Zabezpečenie dodávky zákuskov pre DSS Čeláre-Kirť

Zabezpečenie dodávky zákuskov pre DSS Čeláre-Kirť

Predmetom zákazky je pravidelné zabezpečovanie dodávok zákuskov vrátane dopravy na určené miesto a vyloženie tovaru na určené miesto - Domov sociálnych služieb, Čeláre-Kirť 189, Čeláre.
Súčasťou tejto výzvy je aj Príloha č. 1 Špecifikácia cien a položiek, ktorá obsahuje špecifikáciu položiek a požiadaviek pre predmet zákazky a bude neoddeliteľnou súčasťou rámcovej dohody ako výsledok VO.
Veřejná zakázka vložena:
11.05.2023 11:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Domov sociálnych služieb

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
10.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Domov sociálnych služieb

Zadavatel IČ:
00647560

Zadavatel ulice:
Čeláre - Kirť 189

Zadavatel PSČ:
991 22

Zadavatel obec:
Čeláre

Kontaktní osoba:
Zuzana Rovenská

Zadavatel telefon:
+421 940 636 718

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.dsscelarekirt.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

03000000-1
Poľnohospodárske, farmárske, rybárske, lesnícke a súvisiace produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba a prodej cukrářských výrobků, koblihy, donuty, koláčky, sladké pečivo

Výroba a prodej cukrářských výrobků, koblihy, donuty, koláčky, sladké pečivo

Hledáte firmu, která se zabývá výrobou tradičních cukrářských výrobků jako jako koblihy, koláčky, zákusky a další? Pak se nechte zlákat tradiční chutí cukrářských výrobků dle receptů z dob našich předků a to firmou Pekárna IVANKA, která se řadí mezi nejmodernější průmyslové pekárny splňující náročné požadavky na zdravotní nezávadnost výrobků. Cukrářské i pekařské výrobky z naší pekárny jsou k dostání ve vybraných prodejnách nejen ve Znojmě a Brně, ale i v Třebíči a dalších městech (seznam prodejen naleznete na webových stránkách) Z cukrářské výroby vám můžeme nabídnout nejen klasické sladké koláče a koláčky, záviny, zákusky a dorty, ale i velký výběr koblih a donutů s polevou. Kompletní sortiment výrobků naleznete na webových stránkách.


Ruční výroba dortů, zákusku, chlebíčku ale i pečiva od Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o.

Ruční výroba dortů, zákusku, chlebíčku ale i pečiva od Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o.

Rádi si zamlsáte? Máte rádi sladké a nebo Vás potěší poctivě upečený chléb, který má křupavou kůrku? Pak si zajděte do Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o., které najdete ve městě Mníšek pod Brdy. Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o. je tu pro Vás už od roku 1993 a peče vynikající dorty, chléb a další pečivo nebo zákusky. Chcete upéct dort na rodinou oslavu nebo svatbu? Máte rádi pečivo a chléb, který je dělaný poctivě z kvalitních surovin? Pak se můžete spolehnout, že Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o. to pro Vás upeče. Dodržování správných technologických postupů, roky zkušeností a receptury starých mistrů. To je zárukou kvality všech jejich výrobků. Upečeme pro Vás dost na míru, zařídíme vynikající zákusky na každou oslavu a po domluvě můžeme i dovézt rovnou k Vám domů. Jsme Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o. z Mníšku pod Brdy.


Lahodné čajové a vánoční cukroví, sváteční koláče z cukrářství

Lahodné čajové a vánoční cukroví, sváteční koláče z cukrářství

Nestíháte letos upéct cukroví? Máte chuť na pusinky, linecké rohlíčky nebo jiné čajové či vánoční cukroví? Dali byste si ke kávě koláč s bohatou náplní? Navštivte prodejnu Zelená zahrada ve Znojmě, kde na Vás čekají cukrářské lahůdky z cukrářství Truhlář. Pochutnat si můžete na čajovém i vánočním cukroví, jako jsou vanilkové rohlíčky, plněné kokosky, sněhové pusinky a další. Na výběr také máme poctivé koláče s bohatou náplní, a to tvarohové, makové, povidlové a ořechové.


Výborné mini zákusky z poctivých surovin – Pavlova, různé tartaletky a cupcaky

Výborné mini zákusky z poctivých surovin – Pavlova, různé tartaletky a cupcaky

Hledáte někoho, kdo by na Vaší oslavu, večírek či svatbu připravil výborné mini zákusky přesně dle Vaší chuti? Jste z okolí Opavy a Raduně? V tom případě se obraťte na Catering & jídelna Raduň od Šárky Sendlerové. Catering & jídelna Raduň připravuje zákusky z kvalitních surovin a vybírat je možné mezi jahodovými a ovocnými tartaletkami, cupcaky s broskví či jahodou, zákuskem Pavlova a mnoho dalšího. Pochutnejte si na mini zákuscích a objednávejte u nás!


Výroba a prodej chutného a čerstvého  pečiva a zákusků

Výroba a prodej chutného a čerstvého pečiva a zákusků

Lahodné čerstvé pečivo a zákusky vyráběné podle poctivé receptury vyrábí a prodává v oblasti Brna-venkov pekárna IVANKA s.r.o. sídlící v Moravském Krumlově. Máte-li chuť na chutný a křupavý chléb či lahodný ovocný nebo krémový zákusek, navštivte některou z našich prodejen pekárny IVANKA. V našich prodejnách v okolí brna můžete zakoupi pekařské výrobky, a to: - chléb – kváskový, krumlovský, cibulový, tmavý, toastový, česnekový a další - rohlíky – grahamový, tukový, pizza rohlík, anglický rohlík - pletýnky, bulky a kaiserky - bagety a veky - koláče, hřebeny, šátečky, záviny, bábovky a další. Můžete si u nás také pochutnat na cukrářských výrobcích a zákuscích, jako jsou: koblihy a donuty - karamelové a ovocné dortíky - ovocné a krémové řezy - tvarohovo-ovocné dorty Přejeme Vám dobrou chuť!


Vynikající domácí koláčky, dorty, zákusky a cukroví - cukrářské výrobky k objednání

Vynikající domácí koláčky, dorty, zákusky a cukroví - cukrářské výrobky k objednání

Hledáte cukrářské výrobky, které okouzlí Vaše chuťové buňky? Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace provozuje v Opavě Restauraci a cukrárnu TERASA, kde zakoupíte řadu oblíbených pochutin. Z čerstvých surovin pro Vás připravíme: - domácí koláčky (tvarohové, makové, povidlové, ořechové) - různé ovocné a čokoládové dorty, zákusky, dezerty a cukroví Plánujete pohoštění na oslavu a nemáte k nám cestu? Je naše provozovna zrovna zavřená? Pak využijte možnost pečení na objednávku. Stačí se dohodnout na požadovaném množství. Neváhejte a zavolejte, u nás si vybere opravdu každý.