Poptávám odvoz štěrku

Poptávám odvoz štěrku

Poptávám odvoz štěrku.

sháníme odvoz štěrku cca 10 tun z Pardubic do Hradce Králové, bohužel máme šibeniční termín ideální by bylo zítra 19.05.2023 ( popřípadě možnost i v sobotu, nebo pak v pondělí 22.05.2023) měli byste nějakou dopravu k dispozici v tomto termínu?

Adresa Pardubice:
SIDEM - Sybthesia
533 51 Pardubice

Adresa Hradec:
Labská zahrada
Hradec Králové-Třebeš.

Předem děkuji za odpověď a případnou cenovou nabídku.
Poptávka byla vložena dne:
19.05.2023 09:01

Platnost poptávky:
18.06.2023 11:18

Kontaktní osoba:
Aneta Strnádková

Kontaktní email:

Telefon:
+420 731 626 946

Okres:
Hradec Králové

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Transport vrtných souprav v rámci ČR i do zahraničí včetně doprovodu

Transport vrtných souprav v rámci ČR i do zahraničí včetně doprovodu

Potřebujete přepravit vrtnou soupravu? Sháníte firmu, která zajišťuje transport nadrozměrných nákladů včetně doprovodu? Kontaktujte přepravní společnost SEDOS transport s.r.o., která je odborníkem na poli nadrozměrné přepravy. Zajistíme přepravu vrtných souprav jak na území celé ČR, tak i do zahraniční. V rámci transportu poskytujeme také doprovod tahače s nadrozměrný nákladem. Po celou dobu přepravy vrtných souprav garantujeme bezpečnost a průjezdnost celé trasy.


Kontejnerová doprava – odvoz suti a zeminy

Kontejnerová doprava – odvoz suti a zeminy

Potřebujete v lokalitě Zlín zajistit kontejnerovou dopravu či dopravu písku, štěrku, suti nebo zeminy? Pak je Vám k dispozici firma Igor Čejka - Nákladní doprava, která vyřeší dovoz i odvoz suti a zeminy. K dispozici máme vozy s hydraulickou rukou do 3,5 tuny. Realizace kontejnerové dopravy zahrnuje: - dovoz a odvoz stavebního materiálu - možnost přistavení kontejneru - převoz stavební techniky, strojů. Pokud tedy potřebujete kontejner na stavební suť nebo zeminu, jednoduše se obraťte na společnost Igor Čejka - Nákladní doprava, která se zaměřuje na kontejnerovou dopravu a zajistí přistavení kontejneru dle vaší potřeby. Všechny dotazy a informace ohledně kontejnerové dopravy Vám rádi zodpovíme, kontaktujte nás ještě dnes.


Nákladní autodoprava s hydraulickou rukou – rychle a spolehlivě po celé České republice

Nákladní autodoprava s hydraulickou rukou – rychle a spolehlivě po celé České republice

Jsme schopni zajistit převoz trámů střešních vazeb, těžkých břemen, stavebních panelů a další materiál dlouhý až 7,5metrů. Manipulace a převoz zajišťujeme pomocí auta s hydraulickou rukou. Dosah auta je až 14metrů. Jsme schopni převézt i menší stavební techniku, do zahrad soliterní kameny a další těžké materiály. Kontaktujte nás a my Vám vytvoříme cenovou nabídku.


Manipulace a převoz stavebních kontejnerů a buněk zajistíme ve všech větších městech

Manipulace a převoz stavebních kontejnerů a buněk zajistíme ve všech větších městech

Nákladní automobil s hydraulickou rukou značky IVECO má dosah až 14 metrů. Slouží k převozu nejen stavebních kontejnerů a buněk, ale i k transportu těžkých břemen dlouhých až 7,5 metrů. Společnost Rychlá ruka s.r.o. zajistí manipulaci a dovoz těžkého materiálu na místo určení ve městech Brno, Ostrava, Olomouc, Praha a okolí. Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.


Proč si vybrat Juhas Logistic, s.r.o. pro vaše logistické potřeby?

Proč si vybrat Juhas Logistic, s.r.o. pro vaše logistické potřeby?

Juhas Logistic, s.r.o. je firma, která nabízí širokou škálu logistických služeb. Mezi jejich hlavní služby patří: - Doprava vlastními vozy: Firma disponuje rozsáhlým vozovým parkem, který zahrnuje různé typy vozidel, od dodávek až po kamiony. - Spedice: Společnost zajišťuje spolehlivou a efektivní přepravu zboží, včetně avizace a bez překládání. - Skladování: Kromě dopravy a spedice nabízí firma také skladování zboží v jejich vlastních skladech. - Poradenství: Firma poskytuje odborné poradenství v oblasti logistiky a dopravy. - Celní deklarace: Kompletní celní odbavení od kusových, kamionových až po kontejnerové zásilky. Juhas Logistic, s.r.o. je známá svou flexibilitou, rychlým jednáním a kvalitními službami. Firma je situována v Hradci Králové a je otevřena každý den v týdnu. Tři klíčové důvody, proč si vybrat nás: - Komplexní služby: Nejde jen o dopravu, jde o celkovou logistickou strategii tailored na míru vašemu podnikání. - Kvalita a zkušenosti: Naše dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti nám umožňují nabídnout vám nejlepší možná řešení. - Rychlé a flexibilní jednání: Váš čas je cenný, a proto se snažíme o maximální efektivitu a rychlost ve všem, co děláme. Pro více informací navštivte oficiální webové stránky Juhas Logistic, s.r.o.


Bezproblémový převoz skleněných výplní, vitrín a oken pomocí hydraulické ruky

Bezproblémový převoz skleněných výplní, vitrín a oken pomocí hydraulické ruky

Potřebujete-li bezproblémový převoz stojanů se skleněnou výplní, vitrín či oken kontaktujte firmu Rychlá Ruka s.r.o. Zajistíme převoz a montáž ve městech Brno, Ostrava, Olomouc, Praha a okolí. Jsme ochotni pomocí auta s hydraulickou rukou zajistit služby po celé České republice. Garantujeme férové a rychlé jednání. Kontaktujte nás telefonicky, případně prostřednictvím formuláře na našich webových stránkách. Nechte Vaše náklady na nás!