Interiérové vybavenie objektu Envirocentra  areál  SIM  Martin - Priekopa

Interiérové vybavenie objektu Envirocentra areál SIM Martin - Priekopa

Predmetom zákazky je dodanie, montáž a inštalácia interiérového vybavenia priestorov zariadenia Envirocentra v areály SIM Martin Priekopa v rozsahu špecifikovanom v prílohe č. 1 a č. 2. tejto Výzvy.
Objekt sa nachádza v katastrálnom území Martin Priekopa, na parcele č. 1631/14, 1631/1. Ide o stavbu so súpisným číslom 10042. Objekt Envirocentra bude slúžiť pre informačné aktivity, workshopy, semináre, praktickú a zážitkovú environmentálnu výučbu a pod. Kapacitne je centrum navrhované pre 80 ľudí.
Interiérové vybavenie zahŕňa zariadenie pre kuchynku, šatne, zariadenie dielne, zariadenie a elektronika kancelárie, prezentačnej miestnosti a prednáškovej sály.

Podrobná technická špecifikácia a charakteristika parametrov predmetu zákazky je definovaná v prílohe č. 1 a č. 2, ktoré tvoria prílohu tejto Výzvy a sú podkladom verejného obstarávania.
Požadujeme dodať nový, doposiaľ nepoužitý tovar podľa technickej špecifikácie predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
17.05.2023 08:01

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Martin

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Martin

Zadavatel IČ:
00316792

Zadavatel ulice:
Nám. S. H. Vajanského 1

Zadavatel PSČ:
036 01

Zadavatel obec:
Martin

Kontaktní osoba:
Ing. Marta Kohútová, Mgr. Veronika Šaušová

Zadavatel telefon:
+421 434204157 / 434204500

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.martin.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39100000-3
Nábytok

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sleva 10% na kuchyně, sektorové kuchyňské linky-výhodný nákup

Sleva 10% na kuchyně, sektorové kuchyňské linky-výhodný nákup

Na prodejně Nábytek IVELI Kroměříž probíhá podzimní akce - 10% sleva na kuchyně. Můžete pořídit vybrané sektorové kuchyňské linky za nižší cenu. Přijďte včas a nepropásněte výhodný nákup. Zveme především zákazníky z regionu Zlínský kraj a blízkého Přerova, Prostějova. I sektorové kuchyně mohou mít moderní design. Jsou vyrobené z kvalitního lamina a navrženy tak, že se skříňky dají poskládat v libovolném pořadí. Díky tomu si sestavíte kuchyň podle svých představ. Vyberte si dle rozměrů - šířka 200cm, 220cm, 240cm, 260cm, 280cm. Vybrat si můžete také samostatné skříňky ke kuchyním a pracovní desky a dřezy.


Pojízdné - posuvné regály Compactus - optimalizujte svůj prostor pro archivaci

Pojízdné - posuvné regály Compactus - optimalizujte svůj prostor pro archivaci

Jednoduché ovládání a odolné provedení vám zajistí plynulý a tichý chod regálů. Vyberte si ideální řešení pro archivaci, kanceláře nebo průmyslové skladování. Pojízdné regály značky Compactus jsou skvělým řešením pro archivaci, kanceláře a průmyslové skladování. Jejich inovativní konstrukce umožňuje maximalizaci využití prostoru ve vaší organizaci. Nezáleží, zda potřebujete uspořádat dokumenty, materiály nebo vzorky, pojízdné regály Compactus vám poskytnou flexibilitu a praktičnost. Tyto regály jsou navrženy tak, aby odolaly nárokům běžného provozu. Robustní kolejnice zajišťují hladký a tichý chod, zatímco odolné podvozky s manuálním nebo elektrickým pohonem usnadňují pohyb regálů. Ovládání je intuitivní a jednoduché, což vám umožňuje snadno přistupovat k požadovaným položkám. Regály Compactus jsou vybaveny různými mechanismy zakrývajícími ovládací mechanismus. Od prostých krytů řetězového převodu po dekorativní čelní desky s lakovaným plechem nebo elegantním lamino v různých dekorech, které přispívají k estetickému vzhledu prostoru. Vyberte si regálový systém Compactus, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Ušetřete prostor, zlepšete organizaci a získáte přehlednost ve své organizaci v Kontaktujte nás pro více informací a nechte se inspirovat možnostmi, jak efektivně archivovat a uspořádat své dokumenty a materiály.


Český výrobce nábytku - prodejna s kvalitním nábytkem do bytu, kuchyně i kanceláře

Český výrobce nábytku - prodejna s kvalitním nábytkem do bytu, kuchyně i kanceláře

