Výkresové papíry pro tiskaře, školy a zájmové kroužky na kreslení

Model Pack Shop Opava

Výkresové papíry pro tiskaře, školy a zájmové kroužky na kreslení

Tisknete na tvrdý papír? Potřebujete výkresy pro zručné kreativce a mladé umělce? Různý materiál zakoupíte u naší společnosti Model Pack Shop, působící v Opavě, Ostravě a celé České republice. V našem sortimentu obalů a obalového materiálu nově naleznete kvalitní výkresové archy ve čtyřech rozměrech a třech gramážích: - 547 x 953 mm a 732 x 727 mm 275 g - 850 x 600 mm 255 g a 1010 x 760 mm 290 g V případě zájmu vám původní rozměry rozdělíme na menší čtvrtky. Papír se díky své pevnosti hodí především pro potisk, vystřihování a malování, což docení tiskárny, školy či zájmové kroužky pro kreativní tvorbu. Výkresové archy i s dodáním si pohodlně objednejte přes e-shop, nebo nás navštivte na jedné z poboček, kde vám s výběrem rádi pomůžeme.

PÁKISTÁN; Mezinárodní vzdělávání

PÁKISTÁN; Mezinárodní vzdělávání

Naše firma MULTIPLEX byla utvořena jako nezávislá organizace k podpoře mezinárodního vzdělávání s důrazem na studentské poradenství pro studium v zahraničí. Jsme registrováni pakistánskou vládou, sídlíme v Islamabádu.
Multiplex spolupracuje s řadou světoznámých vzdělávacích institutů v Austrálii, Kanadě, Kypru, Irsku, Malajsii, Novém Zélandu, VB a USA. Jsme zemí reprezentující New London College ve Velké Británii. Hledáme partnery pro podnikání ve Vaší zemi.

Původní znění:
Inquiry
Hi, Greetings from Islamabad, Pakistan.

Our firm MULTIPLEX was formed as an independent organization, for the promotion of international education with special emphasis on student counseling and consultancy services. We are registered with the Government of Pakistan under number FBR-1000172-7. We are located at the distance of five minutes drive from Embassy of the Czechoslovakia in Islamabad. We operate as full-time Education Counseling Service to provide a formal and authorized link between international education enterprises and students planning to study abroad.

We firmly believe that correct and systematic counseling along with evaluation and preparation is the key to success. MULTIPLEX is working with many well known and prestigious educational institutions of Australia, Canada, Cyprus, Ireland, Malaysia, New Zealand, UK and USA. We are country representative of New London College, UK.

We are looking for business partners in your country. Please help us.
Poptávka byla vložena dne:
08.07.2009 08:31

Platnost poptávky:
08.10.2009 07:48

Kontaktní osoba:
M. Khan

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Pakistan

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Janáčkova akademie múzických umění v Brně, bakalářský a magisterský studijní program

Janáčkova akademie múzických umění v Brně, bakalářský a magisterský studijní program

Představujeme Vám Janáčkovu akademii múzických umění v Brně, která připravuje své studenty v řadě oblastí zejména dramatických a hudebních umění. Janáčkova akademie múzických umění je moderní otevřenou vysokou školou, která v mnoha oblastech dosahuje špičkové úrovně. V České republice svým významným uměleckým vkladem přispívá ke kvalitě, kultivaci a dalšímu vývoji hudebního a dramatického umění. Na JAMU působí řada národně i mezinárodně renomovaných pedagogů a každoročně zde hostují desítky vynikajících zahraničních umělců, kteří výrazně přispívají k inovacím výuky. Objevili jste v sobě mimořádný herecký talent a chcete ho opravdu zúročit? Máte smysl pro dramatickou tvorbu nebo scénografii? Pak Janáčkova akademie múzických umění v Brně je tím správným podporovatel a učitelem.


Maturitní vzdělání se zaměřením na stavební obory v Jihočeském kraji

Maturitní vzdělání se zaměřením na stavební obory v Jihočeském kraji

Přihlaste se ke studiu na naší střední škole Střední průmyslová škola stavební České Budějovice. Budoucí studenti budou studovat čtyři roky se zakončením maturitní zkouškou. Studium může probíhat ve dvou oborech, a to stavebnictví nebo geodézie a katastr nemovitostí. Poskytujeme kvalitní vzdělání, které zprostředkovává profesionální pedagogický sbor s mnoholetými zkušenostmi. Prostory školy jsou moderně vybaveny a oborově uzpůsobeny, nachází se zde laboratoře, měřící vybavení, informační učebny a učebny CAD systémů. Děláme vše pro spokojenost vašich dětí a našich studentů. Mimo jiné pořádáme seznamovací zájezdy, lyžařské kurzy, plesy, semináře a různé kurzy. Navštivte nás na adrese Resslova 2. Vlastníme také sociální sítě, sledujte naši školu na facebooku, instagramu nebo youtubovém kanálu.


