Revitalizácia Sadu Janka Kráľa

Revitalizácia Sadu Janka Kráľa

Predmetom zákazky je vypracovanie komplexnej štúdie na revitalizáciu Sadu Janka Kráľa v Bratislave, ktorá pozostáva z dvoch častí štúdia realizovateľnosti a krajinársko-urbanisticko-ekologická štúdia.
Podrobný opis rozsahu zákazky je uvedený v prílohe 1 Zadanie Výzvy.
Veřejná zakázka vložena:
11.05.2023 11:21

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Metropolitný inštitút Bratislavy, skrátene MIB

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
09.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Metropolitný inštitút Bratislavy, skrátene MIB

Zadavatel IČ:
52324940

Zadavatel ulice:
Primaciálne námestie 1

Zadavatel PSČ:
814 99

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Ing. Katarína Stašjaková

Zadavatel telefon:
+421 000 000 000


Zadavatel web:
http://www.mib.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71200000-0
Architektonické a súvisiace služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Realizace, návrhy a projektování zahrad na míru - kvalitní zahradnické služby, odborná péče o zeleň

Realizace, návrhy a projektování zahrad na míru - kvalitní zahradnické služby, odborná péče o zeleň

Svěřte Vaší zahradu do rukou profesionálů. Pomůžeme Vám vytvořit osobitý návrh Vaší zahrady. Stačí se obrátit na spolehlivou společnost Zahradnické služby Hastík, ktera již řadu let poskytuje svým spokojeným klientům odborné zahradnické služby. Od renovace přes údržbu až po realizaci zahrádek a skalek realizuje také výsadbu živých plotů nebo trávníků. Všechny naše zahradnické práce provádíme s péči a odborností. Rádi Vám zařídíme vše do posledního detailu: - odborný střih keřů, ovocných a okrasných stromů - odstranění plevele i mechu - ošetření stromů a keřů - sečení trávy a odborná péče o zeleň (hnojení, vertikulace) - výsadba a založení skalek - závlahové systémy - návrh a realizace - stavba gabionů - koupací a okrasná jezírka - výsadba živých plotů, trávníků - zazimování zahrady - prodej rostlin. Dle domluvy vybereme vhodné rostliny a sestavíme různá společenství, tím Vám zajistíme krásnou proměnu zahrady v průběhu celého roku. Jsme tady pro Vaší krásnou zahradu. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Terénní úpravy, zahradní servis - široká škála zahradnických služeb

Terénní úpravy, zahradní servis - široká škála zahradnických služeb

Terénní úpravy a zahradní servis v okolí Zlína či Vsetína, Vám poskytne firma Hastík, která Vám exkluzivně nabízí širokou škálu odborných zahradnických služeb a terénních úprav umožňujících realizovat i ta nejnáročnější přání klientů. Firma Hastík poskytuje kompletní zahradní servis, počínaje renovací či výsadbou zeleně až po instalaci vhodných doplňků. V rámci poradenství Vám navrhne nejvhodnější řešení na míru Vašim požadavkům a s ohledem na dispozice pozemku. Kvalitu provedených prací zajišťuje vystavením záručního listu spolu s následnými pravidelnými garančními prohlídkami. Chcete-li vytvořit harmonické prostředí, které Vám dodá energii a vitalitu, obraťte se na firmu Hastík a těšte se z Vaší nově zařízené zahrady.


Zahradní architekt Ing. Ladislava Nagyová-realizace, údržba zahrady

Zahradní architekt Ing. Ladislava Nagyová-realizace, údržba zahrady

Ve společnosti GARD&N se zaměřujeme na projektování, realizace i údržbu zahrady v regionu Zlínský kraj. Ing.Ladislava Nagyová poskytuje služby zahradního architekta - poradí Vám s rozvržením zahrady. Zkušenosti máme s realizací přírodní, kamenné i střešní zahrady. Podle zvoleného typu zahrady dokážeme zakomponovat vhodné stavební, architektonické prvky i přírodní materiály - kamenné zídky, betonové či dřevěné prvky, proutěné či dřevěné zahradní stavby, vodní plochy, koupací jezírka apod.. Naše firma je zárukou profesionality - v oboru zahradní a krajinářské architektury máme téměř 20 let zkušeností.


Kompletní zahradnické služby - údržba zahrad, výsadba trávníků, stromků, živých plotů

Kompletní zahradnické služby - údržba zahrad, výsadba trávníků, stromků, živých plotů

Pokud chcete mít krásnou zahradu po celý rok je třeba se o ní dobře starat. Se vším si hravě poradí naše společnost Zahradnické služby Hastík, která Vám poskytne kompletní zahradní služby v Rožnově i okolí. Rádi Vám zajistíme údržbu, realizaci i návrh zahrad, výsadbu trávníků, stromků a živých plotů. Všechny naše zahradnické práce provádíme od základního návrhu až po finální realizaci, podle Vašich prostorových i finančních možností s ohledem na údržbu, se záručním listem a s garančními prohlídkami. Také Vám rádi poskytneme poradenské služby. Ať už má zahrada sloužit k odpočinku a relaxaci či pro pěstování zeleniny či ovocných stromků rádi Vám vše zařídíme. Nabízíme širokou škálu odborných služeb: - renovace, údržba, realizace zahrad - realizace skalek - výsadba živých plotů - výsadba trávníků a jiné zeleně - instalace zahradních doplňků a dekorací.


Kompletní zahradnické služby-údržba zahrad, parků, veřejné zeleně

Kompletní zahradnické služby-údržba zahrad, parků, veřejné zeleně

Kompletní zahradnické služby v okrese Uherské Hradiště poskytuje společnost GARD&N Staré Město - údržba zahrad, parků i veřejné zeleně je důležitá po celý rok. Služby poskytujeme pro firmy, obce, města i soukromé osoby. Nabízíme služby v oboru zahradní a krajinářské architektury, arboristiky včetně poradenství: -projektování, návrhy, realizace zahrad, parků, alejí, veřejného prostranství a zeleně, reprezentačních ploch -odborná údrba zahrad a veřejné zeleně - řezání ovocných dřevin, kácení stromů -provádíme zahradní úpravy, terénní úpravy, zahradní stavby, kobercové trávníky, okrasná a koupací jezírka, zahradní osvětlení, automatické zavlažování...atd.


Projektování, realizace zahrad od firmy GARD&N

Projektování, realizace zahrad od firmy GARD&N

Společnost GARD&N Staré Město nabízí projektování a realizace zahrad, nejen v okrese Uherské Hradiště, ale také Brno. Profesionální zahradnické služby: -projektování zahrad, veřejné zeleně reprezentačních ploch - od záhonů v obcích až po celé parky -realizace zahradních, sadových úprav -terénní úpravy -okrasná výsadba - květiny, stromy -trvalkové záhony -kobercové trávníky -okrasné a koupací jezírka -celoroční ošetřování zeleně. Bezplatná poradenská činnost pro klienty.