Výmena športovej podlahy v telocvični základnej školy

Výmena športovej podlahy v telocvični základnej školy

Predmetom zákazky je vykonanie diela: Výmena športovej podlahy v telocvični základnej školy.
Rozsah spracovania:
Demontáž starej drevenej podlahy vrátane roštu a likvidácia odpadu. Príprava priestoru pre montáž novej podlahy (oprava nedokonalostí a izolácia). Dodanie a montáž športovej podlahy vrátane roštu.
Minimálne parametre pre viacúčelový športový povrch z PVC:
a.hrúbka 7, 5 mm
b.absorbcia nárazu
c.absorbcia nárazu : 25%
d.absorbcia nárazu spolu s roštom : 64%
e.odraz lopty : 90%
f.index ochrany pred zranením (IPI) : 76%
g.vertikálna deformácia : 3, 5 mm

Športový povrch z PVC musí byť certifikovaný spolu s roštom ako jednotný podlahový systém v autorizovanej skúšobni v EÚ a musí spĺňať športovú certifikáciu pre hádzanú (EHF, IHF), volejbal (FIVB), basketbal (FIBA), bedminton (BWF). Dodanie a montáž tepelnej izolácie z minerálnej vaty hr. 50 mm. Demontáž, úprava a montáž pôvodného športového náčinia (rebriny, volejbalové tyče, tyče pre šplhanie, ... ).Čiarovanie hracích plôch.
Veřejná zakázka vložena:
15.05.2023 09:56

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
ZŠ Sitnianska 32

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
11.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ZŠ Sitnianska 32

Zadavatel IČ:
35677775

Zadavatel ulice:
Sitnianska 32

Zadavatel PSČ:
974 11

Zadavatel obec:
Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
Ing. Tatiana Hrčáková

Zadavatel telefon:
+421 915 498 474


Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214210-5
Stavebné práce na objektoch základných škôl

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velký výběr fitness rohoží, podlah, podložek pod stroje a na cvičeni pro domácí i veřejné tělocvičny

Velký výběr fitness rohoží, podlah, podložek pod stroje a na cvičeni pro domácí i veřejné tělocvičny

Zařizujete si domácí posilovnu? Hledáte vhodnou podlahu či podložky pod cvičící stroje, aby tlumily nárazy? Cvičíte doma jógu a potřebujete pěnovou podložku? Rozhodli jste se otevřít nebo zmodernizovat fitness? Společnost FLOMAT Vám v tom ráda pomůže. Na eshopu firmy si můžete vybrat vše potřebné pro pohodlné cvičení. Jedná se o speciální fitness podlahy a rohože, podložky pod cvičící stroje a také cvičící podložky a žíněnky. Fitness podlahy a rohože jsou skvělou volbou pro tělocvičny a posilovny, jelikož jsou příjemné, nekloužou a tlumí dopady a tedy chrání klouby při cvičení. Gumové dlaždice, které dodáváme v několika barvách, odolávají povětrnostním vlivům a jsou tedy vhodné na venkovní hřiště. Pod cvičící stroje se využívají podložky, které tlumí hluk. Dalším pomocníkem především při domácím cvičení jsou podložky na cvičení v různých provedeních, například na jógu, či na cvičení do tělocvičen. V našem sortimentu najdete i moderní žíněnky.


Gumové koberce pro fitness, posilovny a jiné sporty tlumí hluk i nárazy

Gumové koberce pro fitness, posilovny a jiné sporty tlumí hluk i nárazy

Nárazy činek, hluk i měkký došlap sportovců ztlumí gumové koberce určené převážně pro fitness, posilovny, ale i jiné sporty. Společnost NOKO Servis s.r.o. dodává gumové koberce do tělocvičen nově také ve formě praktických rolonů, které oceníte nejen kvůli rychlé instalaci, ale také díky snadné údržbě. Další výhodou gumových koberců dodávaných v rolích je možnost upravit přesný rozměr přímo na místě podle dispozic tělocvičny. Rolony je možné objednávat v černé barvě i s barevným melírem. Zaujala Vás nabídka gumových koberců do tělocvičen? Pak pro více informací a aktuálním ceníku kontaktujte společnost NOKO Servis s.r.o.


