Sběratelství a výkup starožitných náramkových a kapesních hodinek i nástěnných hodin

Výkup hodinek a sběratelských předmětů

Sběratelství a výkup starožitných náramkových a kapesních hodinek i nástěnných hodin

25letá sběratelská vášeň, zaměřená především na hodinky a hodiny z období socialismu, ale i na starožitné hodinky a hodiny v retro a vintage stylu, podnítila vznik webových stránek výkuphodinekopava.cz, které vám mohou být inspirací, jaké typy funkčních i nefunkčních hodinek a hodin mohu od vás vykoupit.

Obstaranie technológie na výrobu a plnenie medoviny v kartuziánskom kláštore v Červenom kláštore

Obstaranie technológie na výrobu a plnenie medoviny v kartuziánskom kláštore v Červenom kláštore

Obstaranie technologických zariadení na výrobu a plnenie medoviny v múzeu Červený Kláštor ako prezentačno výrobného priestoru v objekte E. Cieľom zákazky je obstaranie sady základného zariadenia, ktorá umožní riadenú fermentáciu medového roztoku a výsledným produktom ktorej bude medovina, a rovnako príslušenstva, ktoré umožní ďalšie nakladanie s výrobkom ako je jeho nafľaškovanie a kontrola kvality výroby.
Veřejná zakázka vložena:
17.05.2023 08:21

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Pamiatkový úrad Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Pamiatkový úrad Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
31755194

Zadavatel ulice:
Cesta na Červený most 6

Zadavatel PSČ:
814 06

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Mgr. Branislav Rezník

Zadavatel telefon:
+421 220 464 334


Zadavatel web:
http://www.pamiatky.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42222000-8
Časti zariadení na spracovanie nápojov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Reaktory Hradec Králové – stojatá, mobilní verze pro farmaceutický, potravinářský a chemický průmysl

Reaktory Hradec Králové – stojatá, mobilní verze pro farmaceutický, potravinářský a chemický průmysl

Společnost Glatt - Pharma, spol. s r.o. z Hradce Králové svoji činnost zaměřila mimo jiné na návrhy a výrobu reaktorů pro použití ve farmaceutickém, potravinářském či chemickém průmyslu. Reaktory vyrábíme dle norem ČSN 690010, EN 13445, PED 2014/68/EU, AD-2000, ASME bez razidla, GOST R. Prostředí normální nebo ATEX. Reaktory vyrábíme i v mobilním provedení, standardně s objemem do 5 000 litrů, uceleným vybavením jako jsou míchadla, měření, regulace a řídící systém. Pokud Vás výroba reaktorů zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Bratří Štefanů 902/71, Hradec Králové.


Stroj Cabinplantu na automatickou výrobu jarních rolek (spring rolls)

Stroj Cabinplantu na automatickou výrobu jarních rolek (spring rolls)

Cabinplantu vyvinul zařízení na automatickou výrobu jarních rolek - podařilo se udržet kvalitu ručně válených jarních rolek a navíc nevyžaduje vysoké provozní náklady a také šetří náklady na lidskou práci. Stroj Cabinplant splňuje náročná kritéria automatického zpracování - perfektní soudržnost těsta, správné dávkování a umístění náplně a přesné zavinutí. Výkon stroje je 60 až 240 rolek za minutu dle počtu výrobních pásů. Váha jarní rolky (spring rolls) se pohybuje mezi 15 až 200 g. Stroj na výrobu jarních rolek má jednoduchou obsluhu, snadný přístup pro čištění a minimální údržbu. Výhodou je také rychlá změna receptur nebo velikosti. Pro více informaci či objednávku využijte náš poptávkový formulář na našich webových stránkách.


