíček od Hradce Králové.