Právne služby pre posudzovanie zmlúv potrebných pri správe investičných rezerv NBS

Právne služby pre posudzovanie zmlúv potrebných pri správe investičných rezerv NBS

Predmetom zákazky je právne poradenstvo spočívajúce najmä v posudzovaní a dojednávaní zmlúv, ich príloh a ich dodatkov riadiacich sa výlučne iným ako slovenským právnym poriadkom v oblasti bankovníctva a finančného obchodovania, výklade a konzultácii jednotlivých ustanovení zmlúv a vypracovaní sumáru najdôležitejších faktov. Právne poradenstvo spojené s posudzovaním a za účasti objednávateľa aj dojednávaním jednej (1) zmluvy vrátane jej príloh a sumáru najdôležitejších faktov alebo dojednanie jedného (1) dodatku zmluvy sa pre účely tejto výzvy v jej texte a v jej prílohách bude označovať slovom prípad.
Veřejná zakázka vložena:
17.05.2023 09:14

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
NÁRODNÁ BANKA SLOVENSKA

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
04.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
NÁRODNÁ BANKA SLOVENSKA

Zadavatel IČ:
30844789

Zadavatel ulice:
Imricha Karvaša 1

Zadavatel PSČ:
813 25

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Ivana Mišurová

Zadavatel telefon:
+421 257 872 245

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.nbs.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79100000-5
Právne služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nastavení struktury řízení, založení právnické osoby a mnoho dalšího – specialisté na korporátní právo

Nastavení struktury řízení, založení právnické osoby a mnoho dalšího – specialisté na korporátní právo

Hledáte spolehlivou advokátní kancelář, která si poradí s korporátním právem a řeší fungování a změny uvnitř společností a vztahy mezi společníky? V tom případě se obraťte na společnost FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o. FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o. zařizuje pro domácí i zahraniční klienty nastavení struktury řízení a správy, založení a rušení právnické osoby, změny zakladatelského právního jednání, převody obchodních podílů a jmenování, práva a povinnosti členů. Svěřte formality a správné rozdělování zisku do správných rukou a kontaktujte nás!


Likvidace společnosti – ukončení podnikání, vypořádání majetku a související servis

Likvidace společnosti – ukončení podnikání, vypořádání majetku a související servis

Máte v plánu ukončit své podnikání a nejste si jisti, co všechno je potřeba zařídit? Chcete se obrátit na spolehlivou společnost, která Vám v této oblasti poskytne komplexní servis? V tom případě se spolehněte na FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o. FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o. zajišťuje zrušení společnosti, vyhotovení mimořádné účetní závěrky, daňové přiznání, zpeněžení majetku společnosti, vypracování konečné zprávy a rozdělení likvidačního zůstatku a samotný výmaz společnosti z obchodního rejstříku. Přenechte komplikovaný proces likvidace společnosti odborníkům a kontaktujte nás!


Monitoring ochranných známek Praha - mějte své známky pod kontrolou

Monitoring ochranných známek Praha - mějte své známky pod kontrolou

Registrace ochranné známky je v dnešní době samozřejmostí, co když se ale najde někdo kdo bude mít podobné logo nebo název společnosti? O to se postará naše kancelář, provádíme monitoring ochranných známek. Pokud bychom našli známkoprávní kolize doporučíme klientovi podat námitku nebo návrh na výmaz ochranné známky. S touto problematikou máme bohaté zkušenosti a doporučíme Vám vhodné řešení. Nebojte se nás oslovit a chraňte tak svoje podnikání.


Advokát pro soudní spory, rozhodčí a správní řízení, insolvenční spory a další služby

Advokát pro soudní spory, rozhodčí a správní řízení, insolvenční spory a další služby

Hledáte kvalitní advokátní kancelář, která má perfektní znalosti judikatury a argumentaci a pořadí si s řešením sporů v obchodních věcech? V tom případě se nechte zastupovat společností FABIAN & PARTNERS. FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o. poskytuje zastupování před obecnými a rozhodčímim soudy, sporová a odvolací řízení, spory o obchodní společnosti a mezi společníky, žaloby o náhradu újmy způsobené vlivnou osobou a mnoho dalšího. Spolehněte se na kvalitní skutkovou a právní argumentaci a kontaktujte nás!


Profesionální služby kanceláře Rott, Růžička & Guttmann a spol. pro získání patentů a rešerše v tuzemsku i v zahraničí.

Profesionální služby kanceláře Rott, Růžička & Guttmann a spol. pro získání patentů a rešerše v tuzemsku i v zahraničí.

Naše patentová kancelář poskytuje široké spektrum služeb pro zajištění patentové ochrany Vašich vynálezů, užitných vzorů a průmyslových vzorů jak v tuzemsku, tak i v celosvětovém měřítku. Provádíme detailní rešerše novostí v technických řešeních, stavu techniky a jmenné rešerše, včetně závěrečných vyhodnocení. Spolupracujeme s našimi mezinárodními partnerskými kancelářemi, což zaručuje kvalitní a komplexní rešerše zahraničních patentových databází. Naše rešerše se provádějí v knihovně patentové literatury ÚPV, v databázích ESPACENET a DELPHION a v dalších přístupných zdrojích. Naši odborníci Vám poskytnou detailní informace o procesu patentování, druzích patentů a postupech pro získání patentu. Díky naší dlouholeté zkušenosti a odbornosti v oblasti patentové ochrany jsme schopni pomoci klientům v jakémkoli stádiu procesu patentování. Kromě získání patentů nabízíme i služby v oblasti ochrany průmyslových vzorů a užitných vzorů. Jsme tu pro naše klienty od začátku až do konce procesu ochrany vynálezu. Kontaktujte nás a začněte ochraňovat své nápady ještě dnes!


Služby v celém portfoliu průmyslových práv - kancelář Praha - Bratislava

Služby v celém portfoliu průmyslových práv - kancelář Praha - Bratislava

Zajišťování ochrany práv průmyslového vlastnictví pro tuzemské i zahraniční klienty - podávání přihlášek vynálezů, patentů, ochranných známek - označení původu výrobků, rostlinných odrůd, plemena zvířat, topografií polovodičových výrobků a jiné. Dále Vám pomůžeme při zpracování licenční smlouvy, nekalé soutěže, autorských práv, obchodního jména, KNOW-HOW, provádění patentových a známkových rešerší. Zastupování před Úřadem průmyslového vlastnictví, Evropským patentovým úřadem a jinými orgány včetně soudů. Dále zastupujeme klienty v ČR i v zahraničí i přední světové výrobce značkového zboží. Poskytujeme služby v oblasti autorského práva a práva hospodářské soutěže, případy porušování práv klientů, předběžná opatření, žaloba, celní opatření a další. Naše společnost představuje tuzemskou špičku v potírání výrobkového pirátství.