Nadzemný objekt triediacej linky

Nadzemný objekt triediacej linky

Kombinovaná zákazka tovary a práce
Technické vybavenie na manipuláciu, triedenie a ukladanie komunálneho odpadu v rozsahu opisu predmetu zákazky.
Realizované elektronicky v systéme IS EVO
Pri príprave zákazky neboli použité trhové konzultácie podľa § 25
Veřejná zakázka vložena:
15.05.2023 10:09

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Štiavnik

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Žilinský kraj

Platnost veřejné zakázky:
07.06.2023 12:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Štiavnik

Zadavatel IČ:
00321672

Zadavatel ulice:
Štiavnik 1350

Zadavatel PSČ:
013 55

Zadavatel obec:
Štiavnik

Kontaktní osoba:
Ing. Jaromír Smítka

Zadavatel telefon:
+421 907 871 152

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://stiavnik.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

43411000-7
Stroje na triedenie a preosievanie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Návrhy a realizace výrobních linek Náchod – Engineering i pro zahraniční partnery

Návrhy a realizace výrobních linek Náchod – Engineering i pro zahraniční partnery

Společnost HRO TECHNOLOGY, a.s. je součástí firmy Hronovský s.r.o. a je zaměřena na nástrojárnu a engineering. Zde se soustředí na výrobu technologií v oblasti automatizace včetně návrhů a konečné realizace výrobních linek i pro zahraniční partnery. Působíme v České republice i v Bulharsku. V rámci svých služeb provádíme návrhy a zajistíme výrobu forem a střižných nástrojů dle dokumentace od klienta, výrobu montážních i jednoúčelových přípravků a dílů. Dále se věnujeme návrhům jednoúčelových automatických a manuálních montážních stanic. Umíme si poradit s nedokončenými zakázkami, sériovým procesem a realizacemi výrobních linek pro významné zahraniční partnery. Oslovte nás a díky nejnovějším trendům v automatizaci se Vám dostane těch nejlepších výsledků z oblasti engineeringu.


Moderní technika a zařízení – linka pro práškové lakování a lakovací kabiny

Moderní technika a zařízení – linka pro práškové lakování a lakovací kabiny

Hledáte společnost se specializací na výrobu lakovacích kabin a přejete si, aby design a funkce byly přesně na míru v závislosti na Vašem typu produkce? V tom případě se obraťte na výrobce SURFIN Technology s.r.o., který se řídí preferencemi zákazníků. Společnost SURFIN Technology s.r.o. vyrábí kabiny z leštěného nerezu nebo antistatického PVC. Kabiny mohou být v závislosti na výrobku podlahové, zavážecí nebo průběžné. Práškové barvy mohou být nanášeny automaticky, roboty nebo ručně. Zefektivněte svou výrobu a nechte si navrhnout lakovací kabinu ještě dnes!


Přestavby energetických zdrojů pro průmyslové využití, na výrobu peletek, zpracování biomasy

Přestavby energetických zdrojů pro průmyslové využití, na výrobu peletek, zpracování biomasy

V roce 2022 s ohledem na vývoj energetické krize a transformaci energetického sektoru se společnost SD Install účastnila více projektů zaměřených na výrobu energií, nebo zpracování biomasy za účelem výroby energie, více než v předešlých letech. Velký boom zažívá peletkový průmysl a odvětví zpracování biomasy, nebo výroba vlastní energie v kombinaci fotovoltaických elektráren spolu s využitím tepla na energii. V roce 2022 jsme dokončili mimo jiné 11 projektů se zaměřením na výrobu a distribuci peletek, jak pro domácí použití tak pro průmysl. V roce 2023 bude mít zelenou transformace produkce a výroby tepla a energie. Tepelná čerpadla s připojením na fotovoltaické elektrárny. Kde i velké průmyslové provozy hledají cestu jak vyrobit a využít vlastní energii za účelem distribuce do svých průmyslových výrobních provozů. V rámci standartních průmyslových instalací nás čeká i plnění těchto požadavků, kdy součástí projektů na výrobu peletek nebo zpracování biomasy, jsou právě tyto přestavby energetických zdrojů a jejich plné využití pro průmyslové účely. Čekají nás tedy velké projekty pro Binder Holz GmbH, Klenk Holz GmbH, Pffeifer pellets GmbH, German pellets AG a další. Tito zákazníci patří mezi největší výrobce a distributory peletek a energetických obnovitelných zdrojů v západní a střední Evropě.


