Výkup sběratelských předmětů – starší vojenská výstroj, odznaky, dekorace, hračky

Výkup hodinek a sběratelských předmětů

Výkup sběratelských předmětů – starší vojenská výstroj, odznaky, dekorace, hračky

Výkup hodinek Opava neorientuje svoje sběratelské zájmy pouze na starožitné kapesní a náramkové pánské hodinky Prim, Omega, nástěnné hodiny či vojenské letecké hodinky, ale vykoupí od Vás sběratelské předměty starožitné a z období socialismu – vyznamenání, odznaky, řády, plakety, pohlednice, starožitné vázy, sošky, dekorativní sklo a porcelán.

Dodávka a montáž tieniacej plachty s automatizovaným ovládaním

Dodávka a montáž tieniacej plachty s automatizovaným ovládaním

Predmetom zákazky je dodanie a montáž protislnečného a protidažďového prestrešenia sektoru pokladne podľa architektonického návrhu formou inštalácie trojcípej plachtovej konštrukcie v rámci areálu NKP hrad Devín.
Veřejná zakázka vložena:
15.05.2023 10:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Múzeum mesta Bratislavy

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
12.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Múzeum mesta Bratislavy

Zadavatel IČ:
00179744

Zadavatel ulice:
Radničná 1

Zadavatel PSČ:
815 18

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
zodpovedná za verejné obstarávanie: Ing. Helena Polónyi

Zadavatel telefon:
+421 905 826 576

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.muzeumbratislava.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39522100-8
Nepremokavé plachty, ochranné a tieniace plachty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Netkané textilie, rohože ze skelných a polyesterových vláken Johns Manville

Netkané textilie, rohože ze skelných a polyesterových vláken Johns Manville

Hledáte velkoobchod, který prodává netkané textilie značky Johns Manville? Potřebujete rohože ze skelných nebo polyesterových vláken? Obraťte se na firmu ALPAX, která dodává netkané textilie ze skelných a polyesterových vláken. Rohože ze sklených vláken se vyznačují vysokou rozměrovou stabilitou. Netkané textilie z polyesterových vláken jsou vyráběny pomocí technologie spunbond a je pro ně charakteristický rovnoměrný homogenní povrch, vynikají pevnost a porozita. Netkané textilie Johns Manville ze skelných a polyesterových vláken najdou uplatnění jako tepelná izolace, ale slouží také k výrobě bitumenových pásů.


Reklamní plachty a bannery na fasády domů, zábradlí, ploty - efektivní venkovní reklama

Reklamní plachty a bannery na fasády domů, zábradlí, ploty - efektivní venkovní reklama

Firma Autoplachty Jiří Marha, se sídlem v Hradci Králové, poskytuje širokou škálu reklamních plachet a bannerů vhodných pro různé marketingové a reklamní kampaně. Jejich nabídka zahrnuje 'Reklamní plachtu Premium – Banner litý Frontlit 510 g/m²', která je vybavena plnobarevným tiskem, kovovými očky po 50 cm a zpevněným obvodem. Tento produkt je ideální pro použití na fasádách budov, ploty, zábradlí a různé druhy venkovních reklamních konstrukcí. Důležité je, že tyto plachty jsou vyráběny s důrazem na kvalitu a odolnost. Firma Autoplachty Jiří Marha doporučuje, aby zákazníci dbali na kvalitní uchycení či vypnutí plachty pro prodloužení její životnosti. Autoplachty Jiří Marha nabízí nejen vysokou kvalitu svých produktů, ale také poskytuje zákaznickou podporu a poradenství. Pro více informací nebo dotazy mohou zájemci kontaktovat společnost na telefonním čísle +420 776 031 189 nebo navštívit jejich sídlo na adrese Piletická 71/20a, 500 03 Hradec Králové​ ​​​​​


Síťoviny JUTANET na balení slámy, sena, senáže Dvůr Králové nad Labem

Síťoviny JUTANET na balení slámy, sena, senáže Dvůr Králové nad Labem

Představujeme Vám společnost JUTA a.s. Dvůr Králové nad Labem, která se již dlouhá léta věnuje výrobě, inovacím a prodeji síťovin JUTANET na kulaté balíky. JUTANET Green Wrap a Combi Wrap představují novou úroveň technologie síťovin pro balení kulatých balíků. Konstrukce síťoviny významně snižuje dopad na životní prostředí. Síťoviny JUTANET na balení slámy, sena, senáže vynikají svojí vysokou pevností, UV stabilizací, perfektním krytím balíků, jsou vyrobeny z HDPE té nejvyšší kvality, jsou opatřené identifikací pomocí barevných krajových pásků a čárových kódů, mají certifikaci ISO. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma JUTA a.s. bude ráda i za osobní návštěvu na adrese Dukelská 417, Dvůr Králové nad Labem.


Precizní šití plátěné stříšky na zahradní houpačku, výroba plachet na altán

Precizní šití plátěné stříšky na zahradní houpačku, výroba plachet na altán

Potřebujete po zimě dát do pořádku starou houpačku, které chybí stříška? Nebo Vám zatéká do altánu děravou plachtou na střeše? Pak má společnost KARPJAK pro Vás řešení. Ušije pro Vás novou náhradní nepromokavou stříšku na houpačku i na altánek dle Vámi dodaných rozměrů. Plachty jsou odolné proti vodě z fólie nebo plátěné. Chrání před sluníčkem a jeho škodlivým UV zářením. Nepromokavé plachty ochrání altán před největším náporem deště a Vy si můžete při jemném letním deštíčku i nadále užívat posezení na zahradě. Při relaxaci na houpačce jistě oceníte, že Vám do očí nebude svítit sluníčko a budete navíc chráněni před UV zářením. Neváhejte kontaktovat nás a my se postaráme o to, aby jste si mohli nerušeně užívat léto a pohodu.


Šití krycích plachet na míru - k zakrytí haly, přístřešku, bazénu, zahradního nábytku

Šití krycích plachet na míru - k zakrytí haly, přístřešku, bazénu, zahradního nábytku

Potřebujete plachtu se specifickými rozměry, která zakryje auta, vozíky, stroje nebo zahradní nábytek? Naše společnost Karpjak pro vás ušije přesně na míru plachtu se specifickými rozměry, díky které už si nemusíte lámat hlavu nad tím, čím přikrýt zvláště cenné věci, zvláště v zimě. Naše speciální plachty jsou vhodné pro: - bazény, - stánky, - vozíky, - automobily, - pergoly, - zahradní nábytek, - vlečky, - přístřešky, - haly a spoustu dalších. Vybírat můžete plachty: - nepromokavé, - nehořlavé. Využijte této nabídky a nechejte si ušít plachtu přesně dle vašich požadavků, tak aby vám plně vyhovovala a co nejlépe posloužila!


Sáčky z netkané textilie – kvalitní a cenově výhodné produkty nejen pro výrobní činnost

Sáčky z netkané textilie – kvalitní a cenově výhodné produkty nejen pro výrobní činnost

Hledáte kvalitní a cenově dostupné sáčky z netkané textilie pro výrobní činnost? Chcete vybírat z širokého sortimentu sáčků vhodných pro různé účely jako je balení, skladování či třídění? V tom případě se obraťte na společnost Němec trade s.r.o. Společnost Němec trade s.r.o. vyrábí sáčky z netkané textilie z materiálů, které jsou odolné, lehké, prodyšné a ekologické. Vybírat je možné z různých velikostí, barev, potisků a nebo si nechat vyrobit sáčky na míru. Snižte náklady týkající se výrobní činnosti a nakupte si u nás sáčky z netkané textilie ještě dnes!