Držáky a redukce na světla i pouliční lampy veřejného osvětlení – profesionální výroba

KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o.

Držáky a redukce na světla i pouliční lampy veřejného osvětlení – profesionální výroba

Hledáte spolehlivého dodavatele a výrobce držáků a redukcí na svítidla a pouličních lamp? Přejete si kvalitní a cenově dostupné produkty splňující veškeré standardy? V tom případě se obraťte na společnost KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o. Společnost KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o. vyrábí držáky na světla, které slouží k dodatečné montáži jako příslušenství a při výměně lamp. Výrobky jsou certifikovány a vhodné nejen pro města a technické služby. Mějte kvalitně osvětlen park, náměstí i parkoviště a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou a řešením na míru ještě dnes!

31/2023 Čerstvo pražená káva v balení po 200g s potlačou

31/2023 Čerstvo pražená káva v balení po 200g s potlačou

Čerstvo pražená káva v balení po 200g, tmavé praženie. Obal potlačený po spodnom obvode
logami UKF, FF UKF, 30. výročie FF UKF a Erasmus + (spolu 4 grafické motívy max. 3 farby)
v množstve 30 kusov.
Veřejná zakázka vložena:
19.05.2023 07:49

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
18.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre

Zadavatel IČ:
00157716

Zadavatel ulice:
Tr. Andreja Hlinku 1

Zadavatel PSČ:
949 74

Zadavatel obec:
Nitra

Kontaktní osoba:
Mgr. Rita Bedeová

Zadavatel telefon:
+421 376 408 059

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.ukf.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39294100-0
Informačné a propagačné výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dárková balení čajů, kávy LIPOO, SAMAHAN - matcha, bylinkové, ovocné, ajurvédské čaje a pražená káva v sáčcích

Dárková balení čajů, kávy LIPOO, SAMAHAN - matcha, bylinkové, ovocné, ajurvédské čaje a pražená káva v sáčcích

Rádi Vás uvítáme v našem Zdravějším obchůdku v Uherském Hradišti, kde si můžete nakoupit čaje a kávu, které vás osvěží nebo dodají energii a podpoří zdraví. U nás najdete různé druhy čaje - bylinkové, ovocné, ajurvédské, matcha, English tea a více druhů pražené kávy v sáčcích, mnoho z nich i v dárkovém balení. Doporučujeme bio čaj matcha zn. LIPOO, který je vyroben z jemně mletého zeleného čaje a má mnoho zdravotních benefitů. Matcha je tradiční japonský nápoj, který se připravuje šleháním prášku s horkou vodou. Můžete si ho vychutnat samotný, nebo s mlékem, medem nebo jinou příchutí. Také si u nás můžete vybrat z různých druhů čaje značky LIPOO, které jsou originální kombinací bylinek, ovoce a květin, a navíc jsou i ve formě čajových medvídků, které si můžete dát do teplé vody. Tyto čaje jsou chutné i zábavné a barevné - můžete si vybrat z příchutí maliny a vanilky, broskve a citronu, pomeranč a skořice, rebarbora a černý bez, rum a cola, gin a tonic, granátové jablko, med, máta, krtečkův horký nápoj. Pro milovníky klasických čajů máme také pyramidální čaje English Tea, které jsou balené v luxusních sáčcích nebo dárkových boxech. Tyto čaje jsou vyrobeny z nejlepších čajových lístků z celého světa a nabízejí vám bohatou a plnou chuť. Můžete si vybrat z různých druhů, jako je Earl Grey, English Breakfast, Darjeeling, Ceylon, Green Tea, Mint, Lemon Rooibos a další. Pro ty, kteří dávají přednost kávě, máme skvělou praženou kávu značky LIPOO v menších sáčcích, máme různé druhy i intenzity chuti - 100% Arabica aromatizovaná - irská, capuccino, vanilka, perníček, bounty, čokoláda, bílá čokoláda, kokos, čoko s rumem, skořice, whiskey, tiramisu a další. Pokud chcete zkusit něco exotického a zdravého, doporučujeme vám ajurvédské čaje značky SAMAHAN, které posílí imunitu. Tyto čaje obsahují různé bylinky, koření a další přírodní složky. Navštivte náš Zdravější obchůdek v Uherském Hradišti - máme i dárková balení čajů a kávy, které potěší i Vaše blízké.