Laboratorní linka na vyfukování tubulárních fólií

Laboratorní linka na vyfukování tubulárních fólií

Nejnovější trendy ve výrobě laboratorních linek pro plastikářský průmysl udává mezinárodní firma Labtech Engineering. Tato firma existuje na trhu více než 30 let a sídlí v Bangkoku. V České i Slovenské republice ji zastupuje společnost COMPUPLAST s.r.o. Labtech Engineering představuje pokrok ve výzkumu. Na nedávné konferenci věnované balícím fóliím předvedla svůj super novou 9. vrstvou koextruzivní linku na vyfukování tubulárních fólií. Linka se skládá z 9. vytlačovacích strojů s průměry 25 a 30 mm a 9. vrstvé vyfukovací hlavu s výstupním průměrem 120 mm. Celé lince dominuje 6 metrů vysoká věž s oscilujícím odtahem s měřením složené šíře a automaticky reguluje průměr vyfukovaného tubusu. Nože pak rozřezávají složenou fólii na dva pásy. Ty se navíjí na dva samostatné hřídele navíječky. Není to náhoda, že právě společnost Labtech Engineering vyvinula tuto moderní laboratorní linku na vyfukování tabulárních fólií. Jde totiž o jednu z největších firem na světě, která se zabývá vývojem a dodávkou laboratorních linek. Z jejich dalších činností jmenujme zařízení pro testování polymerů a přípravu směsí pro téměř celou škálu zpracování polymerů, výrobu vytlačovací strojů jednošnekových od průměru 12 - 150 mm a dvoušnekových od průměru 12 - 26 mm (více na www.labtechengineering.com). Společnost Labtech Engineering dbá na vysokou kvalitu a spolehlivost svých strojů a zařízení. Proto pečlivě vykonává jednotlivé úkony při výrobě - od návrhu strojů přes výrobu jednotlivých dílů až po samotné sestavení přístrojů. Nezbytností je pak následné testování stroje tak, aby si zákazník mohl být jistý, že přístroj je vyroben v dokonalé kvalitě.


Manipulační linky a technologie - pro potravinářský průmysl

Manipulační linky a technologie - pro potravinářský průmysl

Podnikáte v betonářském nebo potravinářském průmyslu? Potřebujete si pro Váš provoz koupit manipulační linku, techniku? Společnost TERAMEX s.r.o. v Hustopečích je tu právě pro Vás. Jsme dodavatelem manipulační techniky a dodáváme manipulační linky, které jsou složeny z jednotlivých strojů a každý stroj zastává svou funkci. Naše společnost se zaměřuje především na dodávku manipulačních linek do betonářského průmyslu a manipulačních linek do potravinářského průmyslu. Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo nás rovnou kontaktujte.


Linka na výrobu strun do 3D tiskáren - dodávka linek po celé ČR i na Slovensko

Linka na výrobu strun do 3D tiskáren - dodávka linek po celé ČR i na Slovensko

V poslední době dodala společnost COMPUPLAST s.r.o. svým zákazníkům několik linek na výrobu strun do 3D tiskáren. Je to fenomén poslední doby. Díky většímu zájmu o 3D tiskárny nejen v oblasti průmyslového využití, ale zejména ve větším využívání tiskáren v domácnostech, se ceny těchto tiskáren dostali na úroveň dostupné i pro běžného domácího uživatele. Tento nový trend rozjíždí spirálu nejen v prodejnosti vlastních 3D tiskáren, ale také spotřebu strun, které 3D tiskárny k tisku potřebují. Tím se zvyšují i potřeby na linky vyrábějící právě tyto struny. Poptávka po linkách na struny do 3D tiskáren není jen otázkou regionu Česka s Slovenska, ale máme také mnoho vážných poptávek v regionu východní Evropy, kde také firmu Labtech Engineering, výrobce nejen linek na výrobu 3D strun, zastupujeme. Vlastní linka, která je schopna vytlačovat strunu rychlostí až 60 m/min se skládá z: - vytlačovacího stroje s dávkovacím zařízením - chladící vany s temperací chladící vody až na 80°C - odtahového a navíjecího zařízení s mnoha opcemi. Součástí linky je také měřící laserové zařízení, které může měřit průměr a ovalitu struny až ve čtyřech osách. Laserové zařízení má také možnost synchronizace otáček odtahu nebo vytlačovacího stroje s hodnotou naměřeného průměru. Tím se automaticky udržuje průměr a ovalita v tolerancích dosahujících meze vytlačování až ± 0,025 mm. Pro vyšší rychlosti jak 40 m/min je doporučeno využít možnosti doplnění linky o tzv. kompenzátor, který zajišťuje "skladování" vytlačované struny v průběhu výměny navinuté cívky bez přerušení. Pokud byste měli zájem o jakoukoli informaci popřípadě i konkrétní nabídku na celou linku, neváhejte nás informovat.