Klimatizace, chladicí zařízení do domácností i firem, montáž a servis klimatizačních jednotek

MIVOTOP s.r.o.

Klimatizace, chladicí zařízení do domácností i firem, montáž a servis klimatizačních jednotek

Nejen dodání, montáž a servis tepelných čerpadel a fotovoltaických systémů, ale také montáž a servis klimatizací a chladicích zařízení stropních, mobilních nebo nástěnných jsou součástí nabídky profesionálních služeb společnosti MIVOTOP s.r.o., sídlící v Opavě v Moravskoslezském kraji.

Služby mechanizačnými prostriedkami

Služby mechanizačnými prostriedkami

Predmetom zákazky je zriadenie dynamického nákupného systému a zadávanie jednotlivých zákaziek v rámci vyhláseného DNS na predmet zákazky s názvom: Služby mechanizačnými prostriedkami, ktoré sú zaradené podľa Spoločného slovníka obstarávania (CPV) v rozsahu skupín, ktoré sú uvedené vyššie.

Bližšie vymedzenie predmetu zákazky:
Predmetom zákaziek zadávaných v dynamickom nákupnom systéme (ďalej ako "DNS") budú služby na oprave a údržbe lesných ciest, zvážnic a približovacích liniek. Hlavnými úkonmi sú výkopové práce, rozhŕňanie, nakladanie zeminy (príp. sypkých materiálov, kameniva, štrkodrviny), zemná úprava pláne zvážnic bez rozhŕňania štrku (úprava koľají po ťažbovo-dopravnej erózii, dopravnej erózii, vodnej erózii a pod.). Údržba výkopovej a násypovej časti telesa cesty, zvážnice a výjazdy do porastov, zakopávanie kolov, rozhŕňanie kameniva, úprava dočasných skládok dreva pri lesných cestách. Základné práce vykonávané na lesných cestách a zvážniciach pozostávajú z čistenia pozdĺžnych odvodňovacích objektov (s prehodením alebo nakladaním zeminy), čistením krajníc, výkopovými prácami pri oprave priečnych odvodňovacích objektov (napr. výmena poškodených rúrových priepustov pomocou rýpadlo-nakladača s vytiahnutím/vyvezením rúr na zvážnicu do cca. 1 km). Osadenie odvodňovacích zvodníc s ich rozvezením, čistenie kalových jám. Tieto práce sa najčastejšie vykonávajú rýpadlo-nakladačom. V niektorých prípadoch sú potrebné výkopové práce v podmienkach, kde nepostačuje bežná dĺžka dosahu ramena. Preto je potrebné rýpadlo. Pracovné úkony pozostávajú z výkopových prác, naloženia na dopravný prostriedok a celkového urovnania povrchov na objektoch. Väčšina prác na lesných cestách a zvážniciach sa vykonáva na spevnených komunikáciách s asfaltovým alebo kameninovým povrchom. Práce na zriadení približovacích liniek pozostávajú z výkopových prác, odstraňovaný pňov a celkovú úpravu povrchu rozhŕňaním v lesných porastoch. Zemné práce dozérom (do 90 kW a nad 90 kW), zriaďovanie dočasných približovacích ciest do 4m šírky, úprava existujúcich zvážnic a približovacích liniek, svahovanie, úprava pláne, zemné práce.

Mulčovanie banketov a krajníc lesných ciest traktorom s adaptérom, odstraňovanie náletových drevín z telesa LC, orezávanie okrajových stromov pomocou adaptéra.

Čistenie manipulačno-expedičných drevoskladov obsahuje zhŕňanie a nakladanie zeminy a kôry z priestorov medzi dopravníkmi manipulačnej linky a príslušných plôch.

Súčasťou zákazky je aj doprava nákladn
Veřejná zakázka vložena:
15.05.2023 10:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.06.2023 11:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Zadavatel IČ:
36038351

Zadavatel ulice:
Námestie SNP 8

Zadavatel PSČ:
975 66

Zadavatel obec:
Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
PhDr. Bohuslav Ferdinand Chudík

Zadavatel telefon:
+421 905 444 577

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.lesy.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45112000-5
Výkopové zemné práce a presun zemín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bagrování a úprava terénu Mníšek pod Brdy – včetně odvozu zeminy

Bagrování a úprava terénu Mníšek pod Brdy – včetně odvozu zeminy

Máte v plánu stavbu domu nebo chaty či jiného objektu a potřebujete vybagrovat základy? Nevyhovuje Vám současný terén Vaší zahrady a chcete změnu? Hledáte spolehlivou firmu, která má dostatek zkušeností a odpovídající technické vybavení pro bagrování a úpravu terénu? Firma Miroslav Slabihoudek nabízí své služby zájemcům z Mníšku pod Brdy a okolí. Firma Miroslav Slabihoudek vlastní bagry, minibagry a nakladače pro odvoz přebytečné zeminy. Nechte bagrování a úpravu terénu na odbornících z naší firmy. Veškeré dotazy Vám samozřejmě rádi zodpovíme.


