Obstaranie technológie na výrobu a plnenie medoviny v kartuziánskom kláštore v Červenom kláštore

Obstaranie technológie na výrobu a plnenie medoviny v kartuziánskom kláštore v Červenom kláštore

Obstaranie technologických zariadení na výrobu a plnenie medoviny v múzeu Červený Kláštor ako prezentačno výrobného priestoru v objekte E. Cieľom zákazky je obstaranie sady základného zariadenia, ktorá umožní riadenú fermentáciu medového roztoku a výsledným produktom ktorej bude medovina, a rovnako príslušenstva, ktoré umožní ďalšie nakladanie s výrobkom ako je jeho nafľaškovanie a kontrola kvality výroby.
Veřejná zakázka vložena:
17.05.2023 08:21

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Pamiatkový úrad Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Pamiatkový úrad Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
31755194

Zadavatel ulice:
Cesta na Červený most 6

Zadavatel PSČ:
814 06

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Mgr. Branislav Rezník

Zadavatel telefon:
+421 220 464 334


Zadavatel web:
http://www.pamiatky.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42222000-8
Časti zariadení na spracovanie nápojov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Reaktory Hradec Králové – stojatá, mobilní verze pro farmaceutický, potravinářský a chemický průmysl

Reaktory Hradec Králové – stojatá, mobilní verze pro farmaceutický, potravinářský a chemický průmysl

Společnost Glatt - Pharma, spol. s r.o. z Hradce Králové svoji činnost zaměřila mimo jiné na návrhy a výrobu reaktorů pro použití ve farmaceutickém, potravinářském či chemickém průmyslu. Reaktory vyrábíme dle norem ČSN 690010, EN 13445, PED 2014/68/EU, AD-2000, ASME bez razidla, GOST R. Prostředí normální nebo ATEX. Reaktory vyrábíme i v mobilním provedení, standardně s objemem do 5 000 litrů, uceleným vybavením jako jsou míchadla, měření, regulace a řídící systém. Pokud Vás výroba reaktorů zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Bratří Štefanů 902/71, Hradec Králové.


Nerezová výroba Jičín – Kovovýroba, konstrukce

Nerezová výroba Jičín – Kovovýroba, konstrukce

INZA Rohoznice s.r.o. Jičín Ať už jde o kovovýrobu sériovou nebo kusovou, vždy splníme vše přesně na míru dle vašich požadavků. Naše kvalitní nerezová výroba je plná atypického řešení. Je pro nás výzvou provést výrobu, která nabízí neomezené možnosti co do materiálů, rozměrů či provedením. Nerezová výroba zahrnuje: nerezové konstrukce nerezové zábradlí a schodiště výroba pro potravinářský průmysl (nerezové stoly a pulty, parní nerezové kotle, nerezové řezací stroje, nerezové kráječe)


Opravy, repase a výměna dílů etiketovaček nápojů  - komplexní práce pro nápojařský průmysl

Opravy, repase a výměna dílů etiketovaček nápojů - komplexní práce pro nápojařský průmysl

Porouchala se Vám etiketovačka nápojů a potřebujete její kompletní opravu či pouze vyměnit díly? Nebo se chcete zbavit staré nepotřebné etiketovačky? Pak se obraťte na společnost JV Servis v Mikulově, která se zaměřuje na servis, opravy, repase a výkup starých použitých etiketovacích strojů. Specializujeme se zejména na etiketovací stroje Krones a etiketovačky italské výroby, hravě však zvládneme opravy i jiných značek. Dodáváme formátové díly při změně velikosti láhve i etikety, a některé díly i vyrábíme, především se jedná o mantinely, paletky, šneky, hvězdy, tyče na paletky, zásobníky etiket a různé pohonové hřídele. Dále vyrábíme destičkové i pásové dopravníky a staré opravujeme. Neváhejte a pro více informací nás kontaktujte.


Etiketovací stroje a plnící stroje - výroba a výměna dílů při změně výrobního procesu

Etiketovací stroje a plnící stroje - výroba a výměna dílů při změně výrobního procesu

Vlastníte nápojářskou nebo pivovarskou firmu a potřebujete změnit díly u plních nebo etiketovacích strojů? Pak se obraťte na mikulovskou firmu JV Servis Mikulov pana Vladimíra Jarůška, která Vám náhradní díly nejen vyrobí, ale také nainstaluje. Firma JV Serivs Mikulov pana Vladimíra Jarůška se již mnoho let zabývá výrobou etiketovacích strojů a dílů k nim. Předělávání změně výrobního procesu jako je: - změna velikosti lahví k plnění - změna etiketovaného výrobku - změna obalu Vám pomůže vyrobit a předělat náhradní díly do potřebného stroje. Firma poskytuje kompletní služby pro nápojářský a pivovarský průmysl, a má bohaté zkušenosti nejen s výrobou, ale také servisem plnících a etiketovacích strojů. Pro více informací ohledně výroby a předělání neváhejte kontaktovat kvalifikovaný personál společnosti JV Servis Mikulov Vladimír Jarůšek, který Vám rád poradí.


Velikostní třídička PIGO PG 062 na třídění drobného ovoce a zeleniny

Velikostní třídička PIGO PG 062 na třídění drobného ovoce a zeleniny

Model třídičky PG 062 si poradí se tříděním drobného ovoce a zeleniny. Hravě zvládne roztřídit ovoce, jako jsou třešně, višně, meruňky, švestky a špendlíky. Zpracujeme také kousky květáku a brokolice, a to zamražených i čerstvých. Tento model třídícího stroje disponuje dvěma dopravníkovými pásy. Produkt padá na dopravníky, které jej odnáší k dalšímu zpracování. Rozsah třídění je v rozmezí od 10 do 38 mm, alternativně 40 - 80 mm pomocí rozbíhajících se tyčí. Objednat si také můžete velikostní třídičku na roztřídění suroviny na 3 velikosti + 1 nadrozměr. Bližší informace o třídičce PIGO PG 062 Vám sdělí firma SKANEKO – neváhejte nás kontaktovat.


Homogenizátory, mixéry pro výrobu tekutých potravin s různou viskozitou

Homogenizátory, mixéry pro výrobu tekutých potravin s různou viskozitou

Potřebujete do vašeho potravinářského provozu stroje na výrobu dresingů? Uvažujete o pořízení nového homogenizátoru nebo mixéru pro větší i menší výrobní šarže tekutých potravin? S výběrem homogenizátorů a jeho nákupem Vám poradí firma SKANEKO z Třebíče. Prodáváme kvalitní homogenizátory značky Limitech. Poradíme Vám s výběrem přístrojů na výrobu tekutých omáček, majonézy, dresingů a kečupů. K dispozici máme i stroje na zpracování bramborové kaše, tavených sýrů a dalších tekutých pokrmů s různou viskozitou. Stroje efektivně a účinně míchaní suché i mokré přísady a zpracují přísady ve studeném i horkém procesu.