Nadzemný objekt triediacej linky

Nadzemný objekt triediacej linky

Kombinovaná zákazka tovary a práce
Technické vybavenie na manipuláciu, triedenie a ukladanie komunálneho odpadu v rozsahu opisu predmetu zákazky.
Realizované elektronicky v systéme IS EVO
Pri príprave zákazky neboli použité trhové konzultácie podľa § 25
Veřejná zakázka vložena:
15.05.2023 10:09

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Štiavnik

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Žilinský kraj

Platnost veřejné zakázky:
07.06.2023 12:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Štiavnik

Zadavatel IČ:
00321672

Zadavatel ulice:
Štiavnik 1350

Zadavatel PSČ:
013 55

Zadavatel obec:
Štiavnik

Kontaktní osoba:
Ing. Jaromír Smítka

Zadavatel telefon:
+421 907 871 152

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://stiavnik.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

43411000-7
Stroje na triedenie a preosievanie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba a dodávka výrobních technologií na míru – kusová, malosériová i velkosériová výroba

Výroba a dodávka výrobních technologií na míru – kusová, malosériová i velkosériová výroba

Hledáte spolehlivého partnera pro výrobu strojů na míru? Chcete zvýšit efektivitu a kvalitu vaší výroby? V tom případě se obraťte na společnost CAZER s.r.o., která se zabývá automatizací výrobních procesů a dodává inovativní technologická řešení pro různé průmyslové odvětví. Společnost CAZER s.r.o. provádí kompletní servis od návrhu a konstrukce přes výrobu a montáž až po programování a záruční i pozáruční servis. Reference zahrnují spolupráci s renomovanými zákazníky jako jsou BMW, VW, Škoda Auto nebo Hyundai. Neváhejte nás kontaktovat a dozvědět se více o našich službách a projektech!


Návrh, dodávka automatizovaných technologických celků

Návrh, dodávka automatizovaných technologických celků

Cílem společnosti je na profesionální úrovni poskytovat kompletní návrh, dodávku a servis technologických celků k maximální spokojenosti zákazníka. Společnost PROSPECT spol. s r.o. z Ostravy, se z hlediska automatizovaných technologických celků zaměřuje na tyto obory: - vodní hospodářství - klimatizace, tepelná technika - hutní provozy a strojírenství - plynová zařízení - elektrotechnika Kompletní dodávky lze realizovat dle individuálních potřeb a požadavků objednatele. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat buď telefonicky nebo emailem.


Návrhy a realizace výrobních linek Náchod – Engineering i pro zahraniční partnery

Návrhy a realizace výrobních linek Náchod – Engineering i pro zahraniční partnery

Společnost HRO TECHNOLOGY, a.s. je součástí firmy Hronovský s.r.o. a je zaměřena na nástrojárnu a engineering. Zde se soustředí na výrobu technologií v oblasti automatizace včetně návrhů a konečné realizace výrobních linek i pro zahraniční partnery. Působíme v České republice i v Bulharsku. V rámci svých služeb provádíme návrhy a zajistíme výrobu forem a střižných nástrojů dle dokumentace od klienta, výrobu montážních i jednoúčelových přípravků a dílů. Dále se věnujeme návrhům jednoúčelových automatických a manuálních montážních stanic. Umíme si poradit s nedokončenými zakázkami, sériovým procesem a realizacemi výrobních linek pro významné zahraniční partnery. Oslovte nás a díky nejnovějším trendům v automatizaci se Vám dostane těch nejlepších výsledků z oblasti engineeringu.


Mořící a galvanické linky – povrchové úpravy kovů

Mořící a galvanické linky – povrchové úpravy kovů

Zabývá se Vaše společnost povrchovou úpravou plastů nebo kovů? Pak se jistě neobejdete bez služeb společnosti W.P.E. a.s. se sídlem v Praze, která nabízí mořící a galvanické linky podle platných standardů. Linky se zaučenou obsluhou jsou dodávány jako kompletní zařízení včetně nezbytné výrobny provozní vody a čistírny odpadních vod s kapacitním nastavením podle požadavků. Zaujala Vás nabídka mořící a galvanické linky? Máte k produktu technické dotazy? Pak se neváhejte obrátit na zástupce společnosti W.P.E. a.s.


Kompletní automatizované celky pro strojní a automobilový průmysl

Kompletní automatizované celky pro strojní a automobilový průmysl

METTCON CB s.r.o., je společnost, která se věnuje návrhu a výrobě automatizovaných celků pro strojní a automobilový průmysl. Naše zařízení jsou určena pro testování, kontrolu, montáž a nastavení různých součástí a výrobků. Nabízíme manipulátory, dopravníky, montážní pracoviště a speciální jednoúčelové stroje podle potřeb zákazníků. Naše služby pokrývají celý proces od vývoje přes projektovou dokumentaci, výrobu součástí, sestavení zařízení, dodání na místo, zapojení elektroinstalace až po kompletní uvedení do provozu. Naše zařízení jsou vybavena moderními technologiemi a splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.


Malá linka pro loupání kulatých surovin - brambor, červené řepy, kedlubnů

Malá linka pro loupání kulatých surovin - brambor, červené řepy, kedlubnů

Linka se skládá ze vstupního dopravníku s násypkou a dávkové nožové škrabky, která je umístěna na vyvýšené plošině. Nožová škrabka pracuje v cyklech loupání a ovládá pohyb dopravníku, který automaticky po dokončení loupacího cyklu dopravuje další surovinu k loupání do loupacího bubnu. Ze škrabky vypadává surovina přímo na inspekční stůl, kde ji personál dočišťuje a dále může pokračovat do automatické váhy. Brambory nebo jiná kulatá zelenina z inspekčního stolu přímo vypadávají do integrované mokré násypky ve váze (váha je ale samostatný stroj, který se jenom přidá za inspekční stůl). Kapacita linky závisí na kvalitě vstupní suroviny. Do nožové škrabky se vydá cca 20 kg brambor (na vstupu), 1 cyklus loupání trvá cca 3 - 5 min. Celková kapacita na vstupu je tedy přibližně 300 kg za hod. Množství odpadu se pohybuje kolem 40% v závislosti na kvalitě suroviny. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.