Zateplování fasád domů a budov zkušenou stavební firmou ve Zlínském kraji

MM stavby Uherské Hradiště, s.r.o.

Zateplování fasád domů a budov zkušenou stavební firmou ve Zlínském kraji

MM stavby Uherské Hradiště je stavební firmou s mnohaletými zkušenostmi při projektování, budování i rekonstrukcích bytových i nebytových staveb ve Zlínském kraji. Přijímáme rovněž zakázky na zateplování fasád domů, výměnu oken, dveří i rekonstrukce bytových jader. Naší vizitkou je vysoká efektivita práce, precizní provedení veškerých zednických i řemeslných prací.

Kvapalina hydraulická syntetická KH STEOL-M

Kvapalina hydraulická syntetická KH STEOL-M

Oleje, mazivá a prevádzkové kvapaliny
Veřejná zakázka vložena:
17.05.2023 08:04

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trenčínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
26.06.2023 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
30845572

Zadavatel ulice:
Kutuzovova 8

Zadavatel PSČ:
832 47

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontaktní osoba:
Ing. Natália Babejová

Zadavatel telefon:
+421 296 031 7644


Zadavatel web:
http://www.uvo.gov.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

09210000-4
Mazacie prípravky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Aditiva, maziva, oleje a kapaliny – brzdové, motorové, chladící, převodové a další za nejlepší ceny

Aditiva, maziva, oleje a kapaliny – brzdové, motorové, chladící, převodové a další za nejlepší ceny

Chcete aby Vaše vozidlo fungovalo správně, zvýšit výkon motoru a zlepšit vlastnosti paliva? V tom případě si pořiďte oleje, aditiva a různé druhy olejů na e-shopu společnosti AUTOLA, s.r.o. Společnost AUTOLA, s.r.o. prodává aditiva, které snižují emise a zlepšují vlastnosti paliva, dále maziva, které snižují tření a opotřebení součástí, a oleje a kapaliny, které zajišťují optimální provozní teplotu, tlak a viskozitu. Pořídit je možné brzdové, motorové, chladící, převodové, hydraulické a dvoutaktní. Používejte maziva, oleje a kapaliny od renomovaných výrobců a objednejte si je u nás ještě dnes!


Prodej motorových olejů Rheinol pro osobní, užitkové automobily a dodávky - automotive oleje v eshopu

Prodej motorových olejů Rheinol pro osobní, užitkové automobily a dodávky - automotive oleje v eshopu

Výkonné motorové oleje pro osobní automobily, dodávky i motocykly pohodlně nakoupíte přes eshop rheinol.cz . Na eshopu najdete mnoho typů syntetických olejů pro benzinové a naftové motory pro nové vozy, lehká užitková vozidla i závodní vozy. Dodáváme také univerzální motorové oleje pro zemědělské a stavební stroje, dále oleje do automobilových převodovek, průmyslové i speciální oleje. Pro zákazníky z okolí Uherského Hradiště, Uherského Brodu máme prodejnu v Hluku, kde můžete osobně nakoupit. V sortimentu jsou Automotive oleje: - motorové oleje pro osobní a užitkové vozy - syntetický olej Primol Power Synth CS - SAE 10W-40, 20W-50, Primus CVS - SAE 5W-30, 5W-40, ASM 5W-30, DPF - SAE 5W-30, DX - SAE 5W-30, DXM SAE 5W-40, ECO 5W-20, FOS - SAE 5W-30, GF5 Plus 0W-20, GF5 Plus SAE 0W-16, GF5 Plus SAE 5W-20 a 5W-30, GM - SAE 5W-30, GT - SAE 15W-40, Guardian 10W-40, HDC - SAE 5W-40, LDI - SAE 0W-30, LLB 0W-20 a 0W-30, LLV 0W-20, LLX - SAE 5W-30, Longlife Ultra 5W-30, SLV - SAE 5W-30, TS - SAE 10W-40, VO 0W-20, VS - SAE 0W-40, Promotol FF - SAE 15W-40 20L, Super Promotol FD - SAE 15W-40 Dále oleje pro závodní vozy, pro motocykly, monogradní motorové oleje, do převodovek, pro zemědělské a stavební stroje, pro smíšené flotily aj.