Zemní a bourací práce, terénní úpravy pro obce, města i vodohospodářské společnosti

Zemní a bourací práce, terénní úpravy pro obce, města i vodohospodářské společnosti

Potřebujete vybudovat parkoviště, chodník, nebo inženýrské sítě a vodohospodářské stavby? Hledáte firmu, která zajistí jak odstranění stávajících inženýrských síti tak i výstavbu nových sítí včetně veškerých zemních prací? Kontaktujte společnost VK AQUA OLOMOUC, spol. s r.o. Postaráme se o veškeré práce související s výměnou, rekonstrukcí nebo výstavbou nových komunikací, inženýrských sítí, ČOV a dalších vodohospodářských staveb. Díky moderně vybavenému strojovému a vozovému parku realizujeme zemní a bourací práce včetně terénních úprav pro obce, města, ale i vodárenské společnosti, a to na celém území střední Moravy.


Zemní a výkopové práce, rekonstrukce bytů

Zemní a výkopové práce, rekonstrukce bytů

Plánujete výstavbu domu? Každá stavba začíná od základů a prvně od hloubení základů. S touto prací Vám pomůže naše společnost REIN BAU, s.r.o. Naše stavební odvětví se již řadu let zaměřuje na zemní a výkopové práce jako hloubení rýh pro inženýrské sítě a domovní přípojky, výkopy základů i bazénů, terénní úpravy, svahování či srovnávání terénu. Máte starší bydlení a chtěli byste jej zmodernizovat? I v tomto případě nás kdykoliv kontaktujte. Zrekonstruujeme Vám bydlení dle Vašich požadavků. Zajišťujeme celkovou či částečnou rekonstrukci. Realizujeme nové topení, rozvody vody a elektroinstalace, omítky, výmalbu, obklady koupelen, položení podlah a jiné stavební práce. V případě zájmu se obracejte na profesionály, a to společnost REIN BAU, s.r.o. Sídlíme v Praze 14 na ulici Poděbradská.


Profesionální výkopové práce všeho druhu - základové desky pro novostavby, bazény

Profesionální výkopové práce všeho druhu - základové desky pro novostavby, bazény

Poptáváte výkopové práce? Pak kontaktujte firmu DS Partner s.r.o., která pro Brno a Blansko zajišťuje kompletní služby všeho druhu. Zaměřujeme se převážně na staveniště, hloubení základových desek pro novostavby a základů pro bazény, rekonstrukce kanalizačních systémů, plynovodů a vodovodů za použití špičkové techniky. V případě zájmu rádi zajistíme odvoz vykopané zeminy a přípravu pracovní oblasti. Ke každé zakázce přistupujeme s individuálním přístupem, kdy se maximálně snažíme přizpůsobit potřebám zákazníka. Samozřejmostí je pro nás vysoká kvalita odvedené práce.


Výkopové, zemní práce a demolice objektů

Výkopové, zemní práce a demolice objektů

Chystáte se stavět základy, pokládat inženýrské sítě, realizovat hydroizolaci či odvodnění? Určitě se Vám bude hodit firma, která pro Vás zajistí výkopové a zemní práce. Spolehlivou a rychlou volbou je společnost BADIN s.r.o. z Ivančic. Zajišťujeme ruční í strojové práce. Disponujeme technickým zařízením a vozovým parkem, který nám umožňuje pokrýt pohledávky v jakémkoli měřítku. Veškeré práce provedeme rychle, kvalitně a za rozumnou cenu. Flexibilně se přizpůsobíme Vašim požadavkům Zajímá Vás více? Neváhejte nás kontaktovat!


Vsakovací systémy, zasakovací trativody-levné řešení odvádění vody z pozemků

Vsakovací systémy, zasakovací trativody-levné řešení odvádění vody z pozemků

Vsakovací systémy nabízí levné řešení při odvádění vody z pozemků a zpevněných ploch. Firma Robicont Chropyně doporučuje pro rozrůstající města i obce vybudovat zasakovací trativody, vsakovací krechty. Nejčastěji realizuje zakázky v regionu Zlínský kraj, působnost je ovšem celá ČR. Problém s odvodem dešťové vody je způsoben nedostatečnou odvodňovací kapacitou koryt a malým průměrem kanalizačního potrubí v obcích a městech. Rekonstrukce kanalizační sítě by byla příliš nákladná, vsakovací systémy tunelového tvaru jsou levnějším způsobem řešení tam, kde je dostačující mělké vsakování - umístí se pod zem a zajistí odvod a postupné zasakování vody do okolní půdy. Výhodou je snadná a rychlá montáž, nízké náklady na montáž i dopravu, vysoká efektivita, minimální použití prostoru, dlouhá životnost. Vhodné pro odvodnění pozemků, kde se často drží voda - např. parkoviště, areál firmy.