Poptávám dodávku a montáž podlahových krytin

Poptávám dodávku a montáž podlahových krytin

Poptávám vypracování cenové nabídky na dodávku a pokládku podlahové vinylové krytiny a koberce.

Děkuji
Poptávka byla vložena dne:
12.05.2023 10:23

Platnost poptávky:
12.06.2023 10:21

Kontaktní osoba:
Obecní úřad Děhylov

Kontaktní email:

Telefon:
+420 602 417 399

Okres:
Opava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odolné, vinylové podlahy-Thermofix, Gerflor, Wineo

Odolné, vinylové podlahy-Thermofix, Gerflor, Wineo

Do kanceláře i bytu je vhodné zvolit odolné podlahy, které budou mít dlouhou životnost. Vinylové podlahy z tvrzeného PUR jsou ideální - např. značky Thermofix, Gerflor, Wineo DESIGNline, Moduleo. Tyto podlahy odolají i tlaku koleček u kancelářské židle či chůzi v podpatcích. Kolekce nabízíme jak pro bytové tak pro komerční prostory. Na výběr jsou dekory imitující kámen, dlažby, dřevo a také rustikální provedení. Výhody - vysoká odolnost k vlhkému prostředí i opotřebení, velmi nízká úroveň hluku, jsou vhodné pro podlahové vytápění, snadno se čistí a nevyžadují aplikaci zvláštních ochranných emulzí. Před pokládkou vinylových podlah je nutné vyrovnání podlahy. Kontaktujte nás na tel.:+420572572572.


Rigid click, lepená vinylová podlaha Therdex Herringbone - parketový vzor, rybí kost

Rigid click, lepená vinylová podlaha Therdex Herringbone - parketový vzor, rybí kost

Vinylová podlaha Herringbone je moderní a elegantní řešení pro vaše interiéry. Jedná se o podlahu parketového vzoru - rybí kosti, což dodává podlaze charakter a styl. K dispozici je v provedení Dryback jako lepená podlaha, tak v provedení Rigid Click. Vzor rybí kosti je tradiční parketový vzor, který se používá již od 16. století. Vinylová podlaha Herrigbone vám nabízí více výhod - voděodolnost a snadná údržba, je vhodná pro teplovodní podlahové vytápění do 27°C. U Herringbone podlahy lze v případě poškození vyměnit i část plochy. Módní dekor vinylové podlahy v provedení větších parket ve vzoru rybí kosti je vyhledávaný. Všechny podlahy Therdex LVT se skládají ze čtyř vrstev. Vrchní vrstvy chrání podlahu před následky intenzivního používání, jsou odolné proti poškrábání a zabraňují vzniku šmouh. Vinylová podlaha Herrigbone je podlahou s historií a budoucností, k dispozici v různých odstínech a dekorech. Volit můžete ze 2 variant. Dryback lepená podlaha, vyžaduje lepení lamel na podklad, což zajišťuje pevnost a stabilitu. Rigid Click podlaha se skládá z lamel, které mají zámky na koncích a spojují se díky výkonnému systému Uniclic snadno dohromady bez lepení. Tato varianta je rychlejší a jednodušší na instalaci, ale může být méně odolná proti pohybu nebo vlhkosti. Vinylová podlaha je vhodná pro různé typy místností, jako jsou obývací pokoje, ložnice, kuchyně nebo koupelny. Pokud hledáte podlahu, která spojuje kvalitu, krásu a praktičnost, je varianta Herringbone tou pravou volbou pro vás.


Prodej a pokládka koberců a podlahových krytin všeho druhu

Prodej a pokládka koberců a podlahových krytin všeho druhu

Koberce patří k velmi oblíbeným podlahovým krytinám a můžete si vybrat s opravdu velkého množství barev a vzorů jak v metráži tak kusových. Ve Zlíně můžete pořídit koberce i další podlahové krytiny u firmy Podlahy Haloda. Další provozovnu najdete ve Slavkově u Uherského Hradiště. Pomůžeme Vám s výběrem podlahových krytin dle Vašich požadavků. Firma Haloda zajistí i pokládku koberců a krytin všeho druhu. Máme dlouholeté zkušenosti jak v podlahářství, tak v oboru malířských, natěračských prací. Při rekonstrukci tedy zajistíme nejen položení podlahy či koberce, ale i výmalbu místností.


