Kvapalina hydraulická syntetická KH STEOL-M

Kvapalina hydraulická syntetická KH STEOL-M

Oleje, mazivá a prevádzkové kvapaliny
Veřejná zakázka vložena:
17.05.2023 08:04

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trenčínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
26.06.2023 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
30845572

Zadavatel ulice:
Kutuzovova 8

Zadavatel PSČ:
832 47

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontaktní osoba:
Ing. Natália Babejová

Zadavatel telefon:
+421 296 031 7644


Zadavatel web:
http://www.uvo.gov.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

09210000-4
Mazacie prípravky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Biologicky odbouratelné hydraulické oleje pro bagry, traktory, nakladače a další stavební techniku

Biologicky odbouratelné hydraulické oleje pro bagry, traktory, nakladače a další stavební techniku

Hledáte vynikající a udržitelné oleje pro vaše traktory či jinou stavební techniku, které jsou šetrné k životnímu prostředí a biologicky rozložitelné? Chcete si vsadit na jistotu a vybrat si spolehlivou společnost? V tom případě se obraťte na společnost oil TEAM a.s. Společnost oil TEAM a.s. se specializuje na hydraulické oleje pro stroje v oblastech zemědělství, lesnictví a stavebnictví, které mají vysoké nároky v obtížných podmínkách. Tyto oleje jsou inovativně vyráběny bez obsahu zinku a plně syntetické. Buďte šetrní k životnímu prostředí a používejte oleje od nás!


Prodej olejů pro zemědělskou techniku - Shell, Paramo a Mogul

Prodej olejů pro zemědělskou techniku - Shell, Paramo a Mogul

Sháníte-li v Brně prodejce olejů značek Shell, Mogul či Paramo pro zemědělskou techniku, pak se zastavte za námi! Naše společnost se zabývá prodejem motorových olejů a maziv. Najdete u nás výrobky značek Shell, Castrol, Paramo, Mogul, OMV, Esso, Fuchs ad. Vysoce výkonné hydraulické oleje jsou vhodné pro zemědělskou techniku. V nabídce máme také syntetické, polosyntetické, převodové, průmyslové, separační, minerální i rozlévané oleje a mnoho dalších. Kompletní nabídku našich produktů naleznete na našich www.


Velkoobchod s motorovými oleji TOTAL, ELF, MANNOL a MOL

Velkoobchod s motorovými oleji TOTAL, ELF, MANNOL a MOL

Hledáte spolehlivého distributora motorových olejů? Potřebujete firmu, která vám zajistí pravidelnou dodávku kvalitních motorových olejů pro Vaši dílnu či firmu? V tomto případě se obraťte na společnost MERLIN-PLUS, která se zabývá velkoobchodním prodejem a distribucí olejů a maziva a dalších automobilových kapalin. Jsme autorizovaným prodejcem motorových olejů značky TOTAL. V našem sortimentu ovšem najdete i výrobky dalších světoznámých výrobců motorových olejů, jako je ELF, MANNOL a MOL. Zajistíme vám pravidelnou dodávku motorových olejů pro osobní, užitkové a nákladní vozidla a motocykly. V Našem velkoobchodě zakoupíte i motorové oleje, které najdou uplatnění i v zemědělských strojích, autobusech či komerčních vozidlech.


Prodej rozlévaných olejů v sudovém balení – nejen pro autoservisy a strojírenské firmy

Prodej rozlévaných olejů v sudovém balení – nejen pro autoservisy a strojírenské firmy

Jste vlastníkem autoservisu nebo potřebujete ve své firmě nového dodavatele olejů pro zemědělskou techniku? Přejete si nakupovat oleje v sudovém balení s různými objemy? V tom případě se obraťte na společnost OLEJSPOL. Společnost OLEJSPOL prodává značkové rozlévané oleje, které jsou stáčeny z IBC kontejneru. Jedná se konkrétně o oleje motorové, hydraulické, převodové, univerzální, ložiskové a kompresorové. Nakoupit je možné sudy po 20, 200 a 1000 litrech. Vyberte si spolehlivého dodavatele a objednávejte u nás!


Prodej ložisek, gufer, řemenů, řetězů, těsnění a mazacích olejů, tuků a systémů

Prodej ložisek, gufer, řemenů, řetězů, těsnění a mazacích olejů, tuků a systémů

Prodej ložisek, gufer, řemenů, řetězů, těsnění a mazacích olejů, tuků a systémů zajišťuje firma LOŽISKA VILÍM spol.s.r.o. se sídlem v Olomouci. Nabízíme nadstandardní služby, vysokou kvalitu a příznivé ceny. Poskytujeme komplexní služby v oblasti prodeje ložisek, gufer a dalších strojírenských komponent ve všech kvalitativních skupinách a cenových úrovních. Jsme autorizovaným distributorem ložisek značky SKF a k dostání jsou i tuzemská ložiska ZKL. Jsme zavedená kamenná prodejna a specializovaný eshop na technický sortiment. Ložiska valivá a kluzná, gufera, simeringy, řemeny a řemenice, řetězy a řetězová kola, těsnění, mazací oleje a další sortiment můžete koupit v Olomouci, Prostějově i Přerově.


Prodej motorových olejů a maziv

Prodej motorových olejů a maziv

Brouzdáte na webu a hledáte v Brně e-shop kde prodávají motorové oleje i jiné oleje a maziva? Pak už dál nehledejte a navštivte nás! Máme pro Vás nabídku motorových olejů a maziva. Najdete u nás značky výrobců jako je SHELL, CASTROL, MOBIL, ESSO, SLOVNAFT, PARAMO, MOGUL, FUCHS, BP, AGIP ad. Oleje nabízíme nejen dopravcům, ale i menším odběratelům, průmyslovým podnikům a zemědělským firmám. V prodeji jsou i rozlévané oleje. Zboží doručíme do 48 hodin od objednání. Každý je originál zabalen. Více informací a kompletní nabídku najdete na našich webových stránkách.