Komplexní cateringové služby, catering na klíč na firemních a společenských akcích

AMIGO

Komplexní cateringové služby, catering na klíč na firemních a společenských akcích

Pokud hledáte spolehlivou a profesionální firmu, která vám zajistí kompletní cateringové služby pro vaše akce, pak je Amigo Telč tou pravou volbou. Amigo Telč je rodinná firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oblasti gastronomie a cateringových služeb. Nabízíme nejen široký sortiment jídel a nápojů, které uspokojí i ty nejnáročnější hosty, ale zajistíme zkušenou obsluhu a veškerý cateringový servis.

Modernizácia verejného osvetlenia na území mesta Trnava

Modernizácia verejného osvetlenia na území mesta Trnava

Predmetom zákazky je zrealizovanie modernizácie verejného osvetlenia na 11 uliciach mesta Trnava, s rozdielnym rozsahom riešenia na jednotlivých uliciach. Rozsah zákazky je riešený v projektovej dokumentácií pre realizáciu stavby Modernizácia verejného osvetlenia na území mesta Trnava spracovanej spoločnosťou: EDECON, s.r.o., Ul. 9. mája 11, 917 02 Trnava, projektantom Ing. Milanom Chorvatovičom.

Podrobnejší opis je uvedený v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
15.05.2023 10:03

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Trnava

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
12.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Trnava

Zadavatel IČ:
00313114

Zadavatel ulice:
Hlavná 1

Zadavatel PSČ:
917 71

Zadavatel obec:
Trnava

Kontaktní osoba:
Radoslav Drobný

Zadavatel telefon:
+421 917 558 404

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.trnava.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nasvětlovací profily Praha – výroba nasvětlených gravírovaných desek

Nasvětlovací profily Praha – výroba nasvětlených gravírovaných desek

Zařizujete interiér recepce, baru nebo kanceláře? Moderní a zároveň efektní nasvícené pulty a výlohy Vám pomůže zajistit společnost AAA reklama z Prahy, která nabízí výrobu nasvětlovacích profilů. K nasvětlení nasvětlovacích profilů se podle velikosti plochy využívají zářivky s paticí T8, nebo T5 a lité nebo extrudované čiré transparentní bezbarvé plexisklo. Grafika je vytvořena frézováním drážky do tvaru “V”, čímž při nasvícení hrany plexiskla dochází k lomu světla a rozsvícení kontury nápisu. S výrobou nasvětlovacích profilů společnost AAA reklama bohaté zkušenosti.


Průmyslové, prachotěsné, voděodolné LED SMD svítidla

Průmyslové, prachotěsné, voděodolné LED SMD svítidla

Sháníte svítidlo s voděodolnou a prachotěsnou konstrukcí? Potřebujete si koupit průmyslové LED svítidlo? Průmyslová, prachotěsná a voděodolná LED SMD svítidla prodává firma Greenlux s.r.o. ze Starého města na Frýdeckomístecku. Tato LED TRUSTER svítidla jsou vhodná k použití do vnitřních i venkovních prostor nejen v průmyslu, ale i k obecnému použití. LED SMD přisazená svítidla mají moderní design a jsou prachotěsná a zároveň odolná vůči tryskající vodě. Uživatele zajisté potěší i vysoká účinnost LED modulu 120m/W a také energetická úspora ve spotřebě elektrické energie.


