Terapie fokusovanou rázovou vlnou ve zlínské ortopedické ambulanci

Mediekos Ambulance, s.r.o.

Terapie fokusovanou rázovou vlnou ve zlínské ortopedické ambulanci

Nově otevřená ortopedická ambulance nestátního zdravotnického zařízení Mediekos Ambulance ve Zlíně se specializuje na diagnostiku a léčbu onemocnění pohybového aparátu fokusovanou rázovou vlnou. Ortopedie s moderním lékařským vybavením poskytuje zejména profesionálním sportovcům účinné řešení při bolestech pohybového aparátu, poúrazových stavech, bolestivém kloubním onemocnění.

Inkluzívne detské ihrisko RODINKA

Inkluzívne detské ihrisko RODINKA

Predmetom zákazky je realizácia detského ihriska a mobiliáru určeného pre všetky vekové kategórie. Súčasťou ihriska je aj mobiliár ako infotabuľa, lavičky a kôš. Viac informácii o zákazke je uvedených v dokumentoch zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
17.05.2023 09:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Pruské

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Pruské

Zadavatel IČ:
00317721

Zadavatel ulice:
Pruské 1

Zadavatel PSČ:
018 52

Zadavatel obec:
Pruské

Kontaktní osoba:
Vladimír Polešenský

Zadavatel telefon:
+421 424 492 730

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vodní prvky na dětská hřiště – vyrábíme vodní hry, mlhoviště a mlžítka

Vodní prvky na dětská hřiště – vyrábíme vodní hry, mlhoviště a mlžítka

Originální prvky na veškerá dětská hřiště či na zahrady představují vodní hry a mlžítka, která vyrábía prodává společnost Dřevoslav ze Slavonic. Zatímco mlhoviště rozptylují vodu v jemných kapičkách a vytváří tak příjemné osvěžení nejen pro děti, ale i pro dospělé, vodní hry děti nejen osvěží, ale i zabaví. Samotná mlhoviště jsou tvořeny 2-3 samostojnými kropícími hlavicemi v různých tvarech, jako jsou květiny či motýli. Konstrukce vodních her jsou pak tvořeny z masivu. Zdroj vody je u těchto herních prvků v obou případech přímý nebo vzdálený.


Traplast – kvalitní recyklovaný plast od firmy Transform a.s. Lázně Bohdaneč

Traplast – kvalitní recyklovaný plast od firmy Transform a.s. Lázně Bohdaneč

Naše společnost Transform, a.s. Lázně Bohdaneč vyrábí moderní materiál Traplast z recyklovaného plastu. Náš materiál má vynikající užitné vlastnosti, které ho předurčují jako výrobek pro budoucí generace. Pokud sháníte materiál, který odolá povětrnostním podmínkám, vypadá stále jako nový, nemění barvu ani vzhled a není na něm vidět léta užívání, pak jste správně u nás. Traplast si zachovává své užitné vlastnosti a stále vypadá jako nový, nepoškozený, má stálost barvy i mechanických vlastností. Náš materiál Traplast splňuje všechny požadavky kladené na výrobky z plastu. Jako bonus pro vás má velmi přijatelnou cenu v porovnání s konkurencí. Pokud vám není lhostejné životní prostředí, to v jakém stavu předáme naši planetu vlastním dětem, měli byste vědět o Traplastu. Je to ideální řešení pro vaše výrobky, které mají odolat zubu času, a přitom vypadat stále jako nové. Věřte profesionálům v oboru, a podívejte se na parametry našeho materiálu. Jsme na trhu již více než 30 let a máme bohaté zkušenosti. Výrobky z našeho materiálu, ať již se jedná například o ploty, nášlapy, palisády, zahradní nábytek, nebo další výrobky pro využití venku, vypadají stále jako nové. Materiál nemění vzhled ani strukturu či barvu. Výrobky z Traplastu můžete nalézt nejen v exteriéru, ale i v interiéru, využití se meze nekladou. Traplast je odolný proti slunečnímu záření, vodě, povětrnostním vlivům, mrazu, plísním, nebo houbám. Je odolný vůči běžným chemikáliím. Mluví za nás léta používání tohoto materiálu. Do výrobků z Traplastu můžete vrtat, řezat, šroubovat, opracovávat běžnými nástroji na kov či dřevo. Tyto výrobky vydrží běžné opracování, jako jste zvyklí při práci se dřevem, nebo s kovem. Nic z toho nemění jeho výdrž, barvu ani vzhled. Traplast je skvělá volba. Uvidíte, že nebudete litovat, až vám výrobky z našeho materiálu budou dělat roky radost. Můžete se na ně spolehnout, a být si jistí, že nebude potřebovat žádnou nákladnou údržbu. Traplast všechno zvládne za Vás. Naším největším cílem, je spokojený zákazník, který dostane výrobek, který mu bude roky sloužit a přitom přinášet jen radost a užitek. Všichni se rádi obklopujeme hezkými věci, a výrobky z recyklovaného plastu Traplast splňují tuto podmínku. Mluví za nás stovky spokojených zákazníků, kteří už využívají výhody výrobků z našeho materiálu.


