Reklamné predmety

Reklamné predmety

Predmetom zákazky je zabezpečenie výroby a dodania reklamných predmetov na základe grafických návrhov verejného obstarávateľa
Veřejná zakázka vložena:
12.05.2023 10:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mestská časť Bratislava - Petržalka

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
11.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mestská časť Bratislava - Petržalka

Zadavatel IČ:
00603201

Zadavatel ulice:
Kutlíkova 17

Zadavatel PSČ:
851 01

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontaktní osoba:
Ing. Jana Slašťanová

Zadavatel telefon:
+421 947 487 361


Slovník veřejné zakázky (CPV)

39294100-0
Informačné a propagačné výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Reklamní předměty s potiskem jsou výborným řešením pro Vaši firmu

Reklamní předměty s potiskem jsou výborným řešením pro Vaši firmu

Přemýšlíte jak dostat jméno své firmy do povědomí zákazníků? Chcete něčím obdařit své obchodní partnery nebo zaměstnance? Pak není nic snazšího než si udělat reklamu pomocí reklamní předmětů. Širokou nabídku za báječné ceny najdete u společnosti PRINTEK, která sídlí v Praze. Společnost nabízí nespočet reklamních předmětů, na které si můžete nechat vytisknout logo své firmy. Tisk probíhá pomocí kvalitních strojů a může být digitální, tamponový, transférový nebo laserový. Vybrat si můžete z mnoha produktů od těch drobných až po ty větší: - plátěné tašky - plastové nebo kovové propisky - oblečení - zapalovače - klíčenky - flashdisky a powerbanky Zboží si můžete nechat zaslat, jak s potiskem tak bez potisku. Máte vlastní předměty, které byste chtěli potisknout? Ani to pro společnost není problém. Reklamní předměty jsou výborným pomocníkem jak upozornit na značku firmy.


Sítotisk a termotisk – originální školní mikiny s vlastním potiskem a motivy

Sítotisk a termotisk – originální školní mikiny s vlastním potiskem a motivy

Hledáte originální a kvalitní školní mikiny a chcete mít široký výběr v různých barvách, velikostech a stylech? V tom případě se obraťte na společnost Reklamní potisk, s.r.o. Společnost Reklamní potisk, s.r.o. vyrábí a prodává mikiny s kapucemi, zipy, s potiskem, výšivkou nebo reflexními prvky. Potisknout je možné logo a název školy, oblíbený citát či vtipný obrázek. Před samotnou realizací je zasílán návrh ke schválení. Mějte se spolužáky jedinečné mikiny a objednejte si je u nás ještě dnes!


Široká nabídka reklamních předmětů s vlastním potiskem Praha

Široká nabídka reklamních předmětů s vlastním potiskem Praha

Společnost Printek – Nachtman se sídlem v Praze se zabývá prodejem a potiskem reklamních předmětů. V naší nabídce najdete běžné reklamní předměty: - propisovací tužky, zapalovače, hrnky, kancelářské, sportovní potřeby, nože, nářadí, trička atd.. ale i značkové výrobky: - mj, Parker,- Ballmain, Marksman, Jamie Oliver, Wenger, reklamní textil US Basic,- Slazenger, Fruit of the Loom atd. Pro bližší informace Vás rádi přivítáme na našich stránkách klikněte na odkaz viz níže.


Široká nabídka reklamních a dárkových předmětů z vlastním potiskem od PRINTEK

Široká nabídka reklamních a dárkových předmětů z vlastním potiskem od PRINTEK

Vánoce se blíží a Vy ještě přemýšlíte, čím obdarovat své blízké nebo třeba kolegy z práce? Pak se rozhodně musíte podívat na nabídku společnosti PRINTEK, která nabízí reklamní předměty s potiskem a sídlí v Praze. Společnost PRINTEK má v nabídce více jak tisíc různých předmětu od různých typů propisek, tašek, potřeb pro domácnost nebo do kanceláře až po oblečení. Nabídka je opravdu široká, takže budete mít z čeho vybírat. Navíc si můžete předměty nechat potisknout. Co takhle trička nebo mikiny s vánočním potiskem, které budou skvěle vynikat na vánoční fotografii? Chcete něco drobného pro své kolegy v práci, co by jim udělalo radost? Nechte pro ně potisknout třeba hrnečky nebo zápisníky. Veškerou nabídku výrobků, na něž si můžete nechat udělat vlastní potisk najdete na webových stránkách společnosti PRINTEK.


Reklamní materiály pro Vaši firmu - 3D samolepky, loga, nápisy, písmena

Reklamní materiály pro Vaši firmu - 3D samolepky, loga, nápisy, písmena

Chcete jít vidět? Zaujmout již svým logem nebo nápisem firmy? Velmi efektivní jsou 3D samolepky, ale i podsvícená 3D loga a nápisy. Firma K + L, spol. s r.o. má dlouholeté zkušenosti s kompletní realizací těchto 3D polepů. Vybrat si můžete s široké škály barev, velikostí i podsvícení. 3D loga vyrobená z polystyrenu mají srovnatelnou životnost, jako loga z plastových nebo kovových materiálů. Jsou velmi lehké, a proto se velmi dobře instalují. 3D nápisy využijete na na fasády domů, hotely, restaurace, obchody atd. 3D nálepky jsou velmi elastické, otěruvzdorné a odolné proti zežloutnutí a vyblednutí UV-zářením. Velmi vhodné pro reklamní účely. Dokonalý výsledek vyrobený za velmi krátkou dobu a za velmi příjemnou cenu.


Designové textilní napínací stěny vhodné pro umístěni na zdi i stropy

Designové textilní napínací stěny vhodné pro umístěni na zdi i stropy

Pokud hledáte originální a moderní způsob, jak oživit svůj interiér, měli byste se podívat na textilní napínací stěny. Reklamní studio ŽÍDEK tisk s.r.o. z Kravař se zabývá výrobou, potiskem a montáží textilních stěn. Textilní napínané stěny nabízí mnoho výhod. Jsou lehké, snadno se montují a demontují, nevyžadují žádné lepení ani malování. Největší předností textilních napínaných stěn je jejich designová variabilita. Můžete si vybrat z mnoha barev, vzorů a struktur, Kreativitě se meze nekladou - můžete si nechat na plátno vytisknout libovolný motiv, který Vás zaujme. Může se jednat o fotografii, obrázek, logo nebo text, možnosti jsou neomezené. Zaujaly Vás textilní napínací stěny? Pak doporučujeme navštívit náš web tiskneme.com, kde najdete širokou nabídku textilních napínacích textilních stěn pro zdi i stropy. Na webu si můžete prohlédnout ukázky realizovaných projektů, zjistit více informací o technologii a objednat si textilní napínanou stěnu podle Vašich představ.