Malé domácí spotřebiče, osvětlení a svítidla levně, se slevou až 70%

Malé domácí spotřebiče, osvětlení a svítidla levně, se slevou až 70%

Velké i malé domácí spotřebiče můžete levně pořídit v prodejně elektro v Obchodním domě Morava v Holešově. Elektrospotřebiče lze zakoupit se slevou až 70%. V sortimentu jsou dále svítidla a osvětlení i elektroinstalační materiál. V prodejně železářství dále můžete zakoupit hobby i profi elektrické nářadí. Zajistíme také prodej náhradních dílů a záruční i pozáruční servis. Domácí spotřebiče - kávovary, mlýnky na kávu, rychlovarné konvice, nápojové automaty, kuchyňské váhy, kráječe, mlýnky, sušičky ovoce, odšťavňovače, mixéry a kuchyňské roboty, domácí pekárny, rýžovary, fritovací hrnce, topinkovače, sendvičovače, grily a další elektrické hrnce či pánve na vaření, zvlhčovače a odvlhčovače vzduchu, vysavače, bojlery, radiátory, přímotopy, ventilátory, mobilní klimatizace, žehličky, fény, kulmofény, holící strojky, epilátory, elektrické kartáčky a mnoho dalšího. Osvětlení - prodej svítidel a lustrů zn. Nowodvorski, Globo, Eglo, Rendl, Massive, bezpečná dětská svítidla, LED lampičky, LED světelné řetězy, vánoční osvětlení aj. Elektroinstalační materiál - sortiment od kabelů přes zářivky, zásuvky, pojistky, spínače, jitiče, topnou techniku, elektroměry a další. Dle domluvy zajistíme i dopravu v lokalitě Holešov, Hulín, Kroměříž, Zlínský kraj.


Elmet Machine light - strojní osvětlení zvýší efektivitu práce strojů i bezpečnost zaměstnanců na pracovišti

Elmet Machine light - strojní osvětlení zvýší efektivitu práce strojů i bezpečnost zaměstnanců na pracovišti

Jedním ze základních požadavků pro efektivitu práce na stroji a zvýšení bezpečnosti zaměstnanců je kvalitně osvětlený pracovní prostor. Proto firma EMS ELEKTRO zařadila do své nabídky kvalitní a cenově velmi zajímavé strojní a pracovní osvětlení Elmet Machine light. Je možné vybírat nejen ze standardních typů LED osvětlení až s IP67 odolných vůči mazivu a chladícím kapalinám, ale i nechat si vyrobit lampu přesně podle vašich potřeb. Dobré pracovní osvětlení zvyšuje produktivitu zaměstnanců, minimalizuje počet vzniklých chyb a výrazně snižuje riziko pracovních úrazů. Jsme partnery mnoha průmyslových firem v regionu Zlín i celé České republice, neváhejte se na nás obrátit a získáte spolehlivého dodavatele.


Elektroinstalace na klíč - elektro revize a opravy, dodávka i montáž osvětlení

Elektroinstalace na klíč - elektro revize a opravy, dodávka i montáž osvětlení

Jste vlastníkem bytu či domu, kde byste potřebovali udělat generální opravy elektroinstalací? To nebude problém pro ostravskou společnost DK projekt, s.r.o., proto ji neváhejte kontaktovat. Poskytneme Vám tyto služby: - elektro revize - veškeré elektroinstalační práce - opravy elektroinstalací v domech, bytech i administrativních budovách - elektroprojekce - dodávka včetně montáže osvětlení. Chyby v elektroinstalaci mohou způsobit velké škody, proto je zapotřebí si na elektromontážní práce vybrat zkušenou firmu. Sháníte-li šikovné elektrikáře, naše společnost je tou nejlepší volbou!


Stropní a nástěnné černé LED svítidlo - dekorativní i designové světlo do interiéru

Stropní a nástěnné černé LED svítidlo - dekorativní i designové světlo do interiéru

Máte váš dům nebo byt moderně zařízený a chcete si pořídit i designové světlo, které váš interiér rozjasní? Pořiďte si stropní a nástěnné dekorativní černé LED svítidlo od společnosti Greenlux s.r.o., která pod svou značkou dodává kvalitní světelnou techniku. Vybírat můžete například z dekorativních LED svítidel SAMER BLACK, která mají jednoduchý, ale přitom atraktivní design: - 24W NW 1920lm - 32W NW 2560lm - 40W NW 3200lm Tato svítidla mají černý ozdobný kroužek a lze je zavěsit na strop nebo na stěnu. Těleso svítidla tvoří bíle lakovaný ocelový plech. Difuzor je tvořen z mléčného plastu, který rovnoměrně rozprostírá světelný tok v širokém úhlu 110° a tím vytváří i příjemné neoslňující světlo. Průměrná životnost svítidla je 25 000 hodin. Stropní a nástěnná černé LED svítidla vytvoří krásný celkový dojem, ale navíc také sníží spotřebu elektrické energie (v porovnání s klasickou žárovkou až 85% snížení spotřeby elektrické energie.