Komplexní cateringové služby, catering na klíč na firemních a společenských akcích

AMIGO

Komplexní cateringové služby, catering na klíč na firemních a společenských akcích

Pokud hledáte spolehlivou a profesionální firmu, která vám zajistí kompletní cateringové služby pro vaše akce, pak je Amigo Telč tou pravou volbou. Amigo Telč je rodinná firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oblasti gastronomie a cateringových služeb. Nabízíme nejen široký sortiment jídel a nápojů, které uspokojí i ty nejnáročnější hosty, ale zajistíme zkušenou obsluhu a veškerý cateringový servis.

OZE vo vybraných zariadeniach TTSK

OZE vo vybraných zariadeniach TTSK

predmetom zákazky sú stavebné práce Výmena pôvodných plynových kotlov za plynové tepelné čerpadlá (TČ) vo vybraných zariadeniach v zriaďovateľskej pôsobnosti Trnavského samosprávneho kraja. Nové TČ budú napojené na pôvodný rozvod zemného plynu a pôvodné rozvody vykurovacieho systému.
Veřejná zakázka vložena:
12.05.2023 08:05

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Trnavský samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
11.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Trnavský samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37836901

Zadavatel ulice:
Starohájska 10

Zadavatel PSČ:
917 01

Zadavatel obec:
Trnava

Kontaktní osoba:
Mgr. Peter Hulín, Ing. Michaela Minárová

Zadavatel telefon:
+421 335 559 521

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.trnava-vuc.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Instalace topení a klimatizace pro rodinné, bytové domy

Instalace topení a klimatizace pro rodinné, bytové domy

Uvažujete o instalaci podlahového vytápění? Chcete rodinný dům vytápět pomocí tepelného čerpadla? Pak kontaktujte společnost Topenářství Kříž z Brna. Zabýváme se instalací topných systémů i klimatizací. Specializujeme se na dodávku a montáž podlahového vytápění pro rodinné domy, byty a další objekty. V rámci dalších topenářských prací provádíme: - systém vytápění tepelným čerpadlem - realizace ústředního topení Namontujeme Vám také optimální klimatizační systém pro rodinný dům či byt.


Prodej čerpadel včetně servisu Eshop Vrchlabí

Prodej čerpadel včetně servisu Eshop Vrchlabí

ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o. kamenné prodejny Vrchlabí, Mladá Boleslav V našem e-shopu tak můžete najít mnoho výrobců čerpadel. Všechny se však vyznačují vysokou kvalitou a spolehlivostí. Využijte slevových akcí, které na e-shopu pravidelně pořádáme. V sekci Výprodej tak najdete kvalitní čerpadla a jejich příslušenství za bezkonkurenční ceny. Pokrýváme veškerý sortiment, takže u nás najdete vše z oblasti čerpadel, co potřebujete. Doplňkový sortiment a náhradní díly jsou samozřejmostí. Navštivte některou z našich kamenných prodejen a nechte si poradit od profesionálů. Jsme tu k vašim službám a díky našemu odbornému poradenství zajistíte ekonomický provoz vašeho nového čerpadla. K dispozici je vám náš pohotovostní servis, který funguje 24 hodin denně, 365 dní v roce. Naši zkušení technici provádí také diagnostiku problémů přímo u zákazníka. Zastupujeme značky: WILO, GRUNDFOS, CALPEDA, KSB, EBARA, ABS, SPERONI, LOWARA, FLYGT, HCP, BRINKMANN, IMP, SIGMA, ZEHNDER, FRANKLIN ELECTRIC, STAIRS, JOVAL, ISH, FLUX, VERDER


Vytápění rodinných domů a ohřev TUV pomocí tepelného čerpadla – nejen systém vzduch-voda

Vytápění rodinných domů a ohřev TUV pomocí tepelného čerpadla – nejen systém vzduch-voda

Chcete si pořídit moderní a ekologické řešení pro vytápění domu a ohřev teplé užitkové vody (TUV)? V tom případě vyzkoušejte tepelná čerpadla systém vzduch-voda od společnosti ELSPACE KLIMA s.r.o. Společnost ELSPACE KLIMA s.r.o. dodává a montuje tepelná zařízení značky Daikin, která využívá okolního vzduchu, který přeměňuje na teplo, čímž dochází ke snížení spotřeby fosilních paliv a emisí skleníkových plynů. Mezi výhody se řadí snadná instalace, účinnost a práce i při nízkých venkovních teplotách. Ušetřete na provozních nákladech Vašeho rodinného domu a pořiďte si u nás tepelné čerpadlo ještě dnes!