Vinylové plovoucí podlahy pokládané do stromečku – práce pro odborníky

Vinylové plovoucí podlahy pokládané do stromečku – práce pro odborníky

Klasické plovoucí podlahy se Vám příliš nelíbí a chcete něco, co by vypadalo přirozeněji, ale je to také podstatně složitější? V tom případě si nechte vinylovou plovoucí podlahu pokládanou do stromečku udělat společností Bukoma group s.r.o. Pokládka do stromečku je pracnější a vhodná spíše pro podlaháře nebo zkušené kutily, výsledná podlaha si však zachovává klasické vlastnosti jako je lehká údržba, odolnost proti vlhkosti a oproti podlaze dřevěné nevrže. Vyberte si barvu a práci nechte na nás!


Prodej a profesionální pokládka PVC podlah a linolea - podlahářství

Prodej a profesionální pokládka PVC podlah a linolea - podlahářství

Společnost Tom&Ka s.r.o. Vám zajistí odborný prodej, profesionální pokládku a poctivé služby podlahářství v Opavě od začátku do konce. Před položením PVC nebo linolea Vám vyrovnáme podklad speciálními materiály a dle Vašich potřeb Vám zdarma změříme a vytvoříme cenovou nabídku Vaší nové podlahy. Pokud uvažujete o PVC podlahové krytině představíme Vám široký výběr barevných odstínů v různých tloušťkách i šířkách. V současné době jsou PVC podlahy nejžádanější podlahovou krytinou. Moderní vzhled, dokonalá imitace přírodních materiálů, vysoká odolnost a dlouhodobá životnost Vám bude vyhovovat nejen v bytě, ale také v kancelářských a ostatních komerčních prostorech. Naše firma Vám pomůže s výběrem a díky správné variantě na míru využijete všech pozitivních vlastností PVC podlahy. Můžeme Vám nabídnout PVC od firem Fatra, Tarkett, Forbo, IVC Group. Další, často snadno zaměnitelnou podlahovou krytinou je Linoleum. Linoleum je však oproti PVC tlustší, měkčí a více připomíná gumu. Linoleum je přírodní produkt, který šetří životní prostředí, protože je biologicky rozložitelné. Je omyvatelné vodou i běžnými desinfekčními prostředky a zvyšuje hygienické vlastnosti, které jsou využívány především v nemocnicích, zdravotnických zařízeních, školách či školkách. Díky těmto vlastnostem jsou vhodné i do prostředí alergiků. Linoleum je velmi oblíbený a odzkoušený druh podlahových krytin, s širokým výběrem barevných variant, dle Vašeho vkusu či fantazie. Další ověřenou výhodou je zvuková i tepelná izolace. Nebojte se obrátit na podlahářství Tom&Ka s.r.o. z Opavy. Rádi Vám kdykoliv poradíme.


Zátěžové kobercové čtverce, dlaždice - variabilní dílce do bytu, kanceláře, pracovny

Zátěžové kobercové čtverce, dlaždice - variabilní dílce do bytu, kanceláře, pracovny

Pokud máte při výběru podlahovin vysoké nároky na odolnost, funkčnost i design, oceníte zátěžové kobercové čtverce, které jsou vhodné do bytu, kanceláře, pracovny i reprezentativních interiérů. Jejich výhodou je variabilita, možnost kombinace barev, pokládka různými způsoby. Kobercové dlaždice pořídíte v podlahovém studiu Jegla Babice, zajistíme pokládku v lokalitě Zlínský kraj, Uherské Hradiště. Způsoby položení kobercových čtverců: - monolitický - všechny dílce ve stejném směru - do šachovnice - dílce otočené v úhlu 90° vzájemně mezi sebou. - cihla - pokládka ve stejném směru, jednotlivé řady jsou posunuté o polovinu dlaždice - duolithic - jednotlivé řady se pokládají v opačném směru. Výhodou kobercových čtverců je, že lze vyměnit po čase nejvíce ochozené dílce za nové, což bývá většinou zhruba 1/4 plochy - znamená to tedy úsporu financí, času a navíc není nutné stěhovat nábytek v místnosti. Stačí si při nákupu vzít zhruba dvě krabice kobercových čtverců navíc.