Reklamné predmety

Reklamné predmety

Predmetom zákazky je zabezpečenie výroby a dodania reklamných predmetov na základe grafických návrhov verejného obstarávateľa
Veřejná zakázka vložena:
12.05.2023 10:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mestská časť Bratislava - Petržalka

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
11.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mestská časť Bratislava - Petržalka

Zadavatel IČ:
00603201

Zadavatel ulice:
Kutlíkova 17

Zadavatel PSČ:
851 01

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontaktní osoba:
Ing. Jana Slašťanová

Zadavatel telefon:
+421 947 487 361


Slovník veřejné zakázky (CPV)

39294100-0
Informačné a propagačné výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Jsme tady pro vás od roku 2004 - výroba a prodej propagačních a dárkových předmětů - odborníci na produktová média!

Jsme tady pro vás od roku 2004 - výroba a prodej propagačních a dárkových předmětů - odborníci na produktová média!

Od roku 2004 se Arei specializuje na výrobu a prodej propagačních a dárkových předmětů včetně reklamního potisku. Naše široké portfoliu zahrnuje více než 5000 předmětů, které vám nabízíme v různých barevných variantách. Ctíme firemní identitu a přání našich klientů. V týmu Arei pracují nadšenci se smyslem pro kvalitu a detail, kteří věnují osobní přístup každému zákazníkovi. Jsme přesvědčeni, že spokojenost klienta je naším nejvyšším cílem, a proto věříme ve význam osobního kontaktu. Snažíme se znát naše klienty osobně a pokud to není možné, rádi se setkáme osobně, protože důvěra a jistota jsou pro nás klíčové. Předtím než začneme s výrobou, pečlivě konzultujeme nejvhodnější tisk, barvy produktu a loga s klientem. Pokud něco nesplňuje představy klienta, nepouštíme se do výroby. Jsme si vědomi, že čas je cenný, a proto se snažíme dodat produkty v co nejkratším možném časovém horizontu, v závislosti na vybraném zboží a potisku. Hledáme optimální řešení produktů a respektujeme finanční rozpočet našich klientů. Slibujeme prvotřídní kvalitu za konkurenceschopné ceny. Vyzkoušejte nás a těšíme se na spolupráci!


Reklamní dárkové předměty, reklamní agentura, trička, grafika Liberec

Reklamní dárkové předměty, reklamní agentura, trička, grafika Liberec

Reklamní a dárkové předměty, reklamní agentura, reklamní trička, grafické práce to vše umí naše Reklamní agentura sídlící v Liberci. Reklamní agentura ROMMY AGENCY Liberec. Poskytuje kompletní servis v rámci propagačních služeb pro firmy, sportovní kluby, organizace i jednotlivce. Vyrobíme na zakázku: -reklamní, propagační a dárkové předměty s potiskem dle přání zákazníka -sportovní dresy, oděvy, trička s potiskem nebo výšivkou -propagační, obchodní a reklamní tiskoviny -řezanou a digitálně tištěnou velkoplošnou reklamu Kompletní grafické návrhy a tvorba logotypů jsou součástí naší práce. Neváhejte se na Nás obrátit! Rádi pomůžeme i Vám!


Vymezovací sloupky páskové nebo lanové – kvalitní zahrazovací prostředky

Vymezovací sloupky páskové nebo lanové – kvalitní zahrazovací prostředky

Chcete efektivně rozdělit Vaší prodejní plochu nebo jiný prostor ve Vaší společnosti? Zvažujete variantu vymezovacích sloupků? V tom případě si pořiďte páskové nebo lanové sloupky od společnosti Activity promotion s.r.o. Společnost Activity promotion s.r.o. prodává mobilní, chromové sloupky se samonavíjecím pásem v různých barvách a délkách. K dispozici jsou také nástěnné bariérové hlavy na zeď nebo sloupky zahrazovací a hotelové sloupky z nerezové oceli s lanem. Rozdělte prostor nebo vymezte bariéry pomocí kvalitních sloupků a objednejte ještě dnes!


Silikonové náramky – módní doplněk i efektivní způsob propagace

Silikonové náramky – módní doplněk i efektivní způsob propagace

Hledáte vhodný typ propagace Vaší firmy? Efektivním a přesto levným způsobem propagace jsou stále velmi populární silikonové náramky. Neváhejte a oslovte společnost Silikonové náramky IdentCORE s.r.o. ze Znojma. Dodáváme silikonové náramky v mnoha provedeních, s debosem, embosem, s potiskem, reflexní i atypické náramky. Silikonové náramky vyrábíme na zakázku, dle požadavků zákazníka v různých velikostech a pestré barevné škále. Záleží pouze na Vás, co si na náramky necháte natisknout – text, logo, motto. Design náramku si můžete vytvořit sami, nebo Vám ho vytvoříme podle Vašich požadavků. Pro více informací nás kontaktujte.


Víno jako reklamní předmět s logem firmy na lahvi, visačce, etiketě, dárkovém obal

Víno jako reklamní předmět s logem firmy na lahvi, visačce, etiketě, dárkovém obal

Chcete obdarovat své obchodní partnery dárkem v podobě vína s logem vaší firmy? Hledáte vinařství, které dodává vína, která lze použít jak reklamní předmět? Pak si objednejte vína s logem firmy u vinařství Herůfek ze Zaječí. Jsme rodinné vinařství, které se zaměřuje na výrobu jakostních a přívlastkových vín. Víno jako reklamní předmět dodáváme v následující podobě: - Logo firmy na etiketě, kartónovém obalu, dřevěném obalu lahve - Visačka, nálepka s logem firmy na lahvi - Vaše vlastní etiketa


Informační vitríny a plakátovací tabule pro vnitřní i venkovní použití – vhodné pro školy, úřady a firmy

Informační vitríny a plakátovací tabule pro vnitřní i venkovní použití – vhodné pro školy, úřady a firmy

Potřebujete Vaše město nové úřední desky nebo zakládáte restauraci a chcete mít svůj jídelní lístek vystaven ve vitríně před vchodem? V tom případě se obraťte na společnost Městský mobiliář e-shop PONTTE.CZ. Městský mobiliář e-shop PONTTE.CZ prodává informační hliníkové vitríny s možností barevného práškového laku a liší se rozdílnou hloubkou rámu. K vitrínám jsou k dispozici také sloupky, čela a osvětlení. Plakátovací tabule jsou v pozadí s plechem nebo plastovým panelem.