Poptávám výkup mědi

Poptávám výkup mědi

Dobry den, mam dotaz ohledně výkupu médi.

Měli bychom cca 60kg čisté mědi z velkých kabelů, průřez žíly přes 2mm.

Jaká v by byla prosím Vás u Vás výkupní cena za 1kg? Děkuji za odpověď.
Poptávka byla vložena dne:
11.05.2023 14:15

Platnost poptávky:
11.06.2023 11:51

Kontaktní osoba:
Eliška Vlčková


Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kovošrot Praha - výkup a sběr barevných kovů

Kovošrot Praha - výkup a sběr barevných kovů

SURPAP TRANS s.r.o. Kolín, Praha Výkup a sběr barevných kovů Vykupujeme barevné kovy od drobných zákazníků i od firem. Výkup barevných kovů probíhá v neomezeném množství. Barevný odpad nesmí obsahovat látky zdraví škodlivé, výbušné, vyzařující nebezpečné záření a další zboží, které by mohlo při další manipulaci a zpracování ohrozit zdraví a bezpečnost lidí, životní prostředí nebo způsobit škodu. Zajišťujeme složení barevných kovů manipulační technikou. Poskytujeme bezhotovostní platby, ceny jsou dané dle aktuální ceny.


Spolehlivý výkup vozidel, zajištění odtahu, rychlé vyplacení peněz na účet

Spolehlivý výkup vozidel, zajištění odtahu, rychlé vyplacení peněz na účet

Vykoupíme Vaše vozidlo, zajistíme jeho odtah v případě, že je nepojízdné a také rychle vyplatíme peníze na Váš účet. Naše společnost FERRUM s.r.o. poskytuje širokou škálu služeb na profesionální úrovni. Navštívit nás můžete na provozovně v Táboře nebo v Moravských Budějovicích. Při výkupu vozidel se snažíme nabídnout maximální možnou cenu dle aktuálního ceníku. Vykupujeme auta všech značek, pojízdná, lehce poškozená i nepojízdná. Využít můžete i profesionálního odtahu vozidel. Také za vás spolehlivě vyřídíme veškerou administrativu. Zákazník je u nás vždy na prvním místě.


Kovošrot, výkup železných a barevných kovů Vysočina

Kovošrot, výkup železných a barevných kovů Vysočina

Zbavte se nepotřebného kovošrotu a barevných kovů dovezte je k nám! Vykupujeme nejen kovový materiál a železné a barevné kovy - bronz, hliník, měď, mosaz, olovo, zinek, ale i autobaterie a další. Kromě výkupu kovového šrotu nabízíme i jeho odvoz naší vlastní autodopravou. Provozujeme 4 výkupní místa na Vysočině a to v Jemnici, Třebíči, Velké Meziříčí a Moravských Budějovicích. Kovový odpad vykupujeme za velmi dobré ceny. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní nabídku služeb společnosti FERRUM s.r.o.


Výkup barevných kovů za výhodné ceny

Výkup barevných kovů za výhodné ceny

Sběrna Havířov provozuje kovošrot. Vykupujeme barevné kovy jako je měď, mosaz nebo hliník. Z mědi jde nejčastěji o dráty, karmy či plechy, z mosazi k nám zákazníci vozí špony, plechy, patrony a nábojnice. Zajišťujeme také výkup hliníku včetně barevného jako jsou různé plechy, profily, disky kol, plechovky, alobaly, dráty, žaluzie a další kusy hliníku. Nabízíme výhodné ceny, navštivte naši provozovnu v Havířově.


Bezhotovostní výkup železa, sběr, svoz a zpracování kovového odpadu, kovošrot

Bezhotovostní výkup železa, sběr, svoz a zpracování kovového odpadu, kovošrot

Nasbíral se Vám doma nepotřebný kovový odpad a přemýšlíte, kam jej odvést ke zpracování? Bydlíte nedaleko Havířova, Karviné nebo Orlové? Pak neváhejte oslovit společnost Centromat s.r.o. v Havířově-Šumbarku, která se specializuje na zpracování kovového odpadu. Na svoz kovového odpadu využíváme speciální techniku. Odvoz veškerého kovového odpadu zajišťujeme sami pomocí vlastních nákladních aut. Přeprava: - železniční – mostní váhy - nákladní silniční – silniční váhy Velkoobchod s kovošrotem: - bezhotovostní výkup železa, kovového odpadu - sběr - odvoz kovošrotu - prodej - přistavění kontejnerů – zdarma - likvidace konstrukcí ze železa Našim dodavatelům umožňujeme dlouholetou spolupráci a výhodné ceny. Kovový odpad vykupujeme od drobných zákazníků , ale i od velkých firem.


Výkup kovů a odpadů, kovošrot – bezplatný odvoz či kontejner

Výkup kovů a odpadů, kovošrot – bezplatný odvoz či kontejner

Máte nadmíru železa, hliníku, mědi či dalších kovů? Kontaktujte naši společnost FERRUM s.r.o. V případě většího množství kovošrotu si sami zajistíme jeho odvoz anebo Vám bezplatně přistavíme kontejner. Poskytujeme výkup kovů jako je železo, ocel, litina, kovový odpad či železný šrot, mosaz, bronz, nikl a další kovy. Do naší sběrny vykupujeme i akumulátory a katalyzátory. Provádíme i ekologickou likvidaci pojízdných i nepojízdných osobních, nákladních aut, autobusů či motocyklů. Kontaktujte nás!