Rekonštrukcia rozvodov ZTI a UK materskej školy Gelnická

Rekonštrukcia rozvodov ZTI a UK materskej školy Gelnická

Predmetom zákazky je kompletná rekonštrukcia rozvodov zdravotechniky a UK budovy materskej školy so súp.
č. 7649 na pozemku parcelné číslo 513/28 Bratislava Rača, Gelnická 34. MŠ prešla čiastočnou rekonštrukciou v roku 2014 (výmena okien, zateplenie, výmena zariaďovacích predmetov zdravotechniky a obklady). Súčasná rekonštrukcia rieši potrebné búracie práce, výmenu rozvodov, ležaté rozvody kanalizácie, hlavné zvody kanalizácie, vnútorné zvody dažďovej kanalizácie, výmenu liatinových potrubí, ležaté rozvody teplej, cirkulačky a studenej vody, výmenu pozinkovaných vodovodných potrubí, výmena zmiešavačov vody pre batérie v kúpeľniach, napojenie bytu školníka na podružný vodomer vo vodomernej šachte a v byte rieši teplú vodu elektrickým ohrievačom teplej vody, prívod elektriky k ohrievaču. Ďalej rekonštrukcia rieši nové rozvody ústredného vykurovania, termohlavice s ventilmi, vykurovacie telesá - výmena podľa potreby, vyregulovanie vykurovania. Byt školníka je potrebné v rámci rekonštrukcie napojiť samostatným rozvodom z výmenníkovej stanice. Rekonštrukcia zahŕňa aj prekrytie potrubia kapotážou, novými podhľadmi, opravu
hydroizolácie po búraní podlahy, nové dlažby alebo nové PVC v triedach lokálne vysprávky, v spoločných
priestoroch kompletná výmena a v kuchyni rekonštrukcia podlahy (nanovo vyspádovať do odtokov), nový obklad
lokálne, maľovanie celá budova komplet vrátane vysprávok stien po poškodení vlhkosťou, riešenie
zavlhnutého vnútorného nosného muriva pri kúpeľniach a novú hydroizoláciu v energo kanáloch, presun nábytku, upratanie miestností.
Viac informácií je uvedených v Projektovej dokumentácii, ktorá je v prílohe č. 9 týchto Súťažných podkladov a vo
Výkaze výmer, ktorý je v prílohe č. 8 týchto Súťažných podkladov.
Doplňujúce informácie:
FOTOGRAFIE 1.zip
FOTOGRAFIE 2.zip
Veřejná zakázka vložena:
16.05.2023 10:09

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mestská časť Bratislava - Rača

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
15.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mestská časť Bratislava - Rača

Zadavatel IČ:
00304557

Zadavatel ulice:
Kubačova 21

Zadavatel PSČ:
831 06

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Rača

Kontaktní osoba:
Jana Bednaričová

Zadavatel telefon:
+421 249 112 466

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45300000-0
Stavebno-inštalačné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rekonstrukce kotelny, servis kotelen – FALKOM Kolín

Rekonstrukce kotelny, servis kotelen – FALKOM Kolín

Firma FALKOM s.r.o. se sídlem v Kolíně se zabývá rekonstrukcemi kotelen, servisem kotelen a dále provádí revize a opravy. Rekonstrukce kotelen od firmy FALKOM využívají jak firmy, bytová družstva nebo koneční zákazníci. Jste z Kolína a máte potíže s kotelnou? Neváhejte naši firmu FALKOM kontaktovat nebo se přímo zastavit.


