OZE vo vybraných zariadeniach TTSK

OZE vo vybraných zariadeniach TTSK

predmetom zákazky sú stavebné práce Výmena pôvodných plynových kotlov za plynové tepelné čerpadlá (TČ) vo vybraných zariadeniach v zriaďovateľskej pôsobnosti Trnavského samosprávneho kraja. Nové TČ budú napojené na pôvodný rozvod zemného plynu a pôvodné rozvody vykurovacieho systému.
Veřejná zakázka vložena:
12.05.2023 08:05

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Trnavský samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
11.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Trnavský samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37836901

Zadavatel ulice:
Starohájska 10

Zadavatel PSČ:
917 01

Zadavatel obec:
Trnava

Kontaktní osoba:
Mgr. Peter Hulín, Ing. Michaela Minárová

Zadavatel telefon:
+421 335 559 521

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.trnava-vuc.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rekonstrukce kotelny, servis kotelen – FALKOM Kolín

Rekonstrukce kotelny, servis kotelen – FALKOM Kolín

Firma FALKOM s.r.o. se sídlem v Kolíně se zabývá rekonstrukcemi kotelen, servisem kotelen a dále provádí revize a opravy. Rekonstrukce kotelen od firmy FALKOM využívají jak firmy, bytová družstva nebo koneční zákazníci. Jste z Kolína a máte potíže s kotelnou? Neváhejte naši firmu FALKOM kontaktovat nebo se přímo zastavit.


Instalace, výstavby technologických celků pro chemický i hutní průmysl

Instalace, výstavby technologických celků pro chemický i hutní průmysl

Zkušenosti pracovníků ve firmě Schuh Industry Group jsou bohaté - zprostředkujeme zakázky z různých průmyslových odvětví jako je chemický, potravinářský, energetický, dřevozpracující průmysl a další. Výstavbu a instalaci technických celků provádíme zejména pro chemický a hutní průmysl, zpracování ropy a plynu, teplovodní potrubní rozvody, potrubní systémy tepelných elektráren a parních kotlů. Soustředíme se nejen na velké firmy, ale také své služby poskytujeme pro fyzické osoby i menší firmy. Své zkušenosti také vkládáme do instalací parovodů a horkovodů. Zaměřujeme se také na výrobu a montáž tlakových celků (plynové rozvody, tlakové nádoby, komory, ohřevná zařízení a další). Soustředíme se nejen na zakázky po celé České republice, ale také na Slovensku i v zahraničí - všem poskytneme odborné poradenství a demontáže technologických celků, opravy a rekonstrukce potrubních rozvodů nebo opravy potrubních systémů pro výrobní zařízení.


Čerpadla a domácí vodárny Poděbrady - pro vodu bez starostí a plnou spokojenost

Čerpadla a domácí vodárny Poděbrady - pro vodu bez starostí a plnou spokojenost

Společnost Voda Janek Poděbrady je specializovaná firma zabývající se prodejem a servisem čerpadel a domácích vodáren. S širokým sortimentem čerpadel pro různé účely, včetně povrchových, kalových, ponorných, oběhových, odstředivých, tlakových, čerpadel do vrtů a přečerpávacích zařízení, vám můžeme poskytnout optimální řešení pro vaše potřeby. Navštivte naši vzorkovou prodejnu, kde vám naši zaměstnanci ochotně poradí s výběrem vhodného čerpadla. Jsme autorizovaným servisním partnerem předních značek čerpadel, včetně Grundfos, DAB, Wilo a Calpeda. Poskytujeme záruční i pozáruční servis a provádíme opravy čerpadel Sigma, Pedrollo, Ebara a KSB. Pokud máte staré čerpadlo, které potřebujete vyměnit, rádi vám pomůžeme s jeho výměnou za nové. Naši odborní technici provádějí profesionální montáž čerpadel včetně elektrického zapojení a uvedení do provozu. S nabízeným sortimentem a odborným poradenstvím vám zajistíme správnou volbu čerpadla pro vaše potřeby. Naše servisní oddělení se nachází v Křečkově u Poděbrad v areálu bývalého JZD, naproti fotbalovému hřišti. Přijímáme zakázky prostřednictvím telefonu +420 775 744 450 (Po-Pá 7:00-15:30 hod). Máme k dispozici vlastní servisní a technické zázemí včetně zkušeben a jsme schopni provést servisní zásah přímo u Vás doma.


Topenářské práce - dodávka ústředního topení, výměna otopných těles, tepelných izolací

Topenářské práce - dodávka ústředního topení, výměna otopných těles, tepelných izolací

Kompletní topenářské práce v lokalitě Uherské Hradiště zajistí firma VTP Pelka Staré Město, která působí v oboru vodo-topo-plyn. Řešíme dodávky i rekonstrukce ústředního topení, podlahového vytápění, výměny otopných těles, tepelných izolací i rekonstrukce kotelny, výměnu a opravy kotlů a další topenářské práce. Zajistíme dodávku potřebného instalačního materiálu. Jsme schopni realizovat i náročnější zakázky, subdodavatelsky zajistíme i stavební práce. Působíme převážně na Moravě, ale realizovali jsme zakázky po celé České republice i v okolních státech.


Solární systémy pro vytápění a ohřev teplé vody včetně projektové dokumentace

Solární systémy pro vytápění a ohřev teplé vody včetně projektové dokumentace

Firma PAVELKA - VTP s.r.o. Vlčnov dodává a instaluje solární systémy pro vytápění a ohřev teplé vody a provádí montáže solárních ohřívačů vody. Nabízíme kompletní zpracování projektové dokumentace ve všech stupních výstavby v oboru solární soustavy, zdravotechnika, vytápění, plynoinstalace - pro rekonstrukce i novou výstavbu. Realizujeme kompletní vodoinstalace, plynoinstalace i montáže ústředního vytápění. Kontaktní telefon: 604431286.


Voda, topení, plyn Zlín, montáže vodovodního a kanalizačního potrubí, podlahové vytápění, plynovod

Voda, topení, plyn Zlín, montáže vodovodního a kanalizačního potrubí, podlahové vytápění, plynovod

Představujeme Vám firmu DKR-instal s.r.o. ze Zlína, která svoji činnost zaměřila na vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce. Provádíme veškeré montáže rozvodů a zařizovacích předmětů, rekonstrukce a opravy vodovodního a kanalizačního potrubí, rozvodů ústředního vytápění, montáže kotlů, podlahového vytápění, otopných těles a alternativních zdrojů. Dále se firma DKR-instal s.r.o. věnuje rekonstrukcím a instalacím nových plynovodů, plynových zařízení či spotřebičů. Pokud Vás služby voda, topení, plyn zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pančava 83, Zlín.