Potraviny

Potraviny

Predmetom zákazky je vytvorenie dynamického nákupného systému na nákup potravín, ktorý je na trhu bežne dostupný.
Rozsah verejného obstarávania hlavný kód CPV:
15000000-8-Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty
15310000-4 Zemiaky a zemiakové výrobky
15300000-1 Ovocie, zelenina a súvisiace výrobky
03142500-3 Vajcia
33692300-0-Enterálna výživa
33692200-9-Produkty parenterálnej výživy
15884000-8 Dojčenská výživa
15810000-9 Pekársky tovar, čerstvé pečivo a cukrárske výrobky
15612500-6 Pekárske výrobky
15100000-9 Živočíšne výrobky, mäso a mäsové výrobky
15500000-3 Mliečne výrobky
15332100-5 Spracované ovocie
15331000-7 Spracovaná zelenina
15896000-5 Hlboko zmrazené výrobky
15331170-9 Mrazená zelenina
15600000-4 Mlynské výrobky, škrob a škrobové výrobky
15800000-6 Rôzne potravinárske výrobky
15890000-3 Rôzne potravinové výrobky a sušený tovar
Konkretny rozsah predmetu zakazky, podrobna specifikacia a požadovaná definícia jednotlivých položiek predmetu zákazky, miesto dodania, lehota dodania, ako aj ostatne doplnujuce informacie budu sucastou jednotlivych vyziev v ramci zriadeneho DNS, ktore budu zaslane vsetkym kvalifikovanym zaujemcom prostrednictvom systemu JOSEPHINE.
Veřejná zakázka vložena:
16.05.2023 08:02

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Univerzitná nemocnica Martin

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Žilinský kraj

Platnost veřejné zakázky:
12.06.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Univerzitná nemocnica Martin

Zadavatel IČ:
00365327

Zadavatel ulice:
Kollárova 2

Zadavatel PSČ:
036 59

Zadavatel obec:
Martin

Kontaktní osoba:
Ľudmila Balková / Ing. Monika Klobušická

Zadavatel telefon:
+421 434203824 / 434203597

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.unm.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15000000-8
Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sadbové brambory, sazenice salátu, košťálovin ze zahradnictví

Sadbové brambory, sazenice salátu, košťálovin ze zahradnictví

Jaro je za dveřmi, od druhé poloviny března lze začít sázet brambory i sazenice zeleniny do skleníku. Přijďte si vybrat sadbové brambory, sadbu košťálovin, plodové zeleniny nebo sazenice salátu do Talašova zahradnictví s.r.o. v Tlumačově. Naše prodejna má všeho dostatek. Spokojené zákazníky máme jak z okolí Zlína, Otrokovic i z Kroměříže. Sadbové brambory. Prodej sazenic: - košťálové zeleniny - kedlubny, květák, brokolice, kapusta, rané zelí - hlávkového salátu - plodové zeleniny - papriky, rajčata, okurky - sadbový česnek - cibule sazečka.


Kvalitní švestková povidla s výraznou chutí - nedoslazovaná, z vyzrálých švestek

Kvalitní švestková povidla s výraznou chutí - nedoslazovaná, z vyzrálých švestek

Opravdu kvalitní švestková povidla, která zvítězila i v D-Testu ve své kategorii dodává rodinná firma Jiří Netopil z Pravčic. Naše švestková povidla se vyznačují výraznou chutí, jsou z vyzrálých švestek a nedoslazovaná. V našich sadech v okolí Kroměříže, Přerova pěstujeme odrůdu švestek, která se vyznačuje vysokým obsahem cukru, díky tomu si i po zpracování zachovají svoji výraznou chuť. Používáme minimálně 300g vyzrálých švestek na 100g povidel. Pokud hledáte dodavatele švestkových povidel, obraťte se na nás, dodáváme povidla v balení 250g, 400g a 750g i speciální dárkové sady.


