Poptávám odvoz štěrku

Poptávám odvoz štěrku

Poptávám odvoz štěrku.

sháníme odvoz štěrku cca 10 tun z Pardubic do Hradce Králové, bohužel máme šibeniční termín ideální by bylo zítra 19.05.2023 ( popřípadě možnost i v sobotu, nebo pak v pondělí 22.05.2023) měli byste nějakou dopravu k dispozici v tomto termínu?

Adresa Pardubice:
SIDEM - Sybthesia
533 51 Pardubice

Adresa Hradec:
Labská zahrada
Hradec Králové-Třebeš.

Předem děkuji za odpověď a případnou cenovou nabídku.
Poptávka byla vložena dne:
19.05.2023 09:01

Platnost poptávky:
18.06.2023 11:18

Kontaktní osoba:
Aneta Strnádková

Kontaktní email:

Telefon:
+420 731 626 946

Okres:
Hradec Králové

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Manipulace a převoz stavebních kontejnerů a buněk zajistíme ve všech větších městech

Manipulace a převoz stavebních kontejnerů a buněk zajistíme ve všech větších městech

Nákladní automobil s hydraulickou rukou značky IVECO má dosah až 14 metrů. Slouží k převozu nejen stavebních kontejnerů a buněk, ale i k transportu těžkých břemen dlouhých až 7,5 metrů. Společnost Rychlá ruka s.r.o. zajistí manipulaci a dovoz těžkého materiálu na místo určení ve městech Brno, Ostrava, Olomouc, Praha a okolí. Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.


Autodoprava Pardubice – doprava na místo určení osobními a nákladními vozy

Autodoprava Pardubice – doprava na místo určení osobními a nákladními vozy

Společnost TVAR z Pardubic nabízí osobní i nákladní dopravu. Vlastními vozy IVECO a FIAT Doblo přepravíme zboží dle požadavků obchodních partnerů. Zajistíme kompletní dopravní služby i pro velmi náročné klienty. Disponujeme 3x vozy IVECO, 2x přívěsy PARAGAN, 1x přívěs AUTOVIA, 1x vůz FIAT Doblo. Naše vybavené vozy hravě zvládnou přepravit až 16 palet o nosnosti 3 400 kg. Před přepravou zboží si vše pečlivě naplánujeme a dodržíme vše do posledního puntíku. Otestujte osobní nebo nákladní autodopravu již dnes! Stačí nás kontaktovat telefonicky, emailem či poctít osobní návštěvou na adrese Husova 1682, Pardubice.


Dovoz sypkého materiálu - štěrk, písek, oblázky a beton a dalšího stavebního materiálu

Dovoz sypkého materiálu - štěrk, písek, oblázky a beton a dalšího stavebního materiálu

Hledáte firmu, která vám dopraví oblázky a další okrasné kameny na vaši zahradu? Potřebujete dovést stavební materiál, jako je štěrk, písek nebo beton? Obraťte se na firmu DS partner, která díky plně vybavenému vozovému parku zajistí dopravu veškerého stavebního materiálu. Na místo určení dopravíme jakýkoliv stavební materiál, ať už se jedná o beton, ale také i sypké materiály, jako je štěrk nebo písek. Stavební a sypký materiál dopravíme v širokém okolí Brna a Blanska.


Bezproblémový převoz skleněných výplní, vitrín a oken pomocí hydraulické ruky

Bezproblémový převoz skleněných výplní, vitrín a oken pomocí hydraulické ruky

Potřebujete-li bezproblémový převoz stojanů se skleněnou výplní, vitrín či oken kontaktujte firmu Rychlá Ruka s.r.o. Zajistíme převoz a montáž ve městech Brno, Ostrava, Olomouc, Praha a okolí. Jsme ochotni pomocí auta s hydraulickou rukou zajistit služby po celé České republice. Garantujeme férové a rychlé jednání. Kontaktujte nás telefonicky, případně prostřednictvím formuláře na našich webových stránkách. Nechte Vaše náklady na nás!


Komplexní služby kontejnerové dopravy a prodeje certifikovaných betonových směsí -  DS Sihelský s.r.o.

Komplexní služby kontejnerové dopravy a prodeje certifikovaných betonových směsí - DS Sihelský s.r.o.

DS SIHELSKÝ s.r.o. je specialistou na kontejnerovou dopravu a prodej certifikovaných betonových směsí. Nabízíme komplexní služby v oblasti přistavení a pronájmu kontejnerů pro odvoz sutí, odpadů a dalších materiálů. Díky našemu profesionálnímu týmu a moderní technologii jsme schopni efektivně odvézt suť, odpady a bordel z vaší stavby. Pokud potřebujete dopravit písek, drť, kačírek, beton nebo jiný materiál, jsme tu pro vás. Díky naší dlouholeté zkušenosti a spolehlivé dopravě zajistíme, že váš materiál bude doručen rychle a bezpečně. Můžete se také spolehnout na kvalitní prodej certifikovaných betonových směsí. Snažíme se vyjít vstříc našim zákazníkům a poskytovat jim vstřícný a profesionální servis. Pro více informací a objednávky nás neváhejte kontaktovat. Blaško Ladislav, tel.: +420 777 217 086. Najdete nás na adrese: Libštát č.p. 169, 512 03 Libštát


Rozvoz stavebního materiálu, betonárna, výroba a rozvoz betonu přímo k zákazníkovi

Rozvoz stavebního materiálu, betonárna, výroba a rozvoz betonu přímo k zákazníkovi

Rozvoz stavebního materiálu včetně betonu multikárou FUMO zajistí firma Slanařstav Kolín. Až na místo určení rychle a snadno dopravíme maltu, beton, písek nebo drť. Dodávky stavebního materiálu zajišťujeme pro soukromé osoby, střední i velké firmy. Přání zákazníka jsme schopni uspokojit v množství i kvalitě dodávaného zboží. - široká nabídka druhů betonových směsí - výroba speciálních betonů - rozvoz a ukládání betonových směsí Kontaktujte naši firmu Slanařstav z Kolína a informujte se na rozvoz betonu a stavebního materiálu.