Ražená dlažba Artbeton, imitace skály Torkret, venkovní obklady Naturstone

PODLAHOVÉ SYSTÉMY – LIBEREC

Ražená dlažba Artbeton, imitace skály Torkret, venkovní obklady Naturstone

Vyrábíme železobetonové desky Artbeton imitující přírodní materiály. Provádíme nástřik betonové směsi metodou Torkret pro zpevnění zdi, imitaci umělého kamene a skalních masivů. U nás získáte vysoce odolné a mrazuvzdorné venkovní obklady Naturstone, které dokonale imitují kamenný obklad.

Dobšiná – Sanácia miesta s nezákonne umiestneným odpadom

Dobšiná – Sanácia miesta s nezákonne umiestneným odpadom

Predmetom zákazky je sanácia miesta s nezákonne umiestneným odpadom, podľa vypracovanej štúdie uskutočniteľnosti, ktorá tvorí prílohu súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
16.05.2023 08:03

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Dobšiná

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Košický kraj

Platnost veřejné zakázky:
12.06.2023 13:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Dobšiná

Zadavatel IČ:
00328197

Zadavatel ulice:
SNP 554

Zadavatel PSČ:
049 25

Zadavatel obec:
Dobšiná

Kontaktní osoba:
Ján Slovák , primátor

Zadavatel telefon:
+421 587941320 / 587941319

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.dobsina.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90600000-3
Čistiace a asanačné služby v mestských alebo vidieckych oblastiach a súvisiace služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ekologická likvidace vozidla, vyřazení z evidence a jeho odvoz na vrakoviště

Ekologická likvidace vozidla, vyřazení z evidence a jeho odvoz na vrakoviště

Potřebujete se zbavit svého starého vozidla, ale nemáte ani odvoz a někoho, kdo by se postaral o likvidaci? V tom případě se obraťte na pracovníky společnosti Autovrakoviště Šenk poskytující své služby v okolí Letovic. Autovrakoviště Šenk se zaměřuje na provoz autovrakoviště, zajišťuje odvoz vraků a postará se o ekologickou likvidaci. K té je zapotřebí občanský průkaz a velký a malý technický průkaz. Následuje podání žádosti o vyřazení vozidla z evidence, ke které se přikládají i registrační značky. Přenechejte tyto starosti nám a kontaktujte nás!


Autovrakoviště - ekologická likvidace starého vozu, autovraku

Autovrakoviště - ekologická likvidace starého vozu, autovraku

Pokud váš vůz z důvodu stáří či autohavárie dosloužil, můžete zavolat Autovrakoviště Kunovice u Uherského Hradiště, kde bude provedena ekologická likvidace nepojízdného starého vozu či autovraku. V době vzniku našeho vrakoviště platili velmi přísné podmínky pro jeho založení, proto námi prováděná likvidace starých vozidel je velmi ekologická a šetrná k životnímu prostředí. Pokud jste majiteli zánovního havarovaného, či jinak poškozeného vozu, rádi jej vykoupíme. Provozujeme také odtahovou službu, proto nepojízdný vůz zdarma odvezeme. V případě potřeby si můžete zapůjčit v naší autopůjčovně osobní vůz či dodávku.


Likvidace, zpracování a výkup železa, kovového šrotu a barevných kovů

Likvidace, zpracování a výkup železa, kovového šrotu a barevných kovů

Chcete-li se v okolí Prahy zbavit přebytečného kovového odpadu, společnost Demonta T, s.r.o. s pobočkou v Kladně, Vám zajistí rychlou likvidaci a zpracování železa, kovového šrotu a barevných kovů za skvělé ceny. Firmám, kterým při výrobě vzniká kovový odpad můžeme poskytnout dlouhodobou spolupráci. Sesbíráme, odvezeme, zpracujeme a zlikvidujeme kovový odpad tak, aby jste s ním měli co nejméně starostí a aby jste z něj měli co největší prospěch. S každým zákazníkem se domluvíme individuálně a nastavíme podmínky aby vyhovovaly požadavkům a možnostem obou stran. Tím, že vykupujeme a třídíme odpad, pomáháme chránit naší planetu. Když už si jako lidé planetu na které žijeme ničíme, pojďme alespoň malými krůčky přispět k ochraně prostředí ve kterém se pohybujeme a buďme jednou z příčin aby se použité mohlo stát zase novým. Pokud pro Vás není toto dostatečným argumentem, tím, že budete třídit kovy a navštívíte náš výkup, získáte alespoň peněžní odměnu.


Demolice, likvidace kovů a objemných kovových celků

Demolice, likvidace kovů a objemných kovových celků

Potřebujete zajistit demolici a likvidaci kovových materiálů, starých průmyslových hal, kotelny či komínů? V tom případě se obraťte na společnost Sběrna Havířov. Jednou z hlavních činností naší firmy jsou demoliční práce a likvidace kovových materiálů. Zajistíme komplexní demolice průmyslových celků. Před samotnou realizací navrhneme řešení – demontáže a demolice, odhadneme množství odpadu, a zpracujeme kalkulaci. Likvidaci provádíme dle všech bezpečnostních předpisů. Provádíme demontáže a profesionální likvidace žíhacích pecí a dalších průmyslových zařízení, sil, nádrží, násypek, lisů, dopravníků, ocelových komínů, betonáren a dalších průmyslových objektů. Také zajišťujeme řezání železa, oceli, litiny a nerezu. Našimi klienty jsou i společnosti, které požadují rozřezání kovových celků na menší části jako jsou bagry, jeřáby, vagony, staré lodě, cisterny a nebo stožáry. Práce provádíme především v regionech Ostrava, Karviná, Frýdek Místek a dalších okresech Moravskoslezského kraje. Obraťte se na nás, spolehněte se na zkušený tým s profesionálním přístupem a ohledem na životní prostředí.


Výkup aut a autovraku s ekologickou likvidací

Výkup aut a autovraku s ekologickou likvidací

Firma EKOMORAVA se zaměřuje na ekologickou likvidaci osobních, užitkových a nákladních vozidel. Nejprve zařídíme odtah Vašeho vozidla ze Vsetína a Rožnova pod Radhoštěm zdarma, poté Vám vyplatíme finanční hotovost dle hmotnosti auta a do 5 dnů Vám vystavíme potvrzení o převzetí autovraku do zařízení ke sběru autovraků. Při odkupu Vám garantujeme férové jednání. Odtahy vozidel provádíme NONSTOP. Kontaktujte nás!


Výkopové práce, recyklace stavební suti a prodej recyklátu v ZDV Fryšták

Výkopové práce, recyklace stavební suti a prodej recyklátu v ZDV Fryšták

Středisko mechanizace ZDV Fryšták provádí výkopové práce, recyklace stavebních odpadů. Firmám i nepodnikatelské veřejnosti nabízíme prodej recyklátu. Recyklace stavebních odpadů: - směsná suť - beton, cihly. Materiály nesmí obsahovat zeminu. Prodej recyklátu: - betonový, cihlobetonový a asfaltový recyklát. Výkopové práce: - kopání, hloubení strojem POCLAIN - kolový nakladač UNK 320 - teleskopický manipulátor MERLO.