Oleje pro automatické převodovky autobusů, nákladních vozidel a zemědělských strojů

Oleje pro automatické převodovky autobusů, nákladních vozidel a zemědělských strojů

Potřebujete stálého dodavatele olejů pro automatické převodovky? Hledáte firmu, která poskytuje tribotechnické poradenství a doporučí Vám správný typ oleje pro automatické převodovky? Obraťte se na firmu MERLIN-PLUS. Prodáváme oleje pro automatické nebo poloautomatické převodovky s vysokou provozní spolehlivostí. Tyto oleje mají také velmi nízký bod tuhnutí, výbornou teplotní stabilitu a velmi dobré antioxidační vlastnosti. Oleje také dosahují vynikajících viskozitně stabilních hodnot během provozu. Pořídíte u nás oleje pro automatické i poloautomatické převodovky pro autobusy, nákladní vozidla, zemědělské stroje, ale i osobní automobily.


Motorové oleje a maziva značky TOTAL -autorizovaný distributor, dodavatel

Motorové oleje a maziva značky TOTAL -autorizovaný distributor, dodavatel

Společnost MERLIN-PLUS dodává vysoce kvalitní oleje a maziva TOTAL po celém území Moravy a na Vysočině. Zajistíme pravidelnou dodávku olejů a maziv od prověřeného výrobce TOTAL do autodílen, strojírenských firem, zemědělských a dopravních podniků či pro autodopravce. Distribuujeme oleje a maziva pro osobní automobily, které zajistí špičkovou péči o motor Vašeho vozidla. Maziva TOTAL také ochrání motory nákladních vozidel a autobusů a zvýší výkonnost a ochrání systémy zemědělských a stavebních strojů. Náš sortiment zahrnuje i plastická maziva TOTAL pro průmyslové použití, víceúčelové vysokotlaké plastické mazivo vhodné pro mechanizaci v potravinářských provozech nebo multifunkční víceúčelové oleje pro obráběcí stroje. Dodáváme i vodě odolné plastické mazivo pro mobilní jeřáby a dopravníky.


Prodej kvalitních rozlévaných olejů v sudech – motorový, převodový, hydraulický a ložiskový olej

Prodej kvalitních rozlévaných olejů v sudech – motorový, převodový, hydraulický a ložiskový olej

Hledáte kvalitní motorový olej pro Vaše auto, motorku nebo zemědělskou či zahradní techniku? Přejete si nakupovat rozlévaný olej v sudech? V tom případě se obraťte na společnost OLEJSPOL. Motorové oleje se skládají ze základového oleje, polymerů a aditiv, které zajišťují dlouhodobý výborný technický stav, dlouhou životnost motoru a ochranu před korozí. Hydraulické oleje jsou vyráběny z vysoce rafinovaných olejů s přísadami pro zlepšení nízkoteplotních vlastností, které zajišťují spolehlivý výkon. Převodové oleje jsou od výrobce MOL a používají se k mazání manuálních převodů, zadních náprav a mechanických převodovek. S výkonnostními přísadami je prodáván ložiskový olej vhodný k dlouhodobému mazání systémů. Pořiďte si kvalitní motorové oleje a kontaktujte nás!


Vysoce kvalitní motorové oleje a maziva

Vysoce kvalitní motorové oleje a maziva

Sháníte-li internetového prodejce kvalitních motorových olejů a maziv pak se neváhejte obrátit na naši brněnskou společnost! V naší nabídce najdete různé oleje a maziva, řazené dle viskozity, norem, názvu nebo značky. V sortimentu můžete vybírat mezi oleji rozlévanými, převodovými, hydraulickými, průmyslovými, minerálními, syntetickými i polosyntetickými. Značky Aral, Castrol,SHELL, ELF EXX, ON-MOBIL ad. Převážnou část zboží máme skladem, takže je během chvíle připraveno k vyexpedování. Více informací naleznete na našich stránkách a podrobnější informace k danému výrobku na našem e-shopu.