Laboratorní mixér pro tekuté pochutiny - vyzkoušejte si sami, návštěva zástupce firmy u Vás

Laboratorní mixér pro tekuté pochutiny - vyzkoušejte si sami, návštěva zástupce firmy u Vás

Potřebujete kvalitní stroj pro testování vlastních dresingů, marmelád? SKANEKO se specializuje na prodej homogenizátoru, mixéru značky Limitech, který je skvělý pomocník pro Vaši testovací laboratoř. Laboratorní mixér MyMix odvede skvělou práci při výrobě majonézy, různých dresinků, kečupů, marmelád, pesta, při vaření polévek nebo např. při výrobě arašídového másla. Máte tady příležitost návštěvy s možností vyzkoušet stroj po dobu dvou týdnů po celé České a Slovenské republice. Této nabídce se nedá odolat!


Potravinářské stroje - loupačka arašídů nebo nerezová zubová čerpadla od Strojírna Kukleny s.r.o.

Potravinářské stroje - loupačka arašídů nebo nerezová zubová čerpadla od Strojírna Kukleny s.r.o.

Pracujete v potravinářské průmyslu a sháníte společnost, která se zabývá výrobou potravinářských strojů? Pak se podívejte na nabídku společnosti Strojírna Kukleny spol. s.r.o. z Hradce Králové. Strojírna Kukleny spol. s.r.o. nabízí výrobu kvalitních a spolehlivých potravinářských strojů a můžete si vybrat z těchto tří typů: - Loupačka arašídů pro opracování vnitřních červených slupek o výkonu 350 a 700 kilogramů arašídů za hodinu - Zařízení pro opracování střev vepřových, hovězích nebo skopových s výkonem 5 až 250 komponentů za hodinu Zaujala Vás nabídka společnosti Strojírna Kukleny spol. s.r.o.? Pak se na bližší informace podívejte na webové stránky společnosti. - Dopravní zubová nerezová čerpadla


Loupač česneku – stroje HGS-3, HG-7 pro oddělení slupek z jednotlivých stroužků česneku

Loupač česneku – stroje HGS-3, HG-7 pro oddělení slupek z jednotlivých stroužků česneku

Vyrábíte produkty z česneku? Potřebujete do Vaší výrobny spolehlivé a efektivní stroje pro loupání česneku? S výběrem kvalitních strojů pro loupání česneku Vám poradí firma SKANEKO z Třebíče. Kromě poradenství zajistíme také dodávku a servis loupačů česneku. K dispozici máme stroje od společnosti Heng Li Machinery Co., L.t.d. - jedná se o modely HGS-3, HG-7. Model HGS-3 zvládne oloupat 20-40 kg jednotlivých stroužků česneku za hodinu a je vhodný pro menší provozy (restaurace apod). Naopak model HGS-7 zvládne za hodinu oloupat 60-170 kg. Oba dva loupače loupají česnek pouze za pomocí stlačeného vzduchu v nerezovém dutém válci, což představuje šetrný způsob loupání. Kompresor není součástí přístrojů. Odpad vychází postranním vývodem (hadicí) do odpadového pytle (ten není součástí dodávky, hadice ano). Hotový produkt vypadává z válce pod strojem.


Dělička na brambory – krájení brambor na 2,4 nebo 6 dílů s kapacitou krájení 16  tisíc brambor za hodinu

Dělička na brambory – krájení brambor na 2,4 nebo 6 dílů s kapacitou krájení 16 tisíc brambor za hodinu

Uvažujete o pořízení nové děličky brambor do Vašeho potravinářského provozu? Zaujaly Vás děličky brambor od společnosti SORMAC a rádi byste si tento stroj pořídili do vaší potravinářské výrobny? Ohledně koupě děličky brambor kontaktujte společnost SKANEKO Ing. Václav Kroupa z Třebíče. Maximální kapacita stroje je 1.600 ks brambor za hodinu. Dělička brambor SORMAC DMA-60 obsahuje vibrační vstupní dopravník, na kterém se brambory utřídí jednotlivě do 4 korýtek - odtud potom pokračují po válečkovém dopravníku pod gilotinovou hlavu, která brambory přesekává dle typu nožů na půlky, čtvrtky nebo šestiny. Dostupná je i verze stroje určená ke krájení brambor na polovinu - model DMC-60.