Prodej Probio Herbal Cordyceps Náchod – silný dobíječ energie a sexuální touhy

Prodej Probio Herbal Cordyceps Náchod – silný dobíječ energie a sexuální touhy

Představujeme Vám Eshop Celtic Probiotics kde si doma pohodlně vyberete z rozmanité škály zcela přírodních probiotic včetně Cordyceps. Dostane se Vám kvalitní preparát obsahující velký počet mikroorganizmů v tekuté formě, který účinně podpoří a zlepší Vaší celkovou energii. Probio Herbal Cordyceps řeší unavové stavy, zimomřivost, syndrom vyhoření, nadváhu, nespavost, astma, sennou rýmu, různé alergie, ledviny, sexuální problémy, zvyšuje hladinu testosteronu, zlepšuje kvalitu spermií, záněty močového měchýře, nedostatečnou funkci štítné žlázy, respirační problémy, posiluje plíce, podporuje funkci srdce, CHOPN, chronické záněty, imunitní systém a mnoho dalšího. Další informace naleznete na našich stránkách v sekci Herbář, bylinné poklady. Otestujte Probio Herbal Cordyceps a chytře si dobijte energii! Stačí nás kontaktovat telefonicky, emailem nebo si přímo nakoupit v Eshopu Celtic Probiotics.


Bylinný med – medová pochoutka plná zdraví prospěšných látek pro posílení imunity, vhodná i na mlsání

Bylinný med – medová pochoutka plná zdraví prospěšných látek pro posílení imunity, vhodná i na mlsání

Posilněte Vaši imunitu před podzimním a zimním obdobím, které je plné bacilů a virů bylinnými medy. Firma Meduška Monika Bednářová vyrábí jedinečné bylinkové medy, které jsou plné zdravíprospěšných látek, které posílí Vaši imunitu. Bylinné medy objednávejte z pohodlí Vašeho domova prostřednictvím našeho e-shopu. Bylinkové medy představují super zdravou potravinu, kterým si můžete nejen zamlsat, ale také podpořit Vaši imunitu. Tato medová pochoutka vzniká spojením pastového medu se sušenými bylinkami nebo jejich extraktem. Na výběr máme med s rakytníkem, echynaceou, meduňkou, heřmánkem, mátou, propolisem, jitrocelí, ostropestřecem, fenyklem, šípky a ženšenem.


Prodejna potravin Můj obchod a prodej krmiva pro drůbež, králíky, ptáky, psy, kočky ve Fryštáku

Prodejna potravin Můj obchod a prodej krmiva pro drůbež, králíky, ptáky, psy, kočky ve Fryštáku

Prodejna potravin Můj obchod na Holešovské ul. ve Fryštáku byla zrekonstruována a nyní je nově otevřena. Můžete zde nakoupit běžné potraviny, čerstvé pečivo i ovoce a zeleninu. Také dále v areálu družstva pokračuje prodej krmiva pro nosnice aj. drůbež, králíky, hlodavce i ptáky, v sortimentu máme i granule pro psy, kočky. Otevírací doba - prodejna potravin: - po-pá 5.30-17, so 7-11 hod. Provozní doba - prodejna krmiv: - po, stř, pá 14-17 hod. Sortiment krmiva: - obiloviny - pšenice, ječmen, ovec, kukuřice - králík granule - slepice granule a sypká směs - směs pro kuře K1, K2, BR2 - pro kachny, moráky - směs pro hlodavce - směs zrnin a doplňky pro papoušky, andulky - granule pro psy, kočky. Doplňkový prodej - šrot pšeničný, ječmenný, kukuřičný - brambory.


Prodej chutného květového včelího medu přímo od včelaře

Prodej chutného květového včelího medu přímo od včelaře

Sháníte – li chutný a zdraví prospěšný med plný vitamínů, který má blahodárné účinky na Vaše zdraví, navštivte společnost PROŘEZ spol. s.r.o. v Prostějově. Naši zákazníci zde mohou zakoupit kilogram včelího květového medu, který je stáčen do sklenic. Po předchozí objednávce je možné zakoupit i pětikilovou sklenici medu za zvýhodněnou cenu. Naši zákazníci mají navíc možnost si med objednat i prostřednictvím formuláře na našich webových stránkách.