Kvalitní italská zrnková káva z pražírny – různé přípravy od moka až po espresso

Kvalitní italská zrnková káva z pražírny – různé přípravy od moka až po espresso

Chcete si pochutnat na kvalitní kávě a mít možnost ji využít pro přípravu moka i espressa? Hledáte výraznou a intenzivní chuť a upřednostňujete kávu z pražírny? V tom případě se obraťte na společnost Caffe mio store. Společnost Caffe mio store prodává italskou kávu z pražírny San Salvador. Vyzkoušet je možné směs s nízkou kyselostí, pro hořké espresso, s ovocnými tony, hladkou texturou, květinovým aroma a mnoho dalších. Dopřejte si odpočinek s kvalitní italskou kávou a objednejte si některou naši směs ještě dnes!


La Sofia Coffee Eshop -  Váš portál do světa kvalitní kávy

La Sofia Coffee Eshop - Váš portál do světa kvalitní kávy

La Sofia Coffee je eshop specializující se na prodej čerstvě pražené kávy a kávovarů. Naše nabídka zahrnuje široký sortiment kávovarů, včetně repasovaných modelů, a příslušenství pro kávovary, jako jsou mlýnky a další doplňky. Nabízíme také profesionální servis kávovarů v Praze. Mezi naše produkty patří kávomlýnek NIVONA NICG 130, JURA Cool Control 1L - držák mléčné tyče černý, a další kvalitní příslušenství. Kromě toho nabízíme i výběr káv z různých koutů světa, jako je Kenya nebo Laos, které uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. V La Sofia Coffee se zaměřujeme na poskytování kvalitních produktů a služeb. Naše čerstvě pražená káva je vybírána s ohledem na nejvyšší standardy jakosti a naše kávovary jsou vybrány tak, aby poskytovaly nejlepší možný kávový zážitek. Nabízíme také gastro vybavení a servis pro gastronomické zařízení. Pro více informací o našich produktech a službách nebo pro nezávaznou konzultaci nás neváhejte kontaktovat. La Sofia Coffee je vaším spolehlivým partnerem pro vše, co potřebujete pro dokonalý kávový zážitek.


Italská mletá káva – dokonalá chuť kávy vhodné pro různé přípravy od moka až po espresso

Italská mletá káva – dokonalá chuť kávy vhodné pro různé přípravy od moka až po espresso

Chcete si užít lahodnou a aromatickou kávu doma nebo v kanceláři a možnost připravit si moka i espresso? V tom případě si nakupte kvalitní italskou kávu San Salvador od společnosti Caffe mio store. Společnost Caffe mio store prodává kávu, která byla namleta z celých kávových zrn do jemného nebo hrubého prášku a je vhodná pro různé typy kávovarů , jako jsou french press, moka konvice, espresso stroj nebo filtrovaná káva. Vychutnejte si lahodnou italskou kávu přímo z pražírny a objednejte si ji na našem e-shopu ještě dnes!


Kavárna Krámek s kávou - voňavá a čerstvě pražená káva v srdci města Třebíče

Kavárna Krámek s kávou - voňavá a čerstvě pražená káva v srdci města Třebíče

S námi se naučíte pít kávu ,,jinak,, - navštivte Krámek s kávou - voňavou a čerstvě praženou. Jsme na ulici Přerovského blízko náměstí v Třebíči. Na výběr máme z více než 40 druhů káv. Čerstvě praženou kávu si můžete také objednat z pohodlí domova přes náš e-shop. Těšíme se na Vás!


Káva, příslušenství pro kávovary a kvalitní rumy – bohatý sortiment e-shopu

Káva, příslušenství pro kávovary a kvalitní rumy – bohatý sortiment e-shopu

Chybí Vám příslušenství k Vašemu kávovaru, chcete vyzkoušet kvalitní praženou kávu nebo jste milovníkem speciálních rumů? V tom případě navštivte e-shop společnosti CoffeeHelp. Společnost CoffeeHelp provozuje e-shop s čerstvě praženou kávou, jednodruhovými a mandlovými kávami a espresso směsmi. Z rumů je možné vybírat například značky Don Papa, Ron Espero, Diplomático a mnoho dalších. Objednejte si kávu, rum či příslušenství a podívejte se na náš e-shop!