POLSKO; Okna a dveře

POLSKO; Okna a dveře

Jmenuji se Robert Carlsson a jsem hlavní manažer pro polskou firmu Sokolka Okna i Drzwi S.A., která je největším výrobcem oken a dveří v Polsku. Firma by ráda rozšířila svůj obchod v Evropě. Nabízíme výrobky nejvyšší kvality, okna a dveře vyrobené ze staveního dřeva a hliníkovým povlakem. Nabízíme okna a dveře s otevíráním dovnitř i ven, zasouvací dveře a vchodové dveře, možnost glazurování včetně nízkých energetických nároků a akustickým sklem, okna s U hodnotou mezi 1.6-0.8, plně odpovídající UK a evropskému standardu kvality jako CE-Marked, BS Marked, test na vodu a povětrnostní vlivy, zajištěný design, kompletní sortiment nátěrů dřeva i hliníkového povlaku, rozlišné typy dřeva - Oak, borovice a tvrdé dřevo. Pro více informací navštivte naše stránky: www.sokolkasa.pl Naše stránky jsou několik let staré a nemají nejnovější aktualizace, nově přidáváme 6 nových okenních systémů, jeden z nich je 3+1s hliníkovým povlakem a U hodnotou 0.90. V případě jakýchkoliv dotazů mě kontaktujte.

Původní znění:
Establishing business cooperation
Dear Sirs,

My name is Robert Carlsson and I am the Key account manager for a Polish Window and door company - Sokolka Okna i Drzwi S.A.
Sokolka Okna I Drzwi is one of Poland’s biggest window and door manufacture and well-known in Poland.
The business started over 30 years ago in a small city named Sokolka ca 150 miles north East of Warsaw.
2006 were the majority of the shares sold to one of Sweden’s biggest investment company and that have helped us to improve and Invest to modernized the factory with new machinery and renovation of production.

I am now looking to extend our business in Europe and also worth to mention is that we have been working with UK company’s for the last 5 years.
Last 2 years did we have sales for window and door for UK market on total 6.9 MGBP.

We offer the highest quality products manufactured with unique range of timber and Alu-clad window and door solution.
Whether you specify timber or Alu clad can we offer:
• Inward and outward opening window and door, sliding doors and entrance door
• Glazing options included low energy and acoustic glass
• Windows with U-Value between 1.6 - 0.8
• Fully tested to meet the UK and European standard, as CE-Marked, BS Marked, Water, air test and Secured By Design
• Full range of painted option both on timber and alu-clad
• Different type of timber, Oak, pine and hardwood

I am based in UK to give the highest availability to our customers, we also have a Service team out on the road all over UK to help and assist our customers.

For more information visit our homepage: www.sokolkasa.pl
The homepage is some years old and don’t have the latest updates, we recently intrudes and add 6 new window system to our Portfolio, one of them is a 3+1 alu clad unit with a U value 0.90

If any questions or more details is required regarding our systems do not hesitate to contact me!


Kind Regards,


Robert Carlsson
rcarlsson@sokolkasa.pl
Mobile: +44 77 381 95878
Poptávka byla vložena dne:
18.05.2009 10:54

Platnost poptávky:
18.08.2009 10:45

Kontaktní osoba:
Robert Carlsson

Kontaktní email:

Země:
Czech Republic

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Interiérové dveře vybírejte s pečlivostí - odborný prodej i montáž dveří

Interiérové dveře vybírejte s pečlivostí - odborný prodej i montáž dveří

Interiérové dveře by se měly vybírat s pečlivostí, proto vám firma HARMONIE DESIGN ve Vsetíně nedaleko Valašského Meziříčí poskytneme odborný prodej i montáž. V naší prodejně vám vždy rádi poradíme a předvedeme interiérové dveře včetně zárubní nejrůznějších provedení: - křídlové, posuvné, skládací nebo lamelové shrnovací dveře. Samozřejmě také vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku a postaráme se o vše včetně montáže. Interiérové dveře od HARMONIE DESIGN vám vytvoří příjemné prostředí pro bydlení.


Repliky historických oken, dveří - rustikální okna a dveře

Repliky historických oken, dveří - rustikální okna a dveře

Pro bytové i nebytové domy, kde je nutné při rekonstrukci zachovat historický ráz budovy, musí i okna a dveře splňovat požadavky památkářů. Věrné repliky historických dveří a oken vyrábí firma TVT EURO-okna s.r.o. z regionu Zlínský kraj. Jde o rustikální okna a dveře, které nachází uplatnění nejen při rekonstrukci historických budov v památkové zóně, ale i ve starých městských činžovních domech, venkovských domech, chalupách, mlýnech a všude, kde je nutné zachovat původní ráz stavby. Dodáme rustikální okna a dveře: - špaletová okna - vnitřní křídla se otevírají do interiéru a venkovní do exteriéru - kastlová okna - všechna křídla mají otevírání do interiéru - protipožární historické dveře. Naše výrobky mají výborné tepelně izolační vlastnosti. Kastlová, špaletová okna patří do seznamu výrobků v programu Zelená úsporám.