Svářečský kurz Hradec Králové

Svářečský kurz Hradec Králové

Představujeme Vám firmu Zdeněk Malý z Hradce Králové, která provozuje svářečskou školu. Nabízíme všem zájemcům základní kurzy svařování a dále možnost rozšíření kvalifikace. Disponujeme moderními prostory a vybavením pro svařování. Poskytujeme služby po celé České republice. Svářečská škola, nabídka kurzů v Hradci Králové: ČSE EN ISO 9606-1 - svařování ocelí ČSN EN ISO 9606-2 - svařování hliníku a jeho slitin ČSN EN 1418 - svářečští operátoři ČSN EN 13 585 - pájení Základní kurz: ČSN 05 0705 - svařování ocelí, hliníku, řezání kyslíkem a plazmou Pokud Vás naše svářečské služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Firemní školení na míru, firemní vzdělávání s kvalitními a ověřenými lektory,Brno

Firemní školení na míru, firemní vzdělávání s kvalitními a ověřenými lektory,Brno

Hledáte někoho, kdo poskytuje firemní školení? Neváhejte a kontaktujte nás. Regionální hospodářská komora Brno se zabývá službami v oblastí firemního školení, firemního vzdělávání. U nás máte velký výběr školení, seminářů, praktických kurzů, které jsou zaměřeny na rozvoj osobnosti a podnikatelské činnosti. Máme kvalitní, ověřené lektory. Co se táče firemního vzdělávání, jsme schopni připravit pro Vás firemní školení na zakázku. Bezplatně vypracujeme programovou i cenovou nabídku. Členské firmy můžou využívat naše školící prostory a to i kompletní servis a vybavení. Lze zajistit také dotace na školení zaměstnanců. Těšíme se na Vás. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Kurzy pro jeřábníky a vazače, základní výcvik i opakovací školení řidičů manipulačních vozíků

Kurzy pro jeřábníky a vazače, základní výcvik i opakovací školení řidičů manipulačních vozíků

Hledáte společnost, která pořádá kurzy pro jeřábníky či školení k řízení manipulačních vozíků? Společnost AUTO EDU s.r.o. se sídlem v Ostravě pořádá tyto kurzy pro jeřábníky i vazače a základní výcviky k řízení manipulačních vozíků nejen v Ostravě, ale v celém Moravskoslezském kraji. Kurzy pro jeřábníky a vazače: - příslušné oprávnění k obsluze jeřábů – jeřábnický průkaz, musí být zacvičen v obsluze konkrétního zdvihacího zařízení a seznámen s jeho návodem k obsluze - příslušné oprávnění k vázání břemen pro vazače – vazačský průkaz, musí být zacvičen s používanými prostředky pro vázaní, zavěšení a uchopení břemen a seznámen s jejich návodem k obsluze V případě většího počtu účastníků školení je možné zadat slevu. Školení k řízení manipulačního vozíku: Základní či rozšiřující školení – provádí se dle Jednotné přípravy v návaznosti na jednotlivé třídy a druhy MV – proškolení se provádí pro všeobecné podmínky Opakovací školení – musí být obnoveno 1x ročně a to k datu uvedenému v příslušném průkazu opravňujícího pracovníka k řízení a manipulaci s MV Termíny kurzů a školení budou stanoveny po vzájemné dohodě s žadateli.


Profesionální poradenská společnost v oblasti BOZP a PO v Jihomoravském kraji

Profesionální poradenská společnost v oblasti BOZP a PO v Jihomoravském kraji

Máte svou vlastní firmu a nevíte si rady v oblasti BOZP a požární ochrany? Boříte se v předpisech a normách a nevíte, které z nich u Vás aplikovat? My, v PB Alfa s.r.o., Vám rádi s čímkoli ohledně bezpečnosti pomůžeme a nemusíte se dále bát kontrol a revizí. Náš tým profesionálních pracovníků připravuje pro klienty veškerou dokumentaci, normy a potřebné papírové práce potřebné pro bezpečnostní nařízení v podnicích. Jsme poradenskou společností, která zajišťuje bezproblémový průběh bezpečnostních kontrol. Co se týče požární ochrany, zajistíme správné umístění hasících přístrojů, jejich pravidelné revize, kontroly bezpečnostních dveří a únikových východů nebo vypracování požárních poplachových směrnic a řádů. Navíc si u nás veškerý sortiment hasících produktů můžete zakoupit. Dále umíme pro vaše zaměstnance zajistit veškerá vstupní a periodická školení. Provádíme pravidelné prohlídky, které jsou nezbytnou součástí pravidel BOZP. Pro více otázek a potřeby konzultace jsme pro vás na jedné z našich provozoven. Buďto v Kostelci u Kyjova nebo v Brně. Pokud nemáte cestu, můžete nás kontaktovat pomocí webového formuláře, budeme se snažit odpovědět v co nejkratších termínech.