Dodávky a opravy sportovních, parketových či palubových podlah pro školy, tělocvičny a sály

Dodávky a opravy sportovních, parketových či palubových podlah pro školy, tělocvičny a sály

Dlouholeté zkušenosti s dodávkou, montáží a renovací parketových a palubových sportovních podlah pro školy, tělocvičny a sály má firma LASPO podlahářství, s.r.o. Brno město a venkov. V tělocvičnách a sportovních halách pokládáme podlahy včetně vyznačení sportovišť pro různá odvětví míčových her. Renovujeme, rekonstruujeme a pokládáme nové sportovní podlahy a podlahy do tělocvičen. Zajišťujeme kompletní dodávku sportovních podlah, včetně lajnování hřišť a vybarvení ploch, barvy nebo moření. Podle potřeby zajistíme pokládku nové nebo renovaci staré podlahy. V případě dotazů se na nás obraťte, my vám poradíme a vyřešíme vaši novou sportovní podlahu.


Speciální, pryžové a vinylové podlahy pro sportovní a průmyslové prostředí - NOKO SERVIS

Speciální, pryžové a vinylové podlahy pro sportovní a průmyslové prostředí - NOKO SERVIS

NOKO SERVIS je vaším partnerem pro kvalitní pryžové výrobky a podlahy pro sportovní a průmyslové využití. Jsme odborníci v oboru a nabízíme široký sortiment prvotřídních pryžových podlah a výrobků, které splňují nejvyšší standardy kvality. V rámci našeho rozšiřování sortimentu vám také nabízíme kvalitní vinylové podlahy, které poskytují estetické a funkční řešení pro různá prostředí. S našimi profesionálními pokládkami vám zajistíme precizní instalaci podle vašich představ. Naše specializované pryžové podlahy jsou ideální pro různé sportovní povrchy, crossfit, dětská hřiště, tlumící a antivibrační desky, podkladové desky pro koně, puzzle, gumové kotouče, obrubníky pro garáže, desky s žebrováním, rolony pro snadnou instalaci a další. Pro vaše průmyslové a komerční potřeby nabízíme také vinylové podlahy, PVC a koberce, které splňují nejvyšší standardy odolnosti a estetiky. Spoléhejte na naše odborné znalosti a zkušenosti, abyste získali dokonalý povrch pro své sportovní zařízení, průmyslové provozy nebo jiné komerční prostory. Kontaktujte nás dnes a rádi vám poradíme s výběrem nejlepšího řešení a profesionálně vám jej nainstalujeme. Získejte kvalitní pryžové a vinylové podlahy od NOKO SERVIS a zvýšte komfort, bezpečnost a vzhled vašeho prostoru.


Sportovní povrch Playrite - pro fotbalová hřiště, tenisové a volejbalové kurty

Sportovní povrch Playrite - pro fotbalová hřiště, tenisové a volejbalové kurty

Playrite je jediný výrobce sportovních povrchů ve velké Británii, který je schopen vyrábět umělé textilní povrchy všemi dostupnými technologiemi jako je tkaní, všívání a vpichování. V České republice můžete sportovní povrch Playrite pořídit od společnosti Forward tenis. Svými výbornými vlastnostmi šetří kloubní aparát sportovců. Je vysoce odolný vůči mechanické zátěži, opotřebení a povětrnostním vlivům, lehce se instaluje a vydrží dokonce až 20 let. Vlastnosti povrchu se po celou dobu životnosti nikterak nezhorší. Náklady na provoz a údržbu sportovišť jsou v případě využití povrchu Playrite minimální. Sportovní povrch Playrite se dá použít na řadu sportů - nejčastěji pro fotbal, tenis, fotbal, nohejbal, volejbal, vybíjenou, korfbal či pozemní hokej. Pokud tedy hledáte vhodný sportovní povrch pro fotbalová hřiště, tenisové a volejbalové kurty, obraťte se na společnost Forward tenis!


Gumové dlaždice vhodné pro dopadové plochy hřišť, tělocvičen i venkovních sportovišť

Gumové dlaždice vhodné pro dopadové plochy hřišť, tělocvičen i venkovních sportovišť

Plánujete rekonstrukci fitness centra, posilovny či tělocvičny? Chystáte se na stavbu venkovního sportoviště? Pak Vás jistě zaujmou gumové dlaždice, které jsou vhodné dopadové plochy kdekoliv je potřeba tlumit zvuky a nárazy. Vybírat a objednávat můžete na eshopu společnosti FLOMAT s.r.o. se sídlem v Ostravě. Na výběr máme gumové dlaždice a dlažby ve třech barevných provedení, v červené, zelené a černé. Také můžete objednat dlaždici s umělou trávou. Mezi kladné vlastnosti se řadí odolnost vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Mohou se tedy využít i pro venkovní hřiště a víceúčelové sportoviště. Díky tomu, že tlumí ale i nárazy a hluk, využívají se pro fitness centra, tělocvičny či posilovny. Využít je lze ale i pro obložení balkónů, teras, chodníků či bazénů. Jsou protiskluzové a zdravotně nezávadné, vhodné tedy i pro dětské herní plochy a hřiště.