Bytové domy Jánošíkova - kuchynské linky

Bytové domy Jánošíkova - kuchynské linky

Predmetom zákazky je dodávka a montáž kuchynských liniek vrátane zariadenia v rozsahu špecifikácie podľa projektovej dokumentácie.
Predmet zákazky bude dodaný do objektov SO 01, SO 02 a SO 03, ktorými sú totožné bytové domy novostavby.
Predmetné objekty sa nachádzajú na pozemku v okrese Malacky v obci Malacky, katastrálne územie Malacky, parc. čísla 3790/4 (7009m2 zastavaná plocha a nádvorie je zastavaná jestvujúcimi BD a parkovacími plochami - 9607m2), 3790/16 (1137m2 zastavaná plocha a nádvorie), 3790/21 (1157m2 zastavaná plocha a nádvorie), 3790/22 (145m2 zastavaná plocha a nádvorie).
Veřejná zakázka vložena:
04.05.2023 10:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Malacky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
02.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Malacky

Zadavatel IČ:
00304913

Zadavatel ulice:
Bernolákova 5188/1A

Zadavatel PSČ:
901 01

Zadavatel obec:
Malacky

Kontaktní osoba:
PhDr. Matúš Džuppa, LL.M.

Zadavatel telefon:
+421 904 281 818

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.transparex.sk/organization/sk/00304913/profile

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39141000-2
Kuchynský nábytok a vybavenie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakázková výroba kuchyňských linek, kuchyně na míru - zaměření a grafický projekt ZDARMA.

Zakázková výroba kuchyňských linek, kuchyně na míru - zaměření a grafický projekt ZDARMA.

Jste za, že kuchyně je základem domácnosti a proto hledáte firmu, která se specializuje na zakázkovou výrobu kuchyňských linek a poskytne Vám ty nejlepší služby? Pak se určitě neváhejte s výrobou kuchyně na míru obrátit na firmu Truhlářství Jiří Kafka v Třebíči. Naše firma se specializuje na zakázkovou výronu nábytku do domácností a vyrábíme moderní, elegantní kuchyně, které jsou uzpůsobeny součastnému stylu života. Každému našemu zákazníkovi velmi rádi poradíme a pomůžeme s návrhem kuchyně - nabízíme zaměření a grafický projekt ZDARMA. Snažíme se vždy nabídnout nejlepší služby a špičkové vybavení v přijatelných cenách. Vybrat si můžete z širokého výběru dvířek, pracovních desek, světel, dále ze spotřebičů světových značek (vestavěné i volně stojící). Nabízíme také záruční i pozáruční servis. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


3D návrh a zakázková výroba elegantních kuchyňských linek

3D návrh a zakázková výroba elegantních kuchyňských linek

Elegantní, ale zároveň funkčí a praktické kuchyně podle Vašich představ Vám na Brněnsku navrhne a vyrobí v Truhlářství Jiří Kafka v Rosicích. Součástí naší zakázkové výroby kuchyňských linek je i zaměření a vytvoření 3D grafického návrhu Vaší vytoužené kuchyňské linky,a to zcela zdarma. Naši zákazníci si navíc mohou vybírat ze široké škály designů jak dvířek, tak i pracovní desky a samotného korpusu kuchyňské linky. Svou kuchyňskou linku Vám zároveň můžeme vybavit značkovými spotřebiči za zajímavé ceny. V rámci našich služeb poskytujeme zákazníkům dodávku a montáž kuchyní včetně zapojení kuchyňských spotřebičů zcela zdarma. Každý zákazník, který si u nás nechá vyrobit kuchyňskou linku na míru, navíc obdrží kuchyňský dřez v hodnotě 3 tisíce korun taktéž zcela zdarma.


Kamenné kuchyňské desky na míru - pracovní deska z kamene

Kamenné kuchyňské desky na míru - pracovní deska z kamene

Kamenictví Karel Otruba provádí kamenické a kamenosochařské práce. Vyrábí a prodává kuchyňské kamenné pracovní desky i obklady z přírodního kamene na zakázku. Výroba, prodej: - masivní kamenné kuchyňské desky na míru - originální pracovní deska z kamene - žulové pracovní desky - kuchyňská deska z přírodního kamene - designové kuchyňské desky na zakázku - obklady z přírodního kamene - desky z mnoha druhů kamene - rustikální design desek - deska odolná vlhku i vysokým teplotám. Naše kamenictví klade důraz na kvalitu a dlouhou životnost materiálů.


Designové stoly dub, buk, jasan - stolová deska z masivu ve více provedeních i na míru

Designové stoly dub, buk, jasan - stolová deska z masivu ve více provedeních i na míru

Dominantou kuchyně nebo obývacího pokoje bývá právem dřevěný stůl. Designové stoly z masivu nyní vyrábí společnost BRENUS, s.r.o. z Polešovic u Uherského Hradiště. Stolové desky vyrábíme v mnoha provedeních, máte však možnost nechat si vyrobit celodřevěný stůl na míru. Stůl soliter. Velký výběr dřevin - dub rustikal, dub sukatý, buk jádrový, jasan jádrový. Deska stolu má výraznou kresbou, suky a opracované hrany. Tloušťka stolového plátu zhruba 5 cm.


Výroba nábytku na míru, kuchyně, ložnice, vestavěné skříně, dětské pokoje

Výroba nábytku na míru, kuchyně, ložnice, vestavěné skříně, dětské pokoje

Výrobě nábytku na míru se věnuje společnost NÁBYTEK NEPOVÍM, jenž sídlí v obci Kočí, okres Chrudim. Specializujeme se především na výrobu kuchyní na míru. Realizujeme moderní kuchyně, retro kuchyně, kuchyně do rodinného domu i panelákové kuchyně. Vyrábíme atypický nábytek na míru dle vašich představ, např. vestavěné skříně, ložnice, dětské pokoje, obývací pokoje, kancelářský nábytek i ostatní nábytek. Působíme po celé České republice.


Praktické kuchyňské, jídelní stoly, stylové rohové lavice, židle za super cenu Znojmo

Praktické kuchyňské, jídelní stoly, stylové rohové lavice, židle za super cenu Znojmo

Zařizujete jídelnu? Chcete praktický stůl nebo stylovou rohovou lavici? Pak navštivte Nábytek - aktiv, TPZ, s.r.o. ve Znojmě. Prodáváme praktické kuchyňské a jídelní stoly, stylové rohové lavice a židle za super ceny. Naleznete zde široký výběr kvalitního jídelního nábytku: - praktické jídelní stoly se židlemi - kuchyňské stoly - rozkládací stoly - rohové lavice - čalouněné i dřevěné židle - taburetky, stoličky - lavice s úložným prostorem - výhodné sestavy z masivního dřeva. Nevíte si rady s ideální kombinací jídelního stolu a židlí? Přijďte do naší prodejny, u nás si určitě vyberete. Najdeme řešení pro každou kuchyni!