Úpravy a rozvody stlačeného vzduchu - instalace, dodávka a zprovoznění

Úpravy a rozvody stlačeného vzduchu - instalace, dodávka a zprovoznění

Sháníte kompresorové stanice „na klíč", rozvody nebo potřebujete provést úpravu stlačeného vzduchu? Stačí se obrátit na firmu OSPOL TECH s.r.o., která Vám v případě objednání vše dodá, nainstaluje a zprovozní. Navrhneme Vám technologii kompresorové stanice a potřebnou dimenzi a typ rozvodu stlačeného vzduchu, včetně odběrných míst. Kompresorové stanice na klíč: - výroba stlačeného vzduchu – kompresory pístové, šroubové, ostatní - tlakové nádoby pro akumulaci stlačeného vzduchu - úpravy stlačeného vzduchu – automatické odvaděče pro odvod kondenzátu - kondenzační a absorpční sušící jednotky k sušení stlačeného vzduchu - filtrace stlačeného vzduchu, včetně filtrů - redukční ventily pro regulaci stlačeného vzduchu - přimazávače k mazání stlačeného vzduchu - filtry k čištění kondenzátu. Tímto naše služby v tomto oboru nekončí, také Vám navrhneme, dodáme a nainstalujeme rozvody stlačeného vzduchu podle Vaších požadavku: - svařované plastové potrubní systémy (jednoduchá montáž, výhodná cena) - montované potrubní systémy (větší variabilita, vyšší cena) - ocelové potrubní systémy (náročnější montáž, těžké provozy). Naše společnost OSPOL TECH s.r.o. Vám poradí s řešením a s problémem jak vyřešit distribucí a regulací stlačeného vzduchu.


Vodoinstalace, topenářské a plynařské práce pro byty, domy i firmy

Vodoinstalace, topenářské a plynařské práce pro byty, domy i firmy

Máme dlouholetou tradici a praxi v oboru vodoinstalace, topenářských a plynařských prací. Zajistíme komplexní služby od návrhu optimálního řešení, přes dodávku materiálů, montáž, servis a údržbu pro domy, byty, firmy a veřejné instituce. Naši profesionální a vyškolení pracovníci používají k práci kvalitní a odolné materiály od renomovaných výrobců - vše zajistíme rychle a kvalitně! Působíme v oblasti Třebíče, Jihlavy a Velkého Meziříčí, ale spokojené zákazníky máme po celé České republice. Také máme širokou nabídku produktů, jako jsou kotle, radiátory, baterie, sprchy, vany, solární panely a další.


Servis hydraulických čerpadel, hydromotorů - opravy na zakázku i rychlé řešení výměnným způsobem

Servis hydraulických čerpadel, hydromotorů - opravy na zakázku i rychlé řešení výměnným způsobem

Poškozený hydromotor nebo čerpadlo lze opravit na zakázku, nebo zvolit rychlé řešení, kdy odevzdáte vadné zařízení a výměnným způsobem získáte repasované. Zákazníci z regionu Zlín, Vsetín se mohou obrátit na firmu Petr Petruželka - GLADIATOOLS, s.r.o. Slušovice, která poskytuje servis hydraulických čerpadel a hydromotorů. Jsme schopni výměnu za repasované kusy realizovat nejen osobně,ale i pomocí zásilkové služby. V případě zájmu nás prosím kontaktujte telefonicky - tel.:731119569. Opravujeme čerpadla a hydromotory tuzemské i zahraniční výroby. Tuzemské značky: - Jihostroj Velešín, Tos Rakovník ,Tos Vrchlabí, ZTS Dubnica. Zahraniční značky: - Orsta, Char-Lynn, Vickers, Sauer - Danfoss, Rexroth, Linde, VOAC, Volvo, Hydrocar, Parker, Sunfab, Voith, Eckerle, Caproni, Casappa.