Spolehlivé, vchodové bezpečnostní dveře - moderní vstupní dveře na míru od firmy BARAN

Spolehlivé, vchodové bezpečnostní dveře - moderní vstupní dveře na míru od firmy BARAN

Náš první a poslední kontakt s domovem, v okamžiku kdy jej opouštíme nebo se vracíme z cest, probíhá prostřednictvím vstupních dveří, které náš domov nejen chrání, ale jsou také jeho vizitkou a vytvářejí první dojem v každém z našich hostů. Spolehlivou ochranou Vašeho majetku jsou vchodové bezpečnostní dveře od firmy Baran-FMB, spol. s r.o., která vyrábí, prodává a montuje dřevěné i plastové dveře po celé České republice, zejména pak také v Karviné a Havířově. Bezpečnost dveří je zajištěná vícebodovým bezpečnostním kováním s automatiskou funkcí - po dovření dveří dochází k mechanickému uzamčení. Dále máte na výběr dveře TEHRMA, které mají ještě lepší tepelné izolační vlastnosti a ještě vyšší pevnost dveřního křídla. Pocit bezpečí je umocněn masivní konstrukcí, která umožňuje použití vysoce tepelně izolačních výplní a staticky pevnějších vyztužení profilů. Moderní vzhled a variabilita možností provedení uspokojí každý individuální požadavek, stačí zapojit fantazii a vybrat si vlastní dveře z široké nabídky výplní, designových zasklení nebo členění příčkami.


Bezpečnostní a vchodové dveře Beroun – certifikované a odpovídající nárokům pojišťoven

Bezpečnostní a vchodové dveře Beroun – certifikované a odpovídající nárokům pojišťoven

Nepodceňujte nebezpečí, které hrozí vašemu majetku nejen d vynalézavých zlodějů, ale třeba také při požáru. Bezpečnostní a vchodové dveře od společnost ZL interiér s.r.o. z Berouna jsou certifikované a odpovídají nárokům pojišťoven. Bezpečnostní a protipožární dveře mají speciální odolnou konstrukci vyrobenou z odolného materiálu. Je jen na Vás, kterou z mnoha variant povrchové úpravy si zvolíte. Chcete i vy poznat výhody bezpečnostních vchodových dveří a ochránit svůj majetek? Ve společnosti ZL interiér s.r.o. Vám ochotně poradí s výběrem a poskytnou Vám o tomto produktu veškeré informace.


Střešní okna na střechy Praha – odborné poradenství a montáž

Střešní okna na střechy Praha – odborné poradenství a montáž

Chystáte se opravit střechu Vašeho domu nebo jste zodpovědní za opravu jiného objektu a požadujete kvalitně odvedenou práci? Pouze odborně položená střešní krytina a instalovaná střešní okna budou sloužit mnoho let. Zárukou dobře odvedené práce je firma Střechy VRŇATA & ŽÁČIK z Prahy, která dbá na odbornou přípravu svých zaměstnanců a na kvalitu použitého materiálu. Při výběru střešních oken i střešní krytiny Vám poskytneme poradenský servis, kdy můžete využít našich zkušeností. Samotnou pokládku s instalaci provádíme dle příslušných předpisů a technologických postupů. Pokud máte před sebou opravu střechy, neváhejte a oslovte firmu Střechy VRŇATA & ŽÁČIK.


Posuvné stěny Ústí nad Orlicí - dveře s automatickou aretací nebo s centrálním ovládáním

Posuvné stěny Ústí nad Orlicí - dveře s automatickou aretací nebo s centrálním ovládáním

Stavona, spol. s r.o. České Libchavy, Ústí nad Orlicí Výroba, prodej a montáž oken, dveří, parapetů, rolet, žaluzií včetně posuvných stěn. Rádi byste si moderně oživili Váš byt nebo dům? S posuvnými stěnami si můžete prosvětlit jak byt, tak zahradu či terasu. Stěny v otevřeném stavu zabírají minimální prostor a nabízejí komfortní manipulaci s velkými prosklenými plochami. Nové systémy kování posuvných balkonových dveří Stavona jsou vysoce funkční, jsou určeny i pro širší profilové řady a těžší křídla, které umožňují realizaci větších okenních ploch. Standardně se nejvíc využívá provedení posuvných dvěří s automatickou aretací nebo s centrálním ovládáním.