Smyslový či pocitový chodník na zahradě přivede Vás i Vaše děti na nové vnímání přírody

Smyslový či pocitový chodník na zahradě přivede Vás i Vaše děti na nové vnímání přírody

Dokážete si představit, jaké by bylo vnímat svět jen rukama či chodidly? Díky společnosti Dřevoslav, s.r.o. si tento prvek můžete vyzkoušet. Jako výplň smyslového chodníku používáme nejčastěji písek, štěrk, malé oblázky, kůra, dřevní štěpky, tráva, umělý trávník, a další. Chodníky jsou určeny pro učení prožitkem a je tak pro dítě velkým přínosem, jelikož se rozvíjejí lépe ostatní smysly a také motorika. Tyto formy her doporučují také lékaři. Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo volejte na uvedené telefonní číslo. Těšíme se na Váš kontakt!


Pro rozvoj motoriky dětí zajišťujeme výrobu kreslící tabule a prohazovadel na dětská hřiště

Pro rozvoj motoriky dětí zajišťujeme výrobu kreslící tabule a prohazovadel na dětská hřiště

Společnost Dřevoslav, s.r.o. nabízí široký výběr těchto produktů z kvalitního dřeva, které je bezpečné, ekologické a dlouhotrvající. Kreslící tabule jsou skvělé pro rozvoj kreativity, fantazie a jemné motoriky dětí. Děti si mohou kreslit na tabuli křídou, fixou nebo magnetickými písmeny a čísly. Tabule jsou oboustranné, snadno přenosné a skladné, takže se hodí do každého pokoje nebo zahrady. Prohazovadla jsou zábavné hračky pro rozvoj prostorového vnímání, logického myšlení a hrubé motoriky dětí. Děti si mohou prohazovat různé tvary a barvy do dřevěných otvorů na desce nebo na válci. Jsou také výborné pro učení se počítání, rozpoznávání barev a tvarů. Pro dlouhou životnost jsou pevná a odolná. Pokud hledáte originální a kvalitní hračky pro vaše děti, podívejte se nabídku naší firmy Dřevoslav, s.r.o. Vybírejte kreslící tabule a prohazovadla v různých velikostech, designech a cenách. Objednejte si ještě dnes a udělejte dětem radost!


Sprchové příčky do společných koupelen – kvalitní zástěny pro ubytovny, koupaliště, školy a posilovny

Sprchové příčky do společných koupelen – kvalitní zástěny pro ubytovny, koupaliště, školy a posilovny

Provádíte rekonstrukci společných koupelen a nevíte na koho se obrátit s objednáním sprchových příček? Přejete si kvalitní a odolný materiál, ze kterých budou zástěny vyrobeny? V tom případě se obraťte na společnost BÖHME CZ spol. s. r.o. Společnost BÖHME CZ spol. s. r.o. vyrábí a dodává sprchové příčky pro wellness centra, posilovny, veřejné bazény, školy, výrobní haly, koupaliště a ubytovny. Zástěny jsou z LTD a HPL materiálu, který je odolný vůči vodě a zajišťuje soukromí při převlékání a sprchování. Výhodou je také zabránění proti rozstřikování vody a udržování čistoty v prostorách společných sprch. Spolehněte se na kvalitu a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Otopný vysoušeč obuvi - sušáky na zimní boty, lyžáky i pracovní obuv

Otopný vysoušeč obuvi - sušáky na zimní boty, lyžáky i pracovní obuv

Sháníte sušák, který Vám spolehlivě vysuší a vyhřeje obuv? Pak se obraťte na společnost KOVER, spol. s r.o. z Jeseníku. Vyrábíme otopné vysoušeč obuvi, sušáky na zimní boty, lyžáky i pracovní obuv. Radiátorové sušáky na boty jsou určeny pro sušení obuvi, především lyžáků v penzionech, sportovních klubech a lyžařských střediscích. Sušák lze zapojit na topný okruh ústředního topení, v případě potřeby lze doplnit topným tělesem pro elektrický ohřev, ale také ho lze instalovat pouze s elektrickým ohřevem, bez připojení na ústřední topení. Základní rozměrové provedení k dispozici ihned skladem je 100x200 cm určené pro 15 párů obuvi s rovnými trny nebo s průtočnými trny tvaru"C". Oba typy sušáků lze také vyrobit v provedení nerez. Topné těleso lze dodat s termostatem nebo bez termostatu. Dle přání zákazníka lze také vyrobit sušák na zakázku v požadovaném rozměru na potřebný počet párů obuvi. Při odběru většího množství možná sleva dle dohody. S našimi sušáky budete mít nohy v suchu!