Hledáte nábytek do bytu či kanceláře, který bude kvalitní a cenově dostupný? Pokud jste ze Zlínského kraje, pak doporučujeme navštívit prodejnu Nábytek Iveli Kroměříž, kde najdete vše, co potřebujete pro zařízení vašeho domova nebo kanceláře. Nábytek Iveli Kroměříž je český výrobce a prodejce nábytku, který se specializuje na zakázkové kuchyně, vestavěné a šatní skříně, dětský nábytek a další nábytek. V naší prodejně si můžete prohlédnout i vyzkoušet některé naše výrobky, poradit se s odborným personálem a objednat si nábytek na míru podle vašich přání a možností. Prodáváme a vyrábíme na míru: Bytový nábytek - vyrobíme vám zařízení do celého bytu - do jídelny, ložnice, obývacího pokoje, předsíně, koupelny nebo pracovny. Máme pro vás obývací stěny, stoly, židle, lavice, komody, postele, noční stolky, skříňky a další. Kuchyně - navrhneme a vyrobíme vám kuchyňskou linku podle vašich požadavků a podmínek. Můžete si vybrat z různých typů, stylů, materiálů a barev. Dodáme vám také veškeré doplňky, jako jsou dřezy, baterie, digestoře, spotřebiče a nádobí. Vestavěné a šatní skříně - využijeme každý centimetr prostoru a vyrobíme skříň, která bude praktická i elegantní. Můžete si vybrat z různých rozměrů, designů, dekorů a vnitřního vybavení. Dětský nábytek - zařídíme dětem pokoj tak, aby byl pohodlný a vhodný ke hraní či studiu. Vybrat můžete sektorový nábytek i sestavy na míru, samostatné i patrové postele, psací stoly, židle, skříně, police i přebalovací pulty. Můžete si vybrat z různých motivů a barev. Kancelářský nábytek - vyberte si do Vaší kanceláře nábytek, který bude pohodlný i vkusný. V naší prodejně najdete psací stoly, židle, skříně, regály aj. Nábytek Iveli Kroměříž je vaším partnerem pro kvalitní a moderní bydlení. Naše prodejna je otevřena pro zákazníky ze Zlínského kraje i dalších koutů Moravy.


Zdravotní rostoucí nábytek pro děti – stavitelné stoly a židle – se představí na veletrzích

Zdravotní rostoucí nábytek pro děti – stavitelné stoly a židle – se představí na veletrzích

Zařizujete pokojíček pro své děti? Dbáte na správné držení těla, aby měly děti zdravou páteř? Ale ocenili by jste, kdyby židle dítěti vydržela více než jeden rok? Firma Nábytek Amadeus přinesla na český trh zdravotní rostoucí nábytek pro děti, který je vhodný do pokojíčků všech holek a kluků v různých barvách, aby si každý mohl vybrat dle svého přání. Přijďte společně se svými ratolestmi si osobně prohlédnout dětský nábytek, který pomáhá správnému držení těla dítěte a tím i jeho správnému rozvoji. Díky správnému sezení lze zabránit budoucím bolestem zad, výrazně odlehčit krční páteři, která dlouhodobým sezením trpí, čímž se snažíme předejít i kulatým zádům a dalším nežádoucím projevům v držení těla. Výrobou a prodejem školního a kancelářského nábytku se naše firma zabývá již dlouhodobě, dbáme na kvalitu a nadčasovost našich výrobků.


Kuchyňské desky z přírodní žuly od specialistů - pracovní žulové desky na míru

Kuchyňské desky z přírodní žuly od specialistů - pracovní žulové desky na míru

Pořiďte si od kamenictví BETON. A KAMEN. AUG-FRED kvalitní kuchyňské pracovní desky z přírodní žuly, které Vás oslní nejen svým vzhledem, ale také svými vlastnostmi. Mezi přednosti patří jejich pevnost a tvrdost, takže perfektně odolávají běžnému provozu. Žulové desky si oblíbíte také pro jejich snadnou údržbou, protože je stačí omýt teplou vodou nebo saponátem. Ať už jste z Opavy, Ostravy či odkudkoliv z Moravskoslezského kraje využíjte naších odborných služeb. Desku vyrobíme na jakoukoli kuchyňskou linku, která Vám bude sloužit mnoho let. Žulová deska dodá Vaší kuchyni přesně to, co jí doposud chybělo. Má skvělé užitné vlastnosti a odolá: - horkému hrnci - rozlitým tekutinám - tvrdému alkoholu i vínu - potravinám - citron, ohryzek z jablka - mastnotě - poškrábání. Spojte užitečné s krásným a pořiďte si žulovou kuchyňskou desku od našeho kamenictví.


Výroba a montáž kuchyní, kuchyňských linek

Výroba a montáž kuchyní, kuchyňských linek

Chcete oživit svou kuchyň novou kuchyňskou linkou nebo ji celou přestavět? Pak je tu právě pro Vás firma M+M SDRUŽENÍ ze Zlína, která se postará o výrobu a montáž celé kuchyně či kuchyňské linky. Máme vlastní stolařskou výrobu a postaráme se dokonalé navázaní stavebních a stolařských prací. Výroba kuchyňských linek: - výroba a montáž kuchyňské linky na míru - prodloužená záruka na 36 měsíců - montáž kování s doživotní zárukou - úprava prostor - elektroinstalace, vodoinstalace, úprava stěn, podlahy, obklady, dlažba - úklidové práce. Samozřejmostí je také dodávka a montáž spotřebičů za výhodných podmínek. Naši odborní pracovníci také upraví prostory (elekroinstalatér, vodoinstalatér, obkladač), stěny a podlahy dle Vašeho přání a také pomůže s výběrem vhodných materiálů. Neváhejte a ještě dnes si pořiďte Vaši kuchyň snů.