Audit kybernetickej bezpečnosti podľa zákona o kybernetickej bezpečnosti

Audit kybernetickej bezpečnosti podľa zákona o kybernetickej bezpečnosti

Vykonanie troch auditov kybernetickej bezpečnosti objednávateľa v rokoch 2023, 2025 a 2027 podľa zákona č. 69/2018 Z. z. o kybernetickej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len zákon č. 69/2018 Z. z.) a v súlade s aktuálne platnou vyhláškou Národného bezpečnostného úradu č. 493/2022 Z. z. o audite kybernetickej bezpečnosti (ďalej len vyhláška č. 493/2022 Z. z.) s cieľom overiť plnenie povinností podľa zákona č. 69/2018 Z. z. a posúdiť zhodu prijatých bezpečnostných opatrení s požiadavkami podľa zákona č. 69/2018 Z. z. a súvisiacich osobitných predpisov vzťahujúcich sa na bezpečnosť sietí a informačných systémov, s cieľom zabezpečiť požadovanú úroveň kybernetickej bezpečnosti a predchádzať kybernetickým bezpečnostným incidentom. Auditom sa identifikujú nedostatky pri zabezpečovaní kybernetickej bezpečnosti prevádzkovateľom základnej služby s cieľom prijať opatrenia na ich odstránenie a nápravu a na predchádzanie kybernetickým bezpečnostným incidentom.

Bližšie špecifikované v Prílohe č. 1.a a 1.b.
Veřejná zakázka vložena:
17.05.2023 10:04

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou

Zadavatel IČ:
30796482

Zadavatel ulice:
Žellova 2

Zadavatel PSČ:
829 24

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Juraj Šikula

Zadavatel telefon:
+421 220 856 236

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.udzs-sk.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79212300-6
Zákonom predpísané audítorské služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zpracování daňového přiznání, daňové poradenství Ostrava, Havířov, Karviná, Frýdek-Místek

Zpracování daňového přiznání, daňové poradenství Ostrava, Havířov, Karviná, Frýdek-Místek

Jsme účetní kancelář poskytující komplexní služby v oblasti účetnictví, daňového a účetního poradenství a daňové evidence. Naší prioritou je odbornost, flexibilita a individuální přístup ke každému klientovi s cílem jeho maximální spokojenosti. V rámci daňového poradenství se zabýváme těmito činnostmi: - posouzení daňové situace a podnikatelských záměrů klienta - kompletní daňová péče - zpracování daňového přiznání - konzultace o daňových problémech - informování o změnách a novinkách v oblasti daní - daňová optimalizace a plánování - revize daňových přiznání - odklad daňového přiznání - zpracování žádostí o posunutí termínu pro podání daňového přiznání - zastupování před úřady


Komplexní a profesionální účetní služby Praha  - záruka kvality, cenová dostupnost

Komplexní a profesionální účetní služby Praha - záruka kvality, cenová dostupnost

Účetnictví Praha s.r.o. je účetní firma, která poskytuje komplexní účetní služby v Praze a okolí. Mezi hlavní služby patří účetnictví, daňové poradenství, mzdové účetnictví, evidenci tržeb a konsolidace účetnictví. Společnost se specializuje na účetnictví pro malé a střední podniky, a nabízí svým klientům individuální a profesionální přístup. Účetnictví Praha s.r.o. bylo založeno v roce 2000 a od té doby se stalo jednou z nejvýznamnějších účetních firem v Praze. Společnost se snaží se přizpůsobit individuálním požadavkům klientů a proto nabízejí flexibilní a pružné služby.


Vedení účetnictví, daňové evidence, ekonomické a insolvenční poradenství od BASTO Invest s.r.o.

Vedení účetnictví, daňové evidence, ekonomické a insolvenční poradenství od BASTO Invest s.r.o.

Hledáte spolehlivou a kvalitní firmu, která se zabývá vedením účetnictví a daňové evidence? Potřebujete poradit v oblasti insolvenčního poradenství? Představujeme společnost BASTO Invest s.r.o., která svoji činnost zaměřuje na daňové, ekonomické a insolvenční poradenství. Samozřejmostí je bezchybné vedení účetnictví a daňové evidence včetně zpracování daňových přiznání a mzdové agendy. Nabízíme také přípravu podkladů pro návrh na povolení oddlužení (osobní bankrot) a ekonomickou podporu pro insolvenční správce včetně vedení účetnictví. Mnoho spokojených zákazníků je naší vizitkou.


Vedení účetnictví pro neziskové organizace zajistí Účetnictví Praha s.r.o.

Vedení účetnictví pro neziskové organizace zajistí Účetnictví Praha s.r.o.

Nezisková organizace je organizace – právnická osoba zapsaná v obchodním rejstříku, která nevytváří zisk k rozdělení mezi své vlastníky, správce nebo zakladatele. Pokud nezisková organizace vytvoří zisk, musí ho vložit zpět do rozvoje organizace a plnění jejího poslání. Fungování neziskovky je proto odlišné od klasických podnikatelských subjektů, jejichž cílem je zisk vytvořit. S tím je spojeno také mnoho odlišností v účetnictví, a proto je potřeba být obezřetní při výběru účetní firmy, která musí s neziskovými organizacemi zkušenosti… Přestože neziskovka nevytváří zisk, musí mít dostatek finančních prostředků na svou provozní činnost. Finanční prostředky může získat z veřejných rozpočtů, formou darů, veřejných sbírek, členských příspěvků. I zde je potřeba správné zaúčtování. Pokud tedy hledáte firmu pro vedení účetnictví Vaší neziskové organizace, obraťte se na společnost Účetnictví Praha s.r.o., která má v této oblasti bohaté zkušenosti!


Komplexní účetní servis Praha – ušetří Vám čas i starosti s úřady

Komplexní účetní servis Praha – ušetří Vám čas i starosti s úřady

Spolehlivě a se zárukou bezchybnosti se postará firma EKMA PLUS, s.r.o. se sídlem v Praze o komplexní účetní servis Vaší společnosti a Vy tak budete mít více času na vlastní rozvoj podnikání. Odborně vyškolení účetní se Vám postarají o zpracování jak jednoduchého, tak i podvojného účetnictví, o zpracování mezd a vedení mzdové agendy, vystavení platebních příkazů a zpracování všech přehledů nutných pro úřady. Dále Vám bude poskytnuto poradenství v oblasti daní a daňových přiznání, zastoupíme Vás na úřadech nebo díky nám získáte výhody prodlouženého termínu daňového přiznání. Pokud chcete využít všech těchto výhod, neváhejte svěřit své účetnictví do rukou účetních z firmy EKMA PLUS, s.r.o.


Správa nemovitostí včetně vedení účetnictví pro společenství vlastníků bytových jednotek

Správa nemovitostí včetně vedení účetnictví pro společenství vlastníků bytových jednotek

Pokud hledáte specialistu na správu nemovitostí a potřebujete Veškeré starosti ohledně bytových či nebytových jednotek vložit do profesionálních rukou, naše realitní kancelář REALIT se Vám o vše postará. Jsme profesionální pomoc pro vlastníky nemovitostí či SVBJ. Správa nemovitostí: -obstaráme provoz domů v soukromém vlastnictví -obstaráme provoz domů pro společenství vlastníků bytových jednotek -zajistíme služby spojené s užíváním bytů, nebytových prostor a ostatních částí domů v domech v soukromém vlastnictví -zajistíme vedení účetnictví a administrativní správy pro společenství vlastníků bytových jednotek Komplexnost našich služeb Vám zajistí bezproblémový chod nemovitosti, odstraní překážky a zamezí vzniku problémů.