Hydroizolace spodních staveb, výstavba a rekonstrukce parkovišť, obvodového zdiva na klíč

Hydroizolace spodních staveb, výstavba a rekonstrukce parkovišť, obvodového zdiva na klíč

Hledáte firmu, která se zabývá hydroizolací spodních staveb proti vlhkosti nebo spodní vodě? Potřebuje postavit parkoviště nebo opravit hydroizolaci bazénu? O veškeré hydroizolační práce spodních staveb se postará firma PPBAU servis eu s.r.o. z Ostravy. Součástí stavebních prací naší firmy je dodávka a montáž hydroizolací spodních staveb na klíč. Postaráme se o vypracování projektu včetně realizace stavebních i hydroizolačních prací. Stavíme a rekonstruujeme hydroizolace bazénů, požárních nádrží, spodních staveb i pojížděných parkovišť.


Výstavba a rekonstrukce vodovodů a kanalizací

Výstavba a rekonstrukce vodovodů a kanalizací

Potřebujete opravit vodovodní přípojku? Hledáte firmu, která se postará o kompletní rekonstrukci vodovodu a kanalizace? Pak kontaktujte firmu VK – AQUA OLOMOUC. Působíme nejen v Olomouci a jeho okolí, ale v rámci celého území střední Moravy. Postaráme se o výstavbu vodovodu nebo kanalizace v obcích, městech, ale také pro rodinné domy nebo firmy. Zajistíme také kompletní rekonstrukce vodovodních a kanalizačních přípojek pro firmy, soukromé osoby i obce.


Topenářské práce - dodávka ústředního topení, výměna otopných těles, tepelných izolací

Topenářské práce - dodávka ústředního topení, výměna otopných těles, tepelných izolací

Kompletní topenářské práce v lokalitě Uherské Hradiště zajistí firma VTP Pelka Staré Město, která působí v oboru vodo-topo-plyn. Řešíme dodávky i rekonstrukce ústředního topení, podlahového vytápění, výměny otopných těles, tepelných izolací i rekonstrukce kotelny, výměnu a opravy kotlů a další topenářské práce. Zajistíme dodávku potřebného instalačního materiálu. Jsme schopni realizovat i náročnější zakázky, subdodavatelsky zajistíme i stavební práce. Působíme převážně na Moravě, ale realizovali jsme zakázky po celé České republice i v okolních státech.


Instalace, výstavby technologických celků pro chemický i hutní průmysl

Instalace, výstavby technologických celků pro chemický i hutní průmysl

Zkušenosti pracovníků ve firmě Schuh Industry Group jsou bohaté - zprostředkujeme zakázky z různých průmyslových odvětví jako je chemický, potravinářský, energetický, dřevozpracující průmysl a další. Výstavbu a instalaci technických celků provádíme zejména pro chemický a hutní průmysl, zpracování ropy a plynu, teplovodní potrubní rozvody, potrubní systémy tepelných elektráren a parních kotlů. Soustředíme se nejen na velké firmy, ale také své služby poskytujeme pro fyzické osoby i menší firmy. Své zkušenosti také vkládáme do instalací parovodů a horkovodů. Zaměřujeme se také na výrobu a montáž tlakových celků (plynové rozvody, tlakové nádoby, komory, ohřevná zařízení a další). Soustředíme se nejen na zakázky po celé České republice, ale také na Slovensku i v zahraničí - všem poskytneme odborné poradenství a demontáže technologických celků, opravy a rekonstrukce potrubních rozvodů nebo opravy potrubních systémů pro výrobní zařízení.


Solární systémy pro vytápění a ohřev teplé vody včetně projektové dokumentace

Solární systémy pro vytápění a ohřev teplé vody včetně projektové dokumentace

Firma PAVELKA - VTP s.r.o. Vlčnov dodává a instaluje solární systémy pro vytápění a ohřev teplé vody a provádí montáže solárních ohřívačů vody. Nabízíme kompletní zpracování projektové dokumentace ve všech stupních výstavby v oboru solární soustavy, zdravotechnika, vytápění, plynoinstalace - pro rekonstrukce i novou výstavbu. Realizujeme kompletní vodoinstalace, plynoinstalace i montáže ústředního vytápění. Kontaktní telefon: 